homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex. Simtiti nevoia?-17


#305 2010-11-22 10:05:52

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Sex. Simtiti nevoia?

LadyBird a scris:

eu zic ca pur si simplu v-ati plafonat amandoi. nu cumva petrecti prea mult timp impreuna? stiu ca tu nu ai servici, nici el nu are. asta inseamna ca stati cam toata ziua impreuna, nu? nu e bine.. si cand esti casatorit cu cineva, mai ai o slujba, mai ai copii, facturi chestii si te iei cu grijile si devine o placere sa stai cu partenerul la sfarsitul zilei.. eu zic ca aici gresiti amandoi. faptul ca el e baiatul mamii nu e ok deloc. tu ar trebui sa devii interesata de barbati care au initiativa si care fac ceva cu viata lor, si care stiu sa iubeasca pasional o femeie etc si sa-l faci pe el sa vada asta, gelozia mereu da roade

asa e sa stii sad nu avem nici unul nimic de facut asa ca ne canalizam mult unul pe altul, nu ne vedem chiar mult.. seara de la 4-5 pana pe la 8-9. dar si atunci facem vesnic aceleasi lucruri. mai ii zic eu sa mergem la el cateodata, cica "pai ce sa facem acolo?"
stiu ca nu este ok dar maicasa l-a rasfatat foarte mult si acum trage ponoasele..si el la fel. partea asta nu am cum sa o schimb oricat as vrea..

rose o scumpa ca de obicei  puss nici nu parem a fi iubiti, suntem foarte buni prieteni, ne intelegem bine la tot mai putin la treburi "de cuplu" lol nu cred ca nu observa, cred ca doar nu il mai intereseaza, cum zici tu. cand ai ceva de prea mult timp nu mai ii observi nici importanta, nici calitatile. doar dupa ce il pierzi......

kathrynn imi pare tare rau sad ca treci si tu prin asta..ca exista mai multe "specimene" de genul.. ar fi frumos cateodata sa plangem si noi ca avem un maniac sexual langa si nu ne mai lasa sa respiram nu? lol macar asa, sa vedem cum e lol si al meu zice la fel big_smile ca sunt tot timpul nervoasa si asta il face indiferent, eu urlu ca sunt nervoasa ca nu facem sex rotfl cert vicios.

astazi m-am jurat ca e ultima data cand mai am discutia asta cu el, ori pricepe, ori nu pricepe si atunci ma va pierde. stiu ca poate, nu este constructia lui sa fie asa, atunci sa se chinuie putin. ca si eu m-ma chinuit ani si ani de zile cand aveam candida si ma durea ingrozitor si nu trecea in ciuda tratamentelor, si tot faceam sex de cateva ori pe saptamana ca sa nu il las asa.


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#306 2010-11-22 10:19:48

rosebunny
Insomniac member
Inregistrat: 2010-09-28
Mesaje: 7248

Re: Sex. Simtiti nevoia?

*

Ultima oara a fost editat de rosebunny (2011-01-16 21:30:20)


Tot raul e spre bine smile
Zambim si noi azi? smile

Offline

 

#307 2010-11-22 11:41:57

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Sex. Simtiti nevoia?

rosebunny a scris:

coraline a scris:

rose o scumpa ca de obicei  puss nici nu parem a fi iubiti, suntem foarte buni prieteni, ne intelegem bine la tot mai putin la treburi "de cuplu" lol nu cred ca nu observa, cred ca doar nu il mai intereseaza, cum zici tu. cand ai ceva de prea mult timp nu mai ii observi nici importanta, nici calitatile. doar dupa ce il pierzi......

sa stii ca unele persoane au nevoie de un sut in c..ie ca sa realizeze ce au pierdut. Poate daca te desparti, o sa realizeze cu ce a gresit si o sa incerce sa fie mai bun ca la inceput. Insa nu garantez... eu am patit asa... dupa ce m`am despartit de prieten, abia atunci si`a dat seama cat gresea, inainte cand ii spuneam, zicea ca ma iau aiurea de el, ca nu e asa cum zic eu, ca el incearca etc. Si dupa ce a realizat ca de fapt chiar nu mai vreau sa fiu cu el, si`a dat seama ca eu mereu am avut dreptate, dar lui cum ii era bine langa mine, nici nu s`a sinchisit sa ma creada. Nu stiu daca prietenul tau si`ar da seama ce a pierdut daca i`ai da cu flit, dar unele persoane chiar au nevoie sa fie loviti cu bata ca sa se trezeasca.

ce naiba tre sa fie asa de complicate relatiile astea? lol ca ii strangi cu usa si ii controlezi nu e bine, ca ii lasi liberi sa faca ce vor iar nu e bine.. oricum o dai, nu exista reteta magica lol daca, barbati fiind, pana si la sex incep sa faca nazuri, doamne, pe ce lume traim??
bun deci imi iau o bata  dance


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#308 2010-11-22 11:49:11

rosebunny
Insomniac member
Inregistrat: 2010-09-28
Mesaje: 7248

Re: Sex. Simtiti nevoia?

pai na... depinde si de partener, nici o relatie nu e perfecta, dar asa aiurea e cand tre sa muncesti prea mult la ea, obosesti si iti pierzi orice chef. pana la urma cel mai bine e sa iti iei o binemeritata pauza si gata... eu cel putin ma simt mult mai bine acum cand sunt singura, desi credeam ca n`am sa pot trai fara el, dar uite ca pot si sunt bine mersi big_smile Cel mai bine e sa te iubesti pe tine, sa iti faci timp pt tine, si asa ziceai ca ati mai fost despartiti, nu ar fi greu s`o faceti din nou. Mai bine singura si fericita, decat nefericita intr`o relatie puss


Tot raul e spre bine smile
Zambim si noi azi? smile

Offline

 

#309 2010-11-22 11:51:27

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Sex. Simtiti nevoia?

rosebunny a scris:

pai na... depinde si de partener, nici o relatie nu e perfecta, dar asa aiurea e cand tre sa muncesti prea mult la ea, obosesti si iti pierzi orice chef. pana la urma cel mai bine e sa iti iei o binemeritata pauza si gata... eu cel putin ma simt mult mai bine acum cand sunt singura, desi credeam ca n`am sa pot trai fara el, dar uite ca pot si sunt bine mersi big_smile Cel mai bine e sa te iubesti pe tine, sa iti faci timp pt tine, si asa ziceai ca ati mai fost despartiti, nu ar fi greu s`o faceti din nou. Mai bine singura si fericita, decat nefericita intr`o relatie puss

puss  puss am mai fost asa este, de aceea ma gandesc ca daca ajungem sa ne despartim iar nici nu mai merita sa ne impacam, e clar ca nu suntem "meniti" sa fim impreuna. om vedea azi ce iese
ma bucur ca tu esti bine  puss


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

 Publicitate


loading...

#310 2010-11-22 11:55:31

rosebunny
Insomniac member
Inregistrat: 2010-09-28
Mesaje: 7248

Re: Sex. Simtiti nevoia?

coraline a scris:

rosebunny a scris:

pai na... depinde si de partener, nici o relatie nu e perfecta, dar asa aiurea e cand tre sa muncesti prea mult la ea, obosesti si iti pierzi orice chef. pana la urma cel mai bine e sa iti iei o binemeritata pauza si gata... eu cel putin ma simt mult mai bine acum cand sunt singura, desi credeam ca n`am sa pot trai fara el, dar uite ca pot si sunt bine mersi big_smile Cel mai bine e sa te iubesti pe tine, sa iti faci timp pt tine, si asa ziceai ca ati mai fost despartiti, nu ar fi greu s`o faceti din nou. Mai bine singura si fericita, decat nefericita intr`o relatie puss

puss  puss am mai fost asa este, de aceea ma gandesc ca daca ajungem sa ne despartim iar nici nu mai merita sa ne impacam, e clar ca nu suntem "meniti" sa fim impreuna. om vedea azi ce iese
ma bucur ca tu esti bine  puss

par  kram  puss iti urez succes puss niciodata sa nu regreti ce faci, mereu iese ceva bun din ce ai facut, ai sa vezi smile trebuie sa iti faci curaj sa il infrunti, nici nu stiu ce sa zic, ma simt asa aiurea ca te indemn sa te desparti, dar pur si simplu stiu sigur ca e cea mai buna solutie, te chinuiesti degeaba. Poate daca aveam prieten nu ziceam toate astea, dar si eu am avut nevoie de un an sa`mi fac curaj ca sa ne despartim si pana la urma am reusit. Stiu cat de greu e, dar am cunoscut persoane care dupa ce s`au despartit sau chiar au divortat, au vazut altfel viatam au inceput sa se iubeasca mai mult pe sine, deci chiar si o despartire e benefica. Astept sa vad ce rezolvi  par


Tot raul e spre bine smile
Zambim si noi azi? smile

Offline

 

#311 2010-11-22 12:13:33

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: Sex. Simtiti nevoia?

recunosc ca nu am citit tot, dar daca e doar o pasa trecatoare? daca are ceva pe cap si din cauza asta nu-i arde de sex? eu una as cauta sa vad acre e cauza inainte sa ma gandesc la despartire.

Offline

 

#312 2010-11-22 12:45:37

Soulshard
Banat
Inregistrat: 2010-03-22
Mesaje: 5717
Site

Re: Sex. Simtiti nevoia?

:-< fierbe sangele in mine de dor.


Imperfect man in a perfect world. Why do i even exist?
Cand pun ochiul in luneta curat tot de pe planeta.

Offline

 

#313 2010-11-22 17:18:29

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Sex. Simtiti nevoia?

cora, am citit tot ce ti s-a intamplat si toate comentariile si parerile care s-au scris pe tema asta...si trebuie sa-ti spun ca, de cele mai multe ori, multi barbati prefera sa "lancezeasca" intro relatie decat sa ia o decizie....le e frica de consecinte, de scandal sau de mai stiu eu ce...si spera ca in final sa iei tu decizia si sa-l "scapi" de relatia asta
intr-un cuvant relatia ta se destrama si el nu face nimic, pentru ca asta urmareste...adica vrea sa distruga relatia dar sa nu para ca e vinovat el ....
e trist, dar cat se poate de adevarat si real ...
daca as putea te-as imbratisa, pentru ca imi imaginez prin ce treci....dar nu pot, asa ca iti trimit un Kiss mare  puss
smile hjarta

Ultima oara a fost editat de luisjota (2010-11-22 17:19:59)


fucking perfect...

Offline

 

#314 2010-11-22 18:15:56

iuli_ana
Full member
Inregistrat: 2010-09-28
Mesaje: 187

Re: Sex. Simtiti nevoia?

Soulshard a scris:

:-< fierbe sangele in mine de dor.

subscriu  sad  si cand ma gandesc cat mai e pana in ianuarie... grater  abia astept sa recuperez  big_smile    patfierbinte


Cu totii suntem in acelasi sant, dar unii dintre noi privesc spre stele.                       
Cel ce se gandeste mult inainte de a face un pas isi va petrece viata intr-un singur picior.

Offline

 

#315 2010-11-22 18:55:51

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Sex. Simtiti nevoia?

luisjota a scris:

cora, am citit tot ce ti s-a intamplat si toate comentariile si parerile care s-au scris pe tema asta...si trebuie sa-ti spun ca, de cele mai multe ori, multi barbati prefera sa "lancezeasca" intro relatie decat sa ia o decizie....le e frica de consecinte, de scandal sau de mai stiu eu ce...si spera ca in final sa iei tu decizia si sa-l "scapi" de relatia asta
intr-un cuvant relatia ta se destrama si el nu face nimic, pentru ca asta urmareste...adica vrea sa distruga relatia dar sa nu para ca e vinovat el ....
e trist, dar cat se poate de adevarat si real ...
daca as putea te-as imbratisa, pentru ca imi imaginez prin ce treci....dar nu pot, asa ca iti trimit un Kiss mare  puss
smile hjarta

grater  grater daca si un baiat a confirmat...  grater
si daca ma fac si eu indiferenta ce se va intampla? lol ca nu am chef sa iau eu decizia, daca el e asa doritor ok sa faca ceva, ce sa ii fac eu munca murdara  bang
cred ca am nevoie de cateva zile de pauza sa ma calmez si sa imi fac ordine in ganduri, sunt suparata acum si as face si zice numai prostii.
mersi mult luis  kram  puss  puss


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#316 2010-11-22 19:04:52

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: Sex. Simtiti nevoia?

Andyno a scris:

cand un barbat refuza sex...inseamna ca primeste din alta parte ceva mai bun...

Sau poate pur si simplu prefera sa se masturbeze singur la baie, ca ii e prea lene sa mai pregateasca femeia de langa el. forgetit Been there.

Ultima oara a fost editat de orangina123 (2010-11-22 19:06:25)

Offline

 

#317 2010-11-22 19:05:17

Soulshard
Banat
Inregistrat: 2010-03-22
Mesaje: 5717
Site

Re: Sex. Simtiti nevoia?

Lol rotfl2


Imperfect man in a perfect world. Why do i even exist?
Cand pun ochiul in luneta curat tot de pe planeta.

Offline

 

#318 2010-11-22 19:10:57

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Sex. Simtiti nevoia?

orangina123 a scris:

Andyno a scris:

cand un barbat refuza sex...inseamna ca primeste din alta parte ceva mai bun...

Sau poate pur si simplu prefera sa se masturbeze singur la baie, ca ii e prea lene sa mai pregateasca femeia de langa el. forgetit Been there.

mandarina, l-ai prins vreodata cu mana in chilotei? rotfl.....rotfl


fucking perfect...

Offline

 

#319 2010-11-22 19:12:04

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: Sex. Simtiti nevoia?

pai daca nu intram peste el in baie....numai el stia ce face acolo....cele 2 ore

Offline

 

#320 2010-11-22 19:22:56

Soulshard
Banat
Inregistrat: 2010-03-22
Mesaje: 5717
Site

Re: Sex. Simtiti nevoia?

rotfl2 Cum Frateeeeeeeee??????/ rotfl rotfl


Imperfect man in a perfect world. Why do i even exist?
Cand pun ochiul in luneta curat tot de pe planeta.

Offline

 

#321 2010-11-22 19:24:58

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: Sex. Simtiti nevoia?

da, exista si barbati inactivi, plictisiti

Offline

 

#322 2010-11-22 19:25:01

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Sex. Simtiti nevoia?

mornincoffee

Ultima oara a fost editat de coraline (2011-01-23 12:59:44)


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#323 2010-11-22 19:30:59

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: Sex. Simtiti nevoia?

rosebunny a scris:

Si dupa ce a realizat ca de fapt chiar nu mai vreau sa fiu cu el, si`a dat seama ca eu mereu am avut dreptate, dar lui cum ii era bine langa mine, nici nu s`a sinchisit sa ma creada.
unele persoane chiar au nevoie sa fie loviti cu bata ca sa se trezeasca.

cred ca toti realizeaza ce-au avut abia cand nu mai au tongue (ma refer la cei care nu apreciaza in timpul relatiei)

Ultima oara a fost editat de orangina123 (2010-11-22 19:38:11)

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.