homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Clubul Sex Addicted-142


#2680 2008-10-02 17:11:19

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: Clubul Sex Addicted

sunt si blue si clau curajoase...desi ele nu au facut nimic rau tongue


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 



#2681 2008-10-02 17:12:18

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Clubul Sex Addicted

hai ca va pup si eu puss puss

Offline

 

#2682 2008-10-02 17:13:17

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: Clubul Sex Addicted

pusi lady puss


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#2683 2008-10-02 17:20:52

catheryne
Full member
Inregistrat: 2008-08-27
Mesaje: 185

Re: Clubul Sex Addicted

salut fete, mi-a fost dor de voi >big_smile< am fost atat de ocupata si obosita sad
am mai intrat sa vad ce ati scris...cezady imi pare foarte rau pentru sora ta.
nu prea am timp sa citesc absoluuut tooot ce s-a postat aici in legatura cu "offtopicitatea" acestui topic. eu recunosc ca m-am mai abatut de la discutii despre sex  roll dar imi placea acest topic din vesnicul motiv ca aici eram bagata in seama si ma simteam bine.
tine de voi sa va impacati, ca eu nu sunt suparata pe nimeni  puss  puss  puss  :k?ra:  :k?ra:

ps - daca am o problema legata de sex, si subliniez, oricat de patetica ar fi, ma ajuta si pe mine cineva?  angel


VIATA, s. O saramura spirituala care pastreaza trupul sa nu putrezeasca. Traim cu teama zilnica a pierderii ei, totusi cand e pierduta, nu i se simte lipsa.

Offline

 

#2684 2008-10-02 17:22:34

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: Clubul Sex Addicted

andreea nu mai e pe net...si ana cred ca e cu bebelina...dar sunt sigure ca vor intra si ele cat de curand pt ca si ele vor ca sa ne impacam si sa nu mai fie certuri smile


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2685 2008-10-02 17:23:53

kdeea
Platinum member
Inregistrat: 2008-06-13
Mesaje: 20306

Re: Clubul Sex Addicted

puss


Just a puppet on a lonely string, oh who would ever wanna be king ?

Offline

 

#2686 2008-10-02 17:24:54

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: Clubul Sex Addicted

scuze puss eram ocupata sa-mi sterg posturile
cui dau mail pentru stersul contului


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#2687 2008-10-02 17:27:05

catheryne
Full member
Inregistrat: 2008-08-27
Mesaje: 185

Re: Clubul Sex Addicted

alexa nu te duuuuuu, tocmai acum cand am revenit eu grater
petitie : semnez sa nu se care alexa de pe site !!!


VIATA, s. O saramura spirituala care pastreaza trupul sa nu putrezeasca. Traim cu teama zilnica a pierderii ei, totusi cand e pierduta, nu i se simte lipsa.

Offline

 

#2688 2008-10-02 17:29:55

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: Clubul Sex Addicted

Sa ma explic.

In primul rand eu nu am sarit la gatul nimanui. Am respectat pe toata lumea si am raspuns la intrebari cum am stiut au mai bine. Iar acolo unde nu am stiu sau unde nu am fost sigura de raspuns am lasat link-ul fetelor care stiu, tocmai sa nu vorbesc prostii. Am incercat cat am putut sa explic motivele care ne-au facut pe noi moderatoarele sa luam aceasta decizie. Dar de aici si pana la a se face astfel de afirmatii la adresa mea, si aici si la Sex anal, e cale lunga si nu aveam cum sa nu iau atitudine vis-a-vis de afirmatia alexei. Cat despre aplanarea acestui conflict sunt foarte de acord. Eu una sunt de acord. Nu am nimic cu nimeni.
kram   kram   kram   kram   kram   kram   kram   kram   kram   kram
puss   puss    puss   puss   puss   puss   puss   puss   puss   puss pentru toata lumea.


Schimband subiectul: sigura ca te vom ajuta catheryne in masura in care ne vom pricepe. Spune-ne despre ce e vorba.

Ultima oara a fost editat de andreea_andy2 (2008-10-02 17:31:00)


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

#2689 2008-10-02 17:33:35

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: Clubul Sex Addicted

cezady a scris:

cred ca o sa imi streg si eu contul..pe bune
nu pt ca pleaca alexa..ci pt ca mai erau niste pupici(scuze cum ar veni)de dat si se lasa asteptate

Iubita mea eu am revenit. Am lipsit un pic pentru ca trebuit sa plec de la munca si sa ajung acasa. Iar ana are circumstante atenuante pentru ca o are pe bebelina.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

#2690 2008-10-02 17:42:22

persifona
Vizitator

Re: Clubul Sex Addicted

Fetelor, eu una m-am saturat ca moderatorii sa fie calul de bataie al acestui forum. Mai scriu si pe alte forumuri si ce zice moderatorul nu se discuta, se pune direct in aplicare. Sincer cred ca e un forum prea ingaduitor si de-aia ajungem la balamuc de-asta.
Calmati-va, pt ca, cu cearta, nu ajungem nicaieri. Nu v-a dat nimeni in cap, doar v-am rugat sa va mentineti strict on-topic, ok?

Peace, love & sex big_smile

 

#2691 2008-10-02 17:43:38

catheryne
Full member
Inregistrat: 2008-08-27
Mesaje: 185

Re: Clubul Sex Addicted

Sper sa nu pic in plus si la mijloc pe aici   sad
Eu de felul meu sunt o tipa al naibii de paranoica, si oricate argumente logice as gasi impotriva unor frici irationale, ele tot imi raman  big_smile  repet, sper sa nu pic de penibila lol
Din seria "am baut o sticla de 2L suc pentru ca aveam impresia ca mi-am scapat contraceptivu'-n ea" ( nu stiu cine o zis-o dar m-a distrat de numa'), incep eu: nu stiu daca nu is cumva gravida. Prin absurd si cu sanse minime...habar nu am. Sa va zic mai pe-ndelete. Printre ultimele mele contacte sexuale, sa zicem ca o fost si unul semi buclucas (ii zic asa pentru ca, gandind logic nu eram nici in perioada fertila si nici nu cred ca au ajuns in mine cantitati industriale de sperma) - cam acum 2 luni (halal sex addicted lol ) +/- 2,3 zile. Dupa 2 saptamani de la contactu' respectiv mi-am facut cateva teste de sarcina, 7 sau 8 ca nu le mai tin numarul lol cred ca in fiecare zi imi faceam altul, desi nu imi intarziase ciclul sau ceva. Tot asa pana mi-o venit normal, fara cine stie ce intarzieri, cu dureri si sangerare abundenta in primele 2 3 zile. Eu fericita  big_smile  trece luna si azi (fiind perioada in care trebuia sa imi vina din nou ciclul) observ ca am niste scurgeri maronii si vesnicele dureri de spate. Mi-e asa de frica sa nu fie cumva ciclu peste sarcina. Habar nu am daca se poate...daca are cumva relevanta, luna trecuta am luat antibiotice si B complex 2 saptamani...si am fost si cam stresata in perioada aceasta.
Voi ce parere aveti? Poate suna a problema de tipa penibilo-patetica...sa astept pana maine sa vad ce se mai intampla? sa imi mai fac un test  grater  of of

vai vai ce proasta sunt, am uitat sa zic ca toate testele au fost negative. sure chek barza si nu mai stiu din care big_smile

Ultima oara a fost editat de catheryne (2008-10-02 17:45:12)


VIATA, s. O saramura spirituala care pastreaza trupul sa nu putrezeasca. Traim cu teama zilnica a pierderii ei, totusi cand e pierduta, nu i se simte lipsa.

Offline

 

#2692 2008-10-02 17:46:32

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: Clubul Sex Addicted

cezady a scris:

am trimis deja cererea de stergere a contului
vreu sa fie clar nu o fac pt discutiile de azi,sau pt ca nu s-au cerut niste scuze..da-le incolo..de scuze
o fac pt ca am ajuns la concluzia ca nu cred ca mai am ceva in comun cu forumul..pt ca eu imi facusem o imagine despre forum si incet incet mi-a fost stearsa si inlocuita cu realitatea
nu e de vina nimeni...nimeni nu mi-a cerut sa plec...ci pur si simplu cred ca e timpul sa ma retrag
va doresc tuturor sanatate in primul rand,bucurii si mamicile care sunt,si cele in devenire sa aveti bebei sanatosi si frumosi

va pup pe toate..mi-a facut mare placere sa va cunosc

la cine ai dat mail?


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#2693 2008-10-02 17:47:13

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Clubul Sex Addicted

nu cred k ai ceva
de fapt sunt sigura k nu ai big_smile
smile
prima zi knd iti vine in general e "mai maro"
nu ti face griji
asa ne au facut mamele noastre:paranoiceee big_smile


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#2694 2008-10-02 17:47:13

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: Clubul Sex Addicted

cezady a scris:

am trimis deja cererea de stergere a contului
vreu sa fie clar nu o fac pt discutiile de azi,sau pt ca nu s-au cerut niste scuze..da-le incolo..de scuze
o fac pt ca am ajuns la concluzia ca nu cred ca mai am ceva in comun cu forumul..pt ca eu imi facusem o imagine despre forum si incet incet mi-a fost stearsa si inlocuita cu realitatea
nu e de vina nimeni...nimeni nu mi-a cerut sa plec...ci pur si simplu cred ca e timpul sa ma retrag
va doresc tuturor sanatate in primul rand,bucurii si mamicile care sunt,si cele in devenire sa aveti bebei sanatosi si frumosi

va pup pe toate..mi-a facut mare placere sa va cunosc

Imi pare rau ca pleci sincer. As vrea sa te pot face sa te razgandesti. Forumul asta e mult mai mult decat o cearta. Suntem aici sa ne sprijinim si sa ne ajutam la nevoie, sa ne sfatuim, sa radem impreuna, sa legam prietenii si sa ne facem cunostinte. Te rog sa te mai gandesti un pic inainte sa iti stergi contul. Cearta o sa treaca si va ramane tot forumul nostru asa cum il stim.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

#2695 2008-10-02 17:50:44

kdeea
Platinum member
Inregistrat: 2008-06-13
Mesaje: 20306

Re: Clubul Sex Addicted

Umm ... esti bine catheryne, eu asa zic. Doar n-or arata toate testele rezultat gresit lol


Just a puppet on a lonely string, oh who would ever wanna be king ?

Offline

 

#2696 2008-10-02 17:50:52

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: Clubul Sex Addicted

catheryne a scris:

Sper sa nu pic in plus si la mijloc pe aici   sad
Eu de felul meu sunt o tipa al naibii de paranoica, si oricate argumente logice as gasi impotriva unor frici irationale, ele tot imi raman  big_smile  repet, sper sa nu pic de penibila lol
Din seria "am baut o sticla de 2L suc pentru ca aveam impresia ca mi-am scapat contraceptivu'-n ea" ( nu stiu cine o zis-o dar m-a distrat de numa'), incep eu: nu stiu daca nu is cumva gravida. Prin absurd si cu sanse minime...habar nu am. Sa va zic mai pe-ndelete. Printre ultimele mele contacte sexuale, sa zicem ca o fost si unul semi buclucas (ii zic asa pentru ca, gandind logic nu eram nici in perioada fertila si nici nu cred ca au ajuns in mine cantitati industriale de sperma) - cam acum 2 luni (halal sex addicted lol ) +/- 2,3 zile. Dupa 2 saptamani de la contactu' respectiv mi-am facut cateva teste de sarcina, 7 sau 8 ca nu le mai tin numarul lol cred ca in fiecare zi imi faceam altul, desi nu imi intarziase ciclul sau ceva. Tot asa pana mi-o venit normal, fara cine stie ce intarzieri, cu dureri si sangerare abundenta in primele 2 3 zile. Eu fericita  big_smile  trece luna si azi (fiind perioada in care trebuia sa imi vina din nou ciclul) observ ca am niste scurgeri maronii si vesnicele dureri de spate. Mi-e asa de frica sa nu fie cumva ciclu peste sarcina. Habar nu am daca se poate...daca are cumva relevanta, luna trecuta am luat antibiotice si B complex 2 saptamani...si am fost si cam stresata in perioada aceasta.
Voi ce parere aveti? Poate suna a problema de tipa penibilo-patetica...sa astept pana maine sa vad ce se mai intampla? sa imi mai fac un test  grater  of of

vai vai ce proasta sunt, am uitat sa zic ca toate testele au fost negative. sure chek barza si nu mai stiu din care big_smile

Aceste scurgeri pe care le ai e posibil sa apara inainte sa se instaleze menstra. Daca luna trecuta sangerarea a fost normala nu ai de ce sa iti faci griji.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

#2697 2008-10-02 17:55:56

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: Clubul Sex Addicted

hai mai fetelor...cezady...alexa...nu plecati...va rog sad kram


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#2698 2008-10-02 17:57:02

catheryne
Full member
Inregistrat: 2008-08-27
Mesaje: 185

Re: Clubul Sex Addicted

andreea, cred ca o singura data am mai avut asa scurgeri in prima zi...in rest, din prima abundent. de aia is asa speriata. of of lol
alexa si cezady, va rog si eu frumos sa nu plecati


VIATA, s. O saramura spirituala care pastreaza trupul sa nu putrezeasca. Traim cu teama zilnica a pierderii ei, totusi cand e pierduta, nu i se simte lipsa.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.