homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Primele intalniri - Norme sociale, etc-3


#39 2009-08-02 16:47:37

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: Primele intalniri - Norme sociale, etc

Eu prima data cand am avut curaj sa fiu mai directa a picat foarte bine. Suntem impreuna de aproape un an, ne-am mutat impreuna si avem planuri mari.

Eram cu o prietena in club si dansam noi doua, ma tot uitam la masa lui si incercam sa ii zambesc, dar el ciuciu. Au venit 2 tipi de la masa lui sa danseze cu noi ca noh, daca eu tot zambeam in directia aia. Pana la urma cand a dat unu sa ma pupe, am zis ca nu se poate, eu il vreau pe ala dragut care se uita in bere lol Asa ca l-am lasat pe celalat cu buzele in aer si m-am dus la al meu si l-am intrebat de ce nu danseaza- Mi-a zis ca nu stie, asa ca l.am luat de mana si l-am tras la dans. Gata, fara fandoseli.

La un moment dat ma intreaba daca rtec pe la el, i-am zis ca poate el sa vina pe la mine dar sa nu se astepte la mai mult de pupat. SI a venit. Dimineata am facut schimb de facebook, de iduri si de telefoane si nici nu mai stiu care pe care a sunat primul. Dupa am aflat ca saracu a plecat cu blu balls de la mine , dar ca a fost asa de socat de invitatia mea la dans cand prietenii lui deja dansau cu mine incat nu s-a putut abtine sa nu ma mai vada.

Mneah, pana in momentul ala nu am avut curajul sa invit eu un tip total necunoscut la dans, dar nici nu faceam pe inabordabila, zambeam, doar ca asteptam sa faca el primul pas. Asta e singura chestie de care ma cramponam. Plus imi impusesem eu o limita. No sex the same day you find out his name lol

Normele sociale mi se par plictisitoare acum si de-abia astept sa le povestesc nepotilor cu ne-am intalnit noi doi lol  chicot

Ultima oara a fost editat de PillBlast (2009-08-02 16:48:23)

Offline

 

#40 2009-08-02 21:56:01

in_love
Full member
De la: mai aproape decat crezi
Inregistrat: 2009-05-13
Mesaje: 663

Re: Primele intalniri - Norme sociale, etc

mai sunt si alte modalitati,cai,metode..etc

apropo de disperare...ca tot s-a adus vorba,cam asa cred ca m-as simti daca m-as duce eu la el

e discutabil si depinde si de baiat,de la cei prea timizi nu te poti astepta la prea multe e clar ca trebuie sa-i dai un impuls,dar asta nah tine de seductie...aici intervenim noi

mie una imi place sa ma joc putin inainte si apoi restul...


kapitulation

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.