homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Curiozitate sexuala


#1 2009-08-23 00:58:57

free
Banat
Inregistrat: 2007-09-12
Mesaje: 1348

Curiozitate sexuala

bla bla

Ultima oara a fost editat de free (2010-09-27 15:15:46)

Offline

 

#2 2009-08-23 01:00:49

sunshine16
Banat
Inregistrat: 2008-09-01
Mesaje: 8121
Site

Re: Curiozitate sexuala

Pai si cum ar trebui sa ne dam seama ca nu vrea sa faca sex niciodata ?  va


True sophistication lies in simplicity!

www.bubulinagospodina.com

Offline

 

#3 2009-08-23 01:02:40

ally18
Insomniac member
Inregistrat: 2008-08-05
Mesaje: 8941

Re: Curiozitate sexuala

un barbat care nu e dispus sa faca sex/dragoste, niciodata ?? unde gasesti asa cv? lol


Love.  Live. Laugh.

Offline

 

#4 2009-08-23 01:08:05

bella-yzaura
Full member
De la: iasi
Inregistrat: 2009-04-06
Mesaje: 728

Re: Curiozitate sexuala

care nu poate sa faca...eu cunosc 2 persoane care acum au 65 de ani de la tara si sunt virgine...si barbatii stiau k sunt ipotenti, dar din egoism nu au zis nimik si le-au luat de neveste fete tinere 16,17 ani, si in noaptea nuntii cu cine sa o faca...k nu aveam cum si au ramas cu ei o viatza din rusine si din mentalitati care erau at...au copii infiati si cjestii din astea asa k....bine k nu traim in lumea lor...
barbati care pot si nu vor nu cred k exista, poate are vre-un motiv, iubeste pe alta, sau nu i se trezeste cand este cu acea pesoana...ceva este ...dar asa ceva nu am auzit niciodata si nu cred k aud vreodata


Daca am fi picaturi de ploaie/N-am avea nevoie de lacrimi/Daca am fi cuvinte/N-am avea nevoie de marturisiri/Dar cum suntem oameni/Avem nevoie de dragoste!!!

Offline

 

#5 2009-08-23 01:08:36

sunshine16
Banat
Inregistrat: 2008-09-01
Mesaje: 8121
Site

Re: Curiozitate sexuala

Ufff... cam greu...
Nu stiu.. in momentul in care placi pe cineva... la un moment dat te aprinzi... nu ai cum sa fi de piatra...

Eu una... i-as explica frumos ca nu putem sa fim impreuna in cazul asta smile


True sophistication lies in simplicity!

www.bubulinagospodina.com

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2009-08-23 01:11:27

ally18
Insomniac member
Inregistrat: 2008-08-05
Mesaje: 8941

Re: Curiozitate sexuala

free da ai intalnit u asa cv?
sincer..chiar dak spune asta la inceput,cum a spus si love nu suntem de piatra si pana la urma dak iubesti o faci.

Ultima oara a fost editat de ally18 (2009-08-23 01:12:44)


Love.  Live. Laugh.

Offline

 

#7 2009-08-23 01:22:55

andora
Full member
Inregistrat: 2009-07-01
Mesaje: 524

Re: Curiozitate sexuala

free a scris:

Sa presupunem ca va atrage un tip, dar nu e dispus sa faca sex/dragoste, niciodata. Cum reactionati? Pa direct sau pa indirect?

cu indiferenta, daca el nu vrea sa-ti dezvaluie care e problema lui..pt. ca sigur are cel putin o.....problema
...variante: 1. ipotent
                 2. fffffff.mica
                 3. probleme....psihice foarte serioase!!!
                 4. calugar sau...in curs de....
                 5. ....face parte din...religia lui extra sau asa ceva....

...am vrut sa dau si varianta cu..un coeficient ffff. scazut  de inteligenta, dar mi-am adus aminte ca si animalele au macar instincte sexuale chicot

....ori il lasi in ...lumea lui...ori te ...calugaresti si tu....


Am facut un pariu cu viata: ca atunci cand ea ma va invinge , eu sa nu am nici un regret!!!

Offline

 

#8 2009-08-23 01:36:36

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Curiozitate sexuala

nici un barbat pe care l-am cunoscut nu ar refuza o partida de sex,fie el insurat,solo,virgin sau gay...rotfl
daca as fi in situatia in care sa ma dau la respectivul si el chiar sa nu miste o spranceana,atunci ar fi 2 variante...1. ori e gay ori  2.e "proaspat insurat" si e la "inceput de drum"...rotfl


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#9 2009-08-23 01:44:38

ally18
Insomniac member
Inregistrat: 2008-08-05
Mesaje: 8941

Re: Curiozitate sexuala

una e sa o lasi sa astepte ....si alta e sa zici k nu o faci never!


Love.  Live. Laugh.

Offline

 

#10 2009-08-23 01:45:57

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Curiozitate sexuala

atunci toata treaba e "psihologica" si asta nu inseamna ca-l cataloghez ca fiind "nebun"...poate a avut experiente nereusite si acum sufla si-n iaurt,el doar stie raspunsul si motivul comportamentului...


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#11 2009-08-23 01:53:24

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Curiozitate sexuala

free a scris:

Deci in final daca omul nu face sex cu tine si ti-o spune de la inceput, nu ai treaba cu el smile

mi se pare mie sau intebarea asta e personala? daca da,atunci uite raspunsul meu...
   daca imi spune si motivul pentru care nu doresti sa faca sex cu mine (poate fi pe fond medical,religios,etc) poate accept o "amanare" dar daca devine suspicios atunci "next,please"....parerea mea,fiecare om merita o sansa,pana la "proba contrarie"...rotfl


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#12 2009-08-23 02:06:35

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Curiozitate sexuala

eu cel putin incep a fi indiferenta la inceput,nu imi pun idei in cap (oare ma va suna maine,oare...?) ci..go fot it girl! pana acum nu mi s-a intmplat sa ma refuze un baiat "la prima intalnire",deci..nu stiu exact cum as reactiona intr-o situatie sa ma refuze,cred ca ma-s simti frustrata si aiurea...big_smile


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#13 2009-08-23 10:00:34

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Curiozitate sexuala

daca iubesti pe cineva il vrei cu totul... asa ca daca esti intr-o relatie de mult timp si partenerul nu vrea sa faca sex cu tine inseamna ca nu te vrea
si aici ma refer la barbati numai, ca la femei mai e virginitatea, sau vreo trauma... gen viol...

eu una asa vad lucrurile... daca e sanatos, de ce n-ar vrea?


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#14 2009-08-23 12:49:16

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Curiozitate sexuala

extra... n-am nimic cu disputa voastra virtuala,dar pe mine una ma zgarie pe creier cand un om care se pretinde cu scaun la cap face greseli de gramatica. andora e tipa,din cate imi sugereaza posturile ei si avatarul foarte blond. ce cauta cuvantul 'insuti' intr-o propozitie referitoare la ea...? inteleg ca tu vrei sa te dai filosof p-aici,da' daca vrei sa fii luat in serios,pune-ti la punct gramatica first.

Offline

 

#15 2009-08-23 13:33:32

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Curiozitate sexuala

free a scris:

Eh. Bun.

Cum ramane cu iubirea platonica? Sau fara sex nici platonicul nu e?

Ştii sensul acestui cuv?nt, platonic? smile


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#16 2009-08-23 14:22:04

Fiametta
Full member
Inregistrat: 2008-12-29
Mesaje: 719

Re: Curiozitate sexuala

extra a scris:

ShineOfBlood a scris:

pune-ti la punct gramatica first.

shine, http://209.85.129.132/search?q=cache:M- … &gl=ro imi spune ca pronumele de intarire "insuti" este si feminin si masculin retas

Mai documenteaza-te..pana una-alta, uite material:
feminin: Tu ?nsăţi.
masculin: Tu ?nsuţi.

Offline

 

#17 2009-08-23 14:25:01

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Curiozitate sexuala

Ce-mi place discuţia asta. Greşiţi pe rupte, dar vă luaţi una de cealaltă. big_smile


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#18 2009-08-23 14:29:04

andora
Full member
Inregistrat: 2009-07-01
Mesaje: 524

Re: Curiozitate sexuala

extra a scris:

andora a scris:

5. ....face parte din...religia lui extra sau asa ceva....

femeie, tu nici macar nu stii de ce m-am inregistrat eu aici pe acest forum; caci daca ai fi stiut, atunci nu ai mai fi vorbit. si daca nu stii, atunci de ce vorbesti? sau vrei oare sa ramai si muta si frigida pentru urmatorii 33 de ani? care din aceste 2 lucruri ti le alegi?
tu insuti ai vorbit despre instinct -dar ai indepartat ratiunea din viata ta. de aceea te lasi stapanita si condusa numai de instinct; si ce fiinte se lasa conduse doar de instinct? raspunsul l-am gasit si eu tot aici:

andora a scris:

...am vrut sa dau si varianta cu..un coeficient ffff. scazut  de inteligenta, dar mi-am adus aminte ca si animalele au macar instincte sexuale

acum ce este -am spus ceva ce nu-ti convine? de ce "inima" ta de piatra este nelinistita?
si prin faptul ca ai spus "macar", asta inseamna ca totusi animalele mai ceva si in afara de instincte: leoaica isi apara puii, ii ingrijeste si le da de mancare, vulturul isi invata puii sa zboare... dar andora nu are in capul ei decat sex; iar toata fiinta ei este plina de batjocura. de aceeea stau si ma intreb: poti sa oferi altceva? sau poate oferi  cineva ceva ce nu are? dar "ce seamana omul, aceea va si secera". de aceea iti zic: fii rationala. caci daca nu vei folosi ratiunea, nu vei stii, si nici nu vei mai putea vreodata sa o folosesti. lasa-te de batjocuri, pentru ca se pot intoarce numaidecat asupra ta, si tot tu vei fi prinsa in ele.

si ca sa nu par offtopic, religia mea nu interzice casatoria -si am spus asta in multe, in foarte multe posturi, mai inainte ca andora sa ajunga un prunc pe acest forum  retas

rotfl  rotfl  rotfl mamaaaa ce te-ai enervatttttttttttttt rotfl  rotfl  rotfl


incepi cu blesteme!!!! rotfl  rotfl  rotfl tu, omul lui Dumnezeu????
"sau vrei oare sa ramai si muta si frigida pentru urmatorii 33 de ani? care din aceste 2 lucruri ti le alegi?" chicot mamaaaaaaaaa, dar ce puteri ai!!! de-a dreptul diavolesti!!!! rotfl


nu am zis de casatorie...ci de sexul inainte de casatorie din religia ta rotfl...dar se pare ca iar te-ai excitat prea mult............ pe baza nervoasa:)))


PS:...mi se drapeleaza de ceea ce imi ceri tu sa-ti demonstrez tie chicot

shine puss  angel ai un 10 de la mine pt.  depistarea greselii gramaticale

James...daca simti nevoia sa gasesti si la mine astfel de greseli, esti invitatul meu!!!..astept cu nerabdare identificarea unor astfel de... erate rotfl aaaaaa, si nu ma supar deloc!!! ba, chiar ti-as aprecia inteligenta tummenupp

Ultima oara a fost editat de andora (2009-08-23 14:45:37)


Am facut un pariu cu viata: ca atunci cand ea ma va invinge , eu sa nu am nici un regret!!!

Offline

 

#19 2009-08-23 14:48:23

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Curiozitate sexuala

extra a scris:

ShineOfBlood a scris:

pune-ti la punct gramatica first.

shine, http://209.85.129.132/search?q=cache:M- … &gl=ro imi spune ca pronumele de intarire "insuti" este si feminin si masculin retas
ba in plus de asta, daca spui ca nu ai nimic cu disputa noastra, tu de ce te bagi? deci.. ori ai, ori nu ai! trebuie sa te hotaresti. doar ai vazut ca nesimtirea andorei nu are limite, ca jignirile ei nici un moderator nu le-a luat in seama.
vreau sa va spun ca nu lucrul acesta ma deranjeaza, ci omul care se crede prea intelept. eu niciodata -chiar cand am vrut- nu am putut sa batjocoresc pe cineva. deci, chiar daca prietenul meu cel mai bun batjocoreste pe cineva, atunci nu mai imi este prieten.
si nu eu sunt incult din pricina gramaticii mele, ci inculta este acea persoana care isi dispretuieste semenul. si nu stie ca facand asta, se dispretuieste pe sine. (nu uitati ca jocurile de cuvinte sunt specialitatea mea).
chiar camysh a spus intr-un post ca nu conteaza perfectiunea scrisului si a gramaticii, si ca lucrul acesta nu conteaza.
ba chiar mai mult decat atat, cand o persoana va fi perfecta, atunci -si numai atunci- poate sa corecteze pe alta; de exemlu, tu de ce scrii cu litere mici in locul celor mari? sau.. de ce nu lasi spatiu dupa virgula? sau.. de ce nu pui virgula intotdeuna unde trebuie? si nu ma pretind prea intelept, dar si pe mine ma zgarie pe creier persoanele batjocoritoare; pentru ca atunci cand omul chiar nu mai are ce sa spuna impotriva semenului sau, recurge la batjocura. este 'arma' care te face josnic inaintea celorlalti. si multe ati vazut lucrul acesta la andora; si mai stiu ca v-a trebuit mult efort sa va abtineti sa nu-i spuneti cateva. eu nu o batjocoresc, dar nu o las(nu tac), pentru ca sa nu se creada prea inteleapta; intr-un post am spus varsta mea, si cate ceva despre mine... dar ce sa vada ea? poate ati vazut ca la majoritatea cailor li se pun in dreptul ochilor ceva care sa ii faca sa vada doar in fata  -nu si in dreapta sau in stanga. asa este si andora.
si cine a deschis topicul despre blonde? cine a spus: "avatarul foarte blond" cand s-a referit la avatarul ei? multe dintre voi ati observat defectele ei, dar va abtineti pentru ca sa nu va stricati intr-un fel "prietenia". voi nu ma credeti cand v-am spus ca eu cunosc omul de la distanta.
mai oameni buni, nu va mai ridicati sa batjocoriti, ci cand nu intelegeti ceva -indiferent ce presupune aceasta intelegere- intrebati 'de ce este asa'! dar nu va ridicati sa batjocoriti sau sa priviti oamenii de sus. va spun sincer ca mie chiar imi pare rau de faptul ca am vorbit asa despre andora. dar nici nu puteam sa o las sa isi bata joc de oamenii care nu au jignit-o. chiar acum am vrut sa sterg acest post, si sa nu-i dau 'trimite'; si nu ma simt deloc bine daca-l postez, dar ceva imi zice ca trebuie sa fac asta. vad prea multa rautate...

totusi, ca sa nu fiu offtopic, ea a avut dreptate cand a spus ca un tip nu ar face sex/dragoste niciodata si ca ar avea o religie asemanatoare cu a mea. pentru ca nu e rau nici sa te casatoresti, si nici sa nu te casatoresti. (in cer oamenii nu se vor mai insura). chiar propozitia pusa in in paranteaza ma abtinusem sa nu o zic, pentru ca ma gandeam la blasfemiile voastre mai inainte ca sa intrebati "de ce e asa" sau "de ce nu e asa"...  dumbom

extra,mami,nu stiu cum ai invatat tu,dar pentru feminin se foloseste 'insati'. insuti nici macar nu suna bine,ca sa nu mai spun ca nu e corect. ia-ti doom-ul si o sa vezi smile  ca sa fiu sincera,nu port o simpatie nemarginita niciunuia dintre voi,deci nu ma pune sa aleg. e quite fun sa va vad certandu-va...si pe tine 'indepartandu-te de dumnezeu'...sincer acum,nu cred ca dumnezeu ar vrea ca o faptura facuta de el sa fie frgida... si nici nu cred ca i-ar vrea pe adeptii sai atat de artagosi ca tine. nu te mai stresa...si cand mi te adresezi - desi prefer sa eviti asta - incearca varianta de replica scurta. cand vad ca scrii romane,intuiesc ca scrii aberatiile tale obisnuite,si nu citesc.

Ultima oara a fost editat de ShineOfBlood (2009-08-23 14:49:55)

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.