homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Epilarea inghinala la salon-5


#77 2007-12-04 17:31:51

alexi
Full member
Inregistrat: 2007-03-13
Mesaje: 353
Site

Re: epilarea inghinala la salon

lee dak ai gasit p la gorjului sa ma anunti si p mine.

Offline

 



#78 2007-12-04 17:35:20

lee
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-08-14
Mesaje: 3845

Re: epilarea inghinala la salon

deci e unul la gorjului unde oricum ma duc eu pt ca nu am de laes
e pe strada liniei, valea lunga, se cheama diva
e destul de ok, in primul rand ca preturi


"Cel mai sigur drum catre iad este cel progresiv,cu povarnisuri dulci,pardosite molatic,fara cotituri neasteptate ,fara jaloane ,fara indicatoare." box  punish

Offline

 

#79 2007-12-04 17:37:34

alexi
Full member
Inregistrat: 2007-03-13
Mesaje: 353
Site

Re: epilarea inghinala la salon

si e bun.adik se pricepe tipa k ziceai k nu ai de ales.k nu vreau sa plec arsa din buc cum am plecat ciumpavita de la 2 saloane din buc

Offline

 

#80 2007-12-04 17:39:53

lee
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-08-14
Mesaje: 3845

Re: epilarea inghinala la salon

ma arsa nu pleci in niciun caz
pt asta garantez ca merg la ea de cam un an..insa nu imi place tipa , are asa o fata lunga, parca nu ii convine nimik, e mereu posomorata, iti da o stare asa najpa..asta e sg motiv pt care nu imi place
in rest, numai de lauda


"Cel mai sigur drum catre iad este cel progresiv,cu povarnisuri dulci,pardosite molatic,fara cotituri neasteptate ,fara jaloane ,fara indicatoare." box  punish

Offline

 

#81 2007-12-04 17:43:53

sandu anca
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-07-07
Mesaje: 236

Re: epilarea inghinala la salon

mai fetelor ca tot venii vb de epilat poate imi spune si mie cineva ce sa fac ca sa nu ma mai irit cu orice m-as face ma irit ingrozitor si cu ceara si cu aparat electric si cu big si ma enerveaza ingrozitor poate stiti voi ceva


in fiecare zii sa ai curajul sa fii tu!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2007-12-04 17:46:24

lee
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-08-14
Mesaje: 3845

Re: epilarea inghinala la salon

s-au mai scris multe topicuri pe tem asta
dai o filtrare si o sa gasesti cu siguranta tot ce te intereseaza! bafta puss


"Cel mai sigur drum catre iad este cel progresiv,cu povarnisuri dulci,pardosite molatic,fara cotituri neasteptate ,fara jaloane ,fara indicatoare." box  punish

Offline

 

#83 2007-12-04 18:21:37

sandu anca
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-07-07
Mesaje: 236

Re: epilarea inghinala la salon

mersi mult


in fiecare zii sa ai curajul sa fii tu!

Offline

 

#84 2007-12-04 20:31:13

lee
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-08-14
Mesaje: 3845

Re: epilarea inghinala la salon

puss


"Cel mai sigur drum catre iad este cel progresiv,cu povarnisuri dulci,pardosite molatic,fara cotituri neasteptate ,fara jaloane ,fara indicatoare." box  punish

Offline

 

#85 2007-12-06 11:10:36

lee
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-08-14
Mesaje: 3845

Re: epilarea inghinala la salon

wink) tare filmunletul asta..totusi eu sunt si am fost pt epilarea la salon!! nimeni nu are putere mai mare sa dezlipeasca benzile alea decat o persoana necunoscuta big_smile


"Cel mai sigur drum catre iad este cel progresiv,cu povarnisuri dulci,pardosite molatic,fara cotituri neasteptate ,fara jaloane ,fara indicatoare." box  punish

Offline

 

#86 2007-12-06 15:15:37

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: epilarea inghinala la salon

tare filmuletul, dar eu nu m-as lasa pe mana unui barbat sa imi faca asa ceva. e penibil de tot.
eu am fost aseara la salon. pentru prima data epilare cu ceara. tipa a fost super ok. m-a luat cu vorba si uitasem de rusine. de durere nu mai zic. nu simteam decat o piscatura, pentru ca nu aveam timp sa imi dau seama cand tragea banda. totul a durat cam 20 de minute. merita


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#87 2007-12-06 15:17:01

vonda
Platinum member
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 19313

Re: epilarea inghinala la salon

flrramona21 a scris:

tare filmuletul, dar eu nu m-as lasa pe mana unui barbat sa imi faca asa ceva. e penibil de tot.
eu am fost aseara la salon. pentru prima data epilare cu ceara. tipa a fost super ok. m-a luat cu vorba si uitasem de rusine. de durere nu mai zic. nu simteam decat o piscatura, pentru ca nu aveam timp sa imi dau seama cand tragea banda. totul a durat cam 20 de minute. merita

unde te'ai facut?

Offline

 

#88 2007-12-07 02:04:54

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: epilarea inghinala la salon

tantosica a scris:

flrramona21 a scris:

tare filmuletul, dar eu nu m-as lasa pe mana unui barbat sa imi faca asa ceva. e penibil de tot.
eu am fost aseara la salon. pentru prima data epilare cu ceara. tipa a fost super ok. m-a luat cu vorba si uitasem de rusine. de durere nu mai zic. nu simteam decat o piscatura, pentru ca nu aveam timp sa imi dau seama cand tragea banda. totul a durat cam 20 de minute. merita

unde te'ai facut?

timisoara, dar ma gandesc ca oriunde ai merge e ok.sau poate am avut eu noroc, nu stiu


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#89 2007-12-07 12:59:54

carcotasa01
Full member
Inregistrat: 2007-02-13
Mesaje: 157

Re: epilarea inghinala la salon

vreau si eu sa ma fac inghinal...pt prima data...dar unde sa ma duc ca mi-e si rusine si frica...sunt din craiova...poate imi recomandati pe cineva fetelor puss


Fii tu insuti schimbarea pe care o doresti lumii.

Offline

 

#90 2007-12-07 13:02:39

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: epilarea inghinala la salon

rusine nu trebuie........deloc deloc....
si de aici poti sa alegi unde http://www.util21.ro/relaxare/salon-cos … a-Dolj.htm
eventual fa-ti o programare undeva

Offline

 

#91 2007-12-07 13:03:55

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: epilarea inghinala la salon

carcotasa01 nu are de ce sa iti fie rusine. eu cand am intrat in salon m-am gandit ca tipa vede mereu asa ceva. nici nu te dezbraca de tot. m-a luat cu vorba si am uitat de rusine. si mie imi era frica pentru ca a fost prima data dar iti spun sincer ca nu m-a durut. simteam ceva ca o piscatura si atat. ma mai gandeam ca ceara aia o sa friga putin, dar nu a fost asa. era calduta. eu zic ca merita sa mergi wink


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#92 2007-12-07 13:15:04

carcotasa01
Full member
Inregistrat: 2007-02-13
Mesaje: 157

Re: epilarea inghinala la salon

ma gandesc ca daca e prima data e imposibil sa nu am emotii si sa imi fie frica, de aceea ma gandeam sa imi spuneti voi care va duceti prin craiova la epilat.
eu m-am facut cu aparatul si mi-au tot aparut brobonite si multe fire de par crescute in piele care ies ffff greu


Fii tu insuti schimbarea pe care o doresti lumii.

Offline

 

#93 2007-12-07 13:18:47

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: epilarea inghinala la salon

mie mi-a zis cosmeticiana ca doare mai tare daca ma fac cu aparatul. si intradevar ies acele fire de par sub piele, care am inteles cda pot da si infectii.
ia-ti inima in dinti si mergi. toate au un inceput. si astept sa imi spui cum a fost.


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#94 2007-12-19 15:55:11

carcotasa01
Full member
Inregistrat: 2007-02-13
Mesaje: 157

Re: epilarea inghinala la salon

eee...fetelor ce sa va zic nu mi-am facut curaj sa ma duc la un salon sa ma epilez sad
in schimb am si o veste buna...m-am epilat singura enghinal(de tot) si pe picioare cu ceara...intr-adevar m-a durut(nu atat de rau pe cat mi-am imaginat), sange nu prea a curs dar acum imi este atat de bine, ma bucur ca mi-am facut curaj macar sa ma fac singura (chiar daca mi-a luat 4 ore sa ma eplilez). Ma bucur ca am renuntat la epilator, chiar doare mai rau cu el decat cu ceara....
ce sa va mai zic data viitoare merg la un salon puss


Fii tu insuti schimbarea pe care o doresti lumii.

Offline

 

#95 2007-12-19 21:03:35

anaeli
New member
Inregistrat: 2007-12-01
Mesaje: 60

Re: epilarea inghinala la salon

si eu ma epilez singura de vreo 7ani.ma fac cu ceara si pot spune ca parul sa rarit foarte mult.pt cine nu are curaj eu zic ca merita...te simti asa bine si usoara dupa,si pielea se curata de toate celulele moarte..deci e un bun tratament si pt piele.bafta tuturor smile


sinceritatea si respectul sunt ca un bumerang
incepe mai intai cu tine insuti si se va intoarce si de la cei din jur

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.