homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Fetelor la voi cum a fost prima data?-3


#39 2007-12-09 04:01:32

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

ee ideea e sa invatam noi ceva, nu neaparat sa ne invete el, invatam prin practica tongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#40 2007-12-09 09:07:40

theSame_ElaElis
Hero member
De la: Winnie the Pooh
Inregistrat: 2007-10-12
Mesaje: 3707

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

eu am inceput-o mai tarziu, ca nu avea rost sa ma incurc cu toti neavenitii care erau la oferta unde am stat eu in provincie;

dar iubi meu, actualul, a fost ff atent si grijuliu; dar mwoama ce m-a duruuut! si inca de cateva ori dupa seara aia; acum e super oki; nici el nu defilase decat cu 1, 2 poate, inainte si culmea e ca e si mandru ca un cocos pe tema asta; l-a intrebat ce ar fi fost dc as fi fost second-hand? a zis f calm ca nu asta era telul lui in viata; el vroia o femeie pt toata viata, nu conta prea mult acest aspect; dar... daca tot a fost sa fie, fericirea pe el;

Offline

 

#41 2007-12-09 10:17:02

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

lol  tareee...si  la  mine  la  fel  se  mandreste  cu  aspectul   asta, tinand  cont   k  eu am  fost  prima  lui  virgina....iar  foste  sunt   cu  duiumu cesafac...dar  am  trecut   de  capitolul  asta  big_smile

Offline

 

#42 2007-12-09 11:31:56

Jay_D
New member
Inregistrat: 2007-12-07
Mesaje: 71

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

si eu am fost prima tipa virgina cu care a facut-o..si mi-a zis k o sa ma respecte toata viata pt chestia asta....nu prea se astepta el...stia k am avut o groaza de prieteni si chiar relatii serioase si nu ma vedea asa...si am si app 21:P da in fine..acum am considerat io k e pers si momentu...adik ma gandesc k prima data tre sa o faci q pers care stie ce face kre a avut destule cat sa nu te chinui si tu si el...la mine pot sa spun k a fost super ok..chiar nu ma asteptam...sange a fost cat sa se vada p cearceaf 2 pete mai mult mi-a mai curs in zilele urm....iar durere a fost la inceput dar spre dim deja ma obisnuisem si imi placea:P

Offline

 

#43 2007-12-09 20:22:22

piticaAntipatica
Full member
De la: orasul celor 7coline mioritice
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 154

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

a curs o picatura de sange,a durut ca dracu,dar am fost si incordata,si acum regret ca am facut-o.cu baiatul de atunci nu mai sunt.nu ma mai intereseaza de el.dar cand a fost cu actualul a fost foarte frumos si chiar tin minte toate detaliile 8->


judeca fiecare raspuns

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2008-01-27 16:58:14

mariaa
New member
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 33

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

pe mine prima data m`a durut ingrozitor(si datile ce au urmat ma tot durea la inceputul penetrarii) si mi`a si curs destul de mult sange...dar in ciuda acestor lucruri,a fost prima oara pentru amandoi si a fost o experienta tare frumoasa,lasand la o parte durerile m`am simtit a lui,l`am simtit a meu...ehh a fost frumos:D

Offline

 

#45 2008-01-27 17:12:09

claudia78
Insomniac member
Inregistrat: 2008-01-05
Mesaje: 6876

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

la mine nici nu a curs samge deloc nici nu m-a durut deloc...

Offline

 

#46 2008-01-29 22:07:51

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

am citit intr-o revista mai demult ca la fetele/femeile care au practicat de mici un sport, sau au fost mai active himenul este mult mai elastic iar momentul dezvirginarii este f putin dureros
la mine se aplica teoria asta, insa nu stiu cat de adevarat e

Offline

 

#47 2008-01-29 23:23:57

hanna.anna
New member
Inregistrat: 2007-12-29
Mesaje: 90

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

a fost magic acel moment....prima oara m-a durut, dar nu a curs sange dar, a doua oara...a curs sange iar durerea s-a amestecat cu o placere imensa, si o dorinta arzatoare. A fost minunat, noaptea....in parc....luna....stelele.....si broastele!! ne amuzam cand ne gandim la oracaitul broastelor. A fost atent, devotat, tandru....iar eu...ametita de emotie si dorinta. Minunat!!

Offline

 

#48 2008-01-29 23:27:58

mary-mary
Full member
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 142

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

la mn a curs sange si prima si a doua oara,e adevarat k doar cateva picaturi,dar important este k a curs , iar in legatura cu durerea...m-a durut...nu extrem de tare,dar destul as spune eu.oricum...dak atunci nu eram convinsa k imi doresc sa scap de virginitate,acum ma bucur de acest fapt...bineinteles alaturi de prietenul meu:X

Offline

 

#49 2008-01-29 23:50:47

A.W.
Full member
Inregistrat: 2007-04-10
Mesaje: 344

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

la mine s-a vazut ceva rosu dar atunci cand a bagat degetelul mai mult. si m-a durut. cand am facut-o nu a curs ,dar m-a durut. si prima si a doua si a treia si etc. vorbisem cu o seara inainte k nu vrem sa se intample, k nu avem dispozitia necesara k nu ne simtim bine (psihic). si a doua zi s-a intamplat    neutral . eh asta a fost..nu ca in povesti dar...macar sunt cu el si ne iubim.

Offline

 

#50 2008-01-30 17:06:34

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

nici la mine nu a curs sange si nici nu prea m-a durut. cred ca pentru ca foloseam o.b.-uri si fusesem la calarie si cand eram mica am luat un colt de banca de la scoala intre picioare si mi-a curs atunci ceva sange.

Offline

 

#51 2008-01-31 09:55:57

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

LoveChocolate a scris:

am citit intr-o revista mai demult ca la fetele/femeile care au practicat de mici un sport, sau au fost mai active himenul este mult mai elastic iar momentul dezvirginarii este f putin dureros
la mine se aplica teoria asta, insa nu stiu cat de adevarat e

da, asa stiu si eu.. si asa mi-am consolat lipsa totala a oricarei picaturi rosii. de durut insa m-a durut... nu groaznic, ca o arsura in zona... dar am terminat cu un orgasm simultan tongue deci a fost super! dupa care am adormit eu instant, nu el big_smile aaa... iar el, pana atunci un romantic, imi zice: "hai ca ma duc pan la baie ca mi-e greatza rotfl" (asta pt ca bausem un picutz de vin inainte, combinat cu ceva dulce)... si acu rad de el cand imi amintesc momentul!!!!


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#52 2008-02-01 17:45:31

cristian_elena
Full member
Inregistrat: 2008-01-08
Mesaje: 206

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

la mine a curs foarte putin sange dar ma durea ingrozitor. aveam 16 ani cand mi'am inceput viata sexuala smile am trecut cu greu peste perioada aia k vreo 5 zile nu puteam sta in fund lol acum am 21 ani big_smile dar totusi a fost frumos,nu pot sa neg big_smile


hjarta  IUBESC SI SUNT LA FEL DE IUBITA  hjarta

Offline

 

#53 2008-02-01 18:43:54

mady_zuzu
New member
Inregistrat: 2008-02-01
Mesaje: 36

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

A fost frumos prima data..prietenele mele imi zisesera k va fii ingrozitor si eram foarte speriata..dar nu a fost deloc asa! m-a durut putin la inceput si a curs si sange, dar putin, nu in cantitati industriale wink) Prietenul meu a fost un dulceee..dupa, m-a luat in brate si mi-a spus k ma iubeste mult de tot!! hjarta

Offline

 

#54 2008-02-01 23:24:12

gulia80
Hero member
De la: cluj napoca
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 2518

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

ce sa zic prima data a fost:oyikesyikesyikes:oadica frumos aveam   un prieten cu 6ani mai mare ca mine........profesor a stiut cum sa ma ia nu a fost nustiu ce frumos cel putin nu tin minte,stiu ca mi a curs un pic de sange ,in scimb a fost o experienta care cam greu uiti:reta:retasretas


http://www.tamagochi.ro/pet-Tony  un votulet zilnic daca se poate !

Offline

 

#55 2008-02-02 00:02:27

bijulik
Full member
Inregistrat: 2007-10-15
Mesaje: 344

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

prima oara este cel mai important...majoritatea avem dureri.....multe ne despartim....cel mai mult conteaza sa nu regretam...
prima oara a fost frumos......nu a ramas el.....dar nu regret nu am de ce..


Moartea nu vine odată cu vârsta, ci odată cu uitarea...

Offline

 

#56 2008-02-04 00:56:53

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

bine k a vb cu voi de contraceptie wink .macar te-ai gandit sa apelezi la o metoda eficienta de contraceptie?

Offline

 

#57 2008-02-04 01:12:51

guvida
New member
Inregistrat: 2008-02-04
Mesaje: 16

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

si  mie mi-a curs sange nu foarte mult dar a fost.Oricum a fost minunat si nu regret;)


Sa NU faci niciodata un lucru pe jumatate!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.