homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce iti reprosezi in relatiile anterioare?-3


#39 2007-09-24 01:24:16

skumpi
Vizitator

Re: Ce iti reprosezi in relatiile anterioare?

multe...prea multe...
am facut mult rau persoanelor pe care le`am iubit...d la mintit...inselat ...pana la umilit, tradat etc...
...dar mi s`au intors toate inapoi si nici ei nu s`au lasat mai prejos...
dar toate astea fac parte din trecut...acum sunt cu totul o alta persoana..bine k m i`am deschis ochii si mi`am dat seama k nu`s eu cea mai tare..precum ma credeam...si e mult mai bin e asa big_smile

 



#40 2007-09-24 16:02:46

berbecutza_ali
Full member
Inregistrat: 2006-07-20
Mesaje: 355

Re: Ce iti reprosezi in relatiile anterioare?

ca am fost naiva sa cred ca un om se poate schimba... increderea deplina in faptul ca nu exista rautate... si mi-am furat-o "big time"... norocul meu, am intalnit pana la urma un om adevarat care mi-a demonstrat ca este sufletul meu pereche... si asa pot fi eu insami smile
din parte-mi....incapatanare si orgoliu uneori prea mult - e de la zodie  big_smile  ... dar incerc sa le controlez, pe cat posibil

Ultima oara a fost editat de berbecutza_ali (2007-09-24 16:03:07)


E toamna iar... si ploua picuri mari...
Curand vin si sarbatorile de iarna, cu parfum de portocale, vanile si cozonaci ... de-abia astept momentele astea de liniste, sa ascult colinde... si afara sa NINGAAAAAAAA!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.