homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70-58


#1084 2012-04-10 22:09:44

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

noapte buna dragelor puss wave


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 



#1085 2012-04-10 22:10:17

elena.plahatca
Addicted member
De la: iasi
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 14752

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Noapte buna Ales puss


Zbor lin Maria 
Doi soricei iubiti
Grafic FF

Offline

 

#1086 2012-04-10 22:11:13

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Ramo puss Imi pare rau de hotararea prietenei fratelui tau! sad
Cris puss
Angel, multumesc! puss
Elena, sper sa fie totul bine de acum inainte!puss
Ma duc sa-l spal pe Eric si ne bagam si noi la somn.Va puss si va doresc o noapte buna!


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#1087 2012-04-10 22:14:14

elena.plahatca
Addicted member
De la: iasi
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 14752

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Buck, multumesc si noapte buna puss


Zbor lin Maria 
Doi soricei iubiti
Grafic FF

Offline

 

#1088 2012-04-10 22:20:34

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Ales, Buck pusspusspuss shoshom!


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1089 2012-04-10 22:23:43

Monimonica
Full member
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 880

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Buna fetelor!
Imi pare rau ca nu am mai intrat, dar chiar nu am avut timp de nimic in ultimul timp...Nu am apucat nici macar sa va citesc din pacate sad
Acum ca e vacanta, am si eu putin timp liber (in sfarsit!!!)
Va pupacesc pe toate si sa stiti ca mi-a fost tare dor sa mai stau cu voi puss puss puss

Offline

 

#1090 2012-04-10 22:29:58

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

moni puss ce faci mrs Venus?


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#1091 2012-04-10 22:32:07

Monimonica
Full member
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 880

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Storm puss Sunt ok, putin obosita... in curs de revenire smile
Voi? Noutati?

Offline

 

#1092 2012-04-10 22:32:50

cris8
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 6960

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

ies si eu fetele, merg la somnic

noapte buna tuturor puss
wave


O lupta-i viata, deci te lupta...
Am fost binecuvantata! Doamne, multumim si te rugam, ajuta-ne in continuare! rugaciune
Are mama o fetitza frumusica foc hjarta

Offline

 

#1093 2012-04-10 22:34:30

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Cris, noapte bună!

Moni, eu bine, cum m-ai lăsat....fetele, o să-ți răspundă ele m?ine...dar ?n general e bine, cu mici probleme.


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#1094 2012-04-10 22:37:11

Monimonica
Full member
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 880

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Storm,vii in Ro de sarbatori?

Offline

 

#1095 2012-04-10 22:46:19

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Moni, nu..luna viitoare! tu cum ești? Cum merge afacerea? Ce și-a deschis soțul? A fost mult de umblat cu acte?


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#1096 2012-04-10 22:52:57

Monimonica
Full member
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 880

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Eu sunt putin speriata.... azi am avut o sangerare neobisnuita... nu era cazul pt ca sunt in mijlocul CM sad nu stiu ce se intampla ... asa ceva nu am mai patit niciodata ... Adevarul e ca si eu sunt de vina pt ca nu am mai facut nicio analiza sad . chiar nu am apucat din pacate sad... dar mi-am propus ca in vacanta sa mi le fac pe cele hormonale macar .
Cu actele a fost horror!!! Foarte multe si am primit greu aprobarile sad

Ultima oara a fost editat de Monimonica (2012-04-10 23:15:48)

Offline

 

#1097 2012-04-10 23:34:48

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

bună seara puss puss puss

Hellstorm a scris:

Almi pusspusspusspuss ești bine?

puss sunt bine smile

mucoasa a scris:

almi puss o zi usoara la lucru kram  kram

bucklucica a scris:

Almi, sa ai o zi usoara la serviciu azi! puss

madalyna7 a scris:

Almi puss zi usoara la job

puss puss puss mulțumesc smile a trecut cu bine chicot

sonia30 a scris:

almisor puss ti-am zis si aseara teiubesc de-adevaratelea.

puss mulțumesc kram și eu pe tine și pe toate fetele de aici smile
- ?ncearcă să nu mai citești toate alea.. sunt multe femei care probabil au o rezervă ovariană foarte foarte mică și calitatea ovulelor rezultate ?n urma stimulării nu-i at?t de bună.. ceea ce nu-i deloc cazul tău sincer.. g?ndește pozitiv, ?n ciuda a ceea ce ai descoperit! trage de tine! arată-I Lui Dumnezeu că le poți duce pe toate, că ești puternică și tu și C, că și cu toate problemele descoperite sunteți pregătiți tot mai mult să aveți copilul vostru! și sunt sigură că vi-l va da!
- baftă multă pe 4 goodluck ?ți țin pumnii!

veve puss da, este fain smile ?ncerc să prind ritmul să nu mai uit să fac una-alta și să nu mai greșesc.. per ansamblu e din ce ?n ce mai bine big_smile

daenarys a scris:

almi ms pt raspuns si bafta la noul job smile

puss pentru puțin par să fie!

maripossa ?mi pare rău de vești.. sincer nici nu știu ce să-ți zic ?n acest caz dec?t să-ți urez multă baftă mai departe să fie totul bine și să primești undă verde pentru bebe2 goodluck goodluck goodluck

sad și cum citeam eu așa pe pagina 28, de-odată am făcut o mică pauză și am citit un pic pe topicul lui Armand grater efectiv m-a redus la tăcere.. ?nainte să intru să citesc, ?n timp ce-o ?ncurajam mai sus pe sonia stăteam și mă g?ndeam la mine, că eu nu am mai făcut nimic ?n direcția bebelului.. furia, deznădejdea, ?ncercarea de a uita ceva ce fierbe ?n fiecare vinișoară a corpului meu, trăiește viu ?n fiecare por și fiecare celulă a corpului, mai exact ?ncercarea de a uita de dorința cea mai arzătoare de a avea un copil, lașitatea care a pus stăp?nire pe mine din toate punctele de vedere și de a mă dobor? la propriu, supărarea eșecului, TOATE au ieșit ACUM la iveală.. abia ACUM văd unde am ajuns.. ?mi vine să intru ?n păm?nt de rușine ?n fața sufletului chinuit probabil de dorința de a trăi pentru a-și crește copiii, un suflet care s-a ridicat la ceruri prea devreme probabil, un om care implora Divinității milă și ?ndurare pentru .... VIAȚĂ .. ca să-și poată vedea copiii fericiți sad iar eu.. mă supăr pe mine, pe Dumnezeu, pe tot ce mă ?nconjoară pentru sigurul fapt că nu răm?n gravidă!.. mi-e rușine de mine, mi-e rușine CU mine sad mă simt blocată efectiv..
asta era ca o paranteză ...

elena puss nu te supăra că-ți zic.. știi că țin la tine dar din ceea ce ne povestești nouă, părerea mea este că poate nu-i momentul pentru un copil acum.. soțul tău nu-i suficient de matur.. și C se joacă la pc.. chiar plătește pentru jocul lui.. dar dacă eu sunt ?n pat și-l rog să-mi aducă apă (dau un exemplu banal) lasă dracu jocul și se duce.. din ce spui tu nu-și dă interesul ?n nicio direcție și e sub papucul părinților.. să știi că și noi stăm cu ai mei și nu plătim nimic ?n casă (m?ncare, utilități etc) dar ai mei știu că eu nu pot fi la cheremul lor c?nd li se scoală.. am o familie și dacă-mi fac planuri nu le pot lăsa baltă ca să le fac lor pe plac doar pentru că mă ajută cu banii.. și ?n privința socrilor este la fel: știu clar (și ai mei și ai lui) că dacă vor să-i ajutăm ?n ceva trebuie să ne anunțe din timp (nu mă refer la cazuri urgente și neprevăzute).. apoi tu ești singura care: vrea copil, se ține de facultate, ține casa etc.. el stă la joc și dansează cum c?ntă ai lui, că deh, vă ajută cu bani și apartament.. un ajutor nu-l dai condițion?ndu-l pe cel căruia i-l oferi, cu at?t mai mult cu c?t respectiva persoană este propriul copil.. sincer să spui propriului copil ?dacă nu terminați facultatea vă dau afară din apartament? mi se pare total deplasat.. cam astea mi le amintesc și ?mi pare rău că ți le-am zis acum.. nu cred că e momentul să faceți un copil p?nă ce el nu-și revine.. sunt sigură că nu vrei ca copilul tău să trăiască ?ntr-un astfel de mediu.. poate ar fi mai bine să mai aștepți o perioadă par
- sincer dacă mi-ar face așa ceva (la reacțiile astea agresive mă refer) n-ar mai călca ?n casă neutral
- nu te supăra dar dacă ai ajuns tot tu să te simți vinovată, mă g?ndesc că dacă te-ar lovi ai sta, ?n ideea că ai g?ndi că ești vinovată yikes ești sigură că ești vinovată? analizează situația wink
- Doamne, să țipe la mine?? vai de dosul lui diablo
- sunt de acord cu angel.. mergi la medic ?n continuare și descarcă-te..

angel rotfl2 rotfl2 rotfl2 puss puss puss am r?s cu C lol tare faza cu aragazul rotfl2 mi-ai adus z?mbetul pe buze par de-aia teiubesc

mayya puss kram

green puss

merg și eu la nani puss puss puss vă pup pe toate și vă doresc liniște sufletească kram par

Ultima oara a fost editat de Almi Ingerash (2012-04-10 23:38:57)


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#1098 2012-04-10 23:36:12

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

moni, c?nd ai avut s?ngerarea...a fost mare?
- financiar cum a fost cu actele? fără costurile locației, materiale și etyc...doar strict ?nființarea

Almi puss kram

Ultima oara a fost editat de Hellstorm (2012-04-10 23:46:52)


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#1099 2012-04-10 23:41:46

Monimonica
Full member
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 880

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Storm, azi s-a intamplat... nu a fost mare,dar a fost... ma cam sperie ... sad
Au costat destul de mult si actele,dar avem o cunostinta arhitect si ne-a ajutat sa gasim solutia mai ieftina ...

Offline

 

#1100 2012-04-10 23:47:45

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

poi ce treabă are arhitectul cu ?nființarea? mă refer la statut etc...


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#1101 2012-04-10 23:55:45

elena.plahatca
Addicted member
De la: iasi
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 14752

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Moni, poate a fost sangerare de ovulatie ( mi s-a intamplat si mie dar era o picatura-doua de sange). Nu s fost dupa un act sexual? Si asa mi s-a intamplat de catev ori..ca ma ranise

Almi, puss daca ii cer un pahar de apa cand stau in pat imi aduce mereu...eu am descris situatia din perspectiva mai putin frumoasa..dar in fond nu e o persoana deloc rea...doar IresponsabilA .... Si nu i-as permite sa ma loveasca sub nici o forma...Ziceam ca e vina mea pentru ca eu inaintea lui am devenit nervoasa, am tipat la el, am aruncat lucruri. El nu reactiona..iar acum a inceput si el...
Cat despre copil...eu vad ca nu vine si nu as mai vrea sa pierd nici o sansa sad Sa astept inca nu stiu cati de ani pana se maturizeaza el..ca barbatii cam asa, dupa 30 de ani se maturizeaza dupa ce vad in jurul meu
off


Zbor lin Maria 
Doi soricei iubiti
Grafic FF

Offline

 

#1102 2012-04-11 00:00:54

Monimonica
Full member
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 880

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Hell, ma refer ca el s-a ocupat de acte smile
Elena, a fost mai mult decat o picatura:( si nu a fost nici dupa un act sexual... sad inca sangerez foarte putin... Asa ca un inceput de menstruatie sad

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.