homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?-6


#96 2010-05-12 00:06:34

Your_bunny
New member
Inregistrat: 2010-02-26
Mesaje: 69

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Nu-ţi poate da limbi la păsărică pentru ca face tratament la penis?


smile

Offline

 

#97 2010-05-12 00:06:35

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

faza e ca el nici nu incearca sa suplineasca,de ex am incercat intr-o zi si nu a putut si s-a intors cu spatele si a adormit ptr ca nu a mai existat comunicare,...
nu era vina mea acolo

Offline

 

#98 2010-05-12 00:14:21

Boom_Boom
New member
Inregistrat: 2009-08-25
Mesaje: 71

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Melany1 a scris:

faza e ca el nici nu incearca sa suplineasca,de ex am incercat intr-o zi si nu a putut si s-a intors cu spatele si a adormit ptr ca nu a mai existat comunicare,...
nu era vina mea acolo

Ce fel de tratament face ? daca nu sunt prea indiscreta...ce problema are de face tratament ?  offtopic

Ultima oara a fost editat de Boom_Boom (2010-05-12 00:14:39)

Offline

 

#99 2010-05-12 00:18:24

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

pai acum face tratament de la dermato cu un aticiotic+vitamina A +unguent
de la urolog a avut antibiotic+crema(avea streptococ)

Offline

 

#100 2010-05-12 00:21:37

Boom_Boom
New member
Inregistrat: 2009-08-25
Mesaje: 71

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Melany1 a scris:

pai acum face tratament de la dermato cu un aticiotic+vitamina A +unguent
de la urolog a avut antibiotic+crema(avea streptococ)

Si streptococul acela ce il avea il facea sa nu simta nici o placere , si deaceea urmeaza acest tratament defapt ?

Ca daca aceasta ar fi cauza ...s-ar rezolva zic eu...si cred ca s-a retras in el din cauza problemei si poate isi revine daca tratamentul isi face efectul  par

Offline

 

 Publicitate


loading...

#101 2010-05-12 00:27:33

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

stai ca a scapat de streptococ da inca are jena aia..mama ei de jena
acum dermatologu e alta poveste...s-a dus si la ala ca poate nu era de la streptococ
nu stiu ce sa zic da el avea o pb de acum 4-5 ani pe care n-a tratat-o si i-a zis si medicu el se vindeca dar mult sufera si din cauza capului tongue
de aia i-am zis sa mearga la un psihoterapeut ca el a fost cam tratat aiurea cand a fost mic si acum cand e adult multe se rasfrag asupra lui
de ex el are o relatie defectuoasa cu parintii lui desi el cerseste afectiunea lor, si i se raspunde rece...
tatal lui are o problema cu bautura...si a avut-o din totdeauna
deci eu cred ca e nevoie de un psihoterapeut da nu vrea

Offline

 

#102 2010-05-12 00:32:29

Boom_Boom
New member
Inregistrat: 2009-08-25
Mesaje: 71

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Sper sa va rezolvati problema par

Offline

 

#103 2010-05-12 01:07:10

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

si eu sper... sad

Offline

 

#104 2010-05-12 23:13:24

ana2
Banat
Inregistrat: 2010-05-09
Mesaje: 15

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Melany1 a scris:

sexxy a scris:

Daca vrea doar sex inseamna ca nu are acasa .Si am zis de atitea ori ca nu este insurat cu acte.Sa sti ca nu imi pare rau ca ma-m incurcat cu el si nici nu o sa-mi para rau.Ca daca as lua-o asa fata aia sa bagat intre noi.Si lui daca nu ii placea nu venea la mine si nu isi lasa prietena acasa asa ca doar pina la urma nu ma-m dus eu la el.

mmm dupa mine eu chiar nu cred ce spune el..toti gasesc scuze.esti destul de mare sa-ti dai si tu seama..si ca in viata asta nu dai numai de feti frumosi si Ilene Cosanzene.eu m-as pune in locul tipei inselate..si cred ca l-as castra daca as afla ca incearca ,doar,sa se culce si cu alta.
eu nu spun ca el nu e atras de tine da tu esti "roata de rezerva " daca ma intelegi....adica te foloseste cand are nevoie ...si atat.prima pe lista va fi tot sotia sau prietena lui ,ce o fi....
si mi-a fost dat sa ies acum 2 zile cu un tip care are prietena de 2ani jumate si tipu asta a venit in seara aia cu alta gagica.una care e primu an la facultate..iar prietena lui stia ca e cu baietii.sa nu iti spun cum a fost privita tipa aia de noi toti....
iar el e un porc ptr ca are prietena de 2 ani si o super fata ...dar baiatu mai are si alte combinatii.daca l-as fi intrebat de ce face asta sigur gasea el o scuza...dar oricum nu-si lasa prietena ptr tipa cu care era

FEMEIE   SPUI TAMPENII . DACA E ASA CUM ZICI ATUNCI SI FEMEILE CARE INSEALA TREBUIE CASTRATE SI SA LE TAIE CLITORISURILE SI OVARELE JOS SI SA LE DEA LA CAINI .   DREPTATE

Offline

 

#105 2010-05-12 23:45:28

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

ana2 a scris:

Melany1 a scris:

sexxy a scris:

Daca vrea doar sex inseamna ca nu are acasa .Si am zis de atitea ori ca nu este insurat cu acte.Sa sti ca nu imi pare rau ca ma-m incurcat cu el si nici nu o sa-mi para rau.Ca daca as lua-o asa fata aia sa bagat intre noi.Si lui daca nu ii placea nu venea la mine si nu isi lasa prietena acasa asa ca doar pina la urma nu ma-m dus eu la el.

mmm dupa mine eu chiar nu cred ce spune el..toti gasesc scuze.esti destul de mare sa-ti dai si tu seama..si ca in viata asta nu dai numai de feti frumosi si Ilene Cosanzene.eu m-as pune in locul tipei inselate..si cred ca l-as castra daca as afla ca incearca ,doar,sa se culce si cu alta.
eu nu spun ca el nu e atras de tine da tu esti "roata de rezerva " daca ma intelegi....adica te foloseste cand are nevoie ...si atat.prima pe lista va fi tot sotia sau prietena lui ,ce o fi....
si mi-a fost dat sa ies acum 2 zile cu un tip care are prietena de 2ani jumate si tipu asta a venit in seara aia cu alta gagica.una care e primu an la facultate..iar prietena lui stia ca e cu baietii.sa nu iti spun cum a fost privita tipa aia de noi toti....
iar el e un porc ptr ca are prietena de 2 ani si o super fata ...dar baiatu mai are si alte combinatii.daca l-as fi intrebat de ce face asta sigur gasea el o scuza...dar oricum nu-si lasa prietena ptr tipa cu care era

FEMEIE   SPUI TAMPENII . DACA E ASA CUM ZICI ATUNCI SI FEMEILE CARE INSEALA TREBUIE CASTRATE SI SA LE TAIE CLITORISURILE SI OVARELE JOS SI SA LE DEA LA CAINI .   DREPTATE

Femeie - daca esti femeie, nu vrei sa dai tu un exemplu si sa aplici pe tine practicile de mai sus? smile Pari dornica. Intram aici sa ne destindem, nu sa citim frustrarile si dereglarile mintale ale unor oameni de care probabil s-a ales praful in viata reala.

Offline

 

#106 2010-05-12 23:59:22

Madalina85
Addicted member
Inregistrat: 2009-09-27
Mesaje: 13426

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

si eu cred ca e barbat
frustrat tare rotfl

Offline

 

#107 2010-05-13 22:01:51

popicel
Full member
De la: Cluj
Inregistrat: 2010-02-04
Mesaje: 816

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Ca s-o lamurim din prima: sunt tip lol Sper sa nu-mi sariti toate in cap cu ce zic acuma. Dar nu mi se pare corect ca daca tipul n-are chef de sex, ori sa presteze manual, ori salut si next. Priviti problma altfel: daca o femeie sa zicem ca nu poate presta, vi s-ar parea corect sa vina tipul sa-i spuna "ori handjob, ori blowjob, ori salut ma duc la alta"? L-ati injura si pomenii pana la sfarsitul lumii cat e de porc si de magar. Asa ca puteti sa o lasati mai moale si sa priviti problema obiectiv inainte sa va dati cu parerea.

Asa, acuma ca sa nu incepeti sa urlati la mine toate, DA, sunt deacord ca AR PUTEA sa incerce un oral sau o manuela... dar daca nu vrea, nu puteti sa-l judecati pe saracul om asa aspru. smile

Ultima oara a fost editat de popicel (2010-05-13 22:02:56)


Quick word of advice: Vrei sa-ti bagi p***? Pui caciula!
Daca n-ai pus caciula, nu te mira de ce ai belit p***!

---------------------------------------------------------------
Cand voi fi mare am sa fiu metrolog si depanator mecanica fina, tehnica digitala si analogica... Ori asta, ori preparator peste, raci, broaste în cherhanale si oficii. smile

Offline

 

#108 2010-05-13 22:07:52

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Uite, popicel, daca eu as fi pusa in situatia asta (sa nu pot presta, adica), m-as simti si as compensa. De ce? Pentru ca nu sunt egoista. Imi pasa de partenerul meu. Chiar daca indiferent de decizia mea el nu m-ar lasa, eu as face lucrurile alea ca sa ma simt EU bine. Ca sa-l citez pe Creanga, "nu stiu altii cum sunt", dar mie imi face placere sa-mi vad partenerul satisfacut. Efectiv imi face placere, la modul cat de propriu posibil. Consider ca atunci cand ai o relatie si iti iubesti partenerul, te gandesti la el, la placerea lui si la nevoile/dorintele lui si fara sa iti mentioneze ceva. Dar asta-s doar eu... clar altii nu gandesc ca mine.

Ultima oara a fost editat de WildChild11009 (2010-05-13 22:08:24)

Offline

 

#109 2010-05-13 22:13:54

popicel
Full member
De la: Cluj
Inregistrat: 2010-02-04
Mesaje: 816

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Intru totul de-acord tongue Dar poate lui i se pare scarbos sa-si bage limba acolo... sau nush. Pot sa fie en variabile pentru care nu vrea sa presteze. Tot ce spun este ca il judecati prea aspru pe saracul tip.


Quick word of advice: Vrei sa-ti bagi p***? Pui caciula!
Daca n-ai pus caciula, nu te mira de ce ai belit p***!

---------------------------------------------------------------
Cand voi fi mare am sa fiu metrolog si depanator mecanica fina, tehnica digitala si analogica... Ori asta, ori preparator peste, raci, broaste în cherhanale si oficii. smile

Offline

 

#110 2010-05-13 22:16:01

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Pai uite... daca el presta manual si oral inainte de problema asta, nu cred ca acum e vorba de altceva in afara de rea-vointa. smile Nu cred ca Mel vrea sa-l initieze acum in ceea ce n-a facut inainte.

Offline

 

#111 2010-05-14 10:10:49

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Poate ca libidoul lui e la pamant. Scriam pe la un alt topic ca masculii sunt mult mai complexati decat noi. Si practic problema asta pe care el o are exact cu organul cel mai valoros l-a facut sa se simta... aiurea rau de tot, ca sa nu zic altfel. Poate undeva intr-un colt al creierului a aparut ideea ca "nu o pot satisface cum trebuie, nu mai incerc deloc", desi nu e cazul. Poate de aceea nu incearca nici cu hj si/sau bj. Prea multi de poate:) Doar el stie care e explicatia pentru acest comportament.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#112 2010-05-15 10:37:03

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Tru' tru' big_smile


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#113 2010-08-02 21:55:24

laurentiu2
Full member
Inregistrat: 2008-11-22
Mesaje: 102

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

sexxy a scris:

Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Eu nu am vazut barbat sa zica "eu am parte de prea mult sex si nu mai vreau", cel putin, daca nu ne referim la sex cu o singura partenera. Fara sa fiu vreun model reprezentativ in acest sens spun ca, toti barbatii duc lipsa de sex, mai mult sau mai putin, indiferent de circumstante big_smile

Offline

 

#114 2010-08-02 22:01:15

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

laurentiu2 a scris:

sexxy a scris:

Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Eu nu am vazut barbat sa zica "eu am parte de prea mult sex si nu mai vreau", cel putin, daca nu ne referim la sex cu o singura partenera. Fara sa fiu vreun model reprezentativ in acest sens spun ca, toti barbatii duc lipsa de sex, mai mult sau mai putin, indiferent de circumstante big_smile

Chiar si cand e epuizat fizic (dintr-un motiv sau altul angel ) ? Eu nu cred.

Ultima oara a fost editat de yoyolina (2010-08-02 22:01:28)


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.