homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93-73


#1369 2013-12-24 11:51:02

Lil' Star
Sr. member
De la: The Island of Love
Inregistrat: 2013-11-22
Mesaje: 1538

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Neata fetelor hopsieu

Ionela, imi pare rau ca ti-a venit dar poate ca e mai bine asa puss daca tot nu era bebita macar bine ca ti-a venit si poi poti s-o iei de la capat cu forte proaspete:*

Kris, chiar nu stiu ce sa-ti zic, poate ii ia ceva timp pana ce isi da drumul puss Sa ai spor cu treburile, si eu am o zi plina azi, trebuie sa gatesc, sa mai fac curat... destule:)) part putine dar consuma timp chicot

Sopfi, bine ai venit printre noi puss Cum zicea Kris, si eu cred ca e de la ovulatie. big_smile

Svetlana, se pare ca peste toate au navalit rusii luna asta. dumbom Acum daca tot nu e bebe, beau si eu ceva de Craciunul asta, ca am o luna de cand nu am mai baut ceva, refuzam vin, sampanie, nimic nu voiam chicot (cu gandul tot la bebita) Ma asteptam sa fiu mai dezamagita, dar mi-a trecut repede, asta e, n-a fost sa fie acum. Dar va fi!!! Imi astept testele de ovulatie peste 10 zile  dance

Lyinda, ramanem aici toate prietene de suflet si cand va veni vremea sa ne mutam la burtici, ne luam impreuna de manuta si vom fi toate acolo puss

Va pup pe toate fetelor si sa aveti un Craciun Fericit alaturi de familie:*


... si cand te-am auzit, inima mi-a plans de fericire  hjarta 10.10.2014
Doamne, multumim pentru minunea ce a aparut in viata noastra!
http://www.fertilityfriend.com/home/49906d

Offline

 



#1370 2013-12-24 12:27:30

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Gabi, asa e, dar mi a venit la 40 zile, cine mai stie cand ovulez de acum.

Offline

 

#1371 2013-12-24 12:33:31

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Fetele cam ne-am sincronizat toate cu rusii de sarbatori,in sfarsit si la mine au spart zidurile si au navalit rotfl2 ...asa sa putem petrece macar de sarbatori daca testele nu au fost II
Svetlana mornincoffee
Gabi spor la treaba si tie si sa termini cat mai repede.Se pare ca aseara a fost doar spooting,lucru care in atatia ani nu am avut niciodata,important e ca acum e in regula si s-a dat drumu la robinet. happydance
Nu stiu daca e ajunul Craciunului dar am asa o veselie in mine si un spor,parca am sufletul plin de bucurie...


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1372 2013-12-24 12:53:28

Lil' Star
Sr. member
De la: The Island of Love
Inregistrat: 2013-11-22
Mesaje: 1538

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Ionela, eu la mestra de 40, am ovulat in ziua 28. te poti uita la semnatura mea. Asa a fost si luna asta si luna trecuta, acum sa fie cand o vrea sa fie:D

Kris, asa am si eu eu. O usoara urma de spotting si a doua zi imi vine, si asa a fost:D Mutumesc Kris, le fac asa usor usor, nu ma grabesc:D pana diseara termin eu:D

Fetelor, eu ascult colinde, fac sarmale, afara sunt 20 de grade (nu ca s-ar potrivi) dar ma simt asa fericita:X Nu stiu, e o bucurie in atmosfera, e asa frumoas hjarta  face_tree  chouse

V pup pe toate puss  face_tree


... si cand te-am auzit, inima mi-a plans de fericire  hjarta 10.10.2014
Doamne, multumim pentru minunea ce a aparut in viata noastra!
http://www.fertilityfriend.com/home/49906d

Offline

 

#1373 2013-12-25 08:46:27

iuliabebe
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2013-05-10
Mesaje: 2304

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Craciun fericit tuturor! puss va doresc la toate ca Mosul de anul asta sa va aduca promisiunea indeplinirii minunii mult asteptate! puss


pui mic - 28.06.2014 hjarta rugaciune

C’est la vie! C’est la guerre!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1374 2013-12-25 09:29:09

Zburlici
Full member
Inregistrat: 2008-12-01
Mesaje: 290

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Craciun Fericit , dragelor!
Va pup si va doresc tot binele din lume. kram

Offline

 

#1375 2013-12-25 10:30:49

pisiraluk
Full member
Inregistrat: 2013-10-25
Mesaje: 622

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Craciun fericit si fie ca dorinta noastra cea mai mare sa se indeplineasca puss

Offline

 

#1376 2013-12-25 10:38:53

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Buna dimineata dragelor puss
Craciun fericit la toate si fie ca aceasta sfanta zi sa va aduca liniste,bucurii si numai bine


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1377 2013-12-25 16:53:35

Lil' Star
Sr. member
De la: The Island of Love
Inregistrat: 2013-11-22
Mesaje: 1538

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Craciun Fericit fetelor si fie ca aceasta sarbatoare sa va aduca multa liniste sufleteasca si fericire alaturi de cei dragi  puss


... si cand te-am auzit, inima mi-a plans de fericire  hjarta 10.10.2014
Doamne, multumim pentru minunea ce a aparut in viata noastra!
http://www.fertilityfriend.com/home/49906d

Offline

 

#1378 2013-12-25 20:25:15

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Dragele mele eu am un Craciun de kkt,de aseara tot continui sa ma cert cu sotul dintr-un motiv sau altul...s-a ajuns si pana la a vorbi de divort grater ...sunt pur si simplu la pamant supa


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1379 2013-12-25 21:18:06

elena.plahatca
Addicted member
De la: iasi
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 14752

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Sarbatori fericite tuturor!

Of, Kristinika, sper sa ajungeti la un consens cu sotul sad


Zbor lin Maria 
Doi soricei iubiti
Grafic FF

Offline

 

#1380 2013-12-25 21:30:32

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Am ajuns la un acord pana la urma ca amandoi avem cate ceva de schimbat daca vrem sa fie bine dar toata discutia asta m-a marcat mult,si in plus s-a intamplat totul acum,inloc sa fie liniste si veselie sunt certuri si tristete supa


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1381 2013-12-26 00:41:48

Lil' Star
Sr. member
De la: The Island of Love
Inregistrat: 2013-11-22
Mesaje: 1538

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Off mai Kristinica, nu va mai certati... e pacat acum sa va suparati unul pe celalalt.. nu tineti ura in suflet,  va face rau.


... si cand te-am auzit, inima mi-a plans de fericire  hjarta 10.10.2014
Doamne, multumim pentru minunea ce a aparut in viata noastra!
http://www.fertilityfriend.com/home/49906d

Offline

 

#1382 2013-12-27 11:23:30

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Buna dimineata dragele mele puss
Eu sunt la  mornincoffee ,daca doreste cineva ii ofer cu drag!
O zi buna va doresc la toate.


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1383 2013-12-27 11:24:05

AcAlexandra
Full member
De la: Bucuresti, Romania
Inregistrat: 2013-07-11
Mesaje: 554

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Buna fetelor:)
Va urez un Craciun minunat si fie ca Noul An sa va aduca implinirea tuturor dorintelor. Kris, imi pare rau pt cearta cu sotul tau. sper sa se rezolve cu bine. Si eu ma mai cert cu al meu , mai ales in perioadele aglomerate al anului pt k nu reusesc sa fac tot ceea ce imi propun  la timp si ma enervez si de aici incepe cearta, insa stiu ca nu e vina lui si pana la urma trece cu bine peste:) iti urez o zi minunata puss

Va pup dragele mele:)


"Fiecare copil vine pe lume cu mesajul ca Dumnezeu nu este inca dezamagit de oameni."
11.11.2014 -Mamica fericita de bebic David Gabriel mult dorit   rugaciune

Offline

 

#1384 2013-12-27 11:41:50

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Alexa puss  cu siguranta a influentat mult stresul si oboseala acumulata in saptamana trecuta datorita mutarii dar a fost o mica parte din toata cearta,din pacate s-a ajuns la discutii mult mai adanci.Stiu ca a fost vina la amandoi,el caracterial fiind mai indiferent iar eu una care pune tot la suflet.In dimineata asta eu sunt singurica acasa,el fiind la munca si de cand m-am trezit stau si ma gandesc la ce s-a spus zilele trecute intre noi  si sincera sa fiu abia acum realizez ca si el a avut partea lui de adevar spus in privinta mea si acela ca in ultima perioada sunt rece si distanta fata de el si culmea totul pleaca cam dupa primul avort avut,lucru care m-a schimbat mult atat fizic cat psihic.Tin minte ca dupa al2lea avort am spus ca fac o pauza ca simt ca risc sa nu fac fata mai departe acum realizez ca nu era un risc ci un adevar...asa ca fetelor lasati-o moale cu stresul asta ca face mult rau si daca nu suntem puternice ne distrugem cu manutele noastre.
Multumesc de ganduri fetelor.


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1385 2013-12-27 11:58:16

AcAlexandra
Full member
De la: Bucuresti, Romania
Inregistrat: 2013-07-11
Mesaje: 554

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

kris, imi dau seama cat de greu ti-a fost dupa avort, atat fizic cat si psihic. incearca sa te gandesti la lucruri bune si nu mai pune tot la suflet. stiu ca e greu sa faci asta pt ca asa suntem noi femeile, mai sensibile.
asa cum ai spus si tu, probabil a fost vina lui, dar si  a ta; acum e bine ca te gandesti la ce ai gresit tu si el, ca sa poti indrepta lucrurile pt ca altfel va distantati unul de celalalt , iar asta nu face bine unui cuplu. certuri si discutii sunt mereu, acum depinde doar de voi cat de repede treceti peste.


"Fiecare copil vine pe lume cu mesajul ca Dumnezeu nu este inca dezamagit de oameni."
11.11.2014 -Mamica fericita de bebic David Gabriel mult dorit   rugaciune

Offline

 

#1386 2013-12-27 12:10:39

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Sper si eu sa treaca cat mai repede acest episod urat din viata nostra si sa putem merge inainte mai puternici daceat pana acum.


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1387 2013-12-27 13:32:38

elena.plahatca
Addicted member
De la: iasi
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 14752

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 93

Kristinika , te imbratisez, sa fie bine, ca treceti impreuna peste toate greutatile kram
Ai in plan analize, investigatii?


Zbor lin Maria 
Doi soricei iubiti
Grafic FF

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.