homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pt nunti: organizarea de la a la z-127


#2395 2008-09-04 21:08:26

pitzipoank
Insomniac member
De la: ...casuta cu vise
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 7988

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

anka9mai a scris:

cununia civila am facut`o pe 4 noiembrie 2006 in Iasi ( apoi petrecerea la un restaurant in Tatarasi) cea religioasa si nunta o avem pe 3 octombrie

hi hi.. io am avut pe 6 oct...

si petrecere faceti?daca da, unde?


"Nu inţeleg cum o femeie poate ieşi din casă nearanjată - e o lipsă de politeţe. Şi nu poţi şti niciodată, poate chiar aceea este ziua in care-ţi intalneşti destinul. Iar in faţa destinului trebuie să apari cit poţi tu de frumoasă." Coco Chanel
roccolino big_smile http://www.youtube.com/watch?v=uyLU3qQw … re=related

Offline

 



#2396 2008-09-04 21:12:03

anka9mai
Hero member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 2778

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

pitzipoank a scris:

anka9mai a scris:

cununia civila am facut`o pe 4 noiembrie 2006 in Iasi ( apoi petrecerea la un restaurant in Tatarasi) cea religioasa si nunta o avem pe 3 octombrie

hi hi.. io am avut pe 6 oct...

si petrecere faceti?daca da, unde?

da facem si nunta....la Hanul Dacilor, in Bucium! wink


pc  pc

Offline

 

#2397 2008-09-04 21:14:01

pitzipoank
Insomniac member
De la: ...casuta cu vise
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 7988

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

anka9mai a scris:

pitzipoank a scris:

anka9mai a scris:

cununia civila am facut`o pe 4 noiembrie 2006 in Iasi ( apoi petrecerea la un restaurant in Tatarasi) cea religioasa si nunta o avem pe 3 octombrie

hi hi.. io am avut pe 6 oct...

si petrecere faceti?daca da, unde?

da facem si nunta....la Hanul Dacilor, in Bucium! wink

da unde vine asta mai exact... eu nu am auzit d el...


"Nu inţeleg cum o femeie poate ieşi din casă nearanjată - e o lipsă de politeţe. Şi nu poţi şti niciodată, poate chiar aceea este ziua in care-ţi intalneşti destinul. Iar in faţa destinului trebuie să apari cit poţi tu de frumoasă." Coco Chanel
roccolino big_smile http://www.youtube.com/watch?v=uyLU3qQw … re=related

Offline

 

#2398 2008-09-04 21:18:50

anka9mai
Hero member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 2778

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

pitzipoank a scris:

anka9mai a scris:

pitzipoank a scris:


hi hi.. io am avut pe 6 oct...

si petrecere faceti?daca da, unde?

da facem si nunta....la Hanul Dacilor, in Bucium! wink

da unde vine asta mai exact... eu nu am auzit d el...

la plopii fara sotz !


pc  pc

Offline

 

#2399 2008-09-04 21:34:04

pitzipoank
Insomniac member
De la: ...casuta cu vise
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 7988

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

anka9mai a scris:

pitzipoank a scris:

anka9mai a scris:


da facem si nunta....la Hanul Dacilor, in Bucium! wink

da unde vine asta mai exact... eu nu am auzit d el...

la plopii fara sotz !

ahhhhhhh... gata stiu....  fain
lu' bb ii luati frac?????? big_smile


"Nu inţeleg cum o femeie poate ieşi din casă nearanjată - e o lipsă de politeţe. Şi nu poţi şti niciodată, poate chiar aceea este ziua in care-ţi intalneşti destinul. Iar in faţa destinului trebuie să apari cit poţi tu de frumoasă." Coco Chanel
roccolino big_smile http://www.youtube.com/watch?v=uyLU3qQw … re=related

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2400 2008-09-04 21:46:45

anka9mai
Hero member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 2778

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

pitzipoank a scris:

anka9mai a scris:

pitzipoank a scris:


da unde vine asta mai exact... eu nu am auzit d el...

la plopii fara sotz !

ahhhhhhh... gata stiu....  fain
lu' bb ii luati frac?????? big_smile

musai va fi si el elegant hjarta hjarta


pc  pc

Offline

 

#2401 2008-09-04 22:13:08

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

anka9mai a scris:

pitzipoank a scris:

anka9mai a scris:

fetele mi-am cumparat rochitza de mireasa !!!!  smile

bv
poze???????

cand voi fi mireasa big_smile voi avea si poze

sa o porti sanatoasa si sa dansezi muuult si fara oboseala in ea big_smile

fain la hanu' dacilor tummenupp


mami de minuni hjarta

Offline

 

#2402 2008-09-05 09:11:43

anka9mai
Hero member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 2778

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

puss saru`mana Anca... e f fain la Hanul Daciolor si noua ne place f mult...mai ales ca va fi stil rustic...frumos!


pc  pc

Offline

 

#2403 2008-09-05 09:27:45

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

anka9mai a scris:

fetele mi-am cumparat rochitza de mireasa !!!!  smile si balerini de mireasa wink

sa`ti aduca numai bucurii si o nunta ca in povesti!
dak eu nu pot sa o am,macar altii sa aiba grater grater pusspuss anka si pt bebe tau frumos puss kram

Ultima oara a fost editat de Raluk_ (2008-09-05 09:27:58)


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#2404 2008-09-05 09:32:21

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

raluk_ de ce zici asta? ce nu ai?


mami de minuni hjarta

Offline

 

#2405 2008-09-05 09:33:32

anka9mai
Hero member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 2778

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

multzumesc f mult pt urari ralu puss dar tu de ce nu poti sa ai?  grater


pc  pc

Offline

 

#2406 2008-09-05 09:38:18

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

eu_vreau a scris:

raluk_ de ce zici asta? ce nu ai?

ai mei sunt divortati si tata e recasatorit.mamei nu`i convine sa vine si "ea" in casa la noi la impetelat si toate alea si decizia taei este: "ori vine cu "ea' la noi si la nunta se aseaza la ce masa vrea ori nu mai ine deloc" grater
k mai inainte sa sune si sa urle la mine...asa m`am saturat fetelor...aseara plangeam de nu mai puteam de am ajuns sa le zic la aman2 k greseala a fost a nostra k am vrut nunta si k am apelat la ajutorul tatei...si sa faca ce vor ei,eu m`am saturat de 8 ani sa fiu intre ciocan si nicovala grater si taman la nunta mea...oooofff... grater sa`mi vine sa ma iau si sa plec..sa nu mai stiu de nimeni si nimic... grater mi`e f greu k tin la parintii mei f mult si dupa divort erau cei mai buni prieteni,k aseara sa`i zik tata lu` mama "k c ai plecat?trebuia sa stai aksa si sa`i faci nunta,sa te zbati" injurii... neutral


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#2407 2008-09-05 09:41:22

anka9mai
Hero member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 2778

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

Raluk_ a scris:

eu_vreau a scris:

raluk_ de ce zici asta? ce nu ai?

ai mei sunt divortati si tata e recasatorit.mamei nu`i convine sa vine si "ea" in casa la noi la impetelat si toate alea si decizia taei este: "ori vine cu "ea' la noi si la nunta se aseaza la ce masa vrea ori nu mai ine deloc" grater
k mai inainte sa sune si sa urle la mine...asa m`am saturat fetelor...aseara plangeam de nu mai puteam de am ajuns sa le zic la aman2 k greseala a fost a nostra k am vrut nunta si k am apelat la ajutorul tatei...si sa faca ce vor ei,eu m`am saturat de 8 ani sa fiu intre ciocan si nicovala grater si taman la nunta mea...oooofff... grater sa`mi vine sa ma iau si sa plec..sa nu mai stiu de nimeni si nimic... grater mi`e f greu k tin la parintii mei f mult si dupa divort erau cei mai buni prieteni,k aseara sa`i zik tata lu` mama "k c ai plecat?trebuia sa stai aksa si sa`i faci nunta,sa te zbati" injurii... neutral

:f?rbannad: ralu te bat....nu-ti strica fericirea....incearca sa te linistesti si sa ii aduci pe amndoi la nunta chiar daca vor sta la mese diferite....banuiesc ca majoritatea stiu ca ei sunt divortzati,nu? asa ca nu iti strica tu nunta pt ca ei nu vor sa se inteleaga cateva ore ca sa fii tu fericita....sincer aici ei sunt vinovatzi! vreau sa fii o mireasa frumoasa si fericita ....cu lacrimi de fericire in ochi, altfel nu se accepta,ok? kram puss

Ultima oara a fost editat de anka9mai (2008-09-05 09:42:02)


pc  pc

Offline

 

#2408 2008-09-05 09:48:22

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

anka9mai a scris:

Raluk_ a scris:

eu_vreau a scris:

raluk_ de ce zici asta? ce nu ai?

ai mei sunt divortati si tata e recasatorit.mamei nu`i convine sa vine si "ea" in casa la noi la impetelat si toate alea si decizia taei este: "ori vine cu "ea' la noi si la nunta se aseaza la ce masa vrea ori nu mai ine deloc" grater
k mai inainte sa sune si sa urle la mine...asa m`am saturat fetelor...aseara plangeam de nu mai puteam de am ajuns sa le zic la aman2 k greseala a fost a nostra k am vrut nunta si k am apelat la ajutorul tatei...si sa faca ce vor ei,eu m`am saturat de 8 ani sa fiu intre ciocan si nicovala grater si taman la nunta mea...oooofff... grater sa`mi vine sa ma iau si sa plec..sa nu mai stiu de nimeni si nimic... grater mi`e f greu k tin la parintii mei f mult si dupa divort erau cei mai buni prieteni,k aseara sa`i zik tata lu` mama "k c ai plecat?trebuia sa stai aksa si sa`i faci nunta,sa te zbati" injurii... neutral

:f?rbannad: ralu te bat....nu-ti strica fericirea....incearca sa te linistesti si sa ii aduci pe amndoi la nunta chiar daca vor sta la mese diferite....banuiesc ca majoritatea stiu ca ei sunt divortzati,nu? asa ca nu iti strica tu nunta pt ca ei nu vor sa se inteleaga cateva ore ca sa fii tu fericita....sincer aici ei sunt vinovatzi! vreau sa fii o mireasa frumoasa si fericita ....cu lacrimi de fericire in ochi, altfel nu se accepta,ok? kram puss

oooff...dar e atat de greu...mama a ajuns sa fie de acord dar tata o tine sus s tare pe a lui grater
duminik ne int cu totii si a zis k le spune si socrilor mei s nasilor decizia lui k sa fie surprize la nunta...
nu va parasiti copii mamicilor,lasati orgoliul pt k ei sa fie fericiti si sa fiti fericiti cu sotii vostri k e tare urat si greu de acceptat o asemenea situatie...am ajuns sa`mi fie rusine de situatia asta(nu de ai mei) ceea ce nu credeam k se va intampla vreodata! pusspuss
e cea mai importanta zi din viata copiilor vostri si merita sa fie cei mai fericiti!
nu vreau sa va plictisesc cu problemele mele... grater
anka o sa incerc yubita dar nu e fericire pe deplin sa stii k o bucata din mine a muri de 8 ani,de la divort si asa o sa ramana sad

Ultima oara a fost editat de Raluk_ (2008-09-05 09:50:59)


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#2409 2008-09-05 11:38:26

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

Mesaj pt miresica noastra pusspusspuss kram
Casatoria este o binecuvintare de care va veti bucura de-a lungu vietii. Va ofera multe bucurii, multa placere si armonie in viata voastra ca sot si sotie. Fie ca mariajul vostru sa fie presurat numai cu fericire, vesti bune si fie ca dragostea voastra sa fie eterna!!!
http://www.servimg.com/image_preview.ph … u=12621133

Ultima oara a fost editat de Raluk_ (2008-09-05 13:10:02)


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#2410 2008-09-05 12:59:36

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

raluk nu imi place sa te stiu asa...stiu ce inseamna fericirea zilei in care esti mireasa si numai privirea lui in ochii tai conteaza. asa ca lasa la o parte grijile astea si fii o mireasa fericita alaturi de alesul tau. iti vei aduce aminte toata viata de ziua asta. si de tine depinde sa fie o amintire frumoasa puss


mami de minuni hjarta

Offline

 

#2411 2008-09-05 13:08:40

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

eu_vreau a scris:

raluk nu imi place sa te stiu asa...stiu ce inseamna fericirea zilei in care esti mireasa si numai privirea lui in ochii tai conteaza. asa ca lasa la o parte grijile astea si fii o mireasa fericita alaturi de alesul tau. iti vei aduce aminte toata viata de ziua asta. si de tine depinde sa fie o amintire frumoasa puss

stiu ana,sunt constienta de asta si o sa fac tot posibilul sa fie asa cum spuneti voi,dar se cunoaste pe fata mea k is sad si nu ma pot preface.poate pana la nunta o sa imi fie mai bine,o sa ma ob cu ideea...
dc oare ne chinuim noi sa ii facem pe toti multumiti si mandri de noi si ei ne improasca cu noroi? grater grater
"eu vine sa imi fac datoria si atat" spuse tata...numai cuv lui le am in minte grater


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#2412 2008-09-05 13:21:50

anka9mai
Hero member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 2778

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

ok f bine....lasa`l sa isi faca doar datoria cum spune el....mai tarziu va regreta .....nu lasa ziua cand vei fi mireasa sa fie pt tine o amintire ceva de genul "am fost ca asa se cere....nu fi mireasa ca asta iti este datoria fata de sotz" ...hai sa zambim putzin. te rogggg ralu !!!!     kram


pc  pc

Offline

 

#2413 2008-09-05 13:22:04

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

raluk nici parintii lui dragos nu mai sunt impreuna si la nunta au stat unul langa altul, au dansat impreuna etc. la cumatrie au stat insa la mese diferite si sincer nu cred ca a interesat pe cineva asta. vezi-ti linistita de nunta puss


mami de minuni hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.