homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex normal, oral sau anal?-8


#134 2007-11-24 22:48:11

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: sex normal, oral sau anal?

JanisJoplin a scris:

nuuuu deloc:P stai linistita:D chiar ma bucur.....glumeam eu singura cu clownu:P o sa ma vedeti..acum ma culc cu nepotzelu:P o sa'mi fac poze:D sunt tunsa asha...mai ca andreea esca..doar ca nu egal..am suvite mai scurte in fatza....si paru meu e mai ondulat..da'l indrept eu nu'i problema..acum mi s'a ridicat ce'am indreptat aseara..si mi'au iesit varfurile'n exterior..sunt tare funny:))
pe de alta parte..iubitului i'a superplacut..era'n extaz ca's tunsa mai scurt..cum tot vrea el:P

vezi k a fost buna la ceva "nebuneala" ta de aseara! big_smile

Offline

 

#135 2007-11-26 11:26:56

same_soulfly
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-11-26
Mesaje: 961

Re: sex normal, oral sau anal?

eu am o curiozitate... aud din ce in ce mai des ca baietilor le place sa li se bage un deget in fund in timp ce li se face sex oral lol e adevarat? ati incercat? ati incerca?? big_smile


Tot mai tăcut si singur/ În lumea mea pustie/ Si tot mai mult m-apasă/ O grea mizantropie.....

Offline

 

#136 2007-11-26 16:44:23

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: sex normal, oral sau anal?

dar de sexul oral anal,ce ziceti????


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#137 2007-11-26 16:47:04

Casual
Full member
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 227

Re: sex normal, oral sau anal?

am auzit si eu ca baietilor le-ar placea asa dar neutral nu prea sunt curios la capitolul asta, nu vreau sa ma simt ca si cum as fi la puscarie lol


Orice e bun, ori e ilegal, ori imoral,ori...ingrasa.

Offline

 

#138 2007-11-26 16:48:53

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: sex normal, oral sau anal?

al meu sigur nu vrea rotfl.si nici eu nu vreau sa ii explorez zona cu pricina


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Publicitate


loading...

#139 2007-11-26 16:50:31

andrutza
Vizitator

Re: sex normal, oral sau anal?

Th1nkp1nk a scris:

....ei asta inca n-am facut-o tongue Adica am stimulat cat de cat zona aia cu degetzelu' (ii place la nebunie!!!!), dar n-am inspectat-o in profunzimi tongue
Eu mai stiam o chestie: stimularea prostatei (=echivalentul punctului G pt ei. Se afla in anus, pe peretele anterior) cu un deget bine lubrifiat in timpul actului sexual le poate provoca orgasme cum n-au vazut in viata lor!!! big_smile
Eu am o problema: gherutze sad Si n-as vrea sa mi le ciuntesc pt el tongue

subscriu

 

#140 2007-11-26 16:51:09

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: sex normal, oral sau anal?

nee..nici asta!NU


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#141 2007-11-26 17:17:35

same_soulfly
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-11-26
Mesaje: 961

Re: sex normal, oral sau anal?

Si bou` meu mi-a cerut asta da` n-am vrut big_smile nujt dc am o repulsie fatza de zona aia ... nu miroase? lol big_smile


Tot mai tăcut si singur/ În lumea mea pustie/ Si tot mai mult m-apasă/ O grea mizantropie.....

Offline

 

#142 2007-11-26 17:22:40

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: sex normal, oral sau anal?

ehh nush..am auzit si eu de asta dar kt de open minded as fi..cred k mai am nevoie de timp... smile neah...lasa...park una e curu femeii si alta e curu lui...sa-si bage el degetu in fund dak ii place asa mult...eu nup...


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#143 2007-11-26 17:23:52

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: sex normal, oral sau anal?

Lelaina a scris:

ehh nush..am auzit si eu de asta dar kt de open minded as fi..cred k mai am nevoie de timp... smile neah...lasa...park una e curu femeii si alta e curu lui...sa-si bage el degetu in fund dak ii place asa mult...eu nup...

rotfl2)) ,ce criminala esti!


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#144 2007-11-26 17:24:43

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: sex normal, oral sau anal?

Lelaina a scris:

ehh nush..am auzit si eu de asta dar kt de open minded as fi..cred k mai am nevoie de timp... smile neah...lasa...park una e curu femeii si alta e curu lui...sa-si bage el degetu in fund dak ii place asa mult...eu nup...

tare lol mare dreptate ai smile


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#145 2007-11-26 17:25:33

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

eu i'am spus ca vreau sa'i fac si el a zis lasa:)) eu sunt curioasa..i'as face orice..siloasa nu sunt..deci ce ma opreste:))


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#146 2007-11-26 17:29:41

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: sex normal, oral sau anal?

aaa..si plus k ma gandeam aku..noi gagicile mai avem si unghiile mai lungi... ma mai trezesc draq si cu vreo podoaba...nu de alta da sa-mi poarte noroc... moor


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#147 2007-11-26 17:31:01

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

pai eu ma si gandeam ca'mi tai unghiile pt asta,...tot:D de cand am auzit de punctu lor G am vrut....da' el cica "lasa" lol pana atunci ma multumesc cu mangaierea perineului??daca se numeste la fel si la ei...nustiu


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#148 2007-11-26 17:32:25

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: sex normal, oral sau anal?

mai fetelor eu la el nu am ajuns in zona aia si sincer nici nu am de gand sa ajung rotfl2


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#149 2007-11-26 17:37:29

Hanuschak
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-04-20
Mesaje: 243

Re: sex normal, oral sau anal?

Lelaina a scris:

aaa..si plus k ma gandeam aku..noi gagicile mai avem si unghiile mai lungi... ma mai trezesc draq si cu vreo podoaba...nu de alta da sa-mi poarte noroc... moor

vai ce tare esti!!!


Don't drink water, fish have sex in it

Offline

 

#150 2007-11-26 18:15:30

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: sex normal, oral sau anal?

Th1nkp1nk a scris:

JanisJoplin a scris:

pai eu ma si gandeam ca'mi tai unghiile pt asta,...tot:D de cand am auzit de punctu lor G am vrut....da' el cica "lasa" lol pana atunci ma multumesc cu mangaierea perineului??daca se numeste la fel si la ei...nustiu

Eu l-am luat prin surprindere o data big_smile stiam ca-i place la exterior (unde aveam si eu siguranta ca e curatel, ca doar eu il spalasem la dus big_smile ), dar s-a speriat bietul cand am vrut sa i-l bag mai adanc. a sarit 5m in sus lol Las' sa vada cum e , ca si eu ma trezesc cu cate un deget acolo cand mi-e lumea mai draga. Bine ca n-o mai face in timpul preludiului..... Fosta lui se excita f tare cand facea asa... si deh. a incercat omu' marea cu deshtu' si mi-a distrus frumusete de preludiu!!! Boi sunt barbatii uneori!

rotfl2 vai c ma amuzat postu tau rotfl2))))) esti tare simpatica lol


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#151 2007-11-26 18:20:17

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

Th1nkp1nk a scris:

JanisJoplin a scris:

pai eu ma si gandeam ca'mi tai unghiile pt asta,...tot:D de cand am auzit de punctu lor G am vrut....da' el cica "lasa" lol pana atunci ma multumesc cu mangaierea perineului??daca se numeste la fel si la ei...nustiu

Eu l-am luat prin surprindere o data big_smile stiam ca-i place la exterior (unde aveam si eu siguranta ca e curatel, ca doar eu il spalasem la dus big_smile ), dar s-a speriat bietul cand am vrut sa i-l bag mai adanc. a sarit 5m in sus lol Las' sa vada cum e , ca si eu ma trezesc cu cate un deget acolo cand mi-e lumea mai draga. Bine ca n-o mai face in timpul preludiului..... Fosta lui se excita f tare cand facea asa... si deh. a incercat omu' marea cu deshtu' si mi-a distrus frumusete de preludiu!!! Boi sunt barbatii uneori!

foaaarte tare frate!! dar cred ca putea sa te lipseasca de explicatia cu fosta..adik sa nu mai explice de ce a facut asha...si gata! ca si eu am mare boala pe trecut!tongue  asha l'am luat si eu prin surprindere cu restu chestiilor..si i'a superplacut:D dar la asta simteam ca parca trebuie macar un apropo inainte...si bine am facut:P bine....mai la inceput mi'a zis el,intr'o discutie..in patutz: da...prostata adik punctu G la noi il poti gasi cu degetelu..da' tu ai unghii:)) si eu punctu G la tine cu degetzelu da' am crenvustei mici(e scump raaaau la degete:D) si eu am lasat'o asha..desi am copt;o..dupa i'am zis ca shtii..mi'as taia unghiile..si el a zis: mai bine lasa....lol


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#152 2007-11-26 18:25:23

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: sex normal, oral sau anal?

Lelaina a scris:

ehh nush..am auzit si eu de asta dar kt de open minded as fi..cred k mai am nevoie de timp... smile neah...lasa...park una e curu femeii si alta e curu lui...sa-si bage el degetu in fund dak ii place asa mult...eu nup...

il si vad bagandu-si degetu in fund rotfl2))))))


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.