homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Nush... gresesc eu?


#1 2007-07-29 15:07:53

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

nush... gresesc eu?

fetelor... voi cum faceti cu iubitii vostri? vin sa va ia de acasa... sa va aduca? de fiecare data? tocmai am avut o discutie cu mama acum neutral ca de ce nu ma aduce acasa... ca am venit aseara singura din oras la 11 cu taxiul neutral si el a mers 10 min pe jos si a aj acasa... dar puii mei; n-are masina... deocamdata; nu poate sa ma aduca tot timpul acasa... sau sa vina la celalalt capat al orasului doar ca sa vada mama ca vine el sa ma ia... offf! nush... mama o tine una si bun aca n-am si eu un pic de mandrie sa faca si el ca mine... ca n-am nici un cuv de spus in fata lui... dupa parerea ei neutral cine greseste? cum sa fac sa impac si capra si varza? sad


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 



#2 2007-07-29 15:10:17

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: nush... gresesc eu?

pe mine niciodata nu ma aduce pana in fata casei.pana in apropiere ca e in drumul lui.ce rost are sa merga atata degeaba.daca mergi cu taxiul nu va care e problema.mai rau era daca veneai singura pe jos.


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#3 2007-07-29 15:13:01

ChoCoL4Te
Full member
Inregistrat: 2007-06-13
Mesaje: 833

Re: nush... gresesc eu?

Sincer..al meu ma aduce pana jos..ma lasa la scara..si vine si ma ia d acasa.. desi el sta departe d mine.. cam la 15 min d mers cu taxiul


No one deserves your tears..and who deserves them won't make you cry

Offline

 

#4 2007-07-29 15:20:57

Reina
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 3881

Re: nush... gresesc eu?

si pe mine ma aduce mereu seara acasa,chit ca sta cam departe de mine.Eu mai insist sa ma lase sa ma intorc singura ,dar nu vrea,sa fie el linistit smile


Mamica de 2 pui scumpi

Offline

 

#5 2007-07-29 15:28:05

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: nush... gresesc eu?

sad lasa ca de-acum o sa-i zic sa ma mai aduca si el...  ca a terminat cu bacul acum... cu admiterea; nu mai are griji; desi el e cam lenesh din nastere... cred ca o sa incerc sa-l mai dezvat... ca si eu l-am cam obisnuit asa, sa nu oboseasca prea mult puiul big_smile ! oricum; in cazul meu cu luatul de acasa nu sunt de acord ... decat daca mergem in parcul de langa mine... dar daca nu; n-are sens sa pierdem vremea pe drum mergem apoi la celalalt capat al orasului! ideea e ca nush cum s-o impac si pe mama neutral ca in mintea ei... nu poate sa intre asa ceva sad

Ultima oara a fost editat de annna (2007-07-29 15:29:24)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-07-29 15:33:20

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: nush... gresesc eu?

la mn vine si ma ai de acasa...si ma lasa in fatza usii ...ma urca pana sus k am boschetari care dorm in scara...sta la 5 minute de mn ... ma rog..toate astea a trecut

Offline

 

#7 2007-07-29 15:56:08

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: nush... gresesc eu?

eu cand l-am cunoscut pe al meu nu avea masina si fie ca era frig sau canicula malua d acasa si ma aducea pe jos pana acasa,chiar daca era si 11 noaptea...si se intorcea pe jos,la noi in oras nu sunt taxiuri decat maxi taxi iar ultima maxi atunci era la 10 seara si cand se intampla sa stau mai mult ma aducea pe jos,asta e inghetam amn2,si mereu ma aducea pana la poarta...el sta cam la 10 km distanta de mine:D dar asta acum 2 ani,apoi si-a luat un matiz (ca abia isi luase carnetul) si nu au mai fost prbleme,acum are Q7 si imi e mai mare dragu sa ajung in fata portii:D,are el defecte,dar asta cu dusul acasa inttodeuna ma dus si asta pt ca ii place sa aiba grija de mine si sa ma stie in siguranta...

Ultima oara a fost editat de barbara_mori (2007-07-29 15:56:55)


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#8 2007-07-29 16:02:38

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: nush... gresesc eu?

si pe mine orice ar fi ma aduce acasa. Si cand plec de la el cu masina mea...tot trebuie sa-i dau bip cand aj nus unde, cand ajung in fata blocului etc


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#9 2007-07-29 16:03:31

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: nush... gresesc eu?

mda.... incep sa realizez ca are si mama dreptate...cel putin cu adusul seara cam asa e; cred ca l-am cocolosit si inteles eu prea mult... dar lasa ca asta o sa se schimbe de azi big_smile sau cel putin o sa fac tot ce pot...


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#10 2007-07-29 16:11:12

andrutza
Vizitator

Re: nush... gresesc eu?

Si pe mine mereu ma aduce acasa urca mai sta si la mine putin vine ma ia de acasa si sta destul de departe de mine cam la 30 de min cu troleul......si nici el nu are masina, dar vine si ma ia ma duce...iar daca cumva ii e rau sau se intampla ceva ma pune sa-i dau apel cand ajung in casa. Acum 2 sapt iesisem cu niste prieteni prin mamaia si m-au lasat dimineata in fata scarii cu masina el nu a mai urcat pana sus si cand a ajuns acasa m-a intrebat daca am ajuns bine in casa de parca cine stie unde ma lasase smile dar e f grijuliu cu mine si protector. Mie mi se pare un gest frumos din partea unui baiat sa te ia si sa te duca acasa.

Ultima oara a fost editat de andrutza (2007-07-29 16:11:59)

 

#11 2007-07-29 18:05:27

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: nush... gresesc eu?

Toti prietenii pe care i-am avut ma conduceau acasa seara sau dimineata dupa discoteca sau vreo petrecere egal ca aveau masina sau nu. Eu sunt de parere ca ar fi bine sa o faca si el chiar daca e mai comod din fire. Bafta in a-l convinge.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#12 2007-07-29 18:34:55

ela_is_sweet
Sr. member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 1309

Re: nush... gresesc eu?

de venit nu are rost sa vina sa ma ia de acasa.iar de adus...de cele mai multe ori.cand mergem la un party sau discoteca ma aduce pana ion fatza usii...alteori pana la aleea de la bloc.uneori pana la o bisericutza de langa mine....e ff aproape se vede geamul de la balcon smile numai cd merg eu la el si se intampla sa fie ffff obosit de la serviciu nu ma aduce acasa....dar cd ma mai duc la el mereu se imbraca si vine cu mine pana acasa big_smile

Offline

 

#13 2007-07-29 18:45:21

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: nush... gresesc eu?

dap... in seara asta o sa discut cu el despre asta smile sper sa iasa ok


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#14 2007-07-29 19:42:57

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: nush... gresesc eu?

de luat nu vine sa ma ia...de obicei ma intalnesc cu el undeva sau ma duc eu pe la el ptr ca oricum e in drum...dar seara ma duce mereu acasa ptr ca mie mi-e teama sa merg singura cu taxiul noaptea...asa ca il pun sa mearga cu mine si dup-aia faca ce-o vrea...a cam strambat din nas la inceput dar asta e, ori asa ori nu mai ies deloc tongue


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#15 2007-07-29 22:37:02

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: nush... gresesc eu?

uby meu sta la 3 minute de mine si intotdeauna ma duce acasa chiar si atunci cand suntem certati suparati nervosi si ii spun ca nu mai vreau sa il vad ...imi zice ca pot sa nu il mai vad dar dupa ce ma stie acasa ...cat despre luat de acasa la inceput venea mereu dar acum s-a cam lenevit si mai zice"nu vii sa ma iei?"si mai ma duc si yo ca na e aproape wink)


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

#16 2007-07-29 22:39:13

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: nush... gresesc eu?

de luat mie imi place mai mult sa ma duc eu sa-l culeg ptr ca asa pot sa ma imbrac, machiez in liniste fara sa stau cu ochii pe ceas...asa daca ma asteapta undeva si intarzii se supara sar dak sta bine-merci acasa n-are ce comenta tongue


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#17 2007-07-29 22:41:04

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: nush... gresesc eu?

e na ...pe mine ma suna si cica "e ceasu cutarica ..n-ai ajuns ?" si e f funny at cand o zice smile


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

#18 2007-07-29 22:41:14

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: nush... gresesc eu?

mie imi da beep cand sa plec de acasa.dar cand e vorba de discoteca nu merg daca nu vine sa ma ia big_smile si vine ori cu un taxi ori cu un prieten cu masina(e puturos rau lol )


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#19 2007-07-29 22:41:51

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: nush... gresesc eu?

dap..ma ia si ma aduce......cand nu se poate(masina e la fratisu) si iesim undeva...iau maxi.....sau pana la el tot asha...dar la intoarcere...nu cred ca m'am intors de 3 ori singura acasa..


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.