homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D


#1 2007-05-15 21:47:56

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

fetelor care dintre voi are masina???si ce masini aveti??va place sa conduceti?

eu abea astept,mai am 6luni si dau de permis,cu 3 luni inainte sa fac 18 ani,masina vreau un volkswagen(nuj daca am scris bn) broscuta,neagra sau argintie,iar daca nu imi da mama atatia bani pt broscutza ca e 14.000euro imi iau pegeut 107,ador masinile micutze dar chic,negre sau argintii metalizate....vreau cu piele alba inauntru:Xhjarta:Xdoamne nu mai trece timpul asta mai repede ...desi nu prea merg cu maxi sau cu transport in comun,ca il am pe iubitu cu masina si pe parintii mei,dar nu mai vreau sa depind de ei,si mai ales cand vin de la sc,si nu poate iubitu sa ma ia vin pe jos:(((cam 2 statii merg....si m-am saturat de atata praf,daca ma duc la fast food sau stiu eu la biserica duminica sau la piata si trb sa merg singura pe jos ma streseaza praful si mersul p care trb sa il parcurg:(...voi ce parere aveti de masini???ce masini v-ati lua?credeti ca ne sunt de folos??/

Ultima oara a fost editat de barbara_mori (2007-05-15 21:51:24)


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 



#2 2007-05-15 21:52:24

cinthya
Full member
Inregistrat: 2006-12-10
Mesaje: 584

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

eu zic ca ne sunt de mare folos masinile...si prietenul meu vrea sa-si ia acum masina...el intotdeauna a fost de parere ca e ff buna o masina..daca ai nevoie urgent sa mergi undeva, sau daca pur si simplu iti vine sa pleci un weekend la munte, nu stai sa te rogi de unul si de altul ....el n-are bani sa-si ia masina din fabrica, vrea sa mergem in germania...a vazut el un opel astra fff fain la vreo 5000 euro...

Offline

 

#3 2007-05-15 22:01:02

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

da si prietenul meu si-a luat tot din germania masina,anul asta,un audi A4,ff frumos a dat 20.000 pe el,la mana a2a din 2005 parca...e frumos rau....nu prea m-am obisnuit cu el,ca inainte avea matiz,si de....dar imi place,si abea ast sa-mi iau si eu masina sa plec cand vreau de acasa,fara sa-mi fie lene sa merg pe jos....sau sa ma rog de mama sa ma duca....


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#4 2007-05-15 22:08:07

cinthya
Full member
Inregistrat: 2006-12-10
Mesaje: 584

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

dap e super bine sa te sui in masina si sa pleci....mie nu-mi e lene sa merg pe jos, dar uite, de exemplu eu fac pana la facultate cu autobuzul 30 min....fara sa mai punem la socoteala mirosul pestilential cateodata si nesimtirea multora....cu masina ta e cu totul o alta discutie...si eu sunt pro masina, dar mi-e frica sa dau de permis...nu stiu nici sa schimb vitezele...smile

Offline

 

#5 2007-05-15 22:34:18

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

eu am mai condus,masina prietenului meu,mi se pare super ok,mai ales ca mostenesc talentu de la tata,el era cu masinile de la 14 ani....big_smile:Dasa ca numar zilele pana cand iau permis si beelte cabrio al meu:)


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-05-16 09:40:58

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

lol2 statii de mers pe jos?daca as fi avut eu atatea pana la liceu ar fi fost VIATA pt mine!bine ca acum la facultate merg pe jos.simt ca traiesc.iuby de cand are permisul si are si masina s-a ingrasat,are celulita,are un pic de burtica(i-au disparut patratelele)oof.si eu am luat in august dar cum masinile familiei sunt plecat de dimineata pana seara de acasa..nu am ce conduce.rar ma lasa iubitul!

Offline

 

#7 2007-05-16 09:58:57

lalalala
New member
Inregistrat: 2006-10-25
Mesaje: 62

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

toata lumea isi ia masina din germania.. si iubi se pregaste sa plece dupa o "trotineta" dragutza big_smilebig_smile

Offline

 

#8 2007-05-16 10:26:33

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

eu mi-am luat o masina micutza nouaaaa. cadou de la sotul meu. the car rocks!

Offline

 

#9 2007-05-16 11:32:53

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

eu am un w poloutz...argintiu metalizat...si cu o trapa mare mare...si il iubesc la nebunie tongue (pacat ca nu l spal asa de des saracutzu)


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#10 2007-05-16 11:33:50

micusa
Full member
Inregistrat: 2007-01-08
Mesaje: 546

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

mama ce ofticata mai esti..sa mergi doua statii pfuuu ce mai de prafuiala, nu tii rusine ce vorbesti?? draga trebuie cit mai multa miscare, e bine pentru sanatate (si pentru celulita in special lol, se vede ca esti alintata ce sa mai, si ce noroc pe capul tau sati ia mama masina..tot mama tre sa-i faca si plinul? smile eu cred cami voi lua masina doar din banii cistigati de mine..


mariah carey - bye bye

Offline

 

#11 2007-05-16 11:52:18

vonda
Platinum member
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 19313

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

micusa a scris:

mama ce ofticata mai esti..sa mergi doua statii pfuuu ce mai de prafuiala, nu tii rusine ce vorbesti?? draga trebuie cit mai multa miscare, e bine pentru sanatate (si pentru celulita in special lol, se vede ca esti alintata ce sa mai, si ce noroc pe capul tau sati ia mama masina..tot mama tre sa-i faca si plinul? smile..

smile))))))))))))))

Ultima oara a fost editat de tantosica (2007-05-16 11:52:43)

Offline

 

#12 2007-05-16 11:53:05

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

micusa nu tre sa fi rautacioasa...fiecare e cum e...si are dreptul sa gandeasca cum vrea...ne tre sa ne mancam intre noi aici...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#13 2007-05-16 12:15:22

alexamelin
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-13
Mesaje: 719

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

eu fara masinutza mea nici nu pot sa concep viata......sunt o impatimita a condusului (pot sa zic ca e o mare pasiune)...am mii de kilometri la activ, oriunde plecam numai eu conduc, nu mai are nimeni loc de mine tongue, am un clio nou nout si il iubesc.....la vara plec pana in turcia cu el (1500 km) si abia astept!!!!!!


"DACA VREI SA FII FERICIT O CLIPA,RAZBUNA-TE...DACA VREI SA FII FERICIT O VIATA,IARTA!!!"

Offline

 

#14 2007-05-16 12:19:14

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

Eu am de mica multe cosmaruri in care sunt la volan si sunt speriata de mor,si nu am vrut sa fac scoala,sunt o lasa big_smile.Prietenul meu vrea sa ma invete sa conduc,ca sa vad macar cum e si poate dup-aia fac scoala(ma gandesc mai mult la faptul ca uneori ai sanse in plus la un anumit loc de munca daca ai permis).Masina nu au nici ai mei si oricum pt mine mi-as cumpara din banii mei(daca o sa fac scoala si daca o sa am bani big_smile)

Offline

 

#15 2007-05-16 12:52:31

alexamelin
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-13
Mesaje: 719

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

daca ti-e frica, e cel mai rau lucru pe care il poti face : sa iti iei permis.......parerea mea sincera


"DACA VREI SA FII FERICIT O CLIPA,RAZBUNA-TE...DACA VREI SA FII FERICIT O VIATA,IARTA!!!"

Offline

 

#16 2007-05-16 12:59:42

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

mai am un picut pana fac 18 ani tongue si probabil o sa imi iau carnet big_smile. de masina nu stiu ce sa zic, momentan traversez strada k sa ma duc la scoala si nu imi trebuie. iar in functie de facultate, probabilitatea (daca raman in oras) sa nu imi trebuiasca in continuare e f mare
da oricum in general merg pe jos, ador sa merg pe jos, mai ales daca e vreme misto big_smilebig_smilebig_smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#17 2007-05-16 18:01:08

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

in nov incep si eu scoala.iar in ceea ce priveste masina la inceput o sa conduc o masina mai proasta ,dacie probabil pt ca la inceput sa nu stric ceva bun si sa ma dau cu capu de pereti.dupa ce o sa prind experienta o sa am si o masinuta mai "stilata" big_smile una micuta.imi place ff mult audi TT hjartahjartahjarta

Ultima oara a fost editat de oana_ (2007-05-16 18:02:06)


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#18 2007-05-16 20:34:38

persifona
Vizitator

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

Eu am permis de 1 an jumate si peste o luna voi avea si masina.. o Dacie 1310, dar pentru inceput e excelenta.

 

#19 2007-05-16 20:59:45

eakarina
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-12
Mesaje: 789

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

eu am permis de aproape 3 ani, am de la firma un chevrolet spark,care mi se pare o prostie si un opel astra modelul nou de care sunt indragostita.in rest am condus aproape orice marca de masina si mi-a ramas mintea la un bmw de seria 3. smile


A gandi e cea mai dificila munca, probabil de aceea o fac atat de putini.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.