homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 2-34


#628 2007-11-10 14:27:40

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: ce gandesti acum 2

si pe mine m-au prins odata in cls a 12-a...eram cu colegii beam cafeaua de dimineatza si vin niste gabori ca voi ce cautati aici n-ar trebui sa fiti la scoala? Zic frate chiulesc legal, am absenta in catalog pe ora asta sunt pe barba mea....si unde mai pui ca sunt si majora....atata timp cat nu am peste 10 absente n-au ce sa imi faca...mortii mamii lor mie imi vine sa ii bat pe gaborii astia, nush daca v-am povestit dar ne mai adunam si noi sambata seara intr-o scara de bloc la o berica, alea alea si apareau frate una doua ca ce faceti voi aici...si ne luam amenda cate un mil ptr baut in locuri publice...da frate ce-i f**e pe ei grija, am facut panarama, m-am luat de oameni pe strada...WTF????? Ca pe toti betivii si tiganii care te acosteaza pe strada si te apuca de fund si alte chestii nu ii mai vad...f**u-i in gura!


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 



#629 2007-11-10 14:30:30

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

senorita a scris:

micanarcisa a scris:

hehehe deci e nostim tare cand face treaba...a daramat jumate de baie incercand sa stranga apa...cica totul lucreaza impotriva lui...am facut o burta de ras...iar el e nervos..hehehehe

nu-l enerveaza si mai tare cand te vede ca-ti mai arde si de scris p forum in timp ce el isi ia campii incercand sa stranga? de genul "tara arde si.."
La mine cel putin cred ca asa ar fi fost lol

nu se supara, vine si ma uda...e ud peste tot si vine sa se lipeasca de mine...hehehe...face a ploaie ca si asa toarna cu galeata afara


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#630 2007-11-10 14:31:59

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce gandesti acum 2

macar ii bine ca vam amintit de pprostiile ce le faceati voi tongue si diriga mea ii f de treaba ...da acuma chiar nu depinde de ea ...ca depinde de directoare care ii o nef****a sa nui zic altfel ... ea chiar a zis ca a facut tot ce a fost omoneste posibil ...de aici incolo nu prea depinde de ea ...sper sa mai poata rezolva mama ceva dca merge la sc ... acuma sa inteleaga si aia cai om si ea sa nu ne frece tat fix acuma pea 12a


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#631 2007-11-10 14:32:46

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

fetele ma duc sa pap si apoi la baita cu spumaaaa...papa


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#632 2007-11-10 14:33:21

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum 2

vai micanarcisa radeam singura de voi si barbata-miu m-a pus sa ma opresc din ras...nu numai ca sa-i spun si lui dc rad dar mai ales ca sa nu-mi sara progesteronul de prin ale orificii...asa ca te rog nu ma mai fa sa rad lol lol lol


mami de minuni hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#633 2007-11-10 14:58:25

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: ce gandesti acum 2

gata,acum chiar ma apuc de curatenie ca prea am lenevit...cel mai groaznic o sa fie sa intind rufele pe frigul asta...brrrrrrrrrr!!!


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#634 2007-11-10 15:07:26

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 2

andrutza a scris:

eu am trecut printr-o criza din asta in cls a 9-a cand chiuleam de rupeam, aveam la absente cu duiumul....suna dirigu acasa la mama ca imi trimite advertisment etc...m-am potolit intr-un timp, oricum orice adolescent trece printr-o criza din asta, altii se apuca de droguri, altele fug de acasa, iar eu trageam chiulul smile

da asha e...toti avem chestiile noastre.......eu de fumat m'am apucat la sfarsitul lu a 9a.....ca'n rest...aveam maxim 5 absentze pe an


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#635 2007-11-10 15:15:28

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum 2

andrutza a scris:

moaaa astia sunt cu capu....pai daca era asa si cand eram eu la lic tb sa ne exmatriculeze pe toti din cls, noi chiuleam de rupeam, iar cand steateam la ore mancam seminte, baietii si-au cumparat gogosari si castraveti murati si mancau in timpul orei lol era caterinca rau...si vb aia am facut lic pedagogic era o securitate acolo, fata de alte licee, dar nu era cum citesc eu aici.

ce tare rotfl

eu acum am doar 5 baieti in clasa si nu mai e asa distractie, dar in 5-8 erau rupere. am reusit sa stricam usa de metal lol pe care o pusase diriga k aia de lemn ajunsase sa se deschida in ambele sensuri lol

la noi nu se scade nota la purtare pt absente. anu trecut am avut vreo 80 cica, atatea au iesit cand le-a numarat dirigu cu maicamea, da mi-a facut cereri si mi lea motivat big_smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#636 2007-11-10 15:19:53

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: ce gandesti acum 2

ieri am fost dupa iubitu meu la aeroport si tocmai cand a iesit el eu eram la masina,ne-am vazut la masina,nu a fost nimic din ceea ce mi-am imaginat eu lol


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#637 2007-11-10 15:24:17

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum 2

oana_ a scris:

ieri am fost dupa iubitu meu la aeroport si tocmai cand a iesit el eu eram la masina,ne-am vazut la masina,nu a fost nimic din ceea ce mi-am imaginat eu lol

asta imi aduce aminte de intalnirea din germania dintre noi copiii si mama cu taica-miu care era deja acolo de 1 an...era pe peron in gara si asa as fi vrut sa-i vad pe ai mei cum sar unul la gatul celuilalt, eventual pe o melodie siropoasa smile inainte sa plecam spre el vb cu mama sa-i facem o surpriza lui tata si sa aprem 3 copii in loc de 2...ar fi fost o adevarata surpriza pt tata...

asa si tu acum...lasa intalnirile din filme...astea reala sunt mai frumoase smile si distractie placuta oana_ wk asta big_smile


mami de minuni hjarta

Offline

 

#638 2007-11-10 15:27:14

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce gandesti acum 2

nu conteaza cum vati revazut ... imp e cum o sa fie de acuma incolo ...timpu care il petreceti impreuna puss


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#639 2007-11-10 16:02:05

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 2

aproape s-a intunecat neutral


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#640 2007-11-10 16:05:15

iony
Sr. member
De la: stres
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 1773

Re: ce gandesti acum 2

offf dida...asta e...nu cred k te exmatriculeaza...la mine in liceu este problema fumatului, deoarece in pauze se aduna elevii la fumat pe terenul de sport ...intr-o zi au venit cam 5 masini de politie, urmarire generala....directoare...mare tam-tam....park ar fi fost o crima acolo, nu niste elevi care iesise-ra la o tigara....in rest nu e chiar asa sever.la 10 absente nemotivate se scade intr-adevar nota la purtare

Offline

 

#641 2007-11-10 16:26:02

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce gandesti acum 2

iony a scris:

offf dida...asta e...nu cred k te exmatriculeaza...la mine in liceu este problema fumatului, deoarece in pauze se aduna elevii la fumat pe terenul de sport ...intr-o zi au venit cam 5 masini de politie, urmarire generala....directoare...mare tam-tam....park ar fi fost o crima acolo, nu niste elevi care iesise-ra la o tigara....in rest nu e chiar asa sever.la 10 absente nemotivate se scade intr-adevar nota la purtare

la noi la 6 absente se scade un punct ... si cu fumatu iar ii problema ... si mai ales ca neau inchis si portile si nu ne lasa sa iesim numa in pauza mare ... si la 2 ... si daca cumva ai ore pan la 1 tre anuntat la directiune si iesi prin fatza pe la profi ... si daca mergi de la sc mai devreme iti tre bilet de la prof si te scrie in nush ce carnet si la sf de luna se sanctioneaza cei scrisi ... o porcarie ...


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#642 2007-11-10 16:27:09

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum 2

azi nu mancai decat o data big_smile si o sa mai mananc o data pe la 5 6  big_smilebig_smile e de bine. vai ce bine ar fi sa reusesc sa ma mai abtin si sa mai slabesc si eu 4 5 kg big_smilebig_smilebig_smile o sa imi scriu p pereti k nu trebuie sa mananc decat cat sa ma tin p picioare big_smile daca as slabi pana la revelion ar fi super bine big_smilebig_smile si daca m-as lasa si de fumat hjartahjarta as fi cea mai tare big_smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#643 2007-11-10 16:35:42

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum 2

rotfl2 ce tare..... sanda ladosi a nascut cu doctora asta unde am fost eu vineri rotfl2


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#644 2007-11-10 16:36:43

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: ce gandesti acum 2

plec la megastar...si m-am hotarat sa ma mut smile


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#645 2007-11-10 16:37:07

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: ce gandesti acum 2

la megastar unde?lol??


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#646 2007-11-10 16:39:58

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: ce gandesti acum 2

in public lol Doar nu ma duc sa ma fac de ras pe acolo lol


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.