homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 2-33


#609 2007-11-10 13:54:10

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce gandesti acum 2

ma inteleg bine cu mama ...da nu era chestie de bere oricum ca eram cu cafeaua in fata ...era chestie ca noi am plecat de la sc si ca navem voie pana la 1 parca in cafenele ...
mi groaza un pic nush cum sai spun ...sper sa fie ok ... :-< oricum vreau sa scap de starea asta ca pocnesc daca nu ma descarc


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 



#610 2007-11-10 13:55:18

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

micanarcisa a scris:

andrutza a scris:

m-am trezit la 12 astept sa pap ma imbrac si o tai la o prietena acasa sa mai barfim si sa ne uitam la filme. ploua afara sad

andruta acum cum mai e vremea la voi tot ploua?...ca am un prieten plecat la constanta..

da ploua...cred ca o sa ploua toata ziua azi ca e cerul innorat si vremea f inchisa.

 

#611 2007-11-10 13:55:55

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

ce nasol...si la noi ploua..beeaaah


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#612 2007-11-10 13:59:07

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum 2

dida a scris:

ma inteleg bine cu mama ...da nu era chestie de bere oricum ca eram cu cafeaua in fata ...era chestie ca noi am plecat de la sc si ca navem voie pana la 1 parca in cafenele ...
mi groaza un pic nush cum sai spun ...sper sa fie ok ... :-< oricum vreau sa scap de starea asta ca pocnesc daca nu ma descarc

stiu ca nu era bere ci cafea...am zis-o si eu asea... tongue pai mergi si vb cu ea si gata...mai rau decat sa te exmatriculeze n-ai ce pati


mami de minuni hjarta

Offline

 

#613 2007-11-10 14:00:20

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

buueeeiii deci barbata-miu asta imi vine sa-i dau numai pumni in cap...oooffff, a scos evacuarea de la masina de spalat din wc si acum am numai apa pe jos in toata baia...ce ma fac oare cu el?


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#614 2007-11-10 14:02:28

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

lol asa sunt ei parca fac lucrurile numai in ciuda noastra

 

#615 2007-11-10 14:03:49

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

stai ca nervii mei au tinut doar 2 minute ca m-a dat deoparte si acum strange el...mor de ras cand ma uit la el...hahahaha


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#616 2007-11-10 14:04:12

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce gandesti acum 2

eu_vreau a scris:

dida a scris:

ma inteleg bine cu mama ...da nu era chestie de bere oricum ca eram cu cafeaua in fata ...era chestie ca noi am plecat de la sc si ca navem voie pana la 1 parca in cafenele ...
mi groaza un pic nush cum sai spun ...sper sa fie ok ... :-< oricum vreau sa scap de starea asta ca pocnesc daca nu ma descarc

stiu ca nu era bere ci cafea...am zis-o si eu asea... tongue pai mergi si vb cu ea si gata...mai rau decat sa te exmatriculeze n-ai ce pati

mie mi mai mult de cum o sa se simta mama si de reactia ei sincer decat de ce se intampla la sc ... nui chestie ca ma pedepseste sau nu ce ,...ca nu de aia mi ... mi de ea ... de rusinea ei ..  plus cai invatatoare si are o imagine ...si chestiile astea se aud repede ... vai ai auzit ce o facut fata lu aia ? vai nush ce ... de astea mi groaza


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#617 2007-11-10 14:08:15

Cassiopeia
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-09
Mesaje: 9529

Re: ce gandesti acum 2

da e interzis prin lege sa bei o cafea?!cesafac


Sim y 

Offline

 

#618 2007-11-10 14:09:52

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

mamaaa dar parca esti un criminal in serie periculos...ce ai facut?...ai baut si tu o cafea in timpul orelor...elevii fac asta de mii de ani, unii sunt prinsi altii nu iaca!..ce ele nu au copii care mai sar cate o ora?...

Ultima oara a fost editat de micanarcisa (2007-11-10 14:10:14)


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#619 2007-11-10 14:09:54

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce gandesti acum 2

in timpu scolii cam da ... ca noi trebuia sa fim la ora atunci


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#620 2007-11-10 14:13:23

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

moaaa astia sunt cu capu....pai daca era asa si cand eram eu la lic tb sa ne exmatriculeze pe toti din cls, noi chiuleam de rupeam, iar cand steateam la ore mancam seminte, baietii si-au cumparat gogosari si castraveti murati si mancau in timpul orei lol era caterinca rau...si vb aia am facut lic pedagogic era o securitate acolo, fata de alte licee, dar nu era cum citesc eu aici.

 

#621 2007-11-10 14:15:30

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: ce gandesti acum 2

andrutza a scris:

moaaa astia sunt cu capu....pai daca era asa si cand eram eu la lic tb sa ne exmatriculeze pe toti din cls, noi chiuleam de rupeam, iar cand steateam la ore mancam seminte, baietii si-au cumparat gogosari si castraveti murati si mancau in timpul orei lol era caterinca rau...si vb aia am facut lic pedagogic era o securitate acolo, fata de alte licee, dar nu era cum citesc eu aici.

ce tare,eu am facut un liceu tehnologic,si erau la baietii ahaha si doar 6 fete!insa tot asa nu erau probleme.


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#622 2007-11-10 14:15:53

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

eu am terminat liceul acum muuuult timp dar tot asa chiuleam si noi tot prin cafenele...pe unde mai aflau parintii pe unde nu..si uite ca suntem 'oameni mari' big_smile acum...e bun si chiulul la ceva...te face sa-ti placa scoala mai mult nu? big_smile


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#623 2007-11-10 14:18:04

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

eu am trecut printr-o criza din asta in cls a 9-a cand chiuleam de rupeam, aveam la absente cu duiumul....suna dirigu acasa la mama ca imi trimite advertisment etc...m-am potolit intr-un timp, oricum orice adolescent trece printr-o criza din asta, altii se apuca de droguri, altele fug de acasa, iar eu trageam chiulul smile

 

#624 2007-11-10 14:22:38

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

hehehe deci e nostim tare cand face treaba...a daramat jumate de baie incercand sa stranga apa...cica totul lucreaza impotriva lui...am facut o burta de ras...iar el e nervos..hehehehe


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#625 2007-11-10 14:22:53

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 2

e tare cd te gandesti la politie... umbla hotii pe drumuri, iti dau in cap pentru un portofel sau un telefon mobil si ei bat cafenelele in cautare de chiulangii.. in ce tara traim si noi... neutral


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#626 2007-11-10 14:24:23

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 2

micanarcisa a scris:

hehehe deci e nostim tare cand face treaba...a daramat jumate de baie incercand sa stranga apa...cica totul lucreaza impotriva lui...am facut o burta de ras...iar el e nervos..hehehehe

nu-l enerveaza si mai tare cand te vede ca-ti mai arde si de scris p forum in timp ce el isi ia campii incercand sa stranga? de genul "tara arde si.."
La mine cel putin cred ca asa ar fi fost lol


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#627 2007-11-10 14:27:23

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum 2

cate n-am facut si noi in liceu...de mi-era frica sa ma duc a doua zi la scoala...in clasa a 9-a  a fost "bulgariada" - denumire data de diriga - cu spart geamuri la oameni in drum spre casa cu bulgari...cu sedinte elevi=parinti-profesori...am avut avertismente de exmatriculare in fiecare an...toata clasa lol ne-a prins printr-a 10-a diriga intr-o crasma si toti eram varza...baietii erau cu capu' pe bar lol alta distractie si atunci mai ales ca la ora aia aveam franceza cu diriga...si de la diriga nu se putea chiuli in veci...in primul rand din respect...dar atunci am chiulit si nu numai ca era ora ei dar era si 8 martie...copii tembeli...acum rad dar imi si vine sa plang cum am putut sa-i facem asa ceva dirigei...cel mai bun profesor ever smile n-a vb cu noi 2 saptamani decat printre dinti smile


mami de minuni hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.