homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 2-32


#590 2007-11-10 12:29:43

adriana18
Full member
De la: bucuresti....colentina
Inregistrat: 2006-09-27
Mesaje: 670

Re: ce gandesti acum 2

ehe m-am descurcat singurica....am deschis subtitrarea in NOTEPAD dupaia am dat FORMAT ....FONT si apare casuta....are size.....si dai la cate de mare vrei big_smile


"""You should be kissed and often - by someone who knows how"

Offline

 



#591 2007-11-10 12:34:09

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

m-am trezit la 12 astept sa pap ma imbrac si o tai la o prietena acasa sa mai barfim si sa ne uitam la filme. ploua afara sad

 

#592 2007-11-10 12:35:07

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: ce gandesti acum 2

ooof de ce e asa urata vremea asta?? sad sad


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#593 2007-11-10 12:36:50

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum 2

abia ast la munteeee...plecam la 1 jum ca sa nu fie aglormerat :Dsi nici nu putea iubi mai dvm....m-am tuns bob ieri,insaun bob mai lung aproape de umeri,m-am epilat,mi-am facut unghiiutele...mi-am luat nijte hainutze...vai cat de fericita ma simt si abia ast sa tip de fericire pe acolo rotfl2) very happy days hjarta


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#594 2007-11-10 12:48:58

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 2

nice plans, barbara, have fun!!
io m-am trezit la 11,30 si sunt pe program de curatenie, am un "chef"....
La noapte trebuia sa ies intr-un club cu o prietena, care imi zicea ieri ca pleaca din bucuresti si se amana neutral
Nu supooort vremea astaaaa :smile(
Vestea buna e ca imi merge mai bine cu el.. sa speram ca va dura... smile

Ultima oara a fost editat de senorita (2007-11-10 12:56:50)


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#595 2007-11-10 13:00:52

PN
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 589

Re: ce gandesti acum 2

deja ati ajuns la pagina 24 yikes ...kiar k ganditi cam mult fetelor big_smile


bebe

Offline

 

#596 2007-11-10 13:02:52

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum 2

ms seniorita puss


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#597 2007-11-10 13:03:10

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce gandesti acum 2

nu stiu daca mai tineti minte va ziceam mai demult ca ma prins politia in timpu scolii intro cafenea cu niste colege .... am incurcato rau de tot ... sapt trecuta a fost directooarea in cls ... cica e posibil sa ne exmatriculeze ... tre sa venim cu parintii sapt viit .... deci ma simt ca un kkt... numi vine sa cred neutral


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#598 2007-11-10 13:07:15

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 2

aoleu, nasol dida, bafta multa!


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#599 2007-11-10 13:12:21

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum 2

dida a scris:

nu stiu daca mai tineti minte va ziceam mai demult ca ma prins politia in timpu scolii intro cafenea cu niste colege .... am incurcato rau de tot ... sapt trecuta a fost directooarea in cls ... cica e posibil sa ne exmatriculeze ... tre sa venim cu parintii sapt viit .... deci ma simt ca un kkt... numi vine sa cred neutral

ah?????? nu aveti voie in timpul sc la cafenea???doamne fereste si eu care credeam ca la noi in lic e ca la inchisoare doar pt ca avem bodyguarzi si nijte camere video,insa in afara sc nu ne zice nimeni nimik...intradevar daca plecam inainte de program trb sa dam un bilet de voie semnat de diriga la portar...dar diriga cum e ea de trb mereu ne ajuta sine da biletele...doamne ce aiurea:)))) la noi nici pt 50 de abs nu ne exmatriculeaza cum ar fi normal...eu nu am decat 3 abs pe anu asta smile insa anul trecut am avut 20 abs si n=mi-a trecut 9 la purtare sad si la alte licee la 100 de abs iti trece 9...insa asta e...nu o sa se mai rpd..nasol rau dida...dar ar fi pe nedrept sa te exmatriculeze doar pt asta..serios


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#600 2007-11-10 13:14:44

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: ce gandesti acum 2

smile)deci ce drq?suntem pe vremea comnuistilor?cum naibi.io cand eram la liceu nu  ne cauta politia prin baruri wtf?ai tai stiu?sper sa nu fie asa de inchisi la minte


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#601 2007-11-10 13:17:45

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum 2

fetele am plecat pusspuss vb maine seara,o zi buna in continuare!!!! pupici


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#602 2007-11-10 13:27:32

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce gandesti acum 2

numi vine sa cred cai asa neutral niciodata nu so int sa exmatriculeze din cauza asta ...eventual dadeau preaviz sau exmatriculare pe 3 zile ... da asa .... si is si a 12a neutral nush cum sai zic la mama ... mi si rusine de ea ... neutral


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#603 2007-11-10 13:36:45

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

stai linistita...fac chestia asta ca sa va impresioneze ... pt atata ? e prea putzin...
pai spune`i mamei tale asa lejer...sti eram la cafea cu fetele si a venit politia...iar directoarea ne`a zis sa venim cu paruintii la scoala..bla bla...fa cumva sa nu para ceva f grav neutral
oricum..nu va exmatriculeaza relax..si la noi intr`a 12`a erau de`astea..si i nk mai grave...pe niste colegi i`a prins cu berea pe masa` si n`ua patit nik  smile

 

#604 2007-11-10 13:38:36

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum 2

dida a scris:

nu stiu daca mai tineti minte va ziceam mai demult ca ma prins politia in timpu scolii intro cafenea cu niste colege .... am incurcato rau de tot ... sapt trecuta a fost directooarea in cls ... cica e posibil sa ne exmatriculeze ... tre sa venim cu parintii sapt viit .... deci ma simt ca un kkt... numi vine sa cred neutral

eu din cate intelesesem te intelegi bine cu mama ta. zi-i clar fara ocolisuri ca era cald in ziua aia si aveai chef de-o bere si pana mea...s-a intamplat. ce vrei mama...cum vroiai sa tin minte liceul cand am sa fiu la facultate? big_smile oricum, daca v-au chemat la scoala cu parintii e clar ca nu vor sa va exmatriculeze ci sa va faca putin de cacaua in fata parintilor. trece wink la anu pe vremea asta ai sa razi cand ai sa iti aduci aminte tongue


mami de minuni hjarta

Offline

 

#605 2007-11-10 13:39:09

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

barbara_mori a scris:

dida a scris:

nu stiu daca mai tineti minte va ziceam mai demult ca ma prins politia in timpu scolii intro cafenea cu niste colege .... am incurcato rau de tot ... sapt trecuta a fost directooarea in cls ... cica e posibil sa ne exmatriculeze ... tre sa venim cu parintii sapt viit .... deci ma simt ca un kkt... numi vine sa cred neutral

ah?????? nu aveti voie in timpul sc la cafenea???doamne fereste si eu care credeam ca la noi in lic e ca la inchisoare doar pt ca avem bodyguarzi si nijte camere video,insa in afara sc nu ne zice nimeni nimik...intradevar daca plecam inainte de program trb sa dam un bilet de voie semnat de diriga la portar...dar diriga cum e ea de trb mereu ne ajuta sine da biletele...doamne ce aiurea:)))) la noi nici pt 50 de abs nu ne exmatriculeaza cum ar fi normal...eu nu am decat 3 abs pe anu asta smile insa anul trecut am avut 20 abs si n=mi-a trecut 9 la purtare sad si la alte licee la 100 de abs iti trece 9...insa asta e...nu o sa se mai rpd..nasol rau dida...dar ar fi pe nedrept sa te exmatriculeze doar pt asta..serios

tare...eu intr`a 12`a in primu sem am avut vreo 80 d absente si pe al doilea sem ...aoleooo...am trecut  peste 100 si tot am ramas cu media 10 la purtare:D
bine aveam si o diriginta tanara..care ne acoperea tot tp big_smile

 

#606 2007-11-10 13:45:41

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: ce gandesti acum 2

am o stare foarte nasoala...am ramas singura acasa...trebuie sa fac curat...mi-e lene...el n-a dat niciun semn.e posibil sa nu ne vedem azi ca trebuie sa se duca la o nunta diseara....am senzatii ca imi fac iluzii degeaba cu baiatul asta...


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#607 2007-11-10 13:51:16

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 2

am terminat de dansat cu aspiratorul... off nu am cheeef.... sa vdm ce mai e de facut neutral


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#608 2007-11-10 13:52:49

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

andrutza a scris:

m-am trezit la 12 astept sa pap ma imbrac si o tai la o prietena acasa sa mai barfim si sa ne uitam la filme. ploua afara sad

andruta acum cum mai e vremea la voi tot ploua?...ca am un prieten plecat la constanta..


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.