homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

SEX ORAL ! ! !-28


#514 2007-11-09 22:53:35

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: SEX ORAL ! ! !

soulfly a scris:

Andra123 a scris:

Si eu gandesc la fel ca anytza,chiar nu inteleg gandirea fetelor din ziua de astazi.Eu cred ca unei femei nu ii sta bine sa fie vulgara,sa foloseasca cuvinte vulgare etc.Daca vrei sa fi respectata nu te poti numi singura muista.Daca tu singura ai parerea asta despre tine atunci nu as vrea sa o stiu pe a altora.In fine,nu am dc sa ma bag in discutia voastra pt ca in fond e viata voastra si doar nu e vb despre mine ca sa ma intereseze.Doar ca nu mi s-a parut corect sa sariti toate pe saraca anytza de parca ar fi spus cine stie ce.

"gandirea fetelor din ziua de azi"/ "unei femei nu ii sta bine sa fie vulgara,sa foloseasca cuvinte vulgare" astea clar imi suna a prejudecati... Explicati-mi si mie termenul de "vulgar".. dar nu conform dex, ca acolo stiu si eu sa caut... De ce o fata n-are voie sa ragaie in public, dar un baiat are voie? De ce o fata nu are voie sa vb urat, dar un baiat are voie? Doamnee cand o sa se termine cu toate asta? Cand o sa inceteze tara asta sa isi mai manifeste principiile dobandite in cei aproape 50 de ani de regim comunist? Cand o sa fim si noi cu adevarat liberi? Cand n-o sa se uite nimeni urat la mine daca o sa am chef sa ies in piata universitatii si sa urlu tare "imi place sa fac sex oral/muie"??? Cand o sa se intample toatea astea, ne vom putea numi si noi tara europeana si o sa fim siguri ca ne aflam in secolul XXI.. Pana atunci, femeia la cratitza neutral

sunt de acord. atata timp cat ei au voie trebuie sa ne fie si noua permis wink


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 



#515 2007-11-09 22:56:57

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: SEX ORAL ! ! !

deadrose,ne este permis..nu ne interzice nimeni nici prin lege nici altfel..chiar exista astfel de fete..numai ca nu sunt vazutre bine ...pt k nu e feminin..o femeie ar trebui sa fie delicata si draguta..nu sa ragaie si sa injure...parerea mea big_smile...adik..ganditi`va si voi..cati baieti prefera o femeie elicata,dragutsa..si cati una care sa ragaie si sa injure sa scuipe..eu cred ca fuge imediat wink

Ultima oara a fost editat de ankuzza (2007-11-09 23:15:57)


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#516 2007-11-09 22:59:09

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: SEX ORAL ! ! !

eu nu sunt de accord cu ideea asta ca daca ei au voie sa injure, sa-si bage si sa-si scoata si noi avem dreptul sa facem la fel...e ca faza aia daca ala e prost, eu in loc sa-i arat ca greseste sunt mai proasta ca el..

Offline

 

#517 2007-11-09 23:00:13

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: SEX ORAL ! ! !

ankuzza a scris:

deadrose,ne este permis..nu ne interice nimeni nici prin lege nici altfel..chiar exista astfel de fete..numai ca nu sunt vazutre bine ...pt k nu e feminin..o femeie ar trebui sa fie delicata si draguta..nu sa ragaie si sa injure...parerea mea big_smile

si a mea e aceeasi si nu ma simt nicidecum mai putin libera ci mai demna

Offline

 

#518 2007-11-09 23:06:54

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: SEX ORAL ! ! !

nu trbuie sa va imaginati k as face eu asa in public tongue eu am vrut sa spun k nu mi se pare normal sa zicem k uite aia nu ar trebuie sa faca nush ce pt k e fata. din moment ce omul de langa ea e acceptat cu tot ragaitu lui, atunci si ea ar trebui sa fie acceptata in aceiasi masura. acum depinde de ea daca vrea sa ragaie in public sau nu tongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

 Publicitate


loading...

#519 2007-11-09 23:10:13

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: SEX ORAL ! ! !

nu cont daca e public sau nu..crezi ca baiatului ii place sa`i ragaie ea in nas?big_smile cred ca  nu..daca as fi baiat as fugi tare de una d`asta..ei sunt mai porci asa de felul lor..doar sunt barbati..o femeie insa,trebuie sa ramana femeie orice ar fi..demna de "sexul" asta..big_smile


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#520 2007-11-09 23:15:44

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: SEX ORAL ! ! !

mah unora poate li se pare normal sa ragaie oriunde tongue sau sa scuipe pe strada (oleaca off tongue: am vazut mai demult o cucoana pe strada, aranja, cuafata tot tacamu, si la un momendat am vazut-o k a intorsc capu si a tras un scuipat din ala muncit, se vedea k nu era la prima experienta k l-a trimis cu directie si fara sa faca ploita tongue)

si de ce am zis de public, uite de ex eu o data cu puiu am facut concurs de ragait wink eram numai noi 2, un pic luati in freza rotfl si atat ne-a dus capu


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#521 2007-11-09 23:16:10

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: SEX ORAL ! ! !

sigur nu i-ar placea..eu una am observat ca barbatii oricum si oricand prefera feminitatea.

Offline

 

#522 2007-11-09 23:17:43

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: SEX ORAL ! ! !

deadrose a scris:

mah unora poate li se pare normal sa ragaie oriunde tongue sau sa scuipe pe strada (oleaca off tongue: am vazut mai demult o cucoana pe strada, aranja, cuafata tot tacamu, si la un momendat am vazut-o k a intorsc capu si a tras un scuipat din ala muncit, se vedea k nu era la prima experienta k l-a trimis cu directie si fara sa faca ploita tongue)

si de ce am zis de public, uite de ex eu o data cu puiu am facut concurs de ragait wink eram numai noi 2, un pic luati in freza rotfl si atat ne-a dus capu

una e cand va apuca nebunia pe voi doi...si alta e sa iti stea in fire sa faci d`astea


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#523 2007-11-09 23:19:48

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: SEX ORAL ! ! !

Nu sunt prejudecati,iar locul femeii nu este la cratita,hai sa nu exageram.Eu vorbeam de decenta pt ca orcine vede o fata care vb urat sau urla pe strada nu cred ca isi poate face o parere prea buna despre ea.Si nu e vb ca ei au voie,iar noi nu pt ca in fond nici fetele delicate,care stiu sa se comporte nu isi iau ca iubit si mai ales ca sot un badaran care scuipa pe strada si care injura.Si in fond barbatii trebuie sa fie barbati,pt ca daca mergem pe gandirea asta ca daca ei au voie,noi dc nu atunci unde mai este diferenta dintre barbati si femei?


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#524 2007-11-09 23:21:38

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: SEX ORAL ! ! !

ioana dinu a scris:

sigur nu i-ar placea..eu una am observat ca barbatii oricum si oricand prefera feminitatea.

dar unii se multumesc cu ce au, sau cu ce gasesc. si e valabil si pentru femei. k daca e sa punem la socoteala si alte gesturi, gen o lovitura de stanga si ele se multumesc cu ce au


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#525 2007-11-09 23:21:44

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: SEX ORAL ! ! !

deadrose a scris:

nu trbuie sa va imaginati k as face eu asa in public tongue eu am vrut sa spun k nu mi se pare normal sa zicem k uite aia nu ar trebuie sa faca nush ce pt k e fata. din moment ce omul de langa ea e acceptat cu tot ragaitu lui, atunci si ea ar trebui sa fie acceptata in aceiasi masura. acum depinde de ea daca vrea sa ragaie in public sau nu tongue

Exact. Nu e o chestie de "hai sa facem asa!!" e o chestie gen "... si daca facem, ce?" Nu e vba k e vreo lege care sa ne interzica sa facem asta, dar e o constrangere sociala, dupa cum ati spus toate. Atata timp cat femeile gandesc asa, nu va exista niciodata libertatea femeii. Niciodata nu va fi egalitate intre sexe. Nici mie nu-mi plac baietii care vorbesc ff porcos. Dar societatea nu ii condamna. Pe femei, in schimb, da!! Asta era ideea! De ce trebuie sa faceti mereu disocierea asta? "Nu iti este permis pt k esti femeie"... neutral Nu am voie sa spun k-s muista pt k toti se vor uita stramb, dar daca un barbat spune k e limbist toata lumea rade si il admira!!! Extraordinar.. chiar merita sa ma mandresc cu lumea in care traim... Valori morale.. HAHAHA!!! Moralitatea nu consta in vorbe pe cat in fapte. Totusi, toata lumea gaseste k e mai condamnabil sa spui k ai facut, decat sa faci. Hai sa incurajam minciuna, ipocrizia si ascunzisurile. E mult mai elegant decat folosirea cuvintelor obscene, nu?? Intr-adevar.... Oare cum poate cineva sa nu fie deacord cu asta??? E blamat cel care spune lucrurilor pe nume si preaslavit cel care se ascunde. N-am ce spune... neutral


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#526 2007-11-09 23:23:34

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: SEX ORAL ! ! !

soulfly a scris:

Exact. Nu e o chestie de "hai sa facem asa!!" e o chestie gen "... si daca facem, ce?

bine spus wink


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#527 2007-11-09 23:25:05

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: SEX ORAL ! ! !

noi suntem cam offtopic sau mi se pare mie?wink) sex oral..cu feminitate..hmmm


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#528 2007-11-09 23:25:35

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: SEX ORAL ! ! !

suntem off topic de muult..

Offline

 

#529 2007-11-09 23:25:52

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: SEX ORAL ! ! !

ankuzza a scris:

ei sunt mai porci asa de felul lor..doar sunt barbati..

Asta nu e o scuza. Cel putin eu n-o accept ca pretext pt a injura ca birjaru, a ragai, besi, scarpina in nas sau la "pantaloni" etc.


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#530 2007-11-09 23:28:28

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: SEX ORAL ! ! !

ankuzza a scris:

noi suntem cam offtopic sau mi se pare mie?wink) sex oral..cu feminitate..hmmm

nu, nu suntem offtopic. Tot despre sexul oral este vorba. Ne-am intins doar pe o ramura a discutiei. Epicentrul este tot sexul oral... Acum.. depinde ce intelegem prin offtopic... Daca in post-ul nostru nu se gaseste expresia "sex oral", suntem off? :-?


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#531 2007-11-09 23:31:57

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: SEX ORAL ! ! !

nuu dar am ajuns sa vb de sec 21 de barbati de feminitate..care injura care nu..in fine:D


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#532 2007-11-09 23:33:49

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: SEX ORAL ! ! !

acum suntem offtopic wink


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.