homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pt nunti: organizarea de la a la z-129


#2433 2008-09-05 15:34:25

anka9mai
Hero member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 2778

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

persifona a scris:

E f frumoasa, anka! big_smile

ma bucur ca va place puss


pc  pc

Offline

 



#2434 2008-09-05 15:34:39

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

FeliciaM a scris:

daca parintii tai au ceva de revolvat sa o faca fara sa te bage pe tine la mijloc..macar acum cand ar trebui sa fie cea mai frumoasa zi din viata ta... sa nu mai fie egoisti( scuza-ma ca zic asta)

nu e vb de ai mei,ci numai de tata si eu bocesc k proasta...asta e...am 48 de ore in kre nu am ps in gura decat apa,cafea,suc si tigari (kt se poate de multe) sad


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#2435 2008-09-05 15:38:40

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

of, cum sa plangi, fetita puss ...tu invita-i pe amandoi... doar n-or sa se ia la bataie la nunta ta

Offline

 

#2436 2008-09-05 15:38:54

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

pitzipoank a scris:

FeliciaM a scris:

daca parintii tai au ceva de revolvat sa o faca fara sa te bage pe tine la mijloc..macar acum cand ar trebui sa fie cea mai frumoasa zi din viata ta... sa nu mai fie egoisti( scuza-ma ca zic asta)

egoista tre sa fie ea k o data se marita si ea tre sa se simta bine cu puiu ei alaturi. eu la nunta la mine am fost egoista. m-am gandit numai la mine si la el. nu m-au interesat ''amanuntele''

sper sa reusesc sa fac asta grater


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#2437 2008-09-05 15:39:42

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

heimdall a scris:

of, cum sa plangi, fetita puss ...tu invita-i pe amandoi... doar n-or sa se ia la bataie la nunta ta

sunt aman2 invitati
cum sa plang?da ce,e asa greu?
nu se bat dar knd iti vezi parintii k isi "impung" priviri erry sexy... neutral

Ultima oara a fost editat de Raluk_ (2008-09-05 15:40:43)


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2438 2008-09-05 15:40:28

pitzipoank
Insomniac member
De la: ...casuta cu vise
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 7988

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

anka9mai a scris:

persifona a scris:

E f frumoasa, anka! big_smile

ma bucur ca va place puss

c am pierdut yikesyikesyikes


"Nu inţeleg cum o femeie poate ieşi din casă nearanjată - e o lipsă de politeţe. Şi nu poţi şti niciodată, poate chiar aceea este ziua in care-ţi intalneşti destinul. Iar in faţa destinului trebuie să apari cit poţi tu de frumoasă." Coco Chanel
roccolino big_smile http://www.youtube.com/watch?v=uyLU3qQw … re=related

Offline

 

#2439 2008-09-05 15:40:44

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

pai tocmai, n-ar trebui sa plangi pentru ei... sunt adulti, sa se descurce

Offline

 

#2440 2008-09-05 15:41:11

little_bunny
Hero member
De la: pamant la cer...te iubesc!
Inregistrat: 2007-04-13
Mesaje: 2807

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

oof, raluk_  capul sus pusspusspuss*pusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspuss

Offline

 

#2441 2008-09-05 15:41:45

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

heimdall a scris:

pai tocmai, n-ar trebui sa plangi pentru ei... sunt adulti, sa se descurce

nu plang t ei,ci pt noi...mereu am visat k in ziua nuntii mele parintii sa`mi fie prezenti sau sa stea la masa cu mine...dar uite k deja cer prea multe sad


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#2442 2008-09-05 15:42:34

little_bunny
Hero member
De la: pamant la cer...te iubesc!
Inregistrat: 2007-04-13
Mesaje: 2807

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

pitzipoank a scris:

anka9mai a scris:

persifona a scris:

E f frumoasa, anka! big_smile

ma bucur ca va place puss

c am pierdut yikesyikesyikes

e vorba de invitatia la nunta.. asa cred! big_smile

Offline

 

#2443 2008-09-05 15:42:44

pitzipoank
Insomniac member
De la: ...casuta cu vise
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 7988

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

raluk... ai mult mai multe lucruri d care sa te doara capul.. crede-ma!!!!!!
pana la urma eu cred k de fapt nu are nici o leg cu tine.    e   o probl a lor, pe care tot ei tb sa o rez.


"Nu inţeleg cum o femeie poate ieşi din casă nearanjată - e o lipsă de politeţe. Şi nu poţi şti niciodată, poate chiar aceea este ziua in care-ţi intalneşti destinul. Iar in faţa destinului trebuie să apari cit poţi tu de frumoasă." Coco Chanel
roccolino big_smile http://www.youtube.com/watch?v=uyLU3qQw … re=related

Offline

 

#2444 2008-09-05 15:45:46

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

pitzipoank a scris:

raluk... ai mult mai multe lucruri d care sa te doara capul.. crede-ma!!!!!!
pana la urma eu cred k de fapt nu are nici o leg cu tine.    e   o probl a lor, pe care tot ei tb sa o rez.

stiu iubita,dar ce sa fac?nu pot sa fiu nepasatoare chiar dak am multe de piedut k ma agit k un pepsic...da ce papa mea...makr am unghii... rotfl


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#2445 2008-09-05 15:46:36

pitzipoank
Insomniac member
De la: ...casuta cu vise
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 7988

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

Raluk_ a scris:

pitzipoank a scris:

raluk... ai mult mai multe lucruri d care sa te doara capul.. crede-ma!!!!!!
pana la urma eu cred k de fapt nu are nici o leg cu tine.    e   o probl a lor, pe care tot ei tb sa o rez.

stiu iubita,dar ce sa fac?nu pot sa fiu nepasatoare chiar dak am multe de piedut k ma agit k un pepsic...da ce papa mea...makr am unghii... rotfl

pai fata si pozele???????


"Nu inţeleg cum o femeie poate ieşi din casă nearanjată - e o lipsă de politeţe. Şi nu poţi şti niciodată, poate chiar aceea este ziua in care-ţi intalneşti destinul. Iar in faţa destinului trebuie să apari cit poţi tu de frumoasă." Coco Chanel
roccolino big_smile http://www.youtube.com/watch?v=uyLU3qQw … re=related

Offline

 

#2446 2008-09-05 15:47:27

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

pitzipoank a scris:

Raluk_ a scris:

pitzipoank a scris:

raluk... ai mult mai multe lucruri d care sa te doara capul.. crede-ma!!!!!!
pana la urma eu cred k de fapt nu are nici o leg cu tine.    e   o probl a lor, pe care tot ei tb sa o rez.

stiu iubita,dar ce sa fac?nu pot sa fiu nepasatoare chiar dak am multe de piedut k ma agit k un pepsic...da ce papa mea...makr am unghii... rotfl

pai fata si pozele???????

am zis la topicul de manichiura k nu am  sad dar pun de la nunta cu unghiile k at or sa fie mult muuuuuuuult mai belle

Ultima oara a fost editat de Raluk_ (2008-09-05 15:50:01)


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#2447 2008-09-05 18:27:46

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

raluk_, eu vin in roman si te bat!!! (sau pe ai tai, ma mai gandesc pe drum!) exact asa cum a zis pitzipoank... si bine a zis... enunta ta, ziua ta... sa lase naibii orgoliile deoparte pt O ZI! eu i-as lua depoarte pe fiecare si le-as zice. dur. le-as zice ca ori se suporta (inclusiv mama ta pe nevasta lui taica-tu), ori nu-i chemi pe nici unul si gata. sunt egoisti pana la cer amandoi, sa nu te superi ca zic si eu asta! mama ta pt ca nu ii suporta pe ei 2, tatal tau pt ca vrea sa o tratezi pe sotia lui ca pe o mama! nu le cere nimeni sa se imbratiseze la nunta ta... nici macar sa danseze unul cu altul... dar eu le-as CERE sa fie prezenti acolo si sa nu faca figuri. doar sa zambeasca. pt tine

eu una le-as zice exact textul de mai sus la fiecare neutral

iar tu, copilut... nu ami plange.... ca vei avea o nunta de vis oricum. nici n-ai sa apuci sa veziu ce fac. eu nush ce au facut ai mei la nunta mea... n-am avut timp de ei wink

f frumoasa invitatia, anka!!!! in ton cu modul in care e organizat totul!! paharele cum le-ai facut pana la urma? abia asteptam sa vedem rochita!!

maine e ziua roxicutzei... tinem pumnii, doamna! puss

ana, nu vrem credit. preferam sa imprumutam de la rude si sa dam inapoi in timp, dar fara dobanda huge.

rramonna, da un id de mess ceva, ca mi-e efectiv LENE sa mai postez o data pozele pe forum! incarca ff greu si stau i ma uit in gol la monitor big_smile asta daca tii neaparat, normal


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#2448 2008-09-05 18:45:50

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami,nu merge messul akum,ramane p maine big_smile nici mkr una nu pui???????????t rogggggggggggggggggggggggg


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#2449 2008-09-05 19:05:40

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

ghini, no hai, una lol la members' area. dureaza lol


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#2450 2008-09-05 19:06:10

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

multam puss puss


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#2451 2008-09-05 19:08:36

Sonia_Simona
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-09
Mesaje: 8647

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

Felicia tu incepi cu chestii subtile cum a spus si raluk.....reviste cu rochii de mireasa...vezi ca nu zice nimic, iei un catalog cu verighete etc
daca nu da roade si nu te intreaba nimic ca sa deschideti subiectul, atunci ii spui in fata.
raluk tu ii inviti pe amandoi si le spui din timp ca nu ai chef de "scene" pentru ca este o zi foarte importanta pentru tine. orice mireasa isi doreste parintii alaturi, dar daca ma aflam in situatia ta nu il chemam pe tata ca sa vina cu nevasta lui. nu as putea trece peste faptul ca e cu alta femeie si nu as putea sa o accept vreodata. desi m-ar durea sufletul si as plange cu siguranta ca nu e langa mine, as prefera sa ramana cu ea si eu sa incerc sa imi vad de ale mele, dar nu recomand nimanui sa faca asa cum as fi facut eu.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.