homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Fetelor la voi cum a fost prima data?-5


#77 2008-03-29 18:45:13

rarom
New member
Inregistrat: 2008-03-25
Mesaje: 19

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

durere...si apoi (dupa mult timp) placere...logic nu?big_smile

Offline

 

#78 2008-04-08 04:15:57

zuzoo
Membru
Inregistrat: 2008-04-08
Mesaje: 2

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

e foarte posibil sa nu curga singe,chiar niciodata,depinde de cat de elastic este himenul tau.....de exemplu la mn a fost si muuult sange si durere mare  dar aici nu exista o regula universal valabila,poti chiar sa nu ai nici durere nici sangerare la primul contact....

asa mi s-a intamplat si mie la  primul act sexual...la un moment dat eram tare ingrijorati si eu si iubitul meu si eu am luat decizia de a ma duce la ginecolog si de a intelege de ce a fost atat de mult sange si de ce ma durea asa de tare grater... facusem programare ..tot... dar urmatoarea zi imi trecuse durerea ... si la cabinet mi s-a spus ca depinde de himenul fiecarei fete...si ca sunt ok si ca nu trebuie sa-mi fac griji smilesmile

Offline

 

#79 2008-04-08 04:23:18

zuzoo
Membru
Inregistrat: 2008-04-08
Mesaje: 2

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

da ..trebuie sa recunosc ca dupa primul nostru act sexual el era mai fericit ca niciodata :k?ra:

Offline

 

#80 2008-04-08 06:34:22

gipsy
Full member
Inregistrat: 2008-02-29
Mesaje: 382

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

zuzoo a scris:

da ..trebuie sa recunosc ca dupa primul nostru act sexual el era mai fericit ca niciodata :k?ra:

intr-adevar

Offline

 

#81 2008-04-09 22:14:15

Tzupy
New member
Inregistrat: 2008-04-09
Mesaje: 11

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

Loveable a scris:

Pe mine m-a durut ffff putin si sange nu a curs deloc...
Nici nu m-a crezut ca a fost primu smile (inca un motiv pt care sa nu-ti incepi viata sexuala la varste fragede...te dor prea tare chestii de genu "nu cred ca am fost primu"). Bine...poate te dor si la alte varste, da poate nu ramai asa socata cum am ramas eu atunci lol

Exact asa am patit si eu si-am inceput sa plang si m-am inchuiat in baie lol (eram si eu micuta... mai bine ii dadeam 2 picioare in gura si-l dadeam afara ) ko


Nu ma duce pe mine Doamne in ispita, ca o sa gasesc drumul singura.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2008-04-21 10:45:16

Cherry_sensation
Full member
Inregistrat: 2008-04-20
Mesaje: 234

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

la mine a fost cea mai frumoasa seara hjarta .. da` ne chinuiam de vreo luna .. si a curs si sange .. si prima si a 2a si a 3a si durere aproape deloc .. k m`a excitat bne inainte big_smile


te iubesc si toata lumea stie cata dragoste iti port eu tie hjarta

Offline

 

#83 2008-05-04 17:07:33

cocosurosu
Full member
De la: Oradea
Inregistrat: 2008-04-29
Mesaje: 318

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

la mine a fost foarte naspa, nu eram suficient de excitata si baiatul era cam dotata big_smile si in felul asta a durut ingrozitor dar am trecut pana la urma si de faza asta si nici nu vreau sa mi-o mai amintesc vreodata. nu credeam k o sa ajung vreodata sa simt placere dupa prima oara, dar uite k s-a intamplat. nici mie nu mi-a curs sange, asa k sa patez ceva, a ramas putin pe prezervativ si cam atata. dupa aceea 2 zile tot mai imi curgea putin, dar a trecut rpd tot.


Nimeni nu merita lacrimile tale, iar acela care le merita sigur nu te va face sa plangi

Offline

 

#84 2008-05-04 17:43:23

kiddow
New member
Inregistrat: 2008-05-04
Mesaje: 48

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

Pima data la mine a fost o durere care a trecut foarte repede si nu m-a impiedicat cu nimic sa continui, sange nu. A doua oara(care a fost in aceeasi noapte) a curs ceva sange, dar nu exagerat. Dar a fost foarte faina noaptea aia. Sigur ca nu a fost cine stie ce placere...chiar dupa prima experienta ma intrebam de ce dracului alearga toata lumea dupa sex. Insa per ansamblu a fost ok, pentru ca el s-a purtat ok si a stiut sa ma faca sa nu fiu complexata de faptul ca el avea super multa experienta si eu deloc. Plus ca a fost foarte atent la mine si la reactiile mele fara sa ma streseze insa cu intrebari stupide de genul "e ok, te doare etc".


Enjoying every aspect of life... tongue

Offline

 

#85 2008-05-04 22:58:49

Ellutza
New member
Inregistrat: 2008-04-23
Mesaje: 68

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

la mine, prima data a fost f nasol, m-a durut atata de tare incat mi-au curs lacrimile si plus de asta mi-a curs sange destul ca am patat si patul smile


Viata e simpla... noi o complicam lol

Offline

 

#86 2008-05-04 22:59:32

andrutza
Vizitator

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

si mie mi-au curs lacrimile de durere prima data smile sange mi-a curs f putin

 

#87 2008-05-14 21:25:40

miha_g
Banat
Inregistrat: 2008-05-09
Mesaje: 704

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

prima data la mine a fost super tare,el nu s-a grabit,nu am avut nici un fel de durere si nici nu am sangerat asa cum se intampla la altele,sunt un caz fericit avand in vedere ca multe fete au avut dureri f mari si unele chiar au ramas cu sechele

Offline

 

#88 2008-05-16 13:37:45

BLONDY & Prahova
Membru
Inregistrat: 2008-05-14
Mesaje: 3

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

prima data..am plans de am rupt.Imediat dupa act,m-a facut in tot felul ca nu as fi virgina.ERAM SOCATA DE EL..SI Ma marcat mult timp.knd fa ceam dragoste cu el,imi aduceam aminte ce mi-a spus,si il uram.si bineanteles ca nu mai aveam nici un orgasm.era intiparit in mintea mea ceea ce mi-a spus  prima data in viata mea..cum s-a intamplat?f.simplu. a "intrat' ca pe bulevard,absolut nici o durere,nici cea mai  mica adik.sange nici atat.parca o facusem inainte.asa a fost.folosesc tampoane OB de la 16 ani de cand am vazut reclama la tv.Am fost la medic,mi-a spus ca am himen complezant.f.elastic.
INTREBAREA MEA..CIUDATA:E POSIBIL SA FIU SI ACUM VIRGINA?SA FIU IN CONTINUARE?PRECIZEZ CA NU AM AVUT VREUN "ACCIDENT"SAU CA M-A DEZVIRGINAT OB-ul cum am mai citi eu.deci chestii de-astea,exclus!
'

Offline

 

#89 2008-05-16 13:41:42

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

nu putem stii decat daca mergi la dr...

si paraseste-l pe individ...

Offline

 

#90 2008-05-19 21:59:52

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

lasa ca mie mi-a reprosat dupa 6 ani rotfl


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#91 2008-05-29 20:34:52

iNs
New member
Inregistrat: 2008-05-11
Mesaje: 19

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

Cam a cata oara poate incepe o fata sa se simta bine...precizez ca am facut-o de 3 ori si inca o doare...si nu simte nicio placere...iar de lubrifiat nici nu se pune problema...stiu sa ma descurc in preludiu:>...si tot pentru ea il fac sa fie 1 ora si ceva si cat mai placut...Dar tot o doare,chiar daca aluneca foarte bine penisul...sad

Offline

 

#92 2008-05-29 21:11:18

pisicutza18
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-05-02
Mesaje: 134

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

blue*girl a scris:

mie nu mi-a curs sange dar m-a durut destul de tare...
shi prima oara a fost aiurea... neutral
... nu vreau sa-mi mai amintesc sad

asa si la mine.. sad


"It takes years to build up trust, and only seconds to destroy it..."

Offline

 

#93 2008-05-29 21:26:30

copilu
Sr. member
Inregistrat: 2007-10-05
Mesaje: 1000

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

BLONDY & Prahova a scris:

prima data..am plans de am rupt.Imediat dupa act,m-a facut in tot felul ca nu as fi virgina.ERAM SOCATA DE EL..SI Ma marcat mult timp.knd fa ceam dragoste cu el,imi aduceam aminte ce mi-a spus,si il uram.si bineanteles ca nu mai aveam nici un orgasm.era intiparit in mintea mea ceea ce mi-a spus  prima data in viata mea..cum s-a intamplat?f.simplu. a "intrat' ca pe bulevard,absolut nici o durere,nici cea mai  mica adik.sange nici atat.parca o facusem inainte.asa a fost.folosesc tampoane OB de la 16 ani de cand am vazut reclama la tv.Am fost la medic,mi-a spus ca am himen complezant.f.elastic.
INTREBAREA MEA..CIUDATA:E POSIBIL SA FIU SI ACUM VIRGINA?SA FIU IN CONTINUARE?PRECIZEZ CA NU AM AVUT VREUN "ACCIDENT"SAU CA M-A DEZVIRGINAT OB-ul cum am mai citi eu.deci chestii de-astea,exclus!
'

ai mai facut si dupa dragoste cu el?yikes nu cred ca merita sa stai cu asa specimen cu principiile lu bunica.box. imi pare rau pt ce ti s-a intamplat


fericita mamica de Teodora din 11.02.2012

Offline

 

#94 2008-05-29 21:27:07

yonny
New member
Inregistrat: 2008-05-25
Mesaje: 67

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

la mn prima data a durut rau si a curs si sange.......dar stiti cum e...la inceput durere,apoi...placere,nu lol

Offline

 

#95 2008-05-29 22:12:10

Ellutza
New member
Inregistrat: 2008-04-23
Mesaje: 68

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

cat timp te-a durut dupa primul contact?(yonny)


Viata e simpla... noi o complicam lol

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.