homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?-11


#191 2008-05-15 23:41:11

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

am citit janis... atunci e de bine tongue Si e super bine sa fii miserupist ca japan.. ce n-as da si eu sa fiu asa...

Offline

 



#192 2008-05-15 23:42:32

loredana_tatiana
Full member
De la: Brasov
Inregistrat: 2007-10-02
Mesaje: 564

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

puss buna Janis,si eu sper sa ne fie bine tuturor cu mutatul impreuna hjarta. ...eu o sa ma hotarasc 100% cand o sa-l vad langa mine si o sa-mi jure ca nu mai pleaca la munca in strainatate pt ca degeaba avem unde sa stam daca el isi creaza obligatii peste hotare.
abia astept sa ne povestesti cum e sa stai cu iubitul tau tummenupp


It's over!

Offline

 

#193 2008-05-15 23:43:45

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

alexia a scris:

am citit janis... atunci e de bine tongue Si e super bine sa fii miserupist ca japan.. ce n-as da si eu sa fiu asa...

si yo sad


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

#194 2008-05-15 23:45:03

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

janis exact pe cat te muti sau nu ati stabilit? eu am ultima zis de licenta pe 6 iulie si pp ca maxim pe 15 am tulito lol deci stau o luna fara uby ca el pleaca in iunie pe 15 sad


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

#195 2008-05-15 23:46:04

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

ufff eu am un chef de mutat cu el....sa fiu doar eu cu el ..fara mama si tata

Offline

 

 Publicitate


loading...

#196 2008-05-15 23:46:44

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

angelaflory n'am stabilit....cand imi gasesc de munca..
si inainte stau la el..ca normal..tre sa merg la interviuri..nu? lol


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#197 2008-05-15 23:54:35

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

i'am dat si defectele japonezului pe pagina anterioara...sa n'aveti impresia ca'i vreun sfant si sa'l vreti toate rotfl2 (oohh daa cum nu lol )


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#198 2008-05-15 23:56:16

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

Melany1 a scris:

ufff eu am un chef de mutat cu el....sa fiu doar eu cu el ..fara mama si tata

nu vorbi de lucruri sfinte tongue


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#199 2008-05-16 00:03:18

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

JanisJoplin a scris:

Melany1 a scris:

ufff eu am un chef de mutat cu el....sa fiu doar eu cu el ..fara mama si tata

mah melany....tu vrei sex si nu shtii cum sa ne mai zici rotfl

rotfl2 rotfl2 vreau sex vreau sex ...total si fara inhibitii rotfl cred ca ma afecteaza rau cantitatea asta de hormoni din mine rotfl2

Chocolate22 a scris:

Melany1 a scris:

ufff eu am un chef de mutat cu el....sa fiu doar eu cu el ..fara mama si tata

nu vorbi de lucruri sfinte tongue

fara parinti parca viata in 2 nu mai are farmec rotfl

Offline

 

#200 2008-05-16 15:11:17

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

JanisJoplin a scris:

si 2. se enerveaza cand ma enervez eu,tzipam unul la altul...adik ne rastim....se enerveaza mai ales la telf cand plang si are impresia ca plang din nimic,si exagerez...nu poate sa suporte si tzipa si el mai rau ca mine rotfl

vaaaiii.. ce frumoss!! rotfl nu glumesc, eu as vrea sa am cu cine da o cearta fara sa-mi taie tot elanul dinainte, iubi al meu nu se aprinde, vine si ma ia in brate... ceea ce da, e sweet, dar cateodata chiar am nevoie de o discutie serioasa.. si n-am cu cine.....


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#201 2008-05-16 17:16:04

Sea
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-05-08
Mesaje: 276

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

katami a scris:

JanisJoplin a scris:

si 2. se enerveaza cand ma enervez eu,tzipam unul la altul...adik ne rastim....se enerveaza mai ales la telf cand plang si are impresia ca plang din nimic,si exagerez...nu poate sa suporte si tzipa si el mai rau ca mine rotfl

vaaaiii.. ce frumoss!! rotfl nu glumesc, eu as vrea sa am cu cine da o cearta fara sa-mi taie tot elanul dinainte, iubi al meu nu se aprinde, vine si ma ia in brate... ceea ce da, e sweet, dar cateodata chiar am nevoie de o discutie serioasa.. si n-am cu cine.....

Iubi al meu e ardelean si cu asta am spus tot!lol Imi dau seama ca e nervos cand e si mai tacut decat de obicei! De tipat...nu l-am auzit in viata mea.

Offline

 

#202 2008-05-19 15:38:11

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

cand o vad pe mama ce fatza face cand ii amintesc de mutat la bucuresti,ca shtie cu cine...
cand ma gandesc ca ieri am vb cu  tata la telefon si ma intreba ce ganduri am cu el..ca's cam de mult cu el..cand ma gandesc ca'l voi mintzi si voi sta cu frica'n san de dimineata pana seara..cu gandu ca suna,sau vine la mine..sau ceva...si ma prinde cu cine stau...
ma gandesc foarte serios sa ma mut cu o fata...big_smile se ofera careva? colega de apartament...anyone?
shtii..vorba aia..ca si cosmeticiana mi'a zis...daca vrea sa te ia..te ia oricum..si dupa o luna
deci o sa'i zic si lui clar, cand ne casatorim ne mutam, au facut atatia asta si s'au inteles....daca vrei sa mearga merge...noi de ce n'am face'o? tongue
i'as zice...dar pe net e ciudat......sa vina aici si ii spun ce ganduri am
eeh asha gandesc azi,dar maine ma reintoarce el din drum lol


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#203 2008-05-19 15:46:01

cocoleta
Hero member
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 3208

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

eu am stat cu el fara sa stie parintii si aveam un morcov..... noroc ca ai mei cand au venit pe la mine nu au stat decat cateva ore timp in care el era plecat de acasa. ce era mai naspa ca tb sa adun tot din casa ce ii apartinea si tare imi era ca uit ceva. nu stiu daca ar fi tb sa le spun dar eu asa am considerat ca e mai bine ca parintii sa nu stie. si ar fi fost aiurea eu sa platesc chirie intr-o perte el in alta si sa dormim cand la unu cand la altul

Offline

 

#204 2008-05-19 15:53:01

cocoleta
Hero member
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 3208

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

2 ani an trait cu morcovul rotfl pai si la mine stia ca stau cu o fata. merge faza cu prietena dar ce te faci daca vine tatal tau si prietena nu e in oras si nu are cine sa iti deschida la ea? tu vrei sa te muti la el sau cu el intr-un apartament unde sa stati doar voi 2

Offline

 

#205 2008-05-19 15:54:22

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

JanisJoplin a scris:

cand o vad pe mama ce fatza face cand ii amintesc de mutat la bucuresti,ca shtie cu cine...
cand ma gandesc ca ieri am vb cu  tata la telefon si ma intreba ce ganduri am cu el..ca's cam de mult cu el..cand ma gandesc ca'l voi mintzi si voi sta cu frica'n san de dimineata pana seara..cu gandu ca suna,sau vine la mine..sau ceva...si ma prinde cu cine stau...
ma gandesc foarte serios sa ma mut cu o fata...big_smile se ofera careva? colega de apartament...anyone?
shtii..vorba aia..ca si cosmeticiana mi'a zis...daca vrea sa te ia..te ia oricum..si dupa o luna
deci o sa'i zic si lui clar, cand ne casatorim ne mutam, au facut atatia asta si s'au inteles....daca vrei sa mearga merge...noi de ce n'am face'o? tongue
i'as zice...dar pe net e ciudat......sa vina aici si ii spun ce ganduri am
eeh asha gandesc azi,dar maine ma reintoarce el din drum lol

parintii astia..... de parca nu-s constienti ca tot de va intampla inevitabilu

Offline

 

#206 2008-05-19 15:56:02

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

doamne daca as sta sa ma gandesc ca janis la tot felul de scenarii si la ganduri dastea as face atac de cord .. lol de ce sa ma complic...le zic si gata ...ca plec pe timpul vacantei si apoi ca m-am angajat permanent acolo si gata ..


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

#207 2008-05-19 15:56:16

cocoleta
Hero member
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 3208

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

sincer si eu as face poate nazuri la mutatul impreuna atunci cand vad ca nici unul nu are de gand nimic dar daca vad ca e treaba serioasa nu as avea nimic.

Offline

 

#208 2008-05-19 15:58:07

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

cocoleta a scris:

2 ani an trait cu morcovul rotfl pai si la mine stia ca stau cu o fata. merge faza cu prietena dar ce te faci daca vine tatal tau si prietena nu e in oras si nu are cine sa iti deschida la ea? tu vrei sa te muti la el sau cu el intr-un apartament unde sa stati doar voi 2

sa ne mutam doar noi 2 intr'o garsoniera cocoleta..iar parintii sigur nu vin neanuntzatzi...offff
da melany asha e...dar am o rusine de tata....n'ai idee


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#209 2008-05-19 15:58:44

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

da de ce?crede ca vei ramane virgina 4 always?

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.