homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Clubul Sex Addicted-143


#2699 2008-10-02 17:58:59

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: Clubul Sex Addicted

Daca mesntra trecuta a fost normala, nu ai de ce sa iti faci probleme.  Menstra peste sarcina e diferita si calitativ si contitativ.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 



#2700 2008-10-02 19:00:46

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: Clubul Sex Addicted

bai frate...de acum tre sa cer voie sa ies cu baby afara? rotfl

sorry ca s-a ajuns aici...mie personal imi pare rau...mai ales ca suntem oameni maturi si credeam ca putem si stim sa managerizam o problema... puss


mami de minuni hjarta

Offline

 

#2701 2008-10-02 19:54:05

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Clubul Sex Addicted

Offtopic...
Ptr Cezady si Alexa....bey...noi am vb mereu pe aici.toate,cu totii...si eu am fost dezamagita azi,chiar suparata.dar am inteles..si am spus ca ma duc pe ,,diverse,,si discut acolo.Hai sa ne intalnim acolo,de acum...si nu mai fiti.....va rog....daca nu ,,va bat,,cu linia cum l-am batut pe pubertos alaltaieri.Nu ma dezamagiti si voi....
Am zis ca ma duc acolo si andreea m-a asigurat ca voi fi bagata in seama.Asa ziceam si eu azi,ca renunt la forum,dar am zis sa mai incerc si daca este cum am zis eu...prefer  sa nu mai postez decat la probleme medicale.Suntem mature(cred),hai sa tratam ca atare.

Ultima oara a fost editat de ella_nicegirl (2008-10-02 20:03:00)


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#2702 2008-10-02 20:41:36

Sonia_Simona
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-09
Mesaje: 8647

Re: Clubul Sex Addicted

cezady, alexa yikes sper ca glumiti!!!!!!!!!! ce naiba...ma lasati singurica pe aici? sad hai mai fetelor suntem atatea care avem nevoie de sfaturile voastre
eu nu vreau sa plecati grater

Offline

 

#2703 2008-10-02 20:49:52

Stef
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-09-12
Mesaje: 681

Re: Clubul Sex Addicted

E si asa destul de greu pentru un tip sa se simta ok pe un forum unde procentajul de tipi e de 0,01%. Mi s-a spus ca sunt un tip pe un forum de tipe si asta mi-a zis-o o moderatoare. Tineti predici despre discriminare dar o practicati unele dintre voi. smile Poate o sa raman sa raspund din cand in cand la topicuri specifice despre sex ( nelamuriri si sfaturi ) dar nu sunt sigur ca o sa o fac. Ramane sa ne vedem la intalniri daca e. Numai bine fetelor.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2704 2008-10-02 20:54:33

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Clubul Sex Addicted

mai eu nu inteleg care`i treaba cu topicu asta....unele vorbim pe discutii diverse,altele aici....s-au facut bisericutze bisericutze...mmmm nu e frumos.dar in fine...

Offline

 

#2705 2008-10-02 21:20:25

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: Clubul Sex Addicted

bueyy ... punishpunishpunishpunish
daca vre'una dintre voi pleaca vin dupa voi sa va bat...
si u hugs unde pleci si u.. dupa ce k nu avem baieti activi pleci si u punish

uite yo posetez peste tot si din cand in cand si la offtopic .. da mi se intampla ori sa am chef sa vb ori sa posetz o data de ori si sa ma pierd printe posturi k is prea multe si mi'e lene sa citesc ori sa nu fiu bagata in seama , da nu insst tongue

yo zic asa : sa stergem topicu asta si sa il lasam p'ala sa fie sex, relatii and love k una fara alta nu se poate sau sa il redenumim p'asta ... eventual sa il mutam la diverse...

mie imi plac multe fete de aici.. logic k p unele le plac mai mult decat p altele k am vb mai mult q ele smile

asa k for God sake... vb lu persi pace, love and sex.. --hmm un nume bun pt topic lol


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#2706 2008-10-02 21:46:47

YoHanna
Insomniac member
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 5651

Re: Clubul Sex Addicted

vai de mine ce scandal a fost pe-aici...
fiecare a avut o parte de dreptate in ce-a zis... insa ffff multe exagerari...
bine k s-au calmat spiritele si cezady cu alexa...sa speram k se vor razgandi smile
dak ar pleca lumea la fiecare cearta ce se alege? cum zicea cezady...important e sa ierti si sa treci peste...
si ... sunt de parere k acuma dupa cearta asta...vom aduna "bisericutele" astea create si vom construi o "catedrala" big_smile lol

Ultima oara a fost editat de YoHanna (2008-10-02 21:47:27)


hjarta "The most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the "you" you love, well, that's just fabulous" hjarta

Offline

 

#2707 2008-10-02 22:00:31

kdeea
Platinum member
Inregistrat: 2008-06-13
Mesaje: 20306

Re: Clubul Sex Addicted

YoHanna a scris:

si ... sunt de parere k acuma dupa cearta asta...vom aduna "bisericutele" astea create si vom construi o "catedrala" big_smile lol

rotfl rotfl tummenupp


Just a puppet on a lonely string, oh who would ever wanna be king ?

Offline

 

#2708 2008-10-02 22:04:22

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: Clubul Sex Addicted

doamne...nici nu stiu ce sa scriu sad Forumul asta a insemnat multtttt ptr mine...era sg loc in kre ma simteam k aks cum s ar zice smile
Am ramas blocata in seara aceasta knd am venit dupa atatea ore de munca...intru si eu knd ma uit ce vad? dezastru!!! ceea ce la inceput s a vrut a fi un topic amuzant si liber si in kre sa se simta cu totii bineveniti....a ajuns akm un circ. Cezady, mai mamico cum poti sa pleci????!!! te am admirat ptr cum ti ai sustinut argumentele...felicitari, nu ma asteptam..
Alexa....cum sa pleci??!!! esti o parte importanta din acest forum...ai fost si esti imp ptr noi toate kre te cunoastem..u si bebele...la fel si cezady.
Va rog frumos...nu faceti asta...ptr k in mare parte e vina mea...poate dk nu veneam cu ideea de a adauga si offtopic nu se ajungea aici...dar eu nu pot sa vb strict despre sex!! si cred k nu am vb noi aici despre ce am mancat azi...iar dk am vb despre vreo probl...si aia era legata tot de rel noastre, tot de sex, etc...tocmai ptr asta am zis sa avem si offtopic.
Si eu am considerat ca atitudinea moderatoarelor fata de acest topic a fost cam intransigenta...si nu se impunea...deoarece precizez (nu tip) TOATE ne am inteles bine...oricine a intrat a fost bine primit...deci cine afirma contrariul il rog sa demonstreze!!  nu am format nicio bisericuta, asta sa fie clar !! iar cine vb din afara i as fi recunoscatoare sa si tina parerile ptr el...atata timp kt nu a intrat sa vb cu noi, cu mine...cu oricare dintre noi...nu inteleg dc ar zice k suntem bisericuta!!
Eu consider k v am respectat pe fiecare dintre voi...si nu m am legat de nimeni...exceptie fiind mom in kre mi s a parut nedrept k ana sa mi stearga o parte din titlu (acel Offtopic)...lucru kre observ k si akm se intampla...
Astfel intreb si eu ceva...nu mai avem dreptu sa deskidem un topic despre ce vrem noi atata timp kt nu exista?!! Tre sa ma gandesc ca mi l skimba sau mi l sterg moderatorii dupa bunul plac?! eu nu am citit asa ceva in regulament.
Hugsy...nu si tu, ok? esti un baiat f ok...iar discutiile si sfaturile tale ne au fost de ajutor smile
Deci sa nu cumva sa aud k pleaca cineva...k nu e corect...asta e...dk a fost o neintelegere trecem peste...ne intalnim cu totii la acel topic+cei care mai doresc sa vb cu noi...si continuam sa ne intelegem k si pana akm.
Totusi am pretentia k sa mi fie respectat titlul pus initial...asta ptr k nu exista deja..si asa mi se pare corect..macar atata cer si eu moderatoarelor. Acest topic poate ramane deskis ...desi dupa acest show nu crek va mai intra cineva. Iar noi toti care intram, veki sau noi, la acel topic vom putea sa vb despre lucrurile scrise in titlu si atat!!

Si acestea fiind spuse cred k tre sa inkeiem acest capitol...alexa, cezady si hugsy...ne intalnim la diverse la topicul acela, ok? sa nu va aud k plecati undeva!! (precizez k nu e invitatie doar ptr ei...k sa nu credeti k e vreun club exclusivist)...si termin cu rugamintea adresata moderatoarelor de a mi scrie titlul initial...atata timp kt eu respect regulile siteului si nu mai exista un altul,ok?  va multumesc


time is precious.....

Offline

 

#2709 2008-10-02 22:09:32

claudia78
Insomniac member
Inregistrat: 2008-01-05
Mesaje: 6876

Re: Clubul Sex Addicted

probabil sunt fete carora le pare bine ca iar a iesit scandal...grater si se amuza copios pe seama asta
a, si apropos ca sigur vor intra la acest topic sa se amuze...nu imi mai trimiteti mesaje pe mess ca oricum le dau ignore si spam !

Offline

 

#2710 2008-10-02 22:10:04

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: Clubul Sex Addicted

titlul topic-ului nu a fost sters pt ca ar mai exista altul ci pt ca asa cum nu vb la probleme medicale despre pizza, asa nu vb la sex despre haine si nici la diverse despre sex. pt fiecare in parte exista un sub-forum. altfel pt ce s-a mai chinuit admin sa le fac daca noi tot un mare bors facem? daca numele topic-ului de la diverse se va schimba si se va adauga sex asta de aici va fi inchis pt ca nu au sens 2 topic-uri asemanatoare. ok?


mami de minuni hjarta

Offline

 

#2711 2008-10-02 22:10:31

YoHanna
Insomniac member
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 5651

Re: Clubul Sex Addicted

cine se amuza?


hjarta "The most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the "you" you love, well, that's just fabulous" hjarta

Offline

 

#2712 2008-10-02 22:33:21

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: Clubul Sex Addicted

ok, asta poate sa fie inkis din perspectiva mea si ramana acela asa cum l am scris eu...
Eu asta am zis de aseara...k sa nu exista nicio probl, sa fie in asta inkis si acolo sa vb numai despre ce este scris in titlu...si scuza ma ana k te contrazic dar am vazut k si la diverse se mai vb despre sex...si au zis si celelalte fete.
Eu am incercat sa o lasam intr un fel kre sa fie convenabil ptr toata lumea...dar dk nu se voieste asta eu ma retrag definitiv.


time is precious.....

Offline

 

#2713 2008-10-02 22:38:08

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: Clubul Sex Addicted

bai fratilor da' exista de-a orgolii de nu imi vine sa cred. noi sa va intelegem pe voi...ca daca nu plecati, etc...da' pe noi ne-a inteles careva? a inteles cineva ce am tot tastat noi azi aici? eu nu cred...si nu e prima data cand zic...am vb singura...efectiv asta simt. sa ridice mana sus cine a inteles ceva de aici...din ce au avut de spus moderatoarele...ca la scoala frate...ca altfel nu se poate.

si revin...eu nu cred ca puteti acuza vreo moderatoare de rea vointa...am incercat si asa si asa si asa..insa simt ca de 3 pagini incoace, sau cate or fi, fiecare tine un lung monolog...


mami de minuni hjarta

Offline

 

#2714 2008-10-02 22:57:18

claudia78
Insomniac member
Inregistrat: 2008-01-05
Mesaje: 6876

Re: Clubul Sex Addicted

hai mai.....fetelooooorrrrrr !
kapitulation  kapitulation  kapitulation
popa  popa  popa
signof10  signof10  signof10
si ce mai vreti
hjarta

Offline

 

#2715 2008-10-02 23:12:30

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: Clubul Sex Addicted

yo cred k putem face asa
1 ori stergem topicu asta si ramane alalalt si modifica si numele si q sex
sau
2 il redenumim p'asta

si gata.. pace love ani sex lol

ana, crys, persy ..etc nu am dreptate?


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#2716 2008-10-02 23:15:30

claudia78
Insomniac member
Inregistrat: 2008-01-05
Mesaje: 6876

Re: Clubul Sex Addicted

Dely ,desi nu mi-ai cerut parerea  tongue  eu sunt de acord cu tine !  big_smile

Offline

 

#2717 2008-10-02 23:23:09

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: Clubul Sex Addicted

dely, am facut propunerea asta de 2-3 ori..de a se sterge asta si a ramane ala cu titlul intreg...mai mult nu putem sa facem..dk nu se poate...asta e.
eu ma bag la somn, va pup. somnik usor:*puss


time is precious.....

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.