homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?-4


#58 2008-11-24 14:22:05

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

sexxy fara suparare da eu cred ca tie iti place sa te complaci in situatia asta sau te imbeti cu apa rece....
stii cum e treaba la ei : daca pica,pica...doar nu o fi prost sa iti spuna hai pa ...
daca tu accepti situatia de ce nu? pana la urma el ti-a spus conditiile si daca tu le accepti,cum spunea si andrulia,el nu are nimic de pierdut.
ia fa-ti si tu iubit sa vezi atunci cum sare....el nu ar accepta ca tu sa ai pe altu...tu in schimb accepti.e treaba ta daca-ti place sa fii la cheremu lui....pacat ca iti pierzi timpu ptr cineva care nu merita

Offline

 

#59 2008-11-24 14:23:08

sexxy
New member
Inregistrat: 2008-11-14
Mesaje: 21

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

andrulina a scris:

pai si tu te-ai multumit cu raspunsul asta penibil ca nu-i place de ea? pai daca nu-i place pt ce mai sta cu ea? tu nu te intrebi? nu vezi ca-ti da numai raspunsuri de om profitor?
cica n-am incredere in tine si avem timp sa fim impreuna...doamnee cred ca ii dadeam un jet de nu mai avea tupeu nici sa ma sune vreodata...

Nici eu nu inteleg pentru ce sta cu ea.Si mai ales el a plecat de la ea de atitea ori.Si mama lui ia zis sa se insoare cu ea ce tot sta asa si a zis ca nu se insoara.Mama lui ne-a vazut pe noii impreuna si ia zis lui cand nu eram eu de fata ce are de cand sa faca cu nevasasa si el a zis ca el pe aia nu o considera nevasta lui.Eu nu m-am multumit cu raspunsul ala mi se pare un raspus prost pot sa spun eu cred ca nu stie ce vrea de la viata nu stie pe ce lume traieste.

Offline

 

#60 2008-11-24 14:24:57

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

stai tu calma ca o mama intotdeauna va tine cu al ei copil.asa ca nu cred ca il incurajeaza sa-si lase prietena...

Offline

 

#61 2008-11-24 14:25:37

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

E un afemeiat care vrea sa joace pe 2 fronturi....sunt multi barbati in situatia asta...parerea mea ca se foloseste de ambele si de ea si de tine in scopuri diferite...daca tu stii ce vrei de la viata da-i flit ca nu-ti aduce nimic bun o relatia cu un astfel de individ.

Offline

 

#62 2008-11-24 14:32:45

sexxy
New member
Inregistrat: 2008-11-14
Mesaje: 21

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Melany1 a scris:

sexxy fara suparare da eu cred ca tie iti place sa te complaci in situatia asta sau te imbeti cu apa rece....
stii cum e treaba la ei : daca pica,pica...doar nu o fi prost sa iti spuna hai pa ...
daca tu accepti situatia de ce nu? pana la urma el ti-a spus conditiile si daca tu le accepti,cum spunea si andrulia,el nu are nimic de pierdut.
ia fa-ti si tu iubit sa vezi atunci cum sare....el nu ar accepta ca tu sa ai pe altu...tu in schimb accepti.e treaba ta daca-ti place sa fii la cheremu lui....pacat ca iti pierzi timpu ptr cineva care nu merita

Nu am de ce sa ma supar ca ai dreptate eu cred ca el a observat ca eu tin la el si el de asta face asa.Pot sa iti zic ca am fost la tara ca acolo ma intilnesc eu cu el dar de data asta el nu a fost si stia ca acolo este un baiat care ii place de mine si dupa ce am plecat de acolo eu am vb eu cu el la tel si el ma si intrebat daca am stat cu baiatul ala si daca m-am sarutat cu el.Si eu ca sa il oftic i-am zis ca da, ca sa il oftic un pic mai mult si sa suparat baiatul.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#63 2008-11-24 14:36:49

sexxy
New member
Inregistrat: 2008-11-14
Mesaje: 21

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Sa stii ca nu l-am mai sunat de mult si nici el nu a mai sunat sau poate nu are credit dar oricum eu nu o sa-l mai caut vreodata, sa vedem ce are de cand sa faca el cand nu o sa vada ca nu il mai caut.

Offline

 

#64 2008-11-24 14:39:04

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

foarte bine ca nu l-ai mai cautat, dar daca te va cauta el cand i se va face chef de tine oare poti rezista sa-l refuzi? asta e problema...pt ca tu ai ajuns sa tii la el, nu esti de condamnat se mai intampla sa te indragostesti de cine nu merita...stiu ca e dificil, dar tb sa ai putere sa treci mai departe si sa-ti gasesti pe cineva doar al tau care sa te iubeasca doar pe tine si sa fie cinstit.

Offline

 

#65 2008-11-24 14:57:57

sexxy
New member
Inregistrat: 2008-11-14
Mesaje: 21

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

andrulina a scris:

foarte bine ca nu l-ai mai cautat, dar daca te va cauta el cand i se va face chef de tine oare poti rezista sa-l refuzi? asta e problema...pt ca tu ai ajuns sa tii la el, nu esti de condamnat se mai intampla sa te indragostesti de cine nu merita...stiu ca e dificil, dar tb sa ai putere sa treci mai departe si sa-ti gasesti pe cineva doar al tau care sa te iubeasca doar pe tine si sa fie cinstit.

Eu cred ca da o sa pot sa rezist ca sa il oftic.Stiu ca o sa ma caute mai devreme sau mai tirziu pentru ca este un  diablo cum a intrebat de mine 6 ani si vrea nr meu de tel asa o sa ma caute si de acum incolo.

Offline

 

#66 2008-11-28 22:36:18

cotzo
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-11-22
Mesaje: 20

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

hmmm ... sunt 2 cazuri pe care le-am patit 1 fostu si primul meu pr cu kre mi-am inceput viata sexuala .... cu oricine ar fi fost dak l-as fi cautat si ne-am fi intalnit dupa ce ne-am desp ... se ajungea in totdeauna in pat ... fie k avea sau nu prietena .... allways ... si chestii de genu "knd o fac cu alta 50% din timp ma gandesc la tine" /... bullshit !!! ... deci nu trebuie neaparat sa nu aiba ca sa o faca cvu alta ... si al doilea caz...cei mai buni pr de 3 ani ... am avut o perioada ft dura si am ajuns si in pat ... de vreo 2 ori ... ca dupa sa aflu ca are prietenena inca ( el imi spusese k s-au desp) si k are o viata activ sexuala ... sau boys need sex every day ... ba nu mint ... nu need e cuv potrivit ... ci want to have ... so fetelor ... multumitiva prietenul sau se multumeste el cu altele wink

Ultima oara a fost editat de cotzo (2008-11-28 22:36:56)


cotzolina diablo

Offline

 

#67 2008-12-12 13:32:46

tttttt
Hero member
Inregistrat: 2008-01-22
Mesaje: 4110

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

sexxy eu o sa fiu un pic ma dura sper sa nu te superi pe mine sau daca o sa te superi , cel putin sa poti trage o invatatura din chestia asta :
1) nu cred ca ai 22 de ani   , ca daca aveai cred ca ti-ai fi dat seama ca vrea doar sex
2) te complaci si nu imi pot da seama de ce , ori iti place si tie asa pe ascuns sa nu va prinda nimeni , ori iti place de el prea mult si nu ai cum sa fii cu el altfel pt ca omu , deh , este insurat ori chiar asa o fi si tu nu stii sa explici prea bine situatia....

Ai mare grija sa nu iti creezi o reputatie proasta fara sa iti dai seama pt stii care e cel mai urat lucru in toata chestia asta ? barbatii insurati se lauda la prieteni si apoi te ia lumea de fata usoara
Ziceai ca sunteti departe unu de altu , care e treaba ce distanta ?
Inca o data poate am intels gresit si atunci iti zic sa nu te superi pe mine .

Offline

 

#68 2008-12-12 15:30:12

ioana.cristina83
Full member
De la: cluj napoca
Inregistrat: 2008-11-06
Mesaje: 479

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

nu cred ca e vb de varsta ...eu am 25 de ani si inca mai cred multe minciuni...
si sexxy...daca o sa te caute n ai sa l refuzi...din pacate...doar pt ca mai speri...eu tare din suflet as vrea sa fi puternica si sa pui un " nu" categoric in fata lui...ar fi cel mai bine pentru tine smile..parerea mea


one day we're gonna get somehow...rodnar

Offline

 

#69 2010-05-09 14:25:19

ana2
Banat
Inregistrat: 2010-05-09
Mesaje: 15

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Femeile Care Inseala Sunt Multe Si Merita Sa Le Taie Sanii Si Pasarica Lor

Offline

 

#70 2010-05-09 22:37:45

vanilleeis
Hero member
Inregistrat: 2010-02-16
Mesaje: 2906

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

ana2 a scris:

Femeile Care Inseala Sunt Multe Si Merita Sa Le Taie Sanii Si Pasarica Lor

rotfl2


If you take it personal, that's ok! wink

Offline

 

#71 2010-05-09 23:11:19

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

o sa scriu aici problema cu care ma confrunt
am mai zis ca prietenul meu a inceput un tratament prin februarie ptr ca atunci cand avea relatii intime simtea o jena..nu stiu exact ce simtea da nu era bine
ok analize bla bla bla-avea un streptococ....tratamentu s-a terminat,el a fost declarat vindecat dar jena continua.Acum hai la dermatolog..alt tratament alta mancare de peste.Acum e in tratament DAR problema e ca nu facem sex sau facem 1 data pe luna si acolo nasol ptr ca se simte jenat sau pica ,sau inventeaza scuze..sau pur si simplu se face ca ploua cand eu ii zic de sex
sincer ma gandesc uneori ca ar fi bine sa ma despart ptr ca el daca ar fi fost in locul meu nu ar fi acceptat
am incercat sa inteleg da acum cu tot cu jena etc poti sa faci un efort,Nu el ma lasa sa stau fara sex ca nu are el chef sau e obosit
Voi ce parere aveti?
p.s eu mi-am facut analizele nu am nimic

Offline

 

#72 2010-05-09 23:26:58

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

am discutat si spune ca nu face din cauza problemei
nu cred acum ca ma inseala sau face cu alta

Offline

 

#73 2010-05-09 23:49:03

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

da stie ca m-am saturat ..adica am facut aluzii,am zis pe fata...am tipat..le-am incercat pe toate.M-am plictisit si saturat sa ma vad la sucuri,plimbari etc numai sa evite...crede ca-s copil ca nu-mi dau seama
inainte facea dar problema o are de vreo 5 ani da eu am fost singura care i-am zis sa mearaga la medic,si cred ca s-a acutizat
am avut rabdare dar deja aproape fac 5 luni fara o partida normala, ca lumea.
Din cauza asta am inceput eu sa-mi vad defecte ,desi stiu ca nu-s de vina da e aiurea sa nu te simti cu adevarat dorita...desi el zice ca nu e asa

Offline

 

#74 2010-05-10 22:33:36

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

eu tot nu am inteles...ce e cu jena...
sau e vreo forma de ,,impotenta,, si nu iti spune ptr ca ii e ,,jena,,?


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#75 2010-05-11 00:23:25

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

wild el are erectie dar spune ca in timpul actului nu se simte bine...se misca  si uneori simte ca o durere alteori nu simte nimic nici placere nici durere
chiar ma streseaza ff mult pb asta si ce ma enerveaza e ca atunci cand incerc sa vb cu el el schimba subiectu sau nu raspunde la smsuri

Offline

 

#76 2010-05-11 00:26:52

Boom_Boom
New member
Inregistrat: 2009-08-25
Mesaje: 71

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Si eu cunosc un caz ,un f bun prieten care zice ca nu simte nimica in timpul actului sexual neutral credeam ca asta e doar la noi..si ei nu au astfel de probleme...nu am mai vorbit cu el de ceva timp , dar mi se pare foarte ciudat pentru un barbat sa zica ca nu simte nici o placere in timpul actului sexual cu o femeie neutral

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.