homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pt nunti: organizarea de la a la z-125


#2357 2008-09-03 16:04:53

maria_82
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-11-12
Mesaje: 120

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

Stie cineva care sunt preturile la rochiile de la Pronovias? Si-a luat cineva rochitza de-acolo?

Offline

 



#2358 2008-09-03 16:06:25

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

maria_82 a scris:

Stie cineva care sunt preturile la rochiile de la Pronovias? Si-a luat cineva rochitza de-acolo?

eu nu


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#2359 2008-09-03 16:11:03

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

parca evil voia de acolo... hai ca vine si o poza cu verigheta... stati sa caut pe cd


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#2360 2008-09-03 16:20:13

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

casa de piatra katami si multa multa fericire puss

Offline

 

#2361 2008-09-03 16:50:29

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

au sosit pozili... la members' area wink
noi am iesit in prfit pana la urma (traiasca rudele de departe lol ). dar daca nu ne ajutau paritnii cu avansurile ieseam aproape la limita, adica in profit, dar f mic. mai revin, ca e mai mult de zis

spune,povesteste k asta astept lol
ai vb cu sotul tau?


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2362 2008-09-03 18:06:57

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

raluk_, nu merge messul la mine... pe scurt.... nu pot sa-ti dau un raspuns, pt ca e posibil (dar nu sigur) sa putem pana la urma sa plecam o sapt in concediu... in sapt cu nunta ta, adica sad nu-i sigur, dar stiu eu cum e cu "nesigurii"... si nu vreau sa te incurc.... asa ca din partea noastra e "nu".... cu mentiunea ca daca suntem in iasi pe 20 venim la biserica (bunica-mea e din strunga deci drumul e obisnuit pt noi). dar la restaurant nu vreau sa te incurc. mai ales ca si al meu e mare nehotrarat.

imi pare rau....... sad

iar cu paralele... mai, am iesit binisor... dar faza e ca nasii nostri (oameni in varsta si fara copii) au decis sa imi doneze (inainte de casatorie cu o sapt) un ap. cu 2 cam, in buricul iasiului. faza e ca nu e chiar moca moca.... adica noi ne-am angajat ca ii dam pana in aprilie 30 mii euroi big_smile bine, tot pomana se cheama, ca ap ala valoreaza si 100 mii pe piata... dar pt noi 30 mii e o suma ff mare.... asa ca practic banii de nutna nu exista, totul e pus deoparte si urmeaza o perioada de strangere din buci smile macar merita....


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#2363 2008-09-03 18:19:59

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

raluk_, nu merge messul la mine... pe scurt.... nu pot sa-ti dau un raspuns, pt ca e posibil (dar nu sigur) sa putem pana la urma sa plecam o sapt in concediu... in sapt cu nunta ta, adica sad nu-i sigur, dar stiu eu cum e cu "nesigurii"... si nu vreau sa te incurc.... asa ca din partea noastra e "nu".... cu mentiunea ca daca suntem in iasi pe 20 venim la biserica (bunica-mea e din strunga deci drumul e obisnuit pt noi). dar la restaurant nu vreau sa te incurc. mai ales ca si al meu e mare nehotrarat.

imi pare rau....... sad

iar cu paralele... mai, am iesit binisor... dar faza e ca nasii nostri (oameni in varsta si fara copii) au decis sa imi doneze (inainte de casatorie cu o sapt) un ap. cu 2 cam, in buricul iasiului. faza e ca nu e chiar moca moca.... adica noi ne-am angajat ca ii dam pana in aprilie 30 mii euroi big_smile bine, tot pomana se cheama, ca ap ala valoreaza si 100 mii pe piata... dar pt noi 30 mii e o suma ff mare.... asa ca practic banii de nutna nu exista, totul e pus deoparte si urmeaza o perioada de strangere din buci smile macar merita....

bv voua!!!! felicitarile noastre!
nu`i nimic,stai linistita!intelegem k si voi abia ati avut nunta,sunteti la inceput de drum,stim cum e!
cununia civila e la ora 15.dak vreti,va asteptam si acolo!!! pusspuss


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#2364 2008-09-03 18:27:12

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

vedem ce putem face.... ca daca suntem in iasi inseamna ca iubi lucreaza pana la 1 (oficial, ca neoficial poate sta si pana la 2 jum... mare jacmanela in firma aia a lor sad ). asa ca ma bazez pe biserica, dar de civila nu promit. si asta, repet, daca suntem in iasi

azi mi-a zis... ca s-ar putea sa scape.... ca termina o lucrare si are exact o sapt de cadn o termina pana ii vin niste utilaje... si sapt aia si-ar putea lua, ca si asa e cam moarta... mie mi-ar conveni, pt ca dup-aia ma angajez si eu si va fi si mai greu.

doar ca (de, deja incep mofturile tongue) el vrea la mare sad iar eu la muunteee... mi-e dor de un traseu dur, de sa curga apa de pe frunte... mi-e dor de cort si de cabane rapanoase grater iar el e prea obosit acum ca sa vrea (ca de felul lui nu refuza). e bine si la mare decat deloc.... dar grater tare as merge nitel la munte........................

in alta orine de idei... azi am depus actele... in 2 sapt avem buletine noi big_smile (si el, ca ne-am trecut cu adresa de dincolo chiar daca, probabil, vom mai sta un an aici si vom inchiria acolo ca sa ami scoatem bani)


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#2365 2008-09-03 18:41:51

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

vedem ce putem face.... ca daca suntem in iasi inseamna ca iubi lucreaza pana la 1 (oficial, ca neoficial poate sta si pana la 2 jum... mare jacmanela in firma aia a lor sad ). asa ca ma bazez pe biserica, dar de civila nu promit. si asta, repet, daca suntem in iasi

azi mi-a zis... ca s-ar putea sa scape.... ca termina o lucrare si are exact o sapt de cadn o termina pana ii vin niste utilaje... si sapt aia si-ar putea lua, ca si asa e cam moarta... mie mi-ar conveni, pt ca dup-aia ma angajez si eu si va fi si mai greu.

doar ca (de, deja incep mofturile tongue) el vrea la mare sad iar eu la muunteee... mi-e dor de un traseu dur, de sa curga apa de pe frunte... mi-e dor de cort si de cabane rapanoase grater iar el e prea obosit acum ca sa vrea (ca de felul lui nu refuza). e bine si la mare decat deloc.... dar grater tare as merge nitel la munte........................

in alta orine de idei... azi am depus actele... in 2 sapt avem buletine noi big_smile (si el, ca ne-am trecut cu adresa de dincolo chiar daca, probabil, vom mai sta un an aici si vom inchiria acolo ca sa ami scoatem bani)

duceti`va si va recreati,si eu as face la fel in locul vostru...e nebuneala mare cu nuntile astea si ai nevoie de o pauza!
applause applause


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#2366 2008-09-03 19:09:12

persifona
Vizitator

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

Katamiiii, mai pune pozele, pls big_smile

 

#2367 2008-09-03 19:24:26

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

da...nici eu nu le-am vazut sad

Offline

 

#2368 2008-09-03 20:45:11

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

parca evil voia de acolo... hai ca vine si o poza cu verigheta... stati sa caut pe cd

nop eu vreau d ela Avangarde Brides smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#2369 2008-09-03 20:58:38

control_freak
Hero member
De la: A la Z
Inregistrat: 2008-03-05
Mesaje: 2437

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

uof ... am pierdut pozele cu mireasa
casa de piatra si sa va iubiti mereu din toata inima :k?ra:


Better to remain silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt...

Offline

 

#2370 2008-09-04 09:41:44

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

m-am conformat... au reaparut pozele, persi smile


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#2371 2008-09-04 09:50:54

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

roxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  ce faci?emotii,ceva?
eu am inceput sa ma domolesc cu emotiile,mai ales knd au inceput confirmarile" nu,nu,nu,nu,nu,nu..." ce`o fi o fi smile


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#2372 2008-09-04 10:39:39

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

big_smile [pot sa vreau si eu pozele? tongue


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#2373 2008-09-04 10:40:17

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

mykutza a scris:

big_smile [pot sa vreau si eu pozele? tongue

la members area vezi


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#2374 2008-09-04 10:42:13

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

ms puss


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#2375 2008-09-04 10:45:39

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

raluk_, nu merge messul la mine... pe scurt.... nu pot sa-ti dau un raspuns, pt ca e posibil (dar nu sigur) sa putem pana la urma sa plecam o sapt in concediu... in sapt cu nunta ta, adica sad nu-i sigur, dar stiu eu cum e cu "nesigurii"... si nu vreau sa te incurc.... asa ca din partea noastra e "nu".... cu mentiunea ca daca suntem in iasi pe 20 venim la biserica (bunica-mea e din strunga deci drumul e obisnuit pt noi). dar la restaurant nu vreau sa te incurc. mai ales ca si al meu e mare nehotrarat.

imi pare rau....... sad

iar cu paralele... mai, am iesit binisor... dar faza e ca nasii nostri (oameni in varsta si fara copii) au decis sa imi doneze (inainte de casatorie cu o sapt) un ap. cu 2 cam, in buricul iasiului. faza e ca nu e chiar moca moca.... adica noi ne-am angajat ca ii dam pana in aprilie 30 mii euroi big_smile bine, tot pomana se cheama, ca ap ala valoreaza si 100 mii pe piata... dar pt noi 30 mii e o suma ff mare.... asa ca practic banii de nutna nu exista, totul e pus deoparte si urmeaza o perioada de strangere din buci smile macar merita....

super tare frate applause

da un credit de nevoi personale nu merge?


mami de minuni hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.