homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex normal, oral sau anal?-16


#286 2007-12-03 19:16:18

amrita
Full member
Inregistrat: 2007-09-16
Mesaje: 342

Re: sex normal, oral sau anal?

eu nu am fost atat de norocoasa... pe mine m-a durut sa mor (la normal)... s-a chinuit saracu' baiat o saptamana


You are the sunshine of my life..

Offline

 

#287 2007-12-03 19:17:41

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: sex normal, oral sau anal?

LoveChocolate a scris:

vad ca iti place termenul "dezvirginare anala" lol

Sper ca nu te superi smile o spun mai des pt ca ma amuza tongue


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#288 2007-12-03 19:36:24

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: sex normal, oral sau anal?

spune-o cu incredere, nu ma supar lol

Offline

 

#289 2007-12-04 09:54:12

bubutadana
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 7655

Re: sex normal, oral sau anal?

Th1nkp1nk a scris:

Daca doare tipati ca pe ei ii mai ia flama si nu prea sunt constienti de zgomotele din jur tongue La nevoie merge si un reflex de genunchi big_smile dar nu dati la nas ca devine prea sangeroasa scena tongue

lol
Si pe mine m-a durut rau si a curs la sange de m-am saturat. Dar sincer, fara teama, as ma trece o data prin astea, doar pentru momentele pe care le-am tot trait dupa tongue
Asa ca multa relaxare, un paharel de vin bun, o lumanarica frumos mirositoare, dragoste si ... altceva nu-i mai vine acum in minte big_smile


No, no, see, I think if you're committed to somebody, you don't allow yourself to find perfection in someone else...

Offline

 

#290 2007-12-04 23:12:55

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

deci la mine s'a chinuit o noapte'ntreaga primul..aveam 18 ani...moamah nu intra nici daca pff...pana la urma de dimineata..muschii relaxati...a intrat m'a duruuut:( 30sec a durat ca ma durea tare:)) sange si asta a fost tot.dupa 1 an...am facut'o iara..cu altul...iar s'a chinuit:)) bine fara durere dinaia mare....doar avea piedica:)) dupa inca de 2 ori cu al doilea(da' nu am inteles deloc..nu simteam nimic dupa prima durere:)) )  si dupa 8 luni cu al treilea..ala avea BAROS fetele..n'am mai vazut asha ceva:)) deci m'a durut mai tare ca prima data..doar ca n'a curs sange..imi dadeau lacrimile instantaneu nu altceva..dupa a trecut..mi'a placut cat de cat sa zic..(tot o data cu al treilea) dupa alte cateva luni bune..cu iubi:Dbig_smile desi m'a durut cu toti..ca se intampla rar...Doamne..cu iubi..a intrat ca cutzitu cald in unt....si nu altceva:D deci zici ca fetitza mea..a asteptat toata viatza..baietelul lui..a fost superb! am stiut de atunci ca suntem facuti unu pt altu:D


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#291 2007-12-04 23:36:13

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

da suntem:)) dar tot despre sex vorbim..nu? imi cer scuze de exprimare...nu neaparat pt seara asta(in care chiiaar nu pot fi coerenta..sunt foaaaarte bine f**uta si implicit relaxata...cu creieru relaxat:P )ci pt toate serile in general:P
deci si eu am avut probleme dinastea...cu durere de fiecare data..culmea la al4'lea a iesit superb..si s'a nimerit sa fie cine trebuie:Dbig_smile


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#292 2007-12-04 23:36:18

Casual
Full member
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 227

Re: sex normal, oral sau anal?

barosu ca barosu,dar cum e mai bine? mica si nebuna sau mare si talamba? intrebare de baraj daca tot o ardem in offtopic...


Orice e bun, ori e ilegal, ori imoral,ori...ingrasa.

Offline

 

#293 2007-12-04 23:38:44

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

Casual eu zic ca intre:D exact ca iubitul meu..nici prea-prea nici foarte-foarte:P eu as zice...ca partenerii sa se potriveasca fizic in primul rand...sa aibe constitutii asemanatoare...nu'i dai lu una de 1.90 cu un ciocanel ca nu intelege nimic..si cred ca nici invers nu ar fi bine:P
eu spun..ca de aia exista mitul androginului,am fost un intreg candva..acum suntem jumatati..ne cautam..dar tre sa ne cautam bine:P


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#294 2007-12-04 23:51:35

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: sex normal, oral sau anal?

JanisJoplin a scris:

Casual eu zic ca intre:D exact ca iubitul meu..nici prea-prea nici foarte-foarte:P eu as zice...ca partenerii sa se potriveasca fizic in primul rand...sa aibe constitutii asemanatoare...nu'i dai lu una de 1.90 cu un ciocanel ca nu intelege nimic..si cred ca nici invers nu ar fi bine:P
eu spun..ca de aia exista mitul androginului,am fost un intreg candva..acum suntem jumatati..ne cautam..dar tre sa ne cautam bine:P

Ciocaneeelll rotfl2)) mor... rotfl2
de acors..eu una prefer jucausha big_smile de fapt,viteza si rezistentza..dar niki guma de sters sa fie (cum arata la un mom dat Samantha in SATC


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#295 2007-12-05 00:16:46

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: sex normal, oral sau anal?

iar pun o intrebare stupida... se poate intre timp, de la activitate, sa ii mai creasca? adica am observat asta la dudu meu, dar poate doar mi se pare... *blushing*

btw nu ma intelegeti gresit, nu e vorba de ciocanel la el, dar nici baroso...e la mijloc undeva big_smile

Offline

 

#296 2007-12-05 10:16:22

tres.malade
Banat
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 313

Re: sex normal, oral sau anal?

oral fff mult, fac destul primesc si eu tot atata big_smile si normal

Offline

 

#297 2007-12-05 13:58:08

amrita
Full member
Inregistrat: 2007-09-16
Mesaje: 342

Re: sex normal, oral sau anal?

Th1nkp1nk a scris:

Casual a scris:

barosu ca barosu,dar cum e mai bine? mica si nebuna sau mare si talamba? intrebare de baraj daca tot o ardem in offtopic...

Damn it! eu sunt printre "ghinionistele" alea care au avut parte de extreme: mica si fleshcaita VS. mare/groasa/lunga/curba si cu veleitati de tarnacop yikes  Acum am idealul in materie big_smile fara sa ma laud.... ca uneori e chin! As mai amputa-o pe ici-pe colo ca sa fie taman potrivita pt aia mica tongue

smile) doamneee... rad cu lacrimi


You are the sunshine of my life..

Offline

 

#298 2007-12-05 14:00:46

andrutza
Vizitator

Re: sex normal, oral sau anal?

si eu lol esti criminala sorana

 

#299 2007-12-05 19:12:13

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: sex normal, oral sau anal?

Th1nkp1nk a scris:

hmmmm. baiatu' e ok dotat! dar sanse sa-i creasca nu sunt! ce se poate imbunatati cu exercitiul insa este calitatea erectiei big_smile si cred ca asta e explicatia a ceea ce vezi tu mai "vartos si nervos" acolo tongue Iar daca il mai prinzi si dupa o perioade abstinenta si arde sangele in el de dorinta.... sa te tii, nene, facaletz si alta nu big_smile

okay, mercic pentru raspuns big_smile

Offline

 

#300 2007-12-06 14:51:01

Ramona_gl
Sr. member
De la: Galati
Inregistrat: 2007-08-29
Mesaje: 1270

Re: sex normal, oral sau anal?

Of mai Sorana..ce-or avea si barbatii astia uneori?

Offline

 

#301 2007-12-06 16:44:59

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: sex normal, oral sau anal?

Th1nkp1nk a scris:

Casual a scris:

barosu ca barosu,dar cum e mai bine? mica si nebuna sau mare si talamba? intrebare de baraj daca tot o ardem in offtopic...

Damn it! eu sunt printre "ghinionistele" alea care au avut parte de extreme: mica si fleshcaita VS. mare/groasa/lunga/curba si cu veleitati de tarnacop yikes  Acum am idealul in materie big_smile fara sa ma laud.... ca uneori e chin! As mai amputa-o pe ici-pe colo ca sa fie taman potrivita pt aia mica tongue

rotfl2)))


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#302 2007-12-09 03:16:18

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: sex normal, oral sau anal?

JanisJoplin a scris:

am fost un intreg candva..acum suntem jumatati..ne cautam..dar tre sa ne cautam bine:P

Si eu mi-am gasit cheia potrivita big_smile


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#303 2007-12-14 16:26:56

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: sex normal, oral sau anal?

pink_butterfly a scris:

thinkpink,eu nu am nimic cu cele care o fac din placere,bravo lor(desi eu nu vad care e placerea in toata chestia asta,dar,in fine...)

De cate ori ai incercat? Exista placere. Eu chiar ma simt bine cand practic sexul anal. Si depinde foarte mult si de partener. Iubitul meu este foarte atent si daca simte ca ma crispez un pic se retrage imediat. Si oricum primele 3-4 incercari sunt dureroase. Dar eu cred ca merita incercat.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

#304 2007-12-14 16:55:27

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: sex normal, oral sau anal?

rayuela a scris:

eu ma aflu intr-o situatie jalnica si patetica...am facut sex anal si nu ma doare. dar mi-e frica sa imi incep viata sexuala normal. sunt de-a dreptul deprimata.mi-e asa frica de durere incit atunci cind e momentul ma panichez rau si nu mai pot sta deloc linistita.am incercat la inceput cu momente relaxante,preludiu,dar de atunci am o frica nebuna si nu ma mai pot excita sau relaxa. chestia e ca vreau dar mi-e prea frica. stiu ca poate sa nu doara dar sunt si fete pe care le doare. nu stiu cum sa scap de teama. cit de mult dureaza pina se rupe himenul si doare?20 minute? maxim? nu cred ca as rezista.mi-e frica sa mai incerc si stiu ca imi pun in pericol relatia. sunt o fricoasa!si mai iau si pastile de 3 luni...ca voiam sa imi incep viata sexuala dar mi-e ait de frica incit nu mai vreau sa fac nici un fel de sex. toate fetele care spun ca le-a durut al naibii de rau la ce fel de durere se refera? deci chiar asa rau doare? si cit trebuie sa suporti?nu stiu ce sa mai fac.

Parerea mea sa stai linistita. Eu, de exemplu, nu am simtit nici un pic de durere. Iubitul meu a fost foarte atent ... am avut un preludiu lung ... foarte lung chiar ... a avut grija sa imi puna pernuta sub fund, si cand a intrat, aproape ca nici nu mi-am dat seama. Nu imi dadeam seama ce simt. Asteptam sa simt durere ... in schimb, a fost doar placere. Nu te gandi ca am atins orgasmul din prima, dar oricum nu m-a durut. Asa ca nu e musai sa doara. Da-i inainte si nu te mai stresa atat. Oricum merita efortul ...


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.