homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Credeti ca puteti sta langa un baiat care mai are pe alcineva?-5


#77 2009-07-06 15:31:21

Irina01
New member
Inregistrat: 2009-04-15
Mesaje: 16

Re: credeti ca puteti sta langa un baiat care mai are pe alcineva?

Camicaze am trecut prin aceeasi situatie..am stat cu un baiat care avea iubita de aprox. 4 ani..ca si tine. Din proprie experienta iti spun sa il lasi acum, daca nu vrei sa suferi mai tarziu mai mult, cand el se va impaca cu ea. Si mie imi spunea ca ma iubeste, ca o sa se desparta de ea..si a si facut-o, insa nu pt. mult timp pt. ca s a intors inapoi la ea si nu o data..de mai multe ori s-a despartit de ea a venit la mine pt ca apoi sa se impace din nou. Asa ca sfatul meu este sa-l lasi si sa gasesti pe cineva care sa te iubeasca cu adevarat, sa te respecte, si sa fie doar pt tine.

Offline

 



#78 2009-07-06 22:58:11

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: credeti ca puteti sta langa un baiat care mai are pe alcineva?

camicaze2 a scris:

am vorbit cu el aseara........ si i-am spus crunt ca nu mai vreau sa mai am de-aface cu el el a spus ca ramane la alegerea mea... ! cand am ajuns acasa m-a sunat si mi-a spus ca cu toate ca eu nu cred din cauza situatiei in care se afla..ma iubeste..si a spus ca ma lasa ceva timp si apoi ma va cauta el sa incerce sa puna capat relatiei cu respectiva! si cica peste un anumit timp o zis ca ma lasa sa invat sa iau bacu (dar cica in timpu asta sa mai pastram legatura) si apoi ma va cautasi imi va demonstra multe!

mac mac mac....da si el din gura...e usor sa zici, dar e greu sa faci ceva si pt viitor ghideaza-te dupa faptele cuiva nu dupa vorbe ca asa oricine trancane oricand si oricat...important e ceea ce-ti demonstreaza
am citit ca ai vrea sa stii varsta celor care ti-au raspuns...eu am 23

Offline

 

#79 2009-07-07 09:42:27

camicaze2
New member
Inregistrat: 2009-07-02
Mesaje: 23

Re: credeti ca puteti sta langa un baiat care mai are pe alcineva?

oricum nu e de crezut...

Offline

 

#80 2009-07-07 12:47:47

a_d_a
Full member
De la: Cluj-Napoca
Inregistrat: 2008-11-29
Mesaje: 184

Re: credeti ca puteti sta langa un baiat care mai are pe alcineva?

22 jumate

Offline

 

#81 2009-07-07 12:49:55

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: credeti ca puteti sta langa un baiat care mai are pe alcineva?

camicaze, dar tie chiar iti convine sa fii a 5-a roata la caruta?....
eu nu as fi acceptat asa ceva de la bun inceput, cu totata iubirea...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2009-07-07 15:26:03

camicaze2
New member
Inregistrat: 2009-07-02
Mesaje: 23

Re: credeti ca puteti sta langa un baiat care mai are pe alcineva?

care din fete a dat bacu??

Offline

 

#83 2009-07-07 15:30:44

lala20
Hero member
Inregistrat: 2009-03-07
Mesaje: 2809

Re: credeti ca puteti sta langa un baiat care mai are pe alcineva?

Mergi la topicul BAC, BAC, BAC si vezi acolo ce fete au dat smile. Sunt cateva...

Ultima oara a fost editat de lala20 (2009-07-07 15:30:59)


The wise man said just find your place
In the eye of the storm
Seek the roses along the way
Just beware of the thorns.

Offline

 

#84 2009-07-09 15:11:22

oana16
Sr. member
De la: capitala culturara
Inregistrat: 2007-04-21
Mesaje: 1326

Re: credeti ca puteti sta langa un baiat care mai are pe alcineva?

camicaze2 a scris:

am vorbit cu el aseara........ si i-am spus crunt ca nu mai vreau sa mai am de-aface cu el el a spus ca ramane la alegerea mea... ! cand am ajuns acasa m-a sunat si mi-a spus ca cu toate ca eu nu cred din cauza situatiei in care se afla..ma iubeste..si a spus ca ma lasa ceva timp si apoi ma va cauta el sa incerce sa puna capat relatiei cu respectiva! si cica peste un anumit timp o zis ca ma lasa sa invat sa iau bacu (dar cica in timpu asta sa mai pastram legatura) si apoi ma va cautasi imi va demonstra multe! dar nu prea cred! il las sa vad ce are in cap...si apoi oi mai vedea eu! oricum ma simt mai bine ca am facut pasul asta...... si totusi imi e gandul la el dar asta etongue!!! si faza cu bagatu in alta relatie... ei au o relatie la distanta  ea la facultate... el la alta facultate. in iasi! se vad mai rar! si acuma s afiu si eu sincera... daca o iubea asa tare numai venea la mine ... si imi spunea "imi pare rau am prietena si o iubesc" sau kestii din astea.... si tot el insista! ca oricum niic mie nu mi-ar placea sa se bage alta in relatia mea poi krek o bat:D! dar daca e una care spune"daca te desparti de mine ma omor. sau etc.." intervine altcv...........

de ce te amagesti singura zicand ca nu o iubeste? dac nu o iubea si te iubea pe tine o lasa de mult crede-ma ti-am scris mai in sus ca si eu am trecut printr-o situatie asemanatoare, daca i pasa de tine incerca sa rezolve lucrurile sa fie bien pt voi 2 nu ca cika te lasa sa inveti si asa , din contra ar trebui sa fie acum langa tine sa te sustina moral si asa.... parerea mea ca se joaca cu am2 si ca u te amgaesti singura , nu cered ca o va lasa in plus, nu ai de unde sti cum e rel lor cand se intalnesc, poate el a zica  ca relatia cu cealata e rece si asa dar tu nu ai de unde sti cum e defapt, singuru vinovate e el , si dupaia tu pt ca i faci jocul, nu te judec pt a si eu am trecut prin asta si am sperat sa o lase si pana la urma el nu s-a ales nici cu mine nici cu cealalta, daca  nu tine la ea o lasa de mult


Iubirea e un lux ce nu si-l permite toata lumea

Offline

 

#85 2009-07-09 19:56:15

camicaze2
New member
Inregistrat: 2009-07-02
Mesaje: 23

Re: credeti ca puteti sta langa un baiat care mai are pe alcineva?

ai dreptate.. dar oricum numai sunt cu el...tongue si parca e mai frumos .. niic un stres nimic.. cu toate ca imi gasesc alta ocupatie ca s a nu-mi maif ie gandu la el .........

Offline

 

#86 2009-07-09 20:30:40

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: credeti ca puteti sta langa un baiat care mai are pe alcineva?

f bine ca te-ai rupt de el.

Offline

 

#87 2009-07-09 22:10:00

Divya
Hero member
Inregistrat: 2009-05-13
Mesaje: 2837

Re: credeti ca puteti sta langa un baiat care mai are pe alcineva?

camicaze2 a scris:

ai dreptate.. dar oricum numai sunt cu el...tongue si parca e mai frumos .. niic un stres nimic.. cu toate ca imi gasesc alta ocupatie ca s a nu-mi maif ie gandu la el .........

ai facut alegerea corecta smile

Offline

 

#88 2009-07-10 12:01:30

ryanna22
Hero member
Inregistrat: 2008-10-08
Mesaje: 4516

Re: credeti ca puteti sta langa un baiat care mai are pe alcineva?

camicaze2 a scris:

ai dreptate.. dar oricum numai sunt cu el...tongue si parca e mai frumos .. niic un stres nimic.. cu toate ca imi gasesc alta ocupatie ca s a nu-mi maif ie gandu la el .........

akum depinde doar de tine si de vointa ta,cat o sa rezisti fara el....dar se poate! smile

Ultima oara a fost editat de ryanna22 (2009-07-10 12:02:21)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.