homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Surpriza de un an ... !!! help needed !!


#1 2007-07-06 08:48:47

lalalala
New member
Inregistrat: 2006-10-25
Mesaje: 62

surpriza de un an ... !!! help needed !!

am nevoie de help grater(( luni plec la munte cu ubitelu... si ne prinde si aniversarea de un an acolo. el deja mi`a luat cadoul si mi l`a dat .. ( da stiu ... cam naspa.. nu prea stie sa faca surprize.. adik imi ia chestii dragutze dar nu stie cand sa mi le dea)... problema vine acum la mine. m`am tot gandit ce as putea eu sa ii iau lui de un an si nu mi`a pikt fisa nici acum, si m`am gandit sa ii pregatesc la munte seara knd facem un an .. sa fie ceva dragutz(lumanari, sampanie, petale de trandafir, capsunele cu frisca.... o lenjerie dragutza big_smile ) ... asta e "cadoul" meu . dar tot ma simt aiurea k el deja mi`a luat ceva . ce sa fac ? ati trecut prin asa ceva ?

Offline

 



#2 2007-07-06 11:20:40

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

eu cred ca chestia cu sampania,trandafirii,etc ar trebuii sa ti-o faca el si nu invers.parerea mea ar fi sa-i cumperi ceva dragut,finut....vreun parfum (de marca evident),sau ceva ce isi doreste el si nu si-a putut cumpara (bine,in limita posibilitatilor,evident)...ar fi sexy sa-l surprinzi cu o lenjerie noua si sal ademenesti in pat.nu cred ca alt cadou mai bun i-ar trebui...


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#3 2007-07-06 11:22:08

mihaela80
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-11-17
Mesaje: 116

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

Ank-Su-Namun a scris:

sa-l surprinzi cu o lenjerie noua si sal ademenesti in pat.nu cred ca alt cadou mai bun i-ar trebui...

sunt de acord + ceva simbolic cred ca e suficient (ceva de argint, pe care sa-l poarte tot timpul si care sa-i aminteasca de tine) smile

Offline

 

#4 2007-07-06 11:24:19

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

da cel ami bine ar fi ceva cadou care as ii aminteasca mereu de aceasta aniversare, noi sper ex ne am laut vewrighete de argint


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#5 2007-07-06 11:31:14

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

si eu cred ca imi voi bate capu ce cadou sa- fac cand vom implini 1 anisor (cu toate ca pana la Craciun mai este cale lunga) dar daca as lua verighete ar crede ca vreau sa ma marit (cred ca el vrea asta dar eu inca nu) si alt cadou super-extrem nu imi vine in minte...


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-07-06 11:33:02

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

nu am zis ca vreau sa ma marit ca ink mai am timp atat eu act si el, dar si ceva simbolik acre se ne aminteasca unul ed ceklalt cand suntem departe sau nu suntem impreuna
sia sta nu inseamna ca le port pe degetul pe care ar tre sa fie verigheta , nu akolo e nuami pt verigheta cea de aur cand ma voi castori


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#7 2007-07-06 11:38:39

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

eu cand am implinit un an i-am luat o busola...ca sa nu rataceasca drumul spre mine smile


mami de minuni hjarta

Offline

 

#8 2007-07-06 11:39:32

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

super tere, ai avut ideii indraznete


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#9 2007-07-06 11:39:53

ChoCoL4Te
Full member
Inregistrat: 2007-06-13
Mesaje: 833

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

Si noi avem verighete d argint.. si mi-a facut cadou inele, bratara, lantzishor, parfum.. Eu i-am luat bratara..parfum d firma.. i-am dat o poza cu noi inramata.. Deci nu mai am idei c i-as putea lua sad


No one deserves your tears..and who deserves them won't make you cry

Offline

 

#10 2007-07-06 11:40:57

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

asta-i prb ca dupa un timp se epuizeaza cadourile la acre te -ei putea gandi


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#11 2007-07-06 11:43:20

ChoCoL4Te
Full member
Inregistrat: 2007-06-13
Mesaje: 833

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

Da.. adica chiar nu mai am idei..si app uitasem..i-am luat si cateva tricouri..


No one deserves your tears..and who deserves them won't make you cry

Offline

 

#12 2007-07-06 11:45:08

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

haine de firma, bartara, lant de argint, parfumuri iam laut si toate acestae in 8 luni de zile deci mai am 4 luni in care sa ma gandesc ce as ii iau cand facem un 1 an.........dar sa ma gandesc sa fie ceva mai mult simbolic


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#13 2007-07-06 11:54:50

ChoCoL4Te
Full member
Inregistrat: 2007-06-13
Mesaje: 833

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

Si noi tot 8 luni avem smile Daca ai vreo idee sa o zici:P


No one deserves your tears..and who deserves them won't make you cry

Offline

 

#14 2007-07-06 11:57:08

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

o sa iti spun, deci noi pana atunci ami avem timp sa ne mai gandim, orikum imi surade ideea aceea cu petale de flori, sampanie si tot tacamul ed romantism


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#15 2007-07-06 12:01:16

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

cadouri personalizate ati incercat?Eu i-am luat o data un calendar cu poza noastra/.....pe care il tine pe perete deasupra calculatorului.
Iar peste fix o luna facem un an si ma gandeam sa ii cumpar ceva. Dar surpriza cea mare o sa fie ceva facut de mine. M-am gandit sa ii scriu pe o felicitare, sau sa ii fac un fel de scrisoare cu titlu: declaratia mea de dragoste, in care o sa imi exprim tot tot tot ce simt pt el. Chiar daca ii spun si stie ca il iubesc. Dar in felul asta o sa ii ramana scris undeva.

Si ideile pot continua:
     -un album cu pozele voastre......in ordine cronologica
     -un calendar al vostru cu zilele importante pt voi: ziua in care v-ati intalnit, in care v-ati sarutat, cand v-ati spus prima data te iubesc, cand ati dormit prima data impreuna, prima noapte de dragoste. Dar trebuie lasate spatii libere ca sa se poata completa in continuare calendarul
      -mai auzisem undeva de o idee: sa scrii 100 de bilete si pe fiecare cate un motiv pt care il iubesti
      -ideea cu lenjeria intima e veche dar functioneaza....SIGUR!Eventual iti mai legi o panglica rosie in jurul taliei si ii faci o funda.
      -daca stai mai prost cu banii: un chilotel dragut asortat cu un sutien la fel de dragut, un tub de frisca....si mai departe va descurcati

Daca imi mai vin idei va zic


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#16 2007-07-06 12:02:40

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

super tare ideea cu calenadrul eu mam gandit la o perinitta  in forma de inimoara cu poza noastra, sau ceva de genu


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#17 2007-07-06 12:03:49

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

Iar o prietena de-a mea a facut un glob de sticla cu poza lor inauntru.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#18 2007-07-06 12:49:49

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

si eu ma confrunt cu aceeasi problema doar ca la mine e mai complicat.....e si ziua lui si aniversarea de 3 ani in aceeasi luna.de ziua lui vom fi la mare dar vor fi si ai mei si nu o sa putem sa ne petrecem toata noaptea impreuna sad as vrea sa fie ceva pe plaja....dar visez cam mult neutral
calenadar i-am facut de craciun.avea 12 file,la fiecare luna poza cu mine/noi.eu in 3 ani am cam epuizat cadourile sad
accesorii poarta de aur...ma gandeam la o bratara de otel inoxidabil ca merge puratat si la aur...nush ma gandeam intr-un timp si la un parfum bvlgari dar asta il consuma si pa,la haine nu ma bag pt ca e cel mai pretentos om de pe pamant.
e tare faza cu fundita in jurul taliei big_smile

Ultima oara a fost editat de oana_ (2007-07-06 12:52:57)


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#19 2007-07-06 12:59:39

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

Pai da....e buna fundita, sa simta baiatu ca are in fata un cadou


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.