homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Fetelor la voi cum a fost prima data?-7


#115 2008-07-03 00:53:19

iNs
New member
Inregistrat: 2008-05-11
Mesaje: 19

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

NIMENI?kapitulation

Offline

 

#116 2008-07-03 00:57:47

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

deloc deloc...sau se refera la faptul ca nu are orgasm?


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#117 2008-07-03 08:31:59

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

nici eu nu aveam. eu zic ca e ok

Offline

 

#118 2008-07-03 12:35:02

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

myutza citeste si ce a zis baiatul asta ca esti cam offtopic

Offline

 

#119 2008-07-09 15:50:53

iNs
New member
Inregistrat: 2008-05-11
Mesaje: 19

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

O doare un pic cand intru iar apoi nu o mai doare dar nu simte mare lucru...nu ma refer la orgasm,as vreau eu dar daca nici macar putina placere nu simte cum sa ajunga acolo...si de multe ori mi se taie si mie cheful si celui de jos:))...ptr ca o vad ca sta si se uita la mine,fara sa simta nimic...si ma simt nasol...preludiu da...lubrifiata da...dar e cam ciudat...sa vedem in continuare...poate in cateva luni...big_smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#120 2008-07-09 19:08:40

monicaa
New member
Inregistrat: 2008-07-09
Mesaje: 12

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

Ptr mn prima data a fost cel mai naspa .cea mai mare dilema prin care am trecut .stiti cum fiecare fata viseaza la ,,prima oara''sa fie frumos sa nu uite niciodata acel moment asa cum mi-am dorit si eu dar la m-am a fost destul de neplacut.grater as vrea sa trec peste mometele acelea dar nu pot .toate astea sau intamplat acum o luna cand am crezut in vb cea ce nu trebuia.vb cu un baiat de nu prea mult timp(5zile) la care mia zis ca nu ma va impinge niciodata de la spate(de a se culca cu mn )ca ma va asteapta si ca va fi alaturi de mn,dar de unde ca nu a fost asa .totul sa intamplat cand era la el in camera mi-a cerut sa ma culc cu el eu nu stiam ce sa fac ,iam zis ca mie frica ca nu vreau sa ma lase balta dupa ce se va culca cu mn .in timp ce eram cu el in pat tot  asa lam intrebat ,,sper ca nu ma vei lasa balta dupa ce te vei culca cu mn'' mi-a zis ca nu ma va lasa balta ca doar asa ii pot demostra ca eu am increderea in el.pot sa zic ca aceasta pers o urasc enorm de mult ptr ca ma fortat.iam zis ca dak ma doare prea tare sa ma lase mia zis ca da dra de unde ca ,cand iam zis sa ma lase ca ma doare enorm de tare nu ma lasat ,pur si simplu ma fortat .tinanduma de maini destul de tare.dupa ce iam cerut de mai multe ori sa ma lase in pace insfarsit ma lasat.crezand ca nu ma dezvirginat(cu degetul) ma lasat in pace .dupa 40 min am iesit afara amandoi.inainte de  a iesi afara mam dus la baie si am vazut ca m-a dezvirginat atunci am crezut ca a cazut tavanul peste mn.nu am vrut sai zic nik ,dar ma macina pe suflet sai zic ca ma dezvirginat.pe drum iam zis ca ma dezvirginat  si el fara nici emotie imi da un rasp. ,, si''.si de cand iam zis ca ma dezvirginat a inceput sa se poarte cu mn ca si cum nu sa intamplat nik.a inceput sa imi zica ca ce ar fi dak neam despartit si chesti deastea .eu la inceput nu lam crezut.l-am mai intrebat o data dak e adevarat ce mia zis si mia zis ca da ca el nu vrea sa mai aiba deaface cu mn.in momentul ala nu stiam ce sa fac am plecat plangand pe strada se uita loomea la mine dar in momentul ala nu ma mai interesa de nik.am ajun acasa vroiam sa imi dea si mie o explicatie lam sunat lam intrebat dc mia facut asta si el calm linistit ,,ce ti-am facut?''.cand am auzit  ce mia  zis iam tel .inchis tel dupa ceva timp il suno o prietena dea mea si ii spune ca dc mia facut asta si tot asa ia rasp si ei si ia inchis tel.deci chiar nu la interesat cum ma simte-am eu.tin cauza lui ma facut sa ma schimb sa fiu o pers fara sa ma mai intereseze de nimik mi-am pierdut multi prieteni cu schimbarea mea.nu mai sunt fata zambareata care era inainte si pusa pe glume.din cauza lui plang mereu.chiar acuma cateva zile m-am intalnit cu el si a trecut pe langa mn ca si cu nu sa intamplat nik intre mn si el ca si cum nu m-ar cunoaste .mie frica sa m-ai am o alta relatie mie frica ptr ca nu stiu cum voi reactioana in momentul ala .va rog imi pute-ti spune si mie ce sa fac ce crede-ti ca as putea face ca sa nu ma mai pot gandi atat de mult grater grater

Offline

 

#121 2008-07-12 23:21:10

Beatrice_Diana
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-07-11
Mesaje: 41

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

la mine prima data a fost la doua zile dupa ce ne-am cunoscut si in conditiile in care stiam ca dupa alte 2 zile va pleca din tara (nu sta in romania). si dupa ce pana atunci nu vroiam sa aud de asa ceva cand l-am intalnit pe el am stiut ca he is the one...si asa a fost. cea mai frumoasa experienta din viata mea. nu imi pare rau si daca ar fii sa ma intorc in trecut as face exact la fel, fara nicio remuscare. pacat ca a plecat asa repede... (asta a fost acum 4 ani)


Freedom is an illusion...All that matters is staying alive...

Offline

 

#122 2008-07-13 19:17:00

Beatrice_Diana
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-07-11
Mesaje: 41

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

nu il iubesc si nu ma iubeste....nu am mai vb de atunci....ne-am regasit acum cateva luni...si e ceva foarte special, doar ca fiecare are pe altcineva....


Freedom is an illusion...All that matters is staying alive...

Offline

 

#123 2008-07-14 02:24:34

monicaa
New member
Inregistrat: 2008-07-09
Mesaje: 12

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

katalyna2311 am 19 ani deci credem-ma ca si in ziua de azi ma gandesc si plang din cauza lui il urasc.pe el il doare undeva cea ce mi-a facut sadsmile((

Offline

 

#124 2008-07-14 11:11:07

Beatrice_Diana
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-07-11
Mesaje: 41

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

Katalyna2311 a scris:

a fost primul tau iubit, cumva? hjarta din ceea ce ai scris si cum ai scris se vede ca a fost ceva frumos

da...a fost primul...in sensul de relatie intima, dar si primul care mi-a dat incredere si m-a facut sa nu imi fie frica....offf ce amintiri....


Freedom is an illusion...All that matters is staying alive...

Offline

 

#125 2008-07-14 11:25:02

Beatrice_Diana
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-07-11
Mesaje: 41

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

monicaa, eu zic sa incerci sa faci in asa fel incat el sa nu vada ca suferi, din contra cand te intalnesti cu el incearca sa pari cea mai fericita, asta il va durea destul de tare. si mai mult, incearca sa cunosti si alti baieti, nu toti sunt ca el, unii mai gandesc si cu alt cap in afara de cel din pantaloni. ai sa vezi ca ignoranta ta o sa il doara si daca te va vedea fericita langa altcineva nu o sa ii pice deloc bine....mult noroc si fii tare !!!


Freedom is an illusion...All that matters is staying alive...

Offline

 

#126 2008-07-14 15:25:43

monicaa
New member
Inregistrat: 2008-07-09
Mesaje: 12

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

katalina2311 si beatrice_diana as vrea sa cred ca m-ai exista si alti baieti care nu gandesc ca el dar ptr mn toti baieti sunt la fel din aceiasi picatura de apa.as vrea sa am ocazia sa filtrez in fata lui chiar as  vrea sai vad reactia.

Offline

 

#127 2008-07-14 15:31:22

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

monicaa, tu nu te mai gandi la el sau la razbunare, ci priveste inainte
crede-ma, nu toti baietii sunt la fel si sigur o sa gasesti pe cineva care sa se poarte frumos cu tine

Offline

 

#128 2008-07-14 16:14:24

Beatrice_Diana
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-07-11
Mesaje: 41

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

monicaa si eu am suferit, nu ca tine, dar am suferit. si toata asta m-a invatat ca nu orice purtator de penis e si barbat, asa ca sunt doua categorii:cei care se cred barbati dar e vai de ei si cei care chiar sunt barbati si isi asuma faptele. Cu siguranta vei gasi pe cineva din a doua categorie, pentru ca deja ai patit-o o data si tot ce nu te doboara te intareste. asa ca tine capul sus si fii optimista, el nu e o persoana care sa merite sa te stresezi. si sincer cred ca virginitatea sta un pic si in psihic, nu doar in himen, care nu este decat ceva care se poate rupe si printr-un accident copilaresc. asa ca cel mai bine ar fi sa te consideri dezvirginata atunci cand vei simti tu ca a fost asa cum vrei si cum ti-ai imaginat. acum sunt convinsa ca vei sti sa iti alegi altfel iubitii si iti vei da seama mai usor cam ce vor de la tine. sper sa iti fie de folos ce ti-am spus.


Freedom is an illusion...All that matters is staying alive...

Offline

 

#129 2008-07-14 16:16:19

Beatrice_Diana
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-07-11
Mesaje: 41

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

heimdall...nu cred ca e vb de razbunare, ci doar de o metoda prin care sa isi demonstreze ei ca poate mai mult decat sa planga dupa un nebun....si daca sufera si el un pic...de ce nu?....pana la urma o merita


Freedom is an illusion...All that matters is staying alive...

Offline

 

#130 2008-07-14 16:35:38

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

eu nu cred ca ar obtine nici o satisfactie in urma razbunarii, nu cred ca asta ar face-o sa se simta mai bine
ar insemna doar sa acorde atentie suplimentara individului si sa-si incurajeze niste trairi negative in plus fata de cele pe care le are deja
zic ca nu ar trebui sa urmareasca asta in mod special, daca asa cum zice Beatrice s-ar ivi ocazia... why not ? altfel ea trebuie sa-si vada de viata ei, daca am sta sa le demonstram tuturor ticalosilor cu care ne intalnim in viata cum sunt ei ar trece viata pe langa noi... iar ei sigur n-ar invata nimic

Offline

 

#131 2008-07-14 16:45:17

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

din experienta mea si a altor nu stiu pe nimeni care sa se fi vindecat de durere si dezamagire prin razbunare... ba inca dupa asta ai o senzatie de gol si mai mare, pentru ca tu astepti sa te simti usurat, si nu e asa... cea mai buna "razbunare" e sa-ti vezi de viata ta si sa fii fericita

Offline

 

#132 2008-07-14 16:51:36

Beatrice_Diana
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-07-11
Mesaje: 41

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

eu o singura data m-am razbunat pe cineva si m-am simtit foarte usurata si linistita...am reusit sa il fac sa sufere dublu decat m-a facut el pe mine...si stiti cum? ignorandu-l si facandu-l sa creada ca cel mai bine imi e fara el....


Freedom is an illusion...All that matters is staying alive...

Offline

 

#133 2008-07-14 17:49:25

monicaa
New member
Inregistrat: 2008-07-09
Mesaje: 12

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

mey din gura e usor de dat grater. dar dak  imi voie gasi pers potrivita si incearca sa se culce cu oare cum as putea sa reactionez in timp ce el pune mana pe mine ma mangaie si mie instantaneu imi zboara gandul la clipele alea.nu cred ca as putea continua:(smile((

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.