homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cea mai buna prietena-3


#39 2009-08-22 19:55:54

dadalici
Full member
Inregistrat: 2008-06-25
Mesaje: 625

Re: Cea mai buna prietena

nici eu nu cred k poti avea prietene cele mai bune..mai ales atat timp cat exista invidia pe pamantul asta. Eu sunt prietena doar cu baietii, asa sunt de mica si probabil asa voi ramane..sunt mai ciudati, au momentele lor, dar stiu ca voi auzi numai adevaruri de la ei, ca nu vor zice doar ce vreau eu sa aud.. Am avut prietena cea mai buna si dupa ani de zile am descoperit ca nu e nici pe departe fata pe care o credeam eu..in plus..dupa ce nu am mai vbit a inceput sa zica ce i'am zis eu, tuturor. Asa ca...prefer baietii.


"defineste'mi fericirea.."

Offline

 



#40 2009-09-21 13:20:36

mayra19
Sr. member
Inregistrat: 2009-05-28
Mesaje: 1644

Re: Cea mai buna prietena

nu am...am insa mai multi prieteni cei mai buni cu care ma inteleg super, cu care vorbesc orice subiect pe care l-as discuta cu o fata si ei la fel cu mine. am ajuns la concluzia ca fetele te tradeaza mult mai repede.


Voi fii mereu lângă tine hjarta La rău şi la bine hjarta Când ai nevoie de mine hjarta

Offline

 

#41 2009-09-21 13:33:12

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Cea mai buna prietena

nu am o "cea mai buna prietena", am insa multe prietene cu care ma inteleg bine
dar am un "cel mai bun prieten"(a se intelege amic) cu care pot vorbi despre orice smile
iubi intra in alta categorie lol

Offline

 

#42 2009-09-21 13:35:40

mimoo
Sr. member
Inregistrat: 2008-03-01
Mesaje: 1448

Re: Cea mai buna prietena

am 2 cele mai bune prietene hjarta care sunt si ele intre ele prietene smile) suntem o gashca ce mai big_smile


when god made man she was only kidding.

Offline

 

#43 2009-09-22 15:52:30

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: Cea mai buna prietena

nu am prietene am avut vreo 2 insa m-am lecuit de astfel de  "prietene".de atunci cea mai buna prietena a mea a ramas mami...intr-un fel mi-as dori sa mai ies si cu alte fete dar decat cu niste prefacute mai bine doar cu prietenul meu si cu mami.


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2011-02-05 14:39:43

Diananaid
Hero member
Inregistrat: 2010-12-24
Mesaje: 2212

Re: Cea mai buna prietena

Eu mereu ma arunc cu capul inainte. Am avut o prietena foarte buna, dar din pacate ne-am instrainat dupa ce am temrinat clasa a 8-a, intrand la profile diferite. Apoi am cunoscut alta fata, usor-usor ne-am apropiat, ii povesteam orice, ii ceream sfaturi, insa cu timpul nu stiu de ce, dar devenise extrem de invidioasa pe mine. Aveam un prieten si mereu imi baga strambe ca sa ma cert cu el si pana la urma m-am departat de ea. Nu ne-am certat, doar am rupt eu orice legatura cu ea, telefoanele se rarisera...
Am o prietena buna, o cunosc de vreo 5 ani si chiar daca s-a mutat in Spania, vorbim aproape zi de zi pe mess, nu s-a comportat urat, cel putin nu pana acum.


Tu siempre me respondes: quizas, quizas, quizas...

Offline

 

#45 2011-02-05 15:16:08

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Cea mai buna prietena

apelativul de "cea mai buna prietena" mie imi suna a clasa a 8-a asa tongue adica atunci cand esti mic si ai o prietena buna, dar e cea mai cea mai buna tongue
o data cu varsta realizezi ca nu exista "cea mai buna" prietena, ci doar una buna smile am avut si eu la vremea mea o cea mai buna prietena care dupa 8 ani de prietenie si-a schimbat parerile si s-a imprietenit cu alta lol de atunci m-am lecuit si eu, am avut prietene pe care prefer sa le numesc cunostinte pentru ca fiecare isi vedea de viata ei si ne mai intersectam din cand in cand, si asta dupa mine nu este prietenie.
o data cu schimbatul locului de munca sau cu terminatul scolii, se terminau si prieteniile respective, ceea ce imi dovedea ca intr-adevar erau pasagere.


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#46 2011-02-05 15:18:02

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Cea mai buna prietena

eu am una si buna de la 15 ani.nu m-a dezamagit niciodata in 15 ani.asa da Om!sunt o norocoasa,chiar daca nu mai stam in acelasi oras,vorbim tot timpul si ne intalnim cand putem.e un om deosebit.


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#47 2011-02-05 18:19:01

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: Cea mai buna prietena

eu n-am avut parte de prietene adevarate ,numai perverse  roll  ...exceptie a facut o tipa cu care m-am inteles super , mi-a fost aproape mereu , ne ajutam reciproc dar intr-o zi s-a rupt totul din cauza unui dobitoc , si asta mi-a demonstrat ca nu mi-a prietena  neutral


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

#48 2011-02-05 18:33:57

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: Cea mai buna prietena

waaaaaaaaaant. al9leacer

Ultima oara a fost editat de jeannie (2012-09-27 01:56:18)

Offline

 

#49 2011-02-05 18:46:44

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: Cea mai buna prietena

orangina123 a scris:

inca mai sper sa o intalnesc roll

eu nu mai sper de mult  forgetit


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.