homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((-7


#115 2007-07-05 15:43:52

frumusik
New member
Inregistrat: 2007-06-28
Mesaje: 5

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

si eu am viata sexuala de aproximativ 3 ani,dar nu am avut niciodata orgasm vaginal...doar clitoridian prin stimularea cu degetul...toate prietenele mele imi spun ca au, numai eu nu.Oare este ceva in neregula cu mine???...Iar punctul g nu sunt nici pe departe sa il descopar...:-((.Voi ce spuneti?

Offline

 



#116 2007-07-05 15:46:10

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

si eu srtiu pe cineva care nu a avut orgasm niciodata in viata si are aprx 30 de ani, incerca printrun preludiu mai indelungat


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#117 2007-07-15 00:28:04

mihaela21
Full member
Inregistrat: 2007-04-16
Mesaje: 220

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

sal all,am si eu probleme de genul asta cu sexul de cateva zile fac cu prietenu meu si nu simt abslout nici o placere si ma simt prost, pt ca vreau sa va zic ca acum lui ii e asa nu stie cum sa mai imi zica daca facem si noi ceva pt ca stie ca facem dar daca eu nu simt nimik e ca si cum nu as face.aveti idee care e cauza sau ce e de facut,nu imi dau seama ce se intampla cu mine,e posibil sa fie de la anticonceptionale?.inainte cand mi se termina menstra si faceam ma simteam foarte bn dupa pauza aia de 5 zile de menstra dar acum ma simt oribil mereu, numai simt nici o placere dc as vrea sa stiu care ar fi cauza ma simt ca o femei de 50 si ceva de ani care numai simte nimik.nu stiu ce sa fac ce sa mai zic.ma puteti ajuta docctoreasa help me

Offline

 

#118 2007-07-15 09:59:30

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

Doctoressa e in concediu, dar iti raspundem noi. Se stie ca anticonceptionalele pot duce la modificarea libidoului....in rau. NU zic sa renunti la AC dar poti incerca un preludiu muuuuult mai lung, sau sa aduceti ceva nou in viata voastra sexuala...renuntati macar o data la pat si incercati altundeva, sau creati o atmosfera deosebita.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#119 2007-07-15 11:16:32

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

sau poti sa schimbi anticonceptionalele, la sfatul medicului. s-ar putea ca altele sa nu aiba efectul asta negativ asupra ta.


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#120 2007-07-15 17:50:16

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

mihaela21 cine ti-a spus ca femeile dupa 50 de ani nu mai simt nimic? In rest asculta ce zic fetele, preludiu mai lung, sex oral, bai parfumate, lumanari, o noapte de chef nebuna, disco si apoi sex fara sa te gandesti ca nu te vei simti bine. Lasa-te purtata de val~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#121 2007-07-15 17:51:39

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

sau faceti o pauza de cateva zile.poate apoi o sa aveti mai mult chef.


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#122 2007-07-15 17:56:36

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

pai el are chef oricand din cate am inteles. Problema e la ea.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#123 2007-07-15 18:10:08

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

pai sa pice de comun acord,pt a avea si ea chef


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#124 2007-07-16 11:56:24

mihaela21
Full member
Inregistrat: 2007-04-16
Mesaje: 220

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

am facut si pauze  nu faceam cu saptamaniile si tot degeaba,dar acum de luna asta de cand am intrerupt pastilele si le-am luat iar am observat asa ceva ca nu mai am chef de sex si numai simt absolut nimik,si ma simt prost fata de el va dati seama.numai daca aud ca imi zice ai chef sa facem si noi ceva parca mi se scoala paru-n cap,nu stiu si nu imi dau seama de la ce poate fi.voi nici atata se pare nu??

Offline

 

#125 2007-07-16 14:51:07

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

Pai...nu vreau sa ma bag ca musca-n lapte dar,tu te mai simti atrasa de el vreun pic,poate e vorba de sentimentele dintre voi....


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

#126 2007-07-16 17:15:00

micusa
Full member
Inregistrat: 2007-01-08
Mesaje: 546

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

mai pe mine ma enerveaza faza cu:  ai chef sa facem???, daca vrei sa ma ai, fama sa te vreau..!!! ce mama drak, una din fazele nasoale dintre mine si fostul..totul bine si frumos preludiu si la un moment dat intreaba: acu sa tio bag?? ma omoaraaaaa.. atunci imi piere cheful de tot..ma sculam, ma imbracam..si valea..


mariah carey - bye bye

Offline

 

#127 2007-07-16 17:20:39

blackeyes
New member
Inregistrat: 2007-05-02
Mesaje: 39

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

hahaha.. tare faza micusa
dar cum sa-ti zica asa? eu niciodata nu am vb cu prietenul meu la modul acesta; niciodata in atatia ani de cand suntem impreuna nu mi-a zis: "hai s-o facem/hai sa ne *****" sau mai stiu eu. vine de la sine... fara vorbe.
am o prietena lollol ii da prietenul ei msj la modul: [...] nu stiu daca am voie sa scriu big_smile

Offline

 

#128 2007-07-16 17:28:34

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

hai scrie ca ne-ai faut curioase


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#129 2007-07-16 17:29:40

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

cel mia bine ii ac totul sa vina de la sine, lamine si la iubi  se intampla canmd suntem singuri akasa pt ca nu stam impreuna si cand suntem siguri ne facem de cap


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#130 2007-07-16 18:47:11

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

noi suntem porcosi cand vine vorba de facut...ne spunem sa ne atzatzam  poftele si tot tacamul:P asta pt ca ne place la ambii..asta'i cel mai important.si pt ca suntem degajati...impacati cu noi...avem o conceptie foarte sanatoasa despre sex, ne privim sexualitatea detasat si e cel mai bine!
ne si iubim mult....si ne adoram,si e super funny cand vb la modu: ti'o vreau acum! bine...lasa ca ti'o var!lol)mai mult de gluma asha


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#131 2007-07-16 18:57:50

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

stiu pe cineva care "cere programare".la misto desigur.zice unu din ei: "ce zici imi faci si mie o programare diseara" lol
la noi vine de la sine.eu sunt mai pudica de fel si nu imi place sa vb despre asta.mai mult fapte big_smile


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#132 2007-07-16 22:34:50

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

Mie iubi imi zice ca sunt nimfomana, ca cica vreau mai mult decat el. Frectii....zice asa sa se scoata....ca i-am zis k de acum o facem doar cand vrea el si cica: pai eu vreau non stop. Da i-am zis k nu are ce sa-mi faca/......ca in primul rand din cauza lui sunt asa....ca doar cu el m-am culcat si imi place prea tare si e el buuuun....si in al doilea rand sunt si scorpioanca si unguroaica....(si stiti ce se spune despre unguroaice.....si despre scorpioni)


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#133 2007-07-17 12:06:10

unik
Full member
De la: Litoral..
Inregistrat: 2006-10-08
Mesaje: 906

Re: care este punctul g la o femeie? Atingerea orgasmului:((

nu are legatura...eu sunt rac si turcoaica...si adineauri l-am lasat lat...si eu inca mai vreau smile

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.