homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((-8


#134 2007-07-17 14:18:18

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

da stiu ca nu are legatura. Ca cica unguroaicele sunt iubarete si alunecoase. Si vb aia am fost virgina pana la 20 de ani si iubi e primu si chiar vreau sa ramana singurul. Si cand il apuca pe el chefu ala rau ma termina....de raman lata in pat


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 



#135 2007-07-17 17:12:28

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

eu il intreb: "ma dezbrac?" si el de obicei zice k nu lol care nu inseamna de fapt da tongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#136 2007-07-17 23:13:21

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

Uneori am si eu fite in cap si sunt mofutroasa deci e normal ca vreau sa stiu ce are de gand cu mine(in pat) ca numai asa aiurea nu ma dezbrac sau nu ma las dezbracata decat daca mi se promite ceva tare de tot. Apoi ma prefac a sta pe ganduri daca sa accept sau nu. Iubi al meu spune ca sunt perversa.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#137 2007-07-18 10:10:43

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

Pe mine aseara m-a cam enervat ca dupa ce am trecut printr-un preludiu mic si super de altfel,imi zice:hai dezbraca-te de tot si hai s-o facem ca si asa e tarziu(eu pe la 23 tre sa fiu acas si era 22) si m-am enervat si m-m suparat dar...mi-a trecut pana la urma dar ma m-ai enervez(oricum eu sunt mai agitata din fire) cand face faze din astea si....pt ca m-a enervat l-am facut aseara de numai era om...asta e eu am 20 el are 28 se cam vede diferenta,glumesc chiar nu e diferenta!


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

#138 2007-07-18 11:59:52

andrutza
Vizitator

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

La noi totul decurge normal si de la sine cand e s-o facem, dar in caz ca e la mine si mama plecata pt scurt timp eu ii zic lui hai ca vreau sa ne culcam, dar nu m-a facut sa ma simt prost niciodata cu vorbe dezbraca-te hai sa ti-o bag si etc smile

 

 Publicitate


loading...

#139 2007-07-18 17:07:33

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

Nici mie nu mi-a zis niciodata asa. Vine totul de la sine....se sarutam...si...incet-incet incep sa dispara hainele... lol


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#140 2007-08-17 17:31:28

Play Miss
New member
Inregistrat: 2007-08-17
Mesaje: 24

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

eu mi'am inceput viatza sexuala akum 1 an si pana acum vreo 6 luni nici nu am avut orgasm...nici nu stiam ce e ala...dar intr'o noapte knd ma culkm cu prietenul meu...am simtit un fior si porma m'am simtit uda...eu crezand k s'a rupt prezervativul...knd prietenul meu a zis k mi'am dat drumu...sicner va spun k am ramas sokta...dar inainte nu am avut certuri k dc nu am orgasm...big_smile

Offline

 

#141 2007-08-17 20:32:22

kitty_024
Full member
Inregistrat: 2007-07-04
Mesaje: 387

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

eu abia am inceput si nuj exact dak am avut sau nu orgasm..crek nu..adik...mai simt fiori ji furnikturi:Protfl....dar cum zicea play miss...nu am simtit nvr k mi-am dat drumu'..doar o sg data knd incepusem sa iau ac si i-am km patat patul lu' izbitzelu meu:Psad
  poa' sa mai descrie cineva ce simte knd ajunge la orgasm?

Offline

 

#142 2007-08-17 20:45:11

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

mie imi pulseaza clitorisu si mi se contracta vaginul super misto smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#143 2007-08-27 03:04:03

cj83cia
Full member
Inregistrat: 2006-10-12
Mesaje: 107

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

micusa a scris:

mai pe mine ma enerveaza faza cu:  ai chef sa facem???, daca vrei sa ma ai, fama sa te vreau..!!! ce mama drak, una din fazele nasoale dintre mine si fostul....

sau in alta seara: facem ceva? la fel de aiurea...

ralucaelena, si mie la fel. din pacate, eu nu am avut orgasm vaginal niciodata...

Offline

 

#144 2007-10-04 21:15:20

dana_tm
New member
Inregistrat: 2007-08-01
Mesaje: 5

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

ma framanta un gand de ceva timp..deci sa va explic situatia..suntem impreuna de 3 luni, nici eu nu am experienta..nici el nu are prea multa... faza e ca nu ma termin cand facem sex..e ok, ma simt bine...dar..nimic.. in schimb cand se joaca el cu manutzele acolo unde trebuie ma termin imediat. what is the problem???tind sa cred ca e numai din cauza mea:((

Offline

 

#145 2007-10-04 21:21:36

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

dana_tm ai rabdare ! asa mi se intampla si mie. ai nevoie de timp. gasiti o pozitie avantajoasa pt tine (ca  pt ei, oricare pozitie e ok). si eu dupa multe luni am avut orgasm fara sa se joace el...  intr-o partida de sex normal. acum imi e mai usor, dar va fi si mai bine, sunt sigura wink

Offline

 

#146 2007-10-04 21:29:03

dana_tm
New member
Inregistrat: 2007-08-01
Mesaje: 5

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

ms mult, chiar am nevoie de incurajari:)

Offline

 

#147 2007-10-04 21:45:43

@dana23
Full member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2007-09-22
Mesaje: 345

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

stai linistita,nu e o vina a ta si nici o problema,eu una zic ca multe fete au avut aceasta experienta,inclusiv eu...eu una am observat ca e vorba numai de timpul de acomodare al partenerilor...si ca totul trece de la sine cand te astepti mai putin,eu zic nici macar sa nu te mi gandesti la orgasm ca vine el,,...succes:)


Singurul lucru mai rau decat sa fii vorbit pe la spate este acela sa fii ignorat total...(Oscar Wilde)   

inlove hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.