homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70-59


#1103 2012-04-11 00:12:26

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Elena kram eu cred că e depresiv, la fel ca și C...


Moni, am ?nțeles! poți să-,i spui o sumă...doar pe ?nființare...fără chirii, mese, scaune figuri...dacă nu vrei să scrii dă-mi un mail.

Eu pplec la somn. Noapte bună și odihnitoare, tuturor fetelor,  și cele ce nu pot intra din diverse motive.


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 



#1104 2012-04-11 00:14:57

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

monica puss

elena puss noi aici ne putem da doar cu parerea le ceea ce ne scrii tu.. evident ca tu stii mai bine ce e intre voi.. par

eu sunt pe tel ca ne-am pus la somn si parca nu imi vine sa dorm sad m-a pocnit o stare rea tare sad .. imi simt ochii umflati, ca si cum glandele lacrimale sunt umflate si stau sa se sparga si sa imi curga siroaie la infinit sad mi s-au trezit niste sentimente pe care incercam sa le inghesui undeva intr-un loc cat mai adanc si mai intunecat al sufletului..

sper ca maine sa ma trezesc altfel..


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#1105 2012-04-11 00:17:01

Monimonica
Full member
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 880

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Hell, Te referi la infiintare de firma?nu stiu cat e , pt ca firma exista deja... I-am schimbat doar domeniul de activitate si sediul...
Almi, puss

Ultima oara a fost editat de Monimonica (2012-04-11 00:23:34)

Offline

 

#1106 2012-04-11 00:33:56

elena.plahatca
Addicted member
De la: iasi
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 14752

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Almi kram apreciez mult sfaturile voastre, oricare ar fi ele.  Noapte buna si maine sa te trezesti binedispusa puss


Zbor lin Maria 
Doi soricei iubiti
Grafic FF

Offline

 

#1107 2012-04-11 00:58:32

elena.plahatca
Addicted member
De la: iasi
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 14752

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Noapte buna tuturor puss

eu ma bag in pat...singura.


Zbor lin Maria 
Doi soricei iubiti
Grafic FF

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1108 2012-04-11 07:53:02

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Neata fete dragi puss eu m-am trezit pe la 6 si ceva insa am avut musafiri de la prima ora.ramasese ca ma anunta mama daca trece azi sau vineri sa imi aduca niste alea.aseara a zis ca vorbim la telefon,de unde am dedus ca vine vineri.si m-am trezit cu ea adineauri.
Ma duc sa fac un dus ca au fumat in casa si m-au afumat si pe mine.si urasc mirosul de tigara la prima ora. diablo

Sa aveti o zi frumoasa si insorita smile


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1109 2012-04-11 08:06:38

mucoasa
Insomniac member
De la: ardeal
Inregistrat: 2011-04-28
Mesaje: 7927

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

neatza fetele mele frumusele puss
va invit la cafea, ceai, cioco, capuccino mornincoffee
ce multa tristete fetelor supa mi-as dori sa pot sa va sterg durerea si tristetea din suflet supa va iubesc mult si stiu ca sunteti puternice si ma rog sa aveti fiecare un puiut al vostru rugaciune sunteti niste fete deoasebite de care eu nu ma pot desparti
sonia, elena puss  puss nu mai zic nimic decat ca sunt alaturi de voi si meritati tot ce e mai bun pe lumea asta, va pup dulce pe amandoua kram
happy puss eu sper ca la voi sa nu fie probleme mari
dae puss felicitari pt apartament, sa fiti sanatosi si fericiti  majoreta
clara puss  goodluck
angelus puss si aragazul rotfl  rotfl  rotfl si porcul? rotfl2 mai da sunteti tari tummenupp si pana la urma ati taiat porcul? big_smile
maya puss  puss  puss  puss sa ai spor in tot
sturm puss e gata cafeaua
ales puss televizorul? rotfl2
buck si bebei puss ma bucur ca bebe e grasunel si e totul bine, ai grija sa nu te fortezi prea tare, sa nu cari nimic si totul va fi bine goodluck
cris puss
mika, almi puss  puss va pupacesc cu mult drag. almi sper ca esti mai bine azi, tot ce am scris mai sus se refere si la tine kram
moni puss bine ai revenit
ramo puss dar nu o mai lasa sa fumeze in casa


5 iunie 2012
Doamne iti multumesc pt minunea noastra! rugaciune

Offline

 

#1110 2012-04-11 08:16:07

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Buna dimineata!
V-am adus cafeluta si va urez o zi buna!http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/18627_528138-1360x768-3.jpg


Sonia, aseara ti-am trimis ceva pe mail. Nu am mai trimis niciodata si sper ca a ajuns. par


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#1111 2012-04-11 08:24:24

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

any,a fumat in bucatarie,stie ca acolo se fumeaza.dar nu a incjis usa,deci tot degeaba.in fine,mi-am revenit,nu mai am nicio urma de nervi,stres,etc big_smile
pupici tie si bebelinei puss

neata rave puss zi frumoasa sa ai smile

eu ma duc sa fac putina curatenie in baie,ca tot nu am materiale sa imi scriu referatele,le las pe maine.


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1112 2012-04-11 08:32:11

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Neața! pusspuss:pusspusspusspuss:pusspusspusspusspuss:pusspusspusspuss:pusspusspusspusspuss:pusspusspusspusspusspusspuss:pusspuss*pusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspuss:pusspusspusspuss:puss

Any, Raveca pusspuss mersi de cafea!

Ramo puss cum să fumeze fără să le dai voie? și la 7 dimineața musafiri neanunțați? eu nu deschideam ușa...egal cine-ar fi fost.

Almi puss kram par nu știu  ce e ?n sufletul tău, pentru că suntem diferiți și fiecare are trăirile lui, ?nsă știu ce ?nseamnă suferință și știu ce greu e să te doară și cum e să fi neputincios. Și mai știu că e normal să mai și cazi, să pl?ngi, să suferi, să fii slab. Și aceste lucruri dau dovadă de putere și fac parte din noi. ?ți doresc din suflet să reușești să le echilibrezi pe toate ?n continuare și să te ridică pentru a continua lupta, o luptă grea și durereroasă , dar care se ca termina cu bine, cu tine și aliatul tău ?n luptă (C)pe post de ?nvingători, str?ng?nd la piept binemeritata cupă, cel mai sublim c?știg, copilul vostru.


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#1113 2012-04-11 08:47:47

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

hell puss neata
pai era in interesul meu sa deschid usa lol aveam nevoie de ce trebuia sa imi aduca mama.si daca nu deschideam,avea mama cheie,i-am dat-o in caz ca plec pe undeva si trece sa imi lase sau sa verifice cum e casa.asa ca... rotfl


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1114 2012-04-11 08:49:55

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

offf, nasol ramo!

PLEC LA MUNCĂ sad


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#1115 2012-04-11 08:53:02

mariposssa
Full member
Inregistrat: 2010-01-27
Mesaje: 643

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

neata fetelor
mia servit si eu cafeluta si am intrat sa va salut
trebuie sa imi pregatesc fetita sa mearga la engleza asa ca o sa dispar din nou
wau ma gandesc cu groaza ca de marti iar la munca...a fost asa de bine cateva zile acasa, doar ca au zburat repede....dar cel mai cu groaza ma gandesc ca se apropie luna iunie si vine soacra acasa....doamne ce bine a fost fara ea
vam pupacit


sjuk

Offline

 

#1116 2012-04-11 08:58:13

dirida
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-02
Mesaje: 5207

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Buna dimineata

sonia, tinem pumnii pe 4 mai la spermograma. Sper sa aveti imbunatatiri considerabile.

Onutza23 a scris:

ramo o zi usoara

mie preotul mi-a zis ca se iarta daca fac sex in post, dar sa ma abtin duminica si in zilele de sarbatoare. zice ca asa e la tineri si mai incolo o sa ne mai treaca. si ca daca vrea barbatul si femeia refuza, apar suparari intre ei, barbatul chiar poate cauta in alta parte si asta e mai pacat decat sexul cu nevasta:). pe bune ca asa mi-a zis ultima data inainte sa nasc, si mi-a dat si impartasanie. si e un super preot

eu am reusit sa il tin pe tot...mai am putin big_smile Si pot sa va marturisesc ca nu mi-a fost deloc greu, n-am simtit nevoia sa mananc carne, lactate deloc. Cred ca acum dupa ce m-am obisnuit pot sa mai tin o luna rotfl

mie preotul mi-a zis ca suntem sot si sotie, si mai ales daca ne dorim un copil nu se considera pacat, si nu trebuie sa ne abtinem de la sex. Si mi-a dat si impartasanie.

si sincer eu nu consider asta un pacat, daca vreau sa ma abtin si de la sex, e dorinta mea personala si e pentru ca vreau eu sa fac un sacrificiu. Dar D-zeu a dat sa ne inmultim, si cum ne inmultim daca tinem post de sex?

eu respect opinia fiecaruia, nu intru in aceasta discutie...


elena, sotul tau e inca copil ...de fapt amandoi sunteti inca copii smile

sonia30 a scris:

onu puss eu iti multumesc pt gandurile tale bune.mereu ai avut pt mine /noi o vorba buna.dar e bine ca nu a trebuit sa treci prin asa ceva si nici sa intelegi aceasta durere.numai Dumnezeu stie daca la capatul acestei lupte sta bebele meu.

noi daca nu avem sanse de IA trebuie sa ne apucam de dosarul pt FIV.si daca nu reuseste asta compensat,ce facem?ca inca 250 mil nu avem.si nici sa strangem,n-avem cum.ne costa destul si pt FIV ul compensat.asta ce inseamna,ca lupta mea se va termina acolo?n-as putea suporta.nu!

tu vezi ca la mine s-a terminat lupta? Nu s-a terminat...la capatul luptei mele va fi un copil...indiferent de metoda! Asa ca te rog, capul sus, vei fi mamica intr-un final!
Daca vrei sa mergi la Uscatescu, nu te apuca sa faci homocisteina pe bani, o face ea la Fundeni pe gratis wink...scutesti 150 ron

happy, ai cateva luni de incercari, nu stii daca e o problema grava pentru ca nu te-ai cautat. E adevarat ca ai niste derglari hormonale, dar cred ca astea se pot rezolva cu o abordare corecta.
Ce mica e rata voastra...a mea e dubla rotfl + masina lol Si luna asta dam si fondul de garantare ..noroc cu prima casa 4 ca s-a injumatatit si la noi big_smile

clara, felicitari pentru nasit!

angel, esti tare ! rotfl ce-0ati avut cu bietul porc?

buck, felicitari pentru grasunel.

da, asa este, poti sa-mi spui asta   iti multumesc din suflet, si iti promit ca o sa afli ce se intampla cu mine 

draga mea, ma bucur mult ca esti optimista si iti doresc din suflet sa fiti parinti cat mai curand posibil. Asa este, nici eu nu suport mila, doar nu suntem cu nimic mai prejos din cauza asta...as zice ca din contra..si mai ales voi, care v-ati hotarat sa adoptati, sunteti cu mult peste majoritatea oamenilor, pt ca numai niste oameni cu adevarat deosebiti si cu un suflet minunat au atata dragoste de oferit si pot face asta.

buck intr-adevar si eu am simtit ...si cand ai mentionat si tu asta, mi-au dat lacrimile...

diri stiu ca desi nu ne cunoastem personal, desi ai si tu problemele tale, ai trecut printr-un fiv nereusit, tu chiar te bucuri si speri pt mine...esti o fata extraordinara, si vei fi o mamica minunata, iar copilul ce va intra in familia voastra va fi cel mai norocos din lumea asta.

na, ca mi-au dat lacrimile si mie, mi-a trebuit oleaca sa ma adun.
Multumesc cris, si tu ai sa fii o mama minunata. Simt ca noi doua ne asemanam cat de cat, desi nu ne cunoastem personal. Si voi(tu si sotul tau) sunteti niste oameni deosebiti, si observ din posturile tale ca sunteti foarte puternici, iar intr-un final veti fi rasplatiti.

Almi, felicitari inca o data pentru job.

Gata, am terminat de recuperat big_smile

Am fost si eu ieri si am facut cumparaturile pentru botez...mai am de luat cate una alta, dar maruntisuri:P


Doamne, te rog, fa o minune si pentru noi!

Offline

 

#1117 2012-04-11 09:04:07

mucoasa
Insomniac member
De la: ardeal
Inregistrat: 2011-04-28
Mesaje: 7927

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

raveca puss o zi frumoasa si tie
ramo am inteles, dar totusi ai putea sa-i spui ca te deranjeaza sa se fumeze la tine in casa kram spor la curatenie
sturm puss sa-ti fie de bine si o zi usoara
mariposa neata puss
diri puss  mornincoffee


5 iunie 2012
Doamne iti multumesc pt minunea noastra! rugaciune

Offline

 

#1118 2012-04-11 09:12:11

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

neata puss

hell puss ms pt gandurile bune.. momentan nici nu mai stiu sa reactionez.. am niste stari ciudate de aseara sad nu m-am mai simtit asa rau pana acum.. adica m-am simtit dar patca nu asa si a diua zi eram fresh.. sper sa-mi treaca forgetit

muco puss

diri puss multumesc

va pup pe toate puss puss puss


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#1119 2012-04-11 09:12:35

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

hell,spor la munca puss
neata dirida puss mai e putin pana la botez smile abia astepti,nu?

any,saru-mana.cred ca am timp sa strang si putin prin bucatarie. smile ca la 11 si ceva trebuie sa plec. diablo

neata almishor puss

Ultima oara a fost editat de rrammonna (2012-04-11 09:12:56)


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1120 2012-04-11 09:15:42

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

neata ramo puss

fete scuze daca scriu aiurea.. pe langa faptul ca sunt adormita scriu si de pe telefon cesafac

Ultima oara a fost editat de Almi Ingerash (2012-04-11 09:16:02)


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#1121 2012-04-11 09:21:38

mucoasa
Insomniac member
De la: ardeal
Inregistrat: 2011-04-28
Mesaje: 7927

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

almi puss  puss
ramo hai ca mai e un pic


5 iunie 2012
Doamne iti multumesc pt minunea noastra! rugaciune

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.