homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Care e diferenta..?-4


#58 2009-02-14 03:34:49

skumpi
Vizitator

Re: Care e diferenta..?

si euuuuuuuuu big_smile

 

#59 2009-02-16 10:38:47

narissa
Full member
Inregistrat: 2009-01-04
Mesaje: 934

Re: Care e diferenta..?

si eu am patit o data sa am orgasm in somn ,dar mai demult,inainte sa imi incep viata sexuala de-adevarat. a fost super misto. a fost clitoridian si super intens. si m-am trezit exact in momenul acela hjarta . a fost o experienta interesanta. as fi foarte curioasa,ce anume declanseaza acest orgasm cerebral,care sunt factorii si cum as putea sa invat sa fac asta oricand vreau eu,fara sa fac nimic lol dar nu cred ca e posibil.


Come play my game.

Offline

 

#60 2009-02-16 15:46:26

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Care e diferenta..?

narissa a scris:

si eu am patit o data sa am orgasm in somn ,dar mai demult,inainte sa imi incep viata sexuala de-adevarat. a fost super misto. a fost clitoridian si super intens. si m-am trezit exact in momenul acela hjarta . a fost o experienta interesanta. as fi foarte curioasa,ce anume declanseaza acest orgasm cerebral,care sunt factorii si cum as putea sa invat sa fac asta oricand vreau eu,fara sa fac nimic lol dar nu cred ca e posibil.

si eu as vrea sa inteleg mecanismul tongue mie mi se intampla destul de des sa am orgasm in somn

Offline

 

#61 2009-02-16 19:35:08

narissa
Full member
Inregistrat: 2009-01-04
Mesaje: 934

Re: Care e diferenta..?

ar trebui sa se faca niste studii pe tema asta. procentul femeilor fericite cred ca ar creste semnificativ lol


Come play my game.

Offline

 

#62 2009-02-17 19:41:57

Darrrn
Full member
Inregistrat: 2008-12-15
Mesaje: 203

Re: Care e diferenta..?

narissa a scris:

si eu am patit o data sa am orgasm in somn ,dar mai demult,inainte sa imi incep viata sexuala de-adevarat. a fost super misto. a fost clitoridian si super intens. si m-am trezit exact in momenul acela hjarta . a fost o experienta interesanta. as fi foarte curioasa,ce anume declanseaza acest orgasm cerebral,care sunt factorii si cum as putea sa invat sa fac asta oricand vreau eu,fara sa fac nimic lol dar nu cred ca e posibil.

Eu zic sa faci o pauza de sex...sa aduni ceva tensiune tongue  Cel putin la mine in conditiile astea sa intampla... bine, ca pauza la mine e involuntara smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#63 2009-02-22 10:04:47

Lililala
New member
Inregistrat: 2009-01-28
Mesaje: 95

Re: Care e diferenta..?

Eu nu prea stiu cum este cel clitorian. Am intotdeauna orgasm vaginal, si-l iubeeeeeeeeeeeeeeesc.  Ma deranjeaza daca-mi atinge clitorisul.  sad


The !! will be whatever we make it wink

Offline

 

#64 2009-02-22 15:50:05

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Care e diferenta..?

stelutza a scris:

Eu zic sa faci o pauza de sex...sa aduni ceva tensiune tongue  Cel putin la mine in conditiile astea sa intampla... bine, ca pauza la mine e involuntara smile

ciudat ca la mine e invers..tocmai in perioadele cand sunt f activa sexual ca sa spun asa tongue am parte de orgasme in somn
si am orgasm in timpul partidelor, nu e vb de descarcare de tensiuni tongue

Offline

 

#65 2009-02-23 09:57:54

alexiadaria
New member
Inregistrat: 2009-01-29
Mesaje: 83

Re: Care e diferenta..?

spuneti-mi si mie cum sa fac sa ajung mai repede la orgasm.ce pozitii sunt mai bune sa fie sigur ca te termini.pt ca mie nu-mi vine de fiecare data cand fac sex.insa am observat ca imediat ce ejaculeaza in mine, simt o placere enorma si imi vine.asta cand stau deasupra.sotul meu se termina f repede cand o facem pe la spate(nu anal) insa eu nu simt o placere atunci.daca stiti ceva metode bune de a te termina de fiecare data ziceti-mi si mie.

Offline

 

#66 2009-02-23 17:22:40

Darrrn
Full member
Inregistrat: 2008-12-15
Mesaje: 203

Re: Care e diferenta..?

alexiadaria a scris:

spuneti-mi si mie cum sa fac sa ajung mai repede la orgasm.ce pozitii sunt mai bune sa fie sigur ca te termini.pt ca mie nu-mi vine de fiecare data cand fac sex.insa am observat ca imediat ce ejaculeaza in mine, simt o placere enorma si imi vine.asta cand stau deasupra.sotul meu se termina f repede cand o facem pe la spate(nu anal) insa eu nu simt o placere atunci.daca stiti ceva metode bune de a te termina de fiecare data ziceti-mi si mie.

Cea mai buna metoda..parerea mea...este un psihic relaxat, multa fantezie si preludiu....Daca le ai pe astea nu mai conteaza pozitia...ca termini. Daca asa, doasr stai sa te gandesti..offf in ce pozitie sa ma mai pun sa termin mai repede si siiigur....eu nu cred ca o sa termini sad Incearca sa te relaxezi, sa te simti bine in pielea ta, sa va jucati inainte si sa va bucurati de sex smile Asta e sfatul meu big_smile

Offline

 

#67 2009-02-24 14:35:07

alexiadaria
New member
Inregistrat: 2009-01-29
Mesaje: 83

Re: Care e diferenta..?

mersi stelutza.am sa fac asta.

Offline

 

#68 2009-02-25 13:54:55

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Care e diferenta..?

cum cu bataie? rotfl


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.