homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sala/aerobic/tae bo si alte minuni fac parte din programul vostru?-4


#58 2012-05-15 14:48:21

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: sala/aerobic/tae bo si alte minuni fac parte din programul vostru?

care este mai dragut? care este mai solicitant? aerobic sau zumba? rodnar zumba nu am facut niciodata.

Offline

 



#59 2012-05-15 15:15:42

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: sala/aerobic/tae bo si alte minuni fac parte din programul vostru?

zumba e cosmarul meu lol daca iti place muzica latino si sa misti lasciv din solduri zumba e pentru tine lol e o combinatie de aerobic cu dans
eu nu suport sa dansez si sunt gratioasa ca un hipopotam, asa ca transpir numai incercand sa fac miscarile alea si gandindu-ma cat de ridicola sunt, deci e oboseala psihica mai mult la mine lol

Ultima oara a fost editat de heimdall (2012-05-15 15:15:53)

Offline

 

#60 2012-06-14 10:40:58

Amaranth03
New member
Inregistrat: 2012-06-14
Mesaje: 8

Re: sala/aerobic/tae bo si alte minuni fac parte din programul vostru?

Parerea mea este ca bicicleta medicinala e buna, spun asta din proprie experienta. Am lucrat la ea 1-2 ani, a modelat frumos picioarele, iar conditia fizica a imbunatatit-o. Cand m-am decis sa ies si afara la alergat, imi era chiar usor, nu oboseam repede...inca trebuia sa imi astept partenerul de jogging care se tot oprea ori alegea sa mearga.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.