homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((-6


#96 2007-06-16 11:29:27

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

pai..tocmai...ca pe parcurs te "usuci"...mai ales ca ai spus ca iti piere cheful....nu se mai produce umezirea...
mai asteapta sa vezi ce zic si fetele.eu insa nu cred ca e problema medicala,pentru ca asa,probabil, ar ustura de la inceput...
mai ales ca ai spus ca iti piere cheful....nu se mai produce umezirea...


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 



#97 2007-06-16 13:05:54

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

pai e normal sa se usuce treaba daca iti cam piere cheful


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#98 2007-06-16 18:16:37

delyutza
New member
Inregistrat: 2007-06-15
Mesaje: 39

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

eu ma inteleg bn cu uby meu...desi nu am avut orgasm vaginal.....vb orce..dar nu am putut sa ii zic k nu am avut,nu as vrea sa il fac sa se simta prost...bn k eu mi-am inceput viata sexuala acum 3 ani si tot nu am avut,dar cu el sunt de 3 luni,fiind al 2 bayat in viatza mea,si cu el sexul mi se pare mai frumos,stie sa se poarte cu mn,si nu ma intereseaza neaparat sa ajung la orgasm atat timp kt ma simt bine si fara!!!!!!si cred k dak il iubesti pe partener atunci sigur te vei simti bn!!!app si yo simt durere dupa un anumit timp knd imi piere cheful,deci nu e o problema medicala...e normal!!!!!!


"Daca as sti ca n-o sa te iubesc o viata, nu ti-as mai spune ca te iubesc" !

Offline

 

#99 2007-06-16 19:01:49

A.W.
Full member
Inregistrat: 2007-04-10
Mesaje: 344

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

pai da si eu ma f inteleg bine cu el si imi place sexul si fara orgasm ,imi place pt k lui ii place ,dar el vrea sa ma vada satisfacuta si a zis k nu va fi multumit p deplin pana cand nu o sa am si eu..si nu imi place sa il vad cand se chinuie asa...i-am zis sa se relaxeze si atunci cand o fi sa s intample se intampla si gata:D

Offline

 

#100 2007-06-22 01:27:22

annemarie
New member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 30

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

Buna seara...

Am o "mica" chestiune care incepe sa devina problema...

Am 22 de ani...si nu m-am autosatisfacut niciodata...Prietenul meu a fost socat...a zis ca in viata lui nu a auzit de asa ceva. Incepe sa devina o problema pentru ca de un an jumatate , de cand sunt cu el , nu am atins orgasmul...adica am simtit o data ca as fi avut...dar nu sunt sigura...

Si pe de alta parte nu simt nevoia sa fac sex...pot rezista si fara...

Ce pot face? e foarte grav ceea ce am? Incep sa fiu ingrijorata pentru ca prietenul imi spune adesea ca nu e normal.

Va multumesc ancitipat

Ultima oara a fost editat de annemarie (2007-06-22 01:28:19)


"Find out who you are and then do it on purpose" big_smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#101 2007-06-22 01:44:18

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

de curand s-a intamplat sa nu ai chef? sau e ceva recent?


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#102 2007-06-22 13:34:00

annemarie
New member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 30

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

chestia cu autosatisfacutul nu e recent...i have never done it, si nici nu ma tenteaza, deloc. si making love cu el e foarte frumos, dar nu simt nevoia sa fie foarte des.

nu e vorba ca nu am chef...cand ma saruta sau suntem in intimitate...ma provoaca si am chef...dar in alte circumstante nu...

el imi tot zice ca ar fi frumos daca au m-as autosatisface in fata lui...dar pur si simplu nu intelege de ce nu imi place...si sincer nici eu. el are tot timpul chef de "joaca"...eu nu...si il iubesc nu e problema...tot stateam si citeam acest topic...si cu cat inaintam...cu atata ma simteam mai amara...pentru ca simt ca ceva nu e bine...eu nu am cheful acela nebun...desi cand suntem intimi, e foarte bine si frumos.

in cazul in care se intampla sa nu o facem o saptamana doua...chiar nu simt nevoia sa ma "descarc" fara el...niciodata nu am simtit nevoia (poate trebuie sa mentionez ca pana anul trecut aka 21 de ani, am fost virgina).

si totusi aud, ca nu e bine daca nu faci asta, ca trebuie sa iti explorezi corpul...ca asa si pe dincolo...dar, asa sunt eu...nu am fost marginalizata, nu sunt de religie restrictiva, sunt an ordinary girl.

:-<

Ultima oara a fost editat de annemarie (2007-06-22 14:14:02)


"Find out who you are and then do it on purpose" big_smile

Offline

 

#103 2007-06-22 14:05:58

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

annemarie a scris:

el imi tot zice ca ar fi frumos daca au m-as autosatisface in fata lui...

asta tine de fiecare. sa sti k nici eu nu ma masturbez si daca mi-ar zice sa o fac in fata lui crek ar vedea cum e sa zboare. pai da de ce sa ma muncesc eu, si el sa se uite, cand poate sa se munceasca el?

in alta ordine de idei: daca tu nu ai chef asa din senin, atunci trebuie sa ti-l provoace.


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#104 2007-06-22 14:26:32

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

mey,poate k la un mom dat tine si de persoana (desi yo nu prea am mai intalnit vreun caz ca al tau)...
  Poate k la un mom dat,cu timpul,o sa iti schimbi conceptia,mai ales k sa zikem k esti ink la inceput...poate k tre sa intalnesti persoana kre sa-ti dezvaluie sexualitatea,yo stiu... de ex yo m-am schimbat mult de knd sunt cu bubi smile si am facut kestii cu el la kre nu m-as fi asteptat niki intr-o mie de ani (sau ma rog,adik banuiam k se poate,dar park nu asa curand smile
   La faza cu autosatisfacutul, e cu dus si intors,aprk nu-mi arde sa ma amasturbez cu el,dak e cu mine,ce rost are? actiooon smile dar m-am gandit s-o incercam si pe asta smile


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#105 2007-06-22 14:32:04

annemarie
New member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 30

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

nu stiu care e faza...cert e ca nu am probleme cu corpul meu...imi place cum arat...dar nu imi place sa ma ating...daca o face el e extraordinar....dar eu nu...imi e si cumva...nu scarba...da aproape...poate e ceva psihic...desi nush...


"Find out who you are and then do it on purpose" big_smile

Offline

 

#106 2007-06-22 15:08:39

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

asta e o chestie f intima, masturbarea... pana de curand, nici eu nu ma atingeam singura pe acolo, mi-era oarecum rusine... sa vada el ce fac eu pe acolo big_smile
dar incet incet, mai cu o manuta dusa mai aproape de "zona", mai cu un deget etc etc.... a trecut jena. si lui ii place f mult. dar nu o fac niciodata singura, adica nu ma joc doar eu, fara actiune din partea lui... ca m-as plictisi tongue

Ultima oara a fost editat de ivy (2007-06-22 15:09:08)


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#107 2007-06-22 15:16:35

unik
Full member
De la: Litoral..
Inregistrat: 2006-10-08
Mesaje: 906

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

ivy, la mn a fost invers tongue eu l-am determinat sa nu se mai rusineze si i-am propus o data sa ne masturbam impreuna si a fost de acord, a fost ceva mai pervers dar placut, nu vreau sa intru in detalii big_smile

Offline

 

#108 2007-06-22 15:17:29

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

annemarie a scris:

Buna seara...

Am o "mica" chestiune care incepe sa devina problema...

Am 22 de ani...si nu m-am autosatisfacut niciodata...Prietenul meu a fost socat...a zis ca in viata lui nu a auzit de asa ceva. Incepe sa devina o problema pentru ca de un an jumatate , de cand sunt cu el , nu am atins orgasmul...adica am simtit o data ca as fi avut...dar nu sunt sigura...

Si pe de alta parte nu simt nevoia sa fac sex...pot rezista si fara...

Ce pot face? e foarte grav ceea ce am? Incep sa fiu ingrijorata pentru ca prietenul imi spune adesea ca nu e normal.

Va multumesc ancitipat

masturbarea zic eu este o buna modalitate de a te cunoaste.orgasm nu ai avut cu nici un barbat sau doar cu el? da el te excita?


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#109 2007-06-22 17:31:33

annemarie
New member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 30

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

raluca elena...el a fost si este primul meu barbat...si da...e normal...ma excita...desi nu prea des, viata intima e  placuta.

Ultima oara a fost editat de annemarie (2007-06-22 17:34:10)


"Find out who you are and then do it on purpose" big_smile

Offline

 

#110 2007-06-22 17:38:23

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

nici eu nu mam masturbat nciciodata si am 19 ani


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#111 2007-06-22 17:39:46

annemarie
New member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 30

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

vai...ce bine ca mai este cineva ca mine...incepeam sa ma simt ciudat ...eu am 22


"Find out who you are and then do it on purpose" big_smile

Offline

 

#112 2007-06-22 17:59:25

persifona
Vizitator

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

Nici eu si am 21.

 

#113 2007-06-22 18:25:47

andrutza
Vizitator

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

Si eu eram ca tine annemarie in primele 9 luni nu am avut orgasm cu prietenul meu si am incercat sa ma masturbez singura si primul orgasm eu mi l-am produs....dupa mine e bine sa te autosatisfaci inainte de viata sexuala sau daca vezi ca nu poti ajunge la orgasm cu prietenul pt ca astfel te cunosti u mai bine si observi ce iti place si ce atingeri te conduc catre orgasm...daca afli asta singura iti poti indruma si partenerul.

 

#114 2007-06-22 22:22:41

luciana
New member
Inregistrat: 2007-01-05
Mesaje: 27

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

Si eu dupa ce mi-am inceput viata sexuala nu m-am mai masturbat deoarece nu simteam nevoia.Cred ca organismul tau inca e la inceput si dupa ce o sa traiasca anumite senzatii mai intense (cum ar fi orgasmul) o sa "vezi" altfel lucrurile si nimic nu mai pare rusinos.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.