homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex normal, oral sau anal?-14


#248 2007-11-29 13:51:14

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: sex normal, oral sau anal?

rayuela a scris:

am si eu o intrebare...care credeti ca e mai dureros? in aceleasi conditii, sexul anal sau cel vaginal pentru prima data?dezvirginarea e mai dureroasa ca sexul anal?cele care stiu...

la sexul vaginal e posibil sa nu ai nici o durere. sex anal am facut o singura data, dar la durerea pe care o aveam sigur nu puteam simti nici o placere, oricat de mult m-as fi straduit. aveti grija ca de la sexul anal puteti face hemoroizi si nu cred ca va doriti asta.

care ar fi "aceleasi conditii"?

Ultima oara a fost editat de flrramona21 (2007-11-29 13:51:51)


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#249 2007-11-29 16:15:06

rayuela
Full member
De la: dincolo de moarte
Inregistrat: 2007-06-09
Mesaje: 866

Re: sex normal, oral sau anal?

eu ma aflu intr-o situatie jalnica si patetica...am facut sex anal si nu ma doare. dar mi-e frica sa imi incep viata sexuala normal. sunt de-a dreptul deprimata.mi-e asa frica de durere incit atunci cind e momentul ma panichez rau si nu mai pot sta deloc linistita.am incercat la inceput cu momente relaxante,preludiu,dar de atunci am o frica nebuna si nu ma mai pot excita sau relaxa. chestia e ca vreau dar mi-e prea frica. stiu ca poate sa nu doara dar sunt si fete pe care le doare. nu stiu cum sa scap de teama. cit de mult dureaza pina se rupe himenul si doare?20 minute? maxim? nu cred ca as rezista.mi-e frica sa mai incerc si stiu ca imi pun in pericol relatia. sunt o fricoasa!si mai iau si pastile de 3 luni...ca voiam sa imi incep viata sexuala dar mi-e ait de frica incit nu mai vreau sa fac nici un fel de sex. toate fetele care spun ca le-a durut al naibii de rau la ce fel de durere se refera? deci chiar asa rau doare? si cit trebuie sa suporti?nu stiu ce sa mai fac.


iubind dincolo de moarte

Offline

 

#250 2007-11-29 16:21:26

andrutza
Vizitator

Re: sex normal, oral sau anal?

nu doare mai rayuela tare...e suportabila durerea si nu dureaza 20 de min smile in momentul cand patrunde in tine aia a fost, bine sunt si situatii cand himenul nu se rupe din prima, dar in orice caz nu tb sa stai cu frica in san acum. Cel mai important e sa te relaxezi sa folositi si un lubrifiant ca sa alunece mai bine si sa nu te doara pe tine ata de tare, pui o pernitza sub fundulet si in momentul cand vrea sa te penetreze sa te scremi putin in momentulc and o baga prima data.....iar daca te doare dupa ce te penetreaza prima data ii poti spune sa se opreasca si sa nu mai continuati actul...o iei asa treptat

 

#251 2007-11-29 16:32:48

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: sex normal, oral sau anal?

si la o adica doare o data si gata


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#252 2007-11-29 20:12:13

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: sex normal, oral sau anal?

20 de minute???? fii serioasa! mai fata, iar iti faci ganduri aiurea? smile nu doare asa de rau si dureaza o fractiune de secunda, cat patrunde in tine si gata. dureaza mai putin decat o injectie. sincer as prefera sa fiu dezvirginata o data pe luna decat sa mi se faca vreo injectie sau sa mi se ia sange. comparatie idioata big_smile dar asta mi-a venit pe moment pentru ca eu am oroare de ace.

Ultima oara a fost editat de vdaiana (2007-11-29 20:13:23)


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

 Publicitate


loading...

#253 2007-11-29 22:19:28

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: sex normal, oral sau anal?

Th1nkp1nk a scris:

O sa merite cu varf si indesat smile

Oooooh yesss! Subscriu!


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#254 2007-11-29 22:24:27

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: sex normal, oral sau anal?

vdaiana a scris:

Th1nkp1nk a scris:

O sa merite cu varf si indesat smile

Oooooh yesss! Subscriu!

da da big_smile


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#255 2007-11-30 00:00:20

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

Eu nici nu mai am ce sa subscriu....as scrie o carte pe tema asta:))) Deci Rayuela..merita mama....da' shtii cum merita???? inchipuietzi ca'n 10 minute sa faci o excursie pana la Dumnezeu..asha..for free?big_smilebig_smile si sa te intorci:D marpha nu?big_smile


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#256 2007-11-30 10:59:16

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: sex normal, oral sau anal?

rayuela a scris:

eu ma aflu intr-o situatie jalnica si patetica...am facut sex anal si nu ma doare. dar mi-e frica sa imi incep viata sexuala normal. sunt de-a dreptul deprimata.mi-e asa frica de durere incit atunci cind e momentul ma panichez rau si nu mai pot sta deloc linistita.am incercat la inceput cu momente relaxante,preludiu,dar de atunci am o frica nebuna si nu ma mai pot excita sau relaxa. chestia e ca vreau dar mi-e prea frica. stiu ca poate sa nu doara dar sunt si fete pe care le doare. nu stiu cum sa scap de teama. cit de mult dureaza pina se rupe himenul si doare?20 minute? maxim? nu cred ca as rezista.mi-e frica sa mai incerc si stiu ca imi pun in pericol relatia. sunt o fricoasa!si mai iau si pastile de 3 luni...ca voiam sa imi incep viata sexuala dar mi-e ait de frica incit nu mai vreau sa fac nici un fel de sex. toate fetele care spun ca le-a durut al naibii de rau la ce fel de durere se refera? deci chiar asa rau doare? si cit trebuie sa suporti?nu stiu ce sa mai fac.

De la primulm orgasm incolo si kiar nu neaparat o sa te uiti in urma si o sa razi singura de tine... oricum,la un mom dat o sa se intample asa k nu vad dc atata stres...mi-e greu sa cred k dezvirginarea o sa fie cea mai mare durere pe kre ai simtit-o in viata...


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#257 2007-11-30 11:04:10

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: sex normal, oral sau anal?

Rayuela eu cand am avut primu orgasm ma gandeam wow......deci asta e, Nu se compara cu nimic altceva. Gandeste-te la un lucru care iti place tie mult de tot dar mult mult de tot, inmulteste-l cu 1000 si ai dat de orgasm....(ca sa-ti faci o idee cat de buuuuuun e)


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#258 2007-11-30 16:29:41

micusa
Full member
Inregistrat: 2007-01-08
Mesaje: 546

Re: sex normal, oral sau anal?

rayuela citi ani ai?


mariah carey - bye bye

Offline

 

#259 2007-11-30 16:52:22

same_soulfly
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-11-26
Mesaje: 961

Re: sex normal, oral sau anal?

Oricum e o durere marfa. Nu e ca si cum te-ai taia la mana sau k si cum ti-ar da cineva una-n cap. E un alt fel de durere. E o senzatie oarecum de discomfort dar parca era chiar marfa. Dupa a 3-a sau a 4-a oara, cand n-am mai simtit chestia aia parca imi parea rau. Era chiar o durere marfa... (sau sunt eu prea masochista..? lol )


Tot mai tăcut si singur/ În lumea mea pustie/ Si tot mai mult m-apasă/ O grea mizantropie.....

Offline

 

#260 2007-12-01 09:23:26

rayuela
Full member
De la: dincolo de moarte
Inregistrat: 2007-06-09
Mesaje: 866

Re: sex normal, oral sau anal?

am 22 ani si nu am simtit vreo durere pina la virsta asta.nu am facut injectii.nu am avut accidente.si intotdeauna mi-a fost frica de durere.sper sa reusesc.mereu fac din tintar armasar.chestia e ca de teama am inceput sa nu prea ma excit deloc si imi bate inima asa tare incit cred ca explodeaza. stiu ca e patetic si ca dupa ce o sa reusesc o sa rid...dar e un cerc vicios..pt ca de frica o sa stau incordata si o sa ma doara.cu alcool m-am imbatat smile dar tot nu am reusit.asta e! tb sa existe si nebuni pe lumea asta!


iubind dincolo de moarte

Offline

 

#261 2007-12-01 17:33:24

same_soulfly
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-11-26
Mesaje: 961

Re: sex normal, oral sau anal?

atunci nujt. Inchide ochii si strange-i tare, infige-i unghiile in spate si ia-o k p un chin necesar lol desi n-o sa fie asa tongue .. adik necesar o sa fie da n-o sa fie chiar un chin. big_smile


Tot mai tăcut si singur/ În lumea mea pustie/ Si tot mai mult m-apasă/ O grea mizantropie.....

Offline

 

#262 2007-12-01 20:20:52

Gily
Full member
Inregistrat: 2007-10-20
Mesaje: 114

Re: sex normal, oral sau anal?

Incearca si vezi daca doare. normal ca ii poti spune sa se opreasca. Nu e bine sa ai idei preconcepute, ti-am zis.. incerci un pic si daca simti ca te doare ii spui sa se opreasca si nu e nici o problema.

Offline

 

#263 2007-12-01 23:32:04

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: sex normal, oral sau anal?

am si eu o intrebare intrebatoare... nu doare mai mult in spate decat in fatza? adica...eu cred ca devirginarea normala e mai putin dureroasa decat cea... anala. sau gresesc? nu cunosc pentru ca inca sunt virgina anal lol

Offline

 

#264 2007-12-01 23:34:51

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

doare la fel..zic eu:P diferentza e ca incepe sa placa la vaginal.la anal zici ca....scuzati gata..am zis tot:D


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#265 2007-12-01 23:36:43

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: sex normal, oral sau anal?

JanisJoplin a scris:

doare la fel..zic eu:P diferentza e ca incepe sa placa la vaginal.la anal zici ca....scuzati gata..am zis tot:D

mai bine continuai, janis, k sigur radeam tongue

Offline

 

#266 2007-12-01 23:45:51

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: sex normal, oral sau anal?

alta intrebare... baietilor chiiiiiar le place sa isi introduca jucaria in funduletul partenerei??? adica... why? avem deja vagin... nu le de ajuns acolo? ii inteleg pe gay, dar pe baietii nostrii chiar nu!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.