homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Locuri neobisnuite-2


#20 2006-09-13 12:47:08

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Locuri neobisnuite

De ce sa fie periculos in apa?Nu e cine stie ce insa, pentru ca spala apa aproape tot ce te-ai lubrifiat tu....
Balconul e inchis, insa nu prea are mare importanta daca geamul e deschis iar tu te sprijini cu coatele pe marginea lui, stind in picioare


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 



#21 2006-09-13 12:49:52

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Locuri neobisnuite

am citit intr-un ziar k sexul in apa la mare e cam periculos sau p nisip astefel inkat iti poate intra nisip in locurile cu pricina,in apa dif. bacterii yo stiu.


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#22 2006-09-13 12:54:37

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Locuri neobisnuite

am vrut si eu pe balcon, dar matu nu, k a zis k se vede k nu am balconu inchis. wildhoney m-am gandit si Pe bloc, numai sa putem sa urcam, sa nu fie inchis. si la mine e in lista wink


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#23 2006-09-13 13:01:25

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Locuri neobisnuite

pui si tu un prosop sub tine...nu te asezi pe nisip direct....iar in ceea ce priveste apa de mare...ea intra in vagin si daca nu faci sex, daca e sa intre


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#24 2006-09-13 13:26:03

berbecutza_ali
Full member
Inregistrat: 2006-07-20
Mesaje: 355

Re: Locuri neobisnuite

Pai sa vedem: la munte in cabana cu inca vreo  6 fete in camera, care zice-se dormeau, la tara cu ai lui in camera, la mare, pe scara vilei (a fost... UAU), pe la un revelion in baie, in parc pe bancuta pe inserat, in masina parcata langa parc (hmmm, acum vad eu, ca ne place "pericolul" de a fi surprinsi, nu de alta da's locuri cam populate), aaa... noi stam la curte si ca urmare: pe terasa- noaptea, in garaj (am amenajat un decor cu lumanarele, ca-n filme... super)... in cort in camping, si la mare si la munte, in mare... baia si dormitorul deja sunt "clasice"...  si or mai fi, da' nu-mi vin acum in minte ....


E toamna iar... si ploua picuri mari...
Curand vin si sarbatorile de iarna, cu parfum de portocale, vanile si cozonaci ... de-abia astept momentele astea de liniste, sa ascult colinde... si afara sa NINGAAAAAAAA!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2006-09-13 13:37:10

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Locuri neobisnuite

mda berbecutza, imi adusai aminte, la revelion in baie, si la munte cu vara`mea si cu prietenul ei in pat


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#26 2006-09-13 15:59:06

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Locuri neobisnuite

a...si am uitat cea mai ciudata chestie...vara asta la mare cu inca 2 persoane in camera...lol Care tot asha cica dormeau


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#27 2006-09-13 16:19:53

cata
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-07-19
Mesaje: 303

Re: Locuri neobisnuite

De mine ce ziceti??..........pe VF OMU..in cort , nu afara ca era frig...dar numai ca eram acolo a fost super misto!!


"Destinul alearga dupa noi ca un nebun cu briciul in mana"
                                                         Arsenii Tarkovski

Offline

 

#28 2006-09-14 00:02:15

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Locuri neobisnuite

k veni vb de locuri "neobisnuite",a vnit un prieten la babi azi (eu eram acs l mine,nu plecasem ink d acsa spre el)k  s ii fca unitatea centrala si au inceput ei s discute.babi i-a zis k o  strebuiasca s vin si yo,ala zice "oo da da bun big_smile".cica i-a recomandat lu babi s o facem in bucatarie p masa(acolo unde mancam??!!)dar s stearga masa inainte s nu ma puna p frimituri rotfl sau p canapea in sufragerie(e cam incomod acolo).azi i-am apilkat chestia aia cu esarfa,i-am legat-o l ochi si l-am pus s ma caute big_smile


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#29 2006-09-14 01:49:10

ancaaa
Full member
Inregistrat: 2006-07-29
Mesaje: 215

Re: Locuri neobisnuite

Am facut`o in tren si a fost super smile


Niciodata sa nu renunti la ceea ce`ti doresti cu adevarat !

Offline

 

#30 2006-09-18 16:14:53

milana
Sr. member
De la: orasul de pe deal
Inregistrat: 2006-09-14
Mesaje: 1177

Re: Locuri neobisnuite

Daca e sa vb de locuri neobisnuite...se poate face o lista intreaga tongue
Sexul in locuri neobisnuite parca e mai incitant. Deci: la strand, in parc pe banca, in picioare langa un copac, pe stadion- in tribune, pe munte, in taxi, pe bloc, in sala de cinema si cam atat...mda trebuie sa mai gasim ceva nou big_smile

Offline

 

#31 2006-09-18 16:17:52

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: Locuri neobisnuite

yikes in taxi??? si taximetristul ce facea?


Nobody home

Offline

 

#32 2006-09-18 16:21:48

milana
Sr. member
De la: orasul de pe deal
Inregistrat: 2006-09-14
Mesaje: 1177

Re: Locuri neobisnuite

taximetristul era de fapt iubitul tongue
si am uitat mai sus un loc: in curtea scolii smile

Offline

 

#33 2007-02-20 13:17:03

Danut
Sr. member
De la: Around the world - Cruising
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 1325

Re: Locuri neobisnuite

Superb topic, hai sa-l reinviem!
Eu am incercat in avion o data... a fost strong, mai ales cand copilul din fata noastra s-a intors si a intrebat daca ii e rau prieteni mele, pt ca "ce repede respira...."! A fost super....
In rest... sunt cuminte, imi place intimitatea, chiar daca e vorba de parc sau de munte... pe iarba!

Offline

 

#34 2007-02-20 13:32:58

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Locuri neobisnuite

in curtea unui liceu de langa casa mea,seara si pe perioada de vara big_smile , intr-o camera fata in fata cu camera parintilor si ei erau acasa .mi-ar placea la mare in larg si in avion


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#35 2007-02-20 13:37:30

ramona-maria
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2006-09-20
Mesaje: 386

Re: Locuri neobisnuite

cam multe idei... merita puse in practica ( unele ).
si daca tot sunt la subiect: in capita ce fan cu vaca langa noi, in caruta cu porumb ( calul stia drumul si singur ), la o nunta ( in masina parcata la 20 metri de restaurant ), in garaj, in barca in mijlocul lacului ( si pe langa noi altii vasleau de zor), cam atat imi aduc aminte momentan, mai revin..


"Oamenii sunt ca vinurile... cu timpul unii devin mai buni, altii se transforma in otet"

Offline

 

#36 2007-02-20 13:51:32

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: Locuri neobisnuite

ramona-maria a scris:

in barca in mijlocul lacului ( si pe langa noi altii vasleau de zor)

:-O si n-ati avut parte de fluierauri?


Nobody home

Offline

 

#37 2007-02-20 15:05:24

andrutza_123
Full member
Inregistrat: 2007-02-12
Mesaje: 156

Re: Locuri neobisnuite

pai.... km  pe unde s-a mai spus (mai putin pe plaja) si la tara in padurea din apropiere, toamna....era km friguletz dar nu se mai simtea....
imi amintesc cum se vedeam cerul si "soarele" printre copaci....a fost super!!!

Offline

 

#38 2007-02-20 15:11:08

ramona-maria
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2006-09-20
Mesaje: 386

Re: Locuri neobisnuite

nu prea am avut timp sa auzim ( daca au fost) ca eram intr-o barca mare cu motor, aia de vasleau ar fi trebuit sa se ridice in picioare ca sa ne vada, dar de auzit cred ca sigur ne-au auzit. partea vesela e ca lacul e intr-o vale si sus pe dealuri e plin de cabane si aia sigur ne-au vazut ( daca n-aveau altceva ma bun de facut decat sa stea cu binoclul la ochi )


"Oamenii sunt ca vinurile... cu timpul unii devin mai buni, altii se transforma in otet"

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.