homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Voi ce credeti?-3


#39 2008-09-08 19:23:50

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Voi ce credeti?

si eu cred la fel ca evil
tu nu vrei sa-l vezi pe el in timpul actiunii ? crede-ma ca si el ar prefera sa te vada, oricat de rau ti s-ar parea tie ca arati

Offline

 

#40 2008-09-08 19:30:35

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Voi ce credeti?

astea sunt prostii... el e acum cu tine, nu cu fostele, si asta conteaza smile cred ca l-ai innebunit pe bietul baiat

Offline

 

#41 2008-09-08 19:50:00

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: Voi ce credeti?

am vazut un documentar p discovery -- poate l-ati vazut si multe din voi-- despre un barbat care placea femeile grase.. in general.. si nevasta'sa era atat de grasa k nici nu se putea da jos din pat.. si el o filmase goala pt k lui i se parea excitant ... da aci era vb de un caz extrem in care ea avea in jurul la 200 de kg big_smile si nu e cazu la voi tongue

stii ce nu inteleg yo?? qm puteti inca avea complexe cand aveti un iubit care va iubeste, aveti o gramada de prieteni care nu au nica q corpul vostru.. si asa mai departe.. si cum sa fie altcineva multumit de corpu vostru daca voi nu sunteti? mah fetelor gasiti-va calitati nu defecte.. bun sunteti mai plinute .. deci aveti niste sani mai mari tongue


cat despre tine diana cineva parca zicea k nu sti ce pierzi big_smile poi asa e .. sa il vezi p el qm se uita la u cum te soarbe din priviri... cat e de excitat.. etc .....

yo nici cand ma pensez nu stau q ochii inchisi k sa vad yo cat e de atenta la sprancenele mele big_smile

Ultima oara a fost editat de delyutza* (2008-09-08 19:51:46)


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#42 2008-09-08 19:53:22

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Voi ce credeti?

Katalyna2311 a scris:

stiu ca totul e de la mine. acum am ajuns la discutia cu fostele...ca alea aratau mai bine(nu le cunosc) si imi tot repeta ca nici ele nu erau batz.  el zice ca sunt simetrica si sunt ok. hai ca incepe sa ma convinga daca imi mai spune mult ca arat super pe langa fostele lui tongue

Pt efortul asta merita baiatu' un bonus deseara sau cand va vedeti wink


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#43 2008-09-08 20:40:56

loricel
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-08-19
Mesaje: 18

Re: Voi ce credeti?

Katalyna2311 a scris:

ne vedem saptamana aceasta. o sa ma convinga sa scap de complexe...da'c and o sa se intample sa fin singuri si ne dezbracam si toate cele....incep sa imi trag burta si sa tin respiratia rotfl sa scot pieptul in fata....si sa stau intr-o pozitie din care el sa nu imi vada aripioarele

hy mha katalyna esti de groaza.lol)io zic k nu ar trebui sa  iti tii nici respiratia,nici sa iti tragi burta,ar trebui sa fii tu,sa scapi de nebuniile astea si sa te bucuri de momentele pe care le petreceti impreuna.dupa ce ca va vedeti asa de rar u te mai stresezi si singura. fii u,fii naturala,fara complexe,nush aruncale la gunoi makr in momentele alea speciale.iti tin pumnii,sper sa reuseasca iubi tau sa te convinga sa scapi de complexele astea.kram


Dragostea nu înseamnă a te uita lung unul la celălalt, ci a te uita împreună în aceeaşi direcţie.
(Antoine de Saint-Exupery)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2008-09-08 21:20:30

loricel
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-08-19
Mesaje: 18

Re: Voi ce credeti?

uof katalyna nimeni nu e perfect.nu trebuie sa fii perfecta in fata lui, trebuie sa fii u.crek doar petrecand mult timp impreuna vei scapa de complexele astea.sad.......si stiu k la voi partea cu petrecutul de mult timp impreuna ink nu e prea posibil,dar lasa k vor veni si zilele alea.crek doar el te poate ajuta sa scapi de toate complexele astea.u makr nu mai exagera.......si comunicand totul se va rezolva


Dragostea nu înseamnă a te uita lung unul la celălalt, ci a te uita împreună în aceeaşi direcţie.
(Antoine de Saint-Exupery)

Offline

 

#45 2008-09-08 21:51:03

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: Voi ce credeti?

Kata nu esti normala la cap sa mor eu!!! Chinui bietul baiat din cauza bazdaganiilor din mintea ta? Pai e corect? Daca ai complexe ca esti plinuta, pune mana si fa sport! Nu-ti plac aripioarele tale, ok! fa ceva impotriva asta! Lasa-i pe cei din jurul tau sa te creada nebuna ca te vezi grasa si apuca-te si indreapta-ti toate defectele pe care TU le vezi. Degeaba iti spunem noi aici ca esti frumoasa si arati super ok, ca in mintea ta deja s-a format o imagine a propriului corp, si tu il vezi diferit fata de cum il vedem noi. De ce sa te chinui sa-ti accepti defectele cand le poti achimba?

Ultima oara a fost editat de _alexa_ (2008-09-08 21:56:25)


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#46 2008-09-08 22:44:05

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Voi ce credeti?

Katalyna2311 a scris:

...cand sunt imbracata ma simt bine, problema se va pune cand o sa fiu goala in fata lui...

io cred ca-s defecta pe undeva :f?rv?nad: la mine e exact invers big_smile


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#47 2008-09-08 23:49:55

mewee
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 145

Re: Voi ce credeti?

Katalyna2311 a scris:

ne vedem saptamana aceasta. o sa ma convinga sa scap de complexe...da'c and o sa se intample sa fin singuri si ne dezbracam si toate cele....incep sa imi trag burta si sa tin respiratia rotfl sa scot pieptul in fata....si sa stau intr-o pozitie din care el sa nu imi vada aripioarele

doamne Katalyna2311 revino-ti...nici dupa ce faceti sex nu te simti bine? nu te simti sexy? eu asa ma simt, chiar daca am si eu destule complexe dar scap de ele de cum ajungem in pat. zici ca-ti tragi burta si stai nu stiu cum...macar tu ai cum sa maschezi ce nu-ti place...dar eu ce pot sa fac sa-mi para sanii mai mari? lol nimic...nu te mai stresa aiurea, el nu vede toate chestiile astea...(dar poate dak il mai stresezi mult cu problema asta o sa inceapa sa le observe ) si in plus...te stresezi cu prostiile astea in pat in loc sa te bucuri de placere. nimeni nu e perfect

si nu te mai infometa k nu e sanatos...du-te la sala mai bine..alearga..fa miscare..si enjoy sex big_smile


cater to u boy hjarta

Offline

 

#48 2008-09-09 10:12:20

mewee
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 145

Re: Voi ce credeti?

curaj big_smile


cater to u boy hjarta

Offline

 

#49 2008-09-09 11:00:49

mewee
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 145

Re: Voi ce credeti?

nu fii suparata daca nu observa...nu toti observa o schimbare...eu cand ma tund sau ma vopsesc tata nici nu baga de seama..poate doar daca m-as face roz in cap...si cand nu-mi fac absolut nimic ma intreaba "te-ai vopsit? sa-ti fie de bine" big_smile bine, tu il stii mai bine, daca e receptiv sau nu la schimbari smile
spor la treaba tummenupp


cater to u boy hjarta

Offline

 

#50 2008-09-09 12:27:26

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Voi ce credeti?

Katalyna2311 a scris:

hmmm...stie ca ma lupt din greu cu kg si de cate ori mi-a fost cam rau ca nu am mancat .....dupa atata efort trebuie sa observe si in plus se observa, asa ca daca nu isi da seama box

Uof,nu te mai infometa ca dai in altceva..mai bine incearca sa faci niste exercitii prin casa,nu trebuie neaparat sa mergi la sala,alearga in fiecare seara,mananca sanatos.
Incearca sa nu mai fii asa complexata,gandeste'te ca arati bine asa cum esti mai ales ca un baiat te iubeste pt ceea ce esti..nu te mai gandi atata la chilogramele in plus mai ales in timp ce faci dragoste ca nu o sa reusesti sa te bucuri de nimic.Incearca sa te iubesti asa cum esti pt ca cel mai important este sa fii tu impacata cu tine.Multa bafta cu baiatul puss

Ultima oara a fost editat de life (2008-09-09 12:28:19)


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#51 2008-09-09 13:37:48

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: Voi ce credeti?

Katalyna2311 a scris:

hmmm...stie ca ma lupt din greu cu kg si de cate ori mi-a fost cam rau ca nu am mancat .....

vai cata bataie meriti rotfl cum sa faci asa ceva?
p.s. daca vrei sa nu se mai vada burtica dupa ce papi, intareste-ti muschii abdominali si o sa vezi minune big_smile
daca ai posibilitatea, cumpara-ti o bancuta pt abdomene ca-i super!

Ultima oara a fost editat de _alexa_ (2008-09-09 14:04:42)


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#52 2008-09-09 14:52:42

mewee
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 145

Re: Voi ce credeti?

nu iti trebuie bancuta neaparat. daca vrei iti pot spune niste exercitii f simple care dau rezultate destul de repede smile


cater to u boy hjarta

Offline

 

#53 2008-09-09 15:07:34

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Voi ce credeti?

katalyna2311 esti durere. cine te place te place asa cum esti. si daca vrei sa slabesti fa`o pt tine, nu pt el.si nu te infometa, nu iti strica sanatatea. mai bine gras si sanatos decat slab si bolnav. ia`o incet!


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#54 2008-09-09 15:17:22

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: Voi ce credeti?

mewee a scris:

nu iti trebuie bancuta neaparat. daca vrei iti pot spune niste exercitii f simple care dau rezultate destul de repede smile

eu una cel putin nu pot sa fac abdomene normal, pe jos sau pe o saltea, ma doare coloana. Am incercat pe banca si e super comod, plus ca poti sa reglezi unghiul de inclinare si implicit dificultatea exercitiului


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#55 2008-09-09 16:38:42

oanaflori
Full member
De la: tastatura
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 783

Re: Voi ce credeti?

katalyna meriti o bataita!!!!!!!!!!!!!!!cum sati vina rau de nemancate????????????punete draga mea si mananca.iti zik eu unui baiat ii place sa aiba pe ce sa puna mana.ma refer la fund,la picioare,chiar si la burta.nu pe oase.niciunui baia nui place sa atinga oase.asa ca nu te mai abtine de la mancare.iar cand faci dragoste cu iubi tau,enjoy.el nuti vede defectele pt ca nu sta sa le caute.el se bucura de moment,de tine.tu de ce nu faci asa?


O femeie desteapta Saruta dar nu iubeste, Asculta dar nu crede si Pleaca inainte de a fi dezamagaita.....

Offline

 

#56 2008-09-09 17:32:42

mewee
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 145

Re: Voi ce credeti?

_alexa_ a scris:

mewee a scris:

nu iti trebuie bancuta neaparat. daca vrei iti pot spune niste exercitii f simple care dau rezultate destul de repede smile

eu una cel putin nu pot sa fac abdomene normal, pe jos sau pe o saltea, ma doare coloana. Am incercat pe banca si e super comod, plus ca poti sa reglezi unghiul de inclinare si implicit dificultatea exercitiului

nu vorbeam de abdomenele normale, in care iti ridici trunchiul, stiu ca sunt mai dificil de executat pe o salteluta, mai ales pt cei care au probleme cu spatele. exista si abdomene la care lucrezi cu picioarele de exemplu. eu pe acelea le prefer, si se fac pe sol, pe o salteluta sau doua. sau pt partile laterale ale abdomenului se pot face si "abdomene" stand in picioare, folosind greutati.


cater to u boy hjarta

Offline

 

#57 2008-09-09 18:11:12

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Voi ce credeti?

Katalyna2311 a scris:

o singura data 1-2 ore si e clar ca nu pot face nimic,

Ohoooo, e timp mai muuuuult decat suficient pt una mica http://www.mysmiley.net/imgs/smile/adult/thedeed.gif

Ultima oara a fost editat de vdaiana (2008-09-09 18:11:32)


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.