homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Epilarea inghinala la salon-7


#115 2008-01-08 21:40:45

Reina
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 3881

Re: epilarea inghinala la salon

eu ma epilez total cu ceara si pot sa zic ca nu ma doare cine stie ce..ma pisca asa..atat.La inceput a fost mai greu ca am avut stralucita idee sa incerc cu lama de vreo 2-3 ori.Plus ca imi creste mai rar iar firul de par s-a subtiat considerabil.


Mamica de 2 pui scumpi

Offline

 



#116 2008-01-08 22:09:38

fournicutza
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-12-28
Mesaje: 257

Re: epilarea inghinala la salon

Salutare
Vreau si eu inghinal total!!!!!!!!!!sunt din buc, dc imi puteti face o recomandare pt un salon please!in zona centrala de preferat ca sa fiu aproape de birou ca altfel nu ajung in programul lor:)))))))))

Offline

 

#117 2008-01-09 16:37:45

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: epilarea inghinala la salon

pink_brain a scris:

pt blueeyes:la brasov, salon Art Studio str carpatilor11 bl 7 sc B, tel 0720992731...mie mi-a spus ca imi ia cat pentru un epilat partial ca am putin par (asa ca nu stiu cat e in mod normal)
Cu aparatul total am avut o incercare....dar simti ca mori de durere.....prefer ceara in zona aceea de o mie de ori.

Sarumana smile


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#118 2008-01-21 00:28:39

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: epilarea inghinala la salon

frateeee... spuneti-mi si mie pana la urma care e faza cu epilatul cu ceara traditionala.. adik eu ma fac d vreun an la acelasi salon. de cateva ori mi s-a intamplat sa-mi curga putin sange in zona labiilor, avand in vedere ca e o zona f sensibila. si am vb zilele astea cu niste colege si ele f ingrozite: ai innebunit??? vrei sa iei SIDA???

lamuriti-ma zis p mine.. dc intr-adevar exista sanse yikes
... adik.. stiu o gramada d persoane care se fac cu ceara traditionala... si n-au nicio frica. sunt eu deplasata??
10q


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#119 2008-01-21 15:35:49

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: epilarea inghinala la salon

si eu am o intrebare mica mica.de exemplu trebuia sa merg saptamana trecuta la epilat dar joi mi-a venit asa ca nu am mai fost pentru ca stiam sa nu mergi cand trebuie sa iti vina pentru ca te doare mai tare.mi-a trecut de ieri..intrebarea e..e ok sa merg azi?sau sa mai astept?

Offline

 

 Publicitate


loading...

#120 2008-01-21 15:39:15

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: epilarea inghinala la salon

poti sa mergi azi.


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#121 2008-01-21 16:04:08

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: epilarea inghinala la salon

flrramona21 a scris:

poti sa mergi azi.

aha mersi mult.

Offline

 

#122 2008-01-21 19:32:51

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: epilarea inghinala la salon

si eu tocmai mi-am facut programare big_smile . noroc ca am vazut topicul ca iar uitam sa sun sa ma programez lol

Offline

 

#123 2008-01-22 18:17:54

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: epilarea inghinala la salon

Eu tocmai vin de la prima mea epilare totala... Pot sa spun ca nu a durut tare, chiar a fost o senzatie marfa, ma furnica un pic de fiecare data cand tragea banda big_smile Si senzatia de dupa e super tare: fina ca un bebe! Recomand cu toata sinceritatea epilarea cu ceara wink


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#124 2008-01-22 19:05:12

loredana_tatiana
Full member
De la: Brasov
Inregistrat: 2007-10-02
Mesaje: 564

Re: epilarea inghinala la salon

bv blueeyes...ai fost la salonul de pe carpatilor recomandat de pink_brain?
cred ca o sa merg si eu peste cateva zile


It's over!

Offline

 

#125 2008-01-22 19:31:08

lee
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-08-14
Mesaje: 3845

Re: epilarea inghinala la salon

intreb iar...aveti idee de un salon bun-bun in bucuresti? eu merg acum la mine aici la gorjului da nu imi place tipa deloc, i-am zis ca vreau epilat total si a zis ca nu prea poate ca e mai bine asa partial, ca am firul de par gros..lalala m-a enervat rau!!!! si vreau enaparat sa merg in alta parte...imi ziceti??? big_smile pls puss


"Cel mai sigur drum catre iad este cel progresiv,cu povarnisuri dulci,pardosite molatic,fara cotituri neasteptate ,fara jaloane ,fara indicatoare." box  punish

Offline

 

#126 2008-01-23 16:07:29

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: epilarea inghinala la salon

loredana_tatiana a scris:

bv blueeyes...ai fost la salonul de pe carpatilor recomandat de pink_brain?
cred ca o sa merg si eu peste cateva zile

Dap, acolo am facut... La Alina, pentru ca cealalta tipa nu era smile Dar si ea a fost suuper draguta cu mine, m-am simtit in largul meu chiar daca am fost pt prima oara...


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#127 2008-01-23 17:37:02

Hanuschak
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-04-20
Mesaje: 243

Re: epilarea inghinala la salon

lee a scris:

intreb iar...aveti idee de un salon bun-bun in bucuresti? eu merg acum la mine aici la gorjului da nu imi place tipa deloc, i-am zis ca vreau epilat total si a zis ca nu prea poate ca e mai bine asa partial, ca am firul de par gros..lalala m-a enervat rau!!!! si vreau enaparat sa merg in alta parte...imi ziceti??? big_smile pls puss

lee ti-as recomanda eu un salon, nu e foarte marfa(adica e modern, e curat, e frumos, stiu asta pentru ca e patroana verisoara mea, doar ca e asa de cartier, e micut). aici merg eu de vre-o 4 ani de zile, la aceeasi cosmeticiana, pe care o recomand din tot sufletul! cand am inceput sa ma fac cu ceara, la ea am fost si eram dupa lama si iti dai seama cat s-a chinuit cu mine, dar acum e super, s-a rarit, creste mai greu, ce sa mai sunt foarte multumita. si fata e super de treaba, face totul usor, te tine de vorba, nu stiu ce sa zic poate m-am si obisnuit eu cu ea. oricum salonul este pe la brancoveanu, daca vrei iti pot da mai multe detalii. wink


Don't drink water, fish have sex in it

Offline

 

#128 2008-01-23 18:24:44

lee
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-08-14
Mesaje: 3845

Re: epilarea inghinala la salon

da Hanuschak, multumesc mult:) vreau sa imi dai detalii ca eu stau in militari si nu prea cunosc zona


"Cel mai sigur drum catre iad este cel progresiv,cu povarnisuri dulci,pardosite molatic,fara cotituri neasteptate ,fara jaloane ,fara indicatoare." box  punish

Offline

 

#129 2008-01-23 22:59:34

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: epilarea inghinala la salon

mooooor de rusine daca tre' sa dau kiloteii jos de tot sa ma "aranjeze" big_smile . n-am mers niciodata. as vrea sa merg ca m-am saturat sa dau cu lama la fiecare 2-3 zile, asa mi s-a ingrosat firul.. sad 
e cineva din Galati  care imi poate recomanda un salon, o cosmeticiana ? nu as vrea sa merg pur si simplu la oricine. si, apropo, cat e un epilat total ?

Offline

 

#130 2008-01-24 10:48:47

Hanuschak
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-04-20
Mesaje: 243

Re: epilarea inghinala la salon

lee a scris:

da Hanuschak, multumesc mult:) vreau sa imi dai detalii ca eu stau in militari si nu prea cunosc zona

deci salonul se numeste "la pasion" si este pe strada alunisului, nr. 116, iar tipa la care merg eu se numeste tania. mai e o alta fata, claudia si ea e ok, dar eu o prefer pe tania, plus ca numai la ea am mers de atata timp. eu ma fac mereu cand merg epilat lung si inghinal total si ma costa 25 lei(fara spaga). numarul de tel nu-l stiu, dar il aflu, pentru ca eu stau fff aproape si cand vreau sa ma programez ma duc direct. din cate stiu eu ele folosesc numai ceara calda, stiu ca au si aparat pentru ceara de unica folosinta, insa nu stiu daca folosesc(poate asta ar fi o problema pentru tine, pentru mine una nu este, pt ca eu oricum folosesc numai calda). de ajuns e foarte usor: mergi cu metroul pana la statia constantin brancoveanu, cum iesi de la metrou in partea dreapta traversezi soseaua oltenitei si drept inainte e strada alunisului. e ceva de mers, vre-o 15 min. pe jos. oricum daca vrei sa mergi, poate reusim sa ne intalnim si cu mare placere te duc eu acolo. dar ti-am zis, nu este mare salon, e asa de cartier, dar eu una sunt foarte multumita. wink


Don't drink water, fish have sex in it

Offline

 

#131 2008-01-24 12:10:06

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: epilarea inghinala la salon

si eu merg de ceva vreme la aceeasi tipa, la un salon de cartier, dar e dotat ca lumea, e curat si frumos. daca vrea cineva din cj sa mearga, se numeste Salon Dana, in sensul giratoriu Marasti, langa magazinul Tabita. se coboara pe niste scari la un demisol. pe cosmeticiana o cheama Ioana. Si mie mi-a fost jena prima data sa ma dezbrac de tot, dar m-a luat cu povesti si s-a purtat asa de frumos, ca acu nu ne ajunge timpul in care ma epileaza sa ne terminam povestile lol .

Offline

 

#132 2008-01-24 13:08:08

maryahs
Insomniac member
De la: de sub tampa
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 5699

Re: epilarea inghinala la salon

blueeyes a scris:

loredana_tatiana a scris:

bv blueeyes...ai fost la salonul de pe carpatilor recomandat de pink_brain?
cred ca o sa merg si eu peste cateva zile

Dap, acolo am facut... La Alina, pentru ca cealalta tipa nu era smile Dar si ea a fost suuper draguta cu mine, m-am simtit in largul meu chiar daca am fost pt prima oara...

din cate am inteles te-ai facut total, nu? imi poti spune si mie te rog frumos cam cat te-a costat? ms mult


hjarta iubesc si sunt iubita hjarta

Offline

 

#133 2008-01-24 13:10:24

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: epilarea inghinala la salon

A costat 23 de lei, dar repet - a meritat smile Mai ales ca, desi muream de frica, nu am simtit mai nimic in timp ce ma facea...


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.