homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Destinatii de vacanta-3


#39 2007-08-09 17:15:26

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: destinatii de vacanta

sigur ca merita. poate ajung si eu pe la vara... ms pt detalii

Offline

 



#40 2007-08-09 17:24:07

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: destinatii de vacanta

mika au mers cumva oameni din toata tara? si v-ati intors cam pe 1?


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

#41 2007-08-10 03:02:03

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: destinatii de vacanta

barbara_mori a scris:

senorita a scris:

Pai recomand Parisul... ca l-am vazut de curand si e frumos tare... are ceva.. am auzit la mai multa lume... chiar daca l-ai vazut, iti doresti sa revii. Are f multa istorie, monumente misto, cladiri frumoase, locuri de distractie, parcuri, are o zona super moderna cu centre de afaceri, zgarie-nori, are N mall-uri (pt pasionatele de shopping)...
In fine, din pacate nu e chiar cea mai ieftina destinatie, dar eu tot v-o recomand smile
La mine urmeaza concediul in Barcelona... si apoi mai in toamna in Germania, cu munca cica smile

asa e seniorita,dar nu multi isi permit o asa vacanta,majoritatea prefera sa stea 10 zile la turci la plaja cu 1000 de euro,all inclusive decat 1 sap la paris ...eu una am stat 6 zile ,doar eu cu mama si m-a costat 3000 de euro,mi-am luat destul lucruri,haine si farduri mai multe de acolo,dar nu asa de multe cum as fi vrut...si totusi am dat suta de milioane....si am stat la hotel de 3 stele,nu ca in Antalya hotel 4 stele all inclusive si tot....dar parerea mea,nu se compara cu parisul,sau germania care sunt tari adevarate,cu istorie,si ai ce sa vezi....

Stiu.. sunt de acord cu tine... eu am mers cu munca... altfel nu stiu cand/daca as fi ajuns vreodata... pt ca eu una sunt genul care adora destinatiile cu plaja si mare..... asa ca as alege oricand grecia, ca sunt N statiuni care merita vazute si e relativ aproape de noi.. si nu asa scumpa... Oricum am avut noroc ca am ajuns... Sunt locuri frumoase in fiecare tara, cred eu... numai sa apuci sa le descoperi smile


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#42 2007-08-10 09:22:27

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: destinatii de vacanta

marissa a scris:

mika au mers cumva oameni din toata tara? si v-ati intors cam pe 1?

nu, dar cred ca am ne-am intalnit cu grupul ala mare...vreo 40 de persoane. cred ca erau din toata tara.

Offline

 

#43 2007-11-15 17:57:45

micaella4
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-07-06
Mesaje: 4144

Re: destinatii de vacanta

pentru brasovence... pe unde e strada sf ioan?

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2007-11-15 21:43:11

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: destinatii de vacanta


mami de minuni hjarta

Offline

 

#45 2008-10-22 17:24:53

control_freak
Hero member
De la: A la Z
Inregistrat: 2008-03-05
Mesaje: 2437

Re: destinatii de vacanta

cine stie o cazare bunicica si ieftina in roma?

raman datoare cu o berica


Better to remain silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt...

Offline

 

#46 2008-10-22 17:37:41

skumpi
Vizitator

Re: destinatii de vacanta

Tenrifeeeeeeeee hjarta acolo vreau sa merg in luna de miere big_smile big_smile hjarta

 

#47 2008-10-23 13:50:08

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: destinatii de vacanta

ehheeee....cale lunga ....si mi-e mi-ar placea.....si in Venezuela


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

#48 2008-10-23 13:51:39

little_bunny
Hero member
De la: pamant la cer...te iubesc!
Inregistrat: 2007-04-13
Mesaje: 2807

Re: destinatii de vacanta

iubi mi-a propus sa margem de revelion la predeal.sa inchiriem o vila cu 1000 de euro. dar trebuia sa ne adunam macar 10 insi. asa noi doi...e prea mult!
i-am zis ca o sa mai gandesc tongue

Offline

 

#49 2008-10-23 14:53:11

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: destinatii de vacanta

noi nush unde vom merge iarna asta... evident suntem pe invers, iubi vrea undeva la mare si soare, iar eu la munte si zapada... si nu ca sunt egoista tongue, dar, anul asta, cred ca din considerente financiare va fi pe a mea tongue


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#50 2008-10-23 14:54:50

alinda
Diamond member
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 55441

Re: destinatii de vacanta

katami a scris:

noi nush unde vom merge iarna asta... evident suntem pe invers, iubi vrea undeva la mare si soare, iar eu la munte si zapada... si nu ca sunt egoista tongue, dar, anul asta, cred ca din considerente financiare va fi pe a mea tongue

katami, s-ar putea sa ai surpriza ca o destinatie "exotica" cu soare, etc in miezul iernii sa fie mai accesibila decat cateva zile la munte la noi. am vazut preturi care m-au lasat inmarmurita!


"I am the Lizard King, I can do anything."- Jim Morrison

Offline

 

#51 2008-10-23 15:09:24

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: destinatii de vacanta

alinda a scris:

katami a scris:

noi nush unde vom merge iarna asta... evident suntem pe invers, iubi vrea undeva la mare si soare, iar eu la munte si zapada... si nu ca sunt egoista tongue, dar, anul asta, cred ca din considerente financiare va fi pe a mea tongue

katami, s-ar putea sa ai surpriza ca o destinatie "exotica" cu soare, etc in miezul iernii sa fie mai accesibila decat cateva zile la munte la noi. am vazut preturi care m-au lasat inmarmurita!

nu cred ca vorbim despre acelasi "soi" de munte. ala de care zic eu se face cu maaaxim 3 mil 2 oameni... cu drum cu tot big_smile


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#52 2008-10-23 15:11:18

alinda
Diamond member
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 55441

Re: destinatii de vacanta

grrrrrrrrrr! acum imi amintesc faptul ca tu esti montaniard, nu paltonar.... lol
ai dreptate, ceea ce vrei tu sa faci nu costa prea mult. am si eu montaniardul langa mine (ex-salvamontist printre altele) dar... n-are cu cine. eu ... mai cu paltonul, asa... rotfl


"I am the Lizard King, I can do anything."- Jim Morrison

Offline

 

#53 2008-10-23 15:17:24

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: destinatii de vacanta

asa si al meu... adica ii place muntele... daca ajunge pana in varf usor (dar ce vede in jur sa fie "salbatic lol ), la cabana e cald, lux, aprovizionat, comod... el doar sa filmeze si sa fotografieze rotfl

mda, eu as fi mai extremista... dar am fost constienta cand l-am luat ca tre sa ma cumintesc nitel (doar nitel tongue). oricum, daca al tau e asa.... iti zic din experienta, incearca si tu sa gusti cat de cat iesirile de genul "lui"... l-ai bucura tare tare smile al meu a facut asta weekendul trecut, cand am mers cu colegii de fac pe un deal... si nu s-a plans de nik, s-a distrat, a mers primul in sir... chiar daca stiu ca poate ar fi preferat sa fie in alta parte atunci, m-am bucurat f tare ca s-a integrat "in decor" de dragul faptului ca eu tineam la asta smile

scuze d offtopic


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#54 2008-10-23 15:23:55

alinda
Diamond member
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 55441

Re: destinatii de vacanta

katami a scris:

asa si al meu... adica ii place muntele... daca ajunge pana in varf usor (dar ce vede in jur sa fie "salbatic lol ), la cabana e cald, lux, aprovizionat, comod... el doar sa filmeze si sa fotografieze rotfl

cu baie proprie, incalzire centrala ... rotfl 
subscriu!  tummenupp


"I am the Lizard King, I can do anything."- Jim Morrison

Offline

 

#55 2008-10-23 16:17:04

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: destinatii de vacanta

eu vreau sa merg in egipt la vara...sau turcia...inca nu stiu...dar ar fi unul din visele mele.
si de craciun si rev la cabana cu prietenii nostri. big_smile


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#56 2008-10-23 16:30:31

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: destinatii de vacanta

si eu vreau in turcia la vara dar sa vedem daca avem cu cine merge.daca nu avem(ca de obicei)mergem cu ai mei in turul europei

Offline

 

#57 2008-10-23 16:42:22

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: destinatii de vacanta

sefa mea a plecat in luna de miere in turul europei grater cu masina pana in portugalia sad asa vreau si eu ...offf ...cand oare?


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.