homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Locuri neobisnuite-4


#58 2007-02-21 02:02:17

Danut
Sr. member
De la: Around the world - Cruising
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 1325

Re: Locuri neobisnuite

Aha... pai asta place tuturor, era normal sa-ti placa si tie! Hai ca suntem de muuuuult off-topic! big_smile

Offline

 



#59 2007-02-21 02:04:50

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Locuri neobisnuite

ce vorbesti danut? nu place tuturor...cunosc persoane care nu au nici o dorinta de a face sex,iar at cand o fac...e mecanica treaba sau o faca ca sa nu zica ca nu au facut!yep...suntem off topic!

Offline

 

#60 2007-02-21 02:10:27

Danut
Sr. member
De la: Around the world - Cruising
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 1325

Re: Locuri neobisnuite

Vorbeam de dragoste(sentimente, lea alea...), nu de sex! big_smile

Offline

 

#61 2007-02-21 12:49:13

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Locuri neobisnuite

cu varamea si prietenul ei in pat big_smile la un moment dat el (prietenul lu varamea) s=a ridicat si-a aprins o tigara si cand a vazut ce faceam a plecat lol varamea dormea dusa wink

si la munte am dormit cu un cuplu in camera. si pe la 3 noaptea si noi si ei eram gata gata... dar au venit unii cu chef de scandal si n-a mai iesit nimic


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#62 2007-02-21 15:27:53

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: Locuri neobisnuite

si zikeam k yos nebuna..pey la mine sunt multe..in baia unei biblioteci straine..in mare in plina zi (mentionez k yo nu stiu sa inot bine si era plin de lume in jurul nostru) intr-o scara de bloc,in parc (inclusiv iarna smile era primu nostru an impreuna..ce sa zik)dupa un bloc,hmm...si numai imi vin aku in minte...


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

 Publicitate


loading...

#63 2007-02-21 16:48:35

k_v_l
Full member
Inregistrat: 2006-10-11
Mesaje: 112

Re: Locuri neobisnuite

locuri unde ne tenteaza....hmmm...pai a fost in apa unde unu se holba k nu prea intelegea ce se intampla k noi,pe iarba,in baie,pe camp,in masina,in padure intre tufisuri unde ma sunase mama si a trebuit sa luam o pauza,de revelion toata noaptea,in wc public:D,si cred k am sa mai incerc si din ce ati spus voi...mi`ar placea si in tren,am avut ocazia dar...asta e,alta data...

Offline

 

#64 2007-02-21 16:58:36

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Locuri neobisnuite

cel mai neobisnuit loc in care s-a "intamplat" a fost in toaleta unui restaurant de fitze de la mine din oras,s-a intamplat asa aiurea,fara sa ne gandim dinainte...a fost asa,pe moment dar cea mai tare faza a fost atunci cand eu m-am ridicat de la masa si m-am indreptat spre baie si el la vreo 2-3 min. dupa mine,i-a facut "semn" ospatarului sa se uite la lucrurile noastre ramase la masa.evident ca intre timp ce noi ne bucuram din plin de "fericire" ospatarii susoteau intre ei ce se petrece la baie in momentul respectiv. cand am iesit si noi se uitau cam putin "aiurea" la noi dar evident ca nu ne interesa ce spunea lumea despre mine si el...
in rest,prin pat,pe bancheta din spate a unei masini,prin cort (ce de amintiri) si in piscina noaptea..deja mi se face dor si putina pofta...


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#65 2007-02-21 23:28:18

deea19
New member
Inregistrat: 2006-12-15
Mesaje: 29

Re: Locuri neobisnuite

cel mai mult mi-a placut la munte...am urcat ca nebunii vreo 4 ore prin bucegi si am ajuns pe platou si...ne am gasit un loc pe care numai noi il stim si a iesit ceva de vis:)...in rest...pe birou, in baie, in gradina botanica, seara intr-o scara de bloc, la un party cu unii in camera.. (se presupune k dormeau), la un alt party (intr-o camarutza micutza), in masina, intr-un parc(intr-o seara de vara) si cam atata imi amintesc aku...dk mi mai amintesc ...va mai scriu

Offline

 

#66 2007-02-22 01:03:04

moni81
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-18
Mesaje: 15

Re: Locuri neobisnuite

uite ca am gasit si eu discutiile astea si mai vreau sa adaug: in tren si la facultate pe banci dupa terminarea cursului (seral)


zambeste, maine va fi mai rau!

Offline

 

#67 2007-02-23 16:27:31

cora_s
New member
Inregistrat: 2006-09-28
Mesaje: 32

Re: Locuri neobisnuite

amintiri..ooo ca am imbatranit!!!
pai pe fereastra, noi locuiam la parter si vecina ma ruga sa ii deschid si ei interfonul iar eu i-am zis ca nu pot sa sunt prinsa in ceva....., pe marginea drumului in padurea bogati, in lanul de porumb, in masina in mers, pe balconul care nu era inchs, in lift l-am fatait de vreo 20 de ori de la parter la 10, pana au venit cei de la reparatii ca se alarmasera babele din bloc, in lanul de floarea soarelui, in rau.
sa nu mai vb de banalele baie, masina de spalat, aaa si una de curand... in sifonier!!!!
cam atat dar a meritat!!

Offline

 

#68 2007-05-31 09:36:10

myhaela
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2006-03-15
Mesaje: 458

Re: Locuri neobisnuite

In masina in mers? Cum ati facut-o? big_smile

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.