homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?-2


#20 2010-01-12 21:29:11

mary_micutzadiva
Full member
Inregistrat: 2008-09-02
Mesaje: 170

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

Hmmm...nici nu mi-a zis ca ar vrea sa se duca la alta sa faca sex...dar e posibil sa fi facut desi servici...sala...etc, nu ara vea foarte mult timp...sunt cu el de la 14 ani el e mai mare ca mine cu destui ani si nu nu m-a aburit cu nimic nu am facut nimic ca eu nu eram pregatita si nici foarte des nu ne-am vazut , relatia a inceput propriu zis de un an pentru ca noi lanceput vbeam pe mess si la telefon deoarece am mai zis e foarte mare distanta dar dupa neam vazut si mia placut/ia placut , nu am facuto doar ca nu eram eu pregatita dara cum sunt si se va intampla curand:P. Chiar nu ma deranjeaza daca pana acum a mai facuto cu cineva chiar nu aveam pretentia sami stea abstinent:d. Si pentru cei care au zis sa ma maturizzes suntd estul de matura...am trecut prin multe pana la 17 ani si credeti-ma nu ma las modelata:P rotfl2

Ultima oara a fost editat de mary_micutzadiva (2010-01-12 21:30:42)

Offline

 

#21 2010-01-12 21:33:24

angel89
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 1780

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

Eu de uitat mai uitat, da de iertat mai putin..Omu daca mi a gresit, nu l mai pot privi ca inainte, nici nu stiu daca m as mai uita la el(cel putin pt o perioada de timp)..Eu is de parere ca daca un cuplu are probleme, sa stea amndoi de vorba sa ajunga la o intelegere. Ca daca te duci la altul/alta, nu rezolvi cu nimic problema..


In America, in sfarsit!big_smile

Offline

 

#22 2010-01-12 21:38:25

ani88
Full member
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 873

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

Eu as ierta si de 2 ori tongue
Principalul este sa asculte de mine si sa nu ma umileasca in public. Asta nu iert ba chiar pedepsesc tongue.


I love you. Remember. They cannot take it

Offline

 

#23 2010-01-12 21:40:15

BratzG
Sr. member
Inregistrat: 2009-02-12
Mesaje: 1222

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

Baaaaaai.Cum sa ierti?Mai degraba mi`as taia o mana.Motto`ul meu:Nu iert.Nu uit.


eu,tu si restul lumii...

Offline

 

#24 2010-01-12 21:43:17

Pako
Full member
De la: Brasov
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 419

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

BratzG a scris:

Baaaaaai.Cum sa ierti?Mai degraba mi`as taia o mana.Motto`ul meu:Nu iert.Nu uit.

subscriu.

ani88 a scris:

Eu as ierta si de 2 ori tongue
Principalul este sa asculte de mine si sa nu ma umileasca in public. Asta nu iert ba chiar pedepsesc tongue.

te-ai gandit sa-ti iei un caine?


Anyone can die.Stare into death's eyes but have the courage to live.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2010-01-12 21:44:14

angel89
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 1780

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

Bratz, nu ai de unde sa stii daca ierti sau nu intr o asemea situatie..Fiecare om e liber sa aleaga..Eu cunosc destule fete care i a iertat pe prietenii lor de numeroase dati, ba chiar in 2 cazuri tipele le a dat mana libera sa prosteasca pe una, pe doua si sa le trimita la produs. Iar asta insemna ca prietenii lor se mai si culca cu ele, mai fac si revelionul cu ele..Diferite chestii..Bine, eu ma crucesc de ce poate sa faca o femeie sau nu poate sa faca mai bine zis, dar asta e..


In America, in sfarsit!big_smile

Offline

 

#26 2010-01-12 21:49:42

BratzG
Sr. member
Inregistrat: 2009-02-12
Mesaje: 1222

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

Nunu.Eu chiar nu iert.Cum spunea cineva mai sus,imi e greu sa trec peste chestii minore daramite peste inselat cand la mine increderea si respectul stau la baza relatiei mele.Vrei la alta?Du`te invartindu`te,dar la mine nu mai pupi.

Ultima oara a fost editat de BratzG (2010-01-12 21:50:08)


eu,tu si restul lumii...

Offline

 

#27 2010-01-12 21:54:40

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

Eu nu sunt un om destul de mare ca sa pot ierta asa ceva. Sunt sigura ca daca l-as ierta relatia tot s-ar termina repede ca in mod sigur as deveni ori foarte geloasa ori foarte nepasatoare.

Nu stiu, nu prea vad sensul iertarii in chestii de genul. Cat despre el stiu sigur ca nu m-ar ierta. Mi-a spus asta.

Offline

 

#28 2010-01-12 22:29:00

sandy f
Banat
Inregistrat: 2009-06-23
Mesaje: 28

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

Hoţul neprins, negustor cinstit. Nu am fost nicidată înşelat, din câte ştiu EU. Asta-i metoda corectă de a afirma acest lucru.


Yes, dirty old clones. It ain't over until I say it is. Period.

Offline

 

#29 2010-01-12 22:41:05

Andrew1kiss
New member
De la: Pitesti
Inregistrat: 2009-09-12
Mesaje: 79
Site

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

mdah.........bun topic........dupa mine problema se pune in felul urmator.....asta scriu din propria experienta........daca iubesti poti ierta. dar e o problema. daca ai fost inselat/a o data vei fi si a 2 aoara si tot asa. . .in fine. Ideea e ca daca iubesti merita sa i mai acorzi o sansa da sa fie prima si ultima altfel relatia voastra e compromisa. De fapt oricum e compromisa, dar ma rog. . .eu nu 1 data am iertat si degeaba. . .am fost inselat din nou. . .si din nou. . .si din nou. . .si am iertat de fiecare data pentru ca iubeam persoana respectiva. . .acum stateam si ma gandeam : daca prietena mea de acum m-ar insela ar mai merita macar o sansa ? si daca o acord si se intampla din nou ? sa nu ma sugrum ? a ?


Un filosof spune : NU EXISTA "NIMIC" ! Daca ar exista nu ar putea fi perceput si chiar daca ar fi perceput (prin absurd), nu ar putea fi comunicat.

Offline

 

#30 2010-01-12 23:17:42

Pako
Full member
De la: Brasov
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 419

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

sandy f a scris:

Hoţul neprins, negustor cinstit. Nu am fost nicidată înşelat, din câte ştiu EU. Asta-i metoda corectă de a afirma acest lucru.

practic,te inseli pe tine. iti furi caciula singur. totusi,iti admir intr-un mod ciudat ambitia si perseverenta.dar foloseste-le pentru ceva constructiv. tu doar tii cu dintii sa ramai cu forta undeva unde nu esti dorit.

Ultima oara a fost editat de Pako (2010-01-12 23:26:55)


Anyone can die.Stare into death's eyes but have the courage to live.

Offline

 

#31 2010-01-12 23:28:41

sandy f
Banat
Inregistrat: 2009-06-23
Mesaje: 28

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

Nu-s dorit de prosti, care desi nu-s intr-o cantitate neglijabila, au un aport minim decizia mea de a parasi forumul. Cat timp ma simt primit de persoanele mature si inteligente de pe aici (ce-i drept, putine de tot), o sa stau si o sa ma distrez, in timp ce genul tau preferat de oameni ejaculeaza pe sub presuri.


Yes, dirty old clones. It ain't over until I say it is. Period.

Offline

 

#32 2010-01-13 14:47:33

ioana.cristina83
Full member
De la: cluj napoca
Inregistrat: 2008-11-06
Mesaje: 479

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

categoric nu l as ierta...pt ca de fiecare data i as reprosa chestia asta..si sincer nu as mai suporta sa ma atinga ...
nici el nu m ar ierta

Ultima oara a fost editat de ioana.cristina83 (2010-01-13 14:47:57)


one day we're gonna get somehow...rodnar

Offline

 

#33 2010-01-13 15:51:33

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

Nu!


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#34 2010-01-13 16:20:25

oana16
Sr. member
De la: capitala culturara
Inregistrat: 2007-04-21
Mesaje: 1326

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

sandy f a scris:

Hoţul neprins, negustor cinstit. Nu am fost nicidată înşelat, din câte ştiu EU. Asta-i metoda corectă de a afirma acest lucru.

offtopic ce scris... scrie si u in romaneste.....
eu una l-as ierta daca as fi sigura ca a fost doar ceva trecator , o aventura, o scapare, altfel nu!!!


Iubirea e un lux ce nu si-l permite toata lumea

Offline

 

#35 2010-01-13 16:29:34

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

oana16 a scris:

eu una l-as ierta daca as fi sigura ca a fost doar ceva trecator , o aventura, o scapare, altfel nu!!!

si a draq scapare fu` tocmai in pasarica alteia? la naiba!

Offline

 

#36 2010-01-13 16:45:09

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

iubesc si foarte mult, dar daca m`ar insela s`ar termina. as putea ramane cu el, dar nu as vrea sa`l fac sa sufere mai tare.
"daca iubesti cu adevarat poti ierta", nu e adevarat in opinia mea. e adevarat daca esti dependenta de el, daca nu ai respect de sine. dar daca iubesti si te respecti in acelasi timp, nu ierti pt ca stii ca va face si a 2a oara. stiti, uneori trebuie sa mergem si pe varianta " mila imi e de tin dar de mine mi se rupe sufletul". daca il ierti face si a 2a, a3a oara si tu suferi mult mai mult decat ai suferi daca te`ai desparti de la inceput.


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#37 2010-01-13 16:57:20

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

m-a inselat si l-am iertat rotfl.. Daca m-as fii infipt in el cand am aflat, a doua oara nu cred ca ar mai fii facut.o , dar a facut.o si a doua oara smile.. Dar deja ma lasa rece replici de genu : m-a inselat, nu o mai face !,sper sa fie asa, dar eu m-am ars deja si numai cred smile


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

#38 2010-01-13 16:59:58

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: Ce ati face daca v-ar insela iubitul/iubita si ati afla ati ierta?

ada.vogue a scris:

m-a inselat si l-am iertat rotfl.. Daca m-as fii infipt in el cand am aflat, a doua oara nu cred ca ar mai fii facut.o , dar a facut.o si a doua oara smile.. Dar deja ma lasa rece replici de genu : m-a inselat, nu o mai face !,sper sa fie asa, dar eu m-am ars deja si numai cred smile

Si l-ai iertat si a doua oara?


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.