homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Pt. doctoressa: gardnerella mereu si mereu-4


#58 2015-05-22 20:50:34

ciresica_oky_doky
Full member
Inregistrat: 2007-06-20
Mesaje: 671

Re: pt. doctoressa: gardnerella mereu si mereu

Renata04 a scris:

Bună fetelor ! din păcate nici eu nu pot scăpa de vaginoză bacteriană... şi chiar nu ştiu ce să mai fac .. am făcut tratament cu metronidazol si ovulo macmiror prescris de medic ?nsă nu a mers .. am ?ncercat tot metronidazol cu ovule klyon insă după o lună mi.a reapărut . vă rog şi eu să imi dati un sfat ..

As incerca cu ovule de reechilibrare a florei, cu lactobacili, de ex Gyniel. Eu totusi nu inteleg de ce medicii nu prescriu si asa dupa tratamente cu ovule cu antimicotic/antibiotic etc


Daca ar fi sa aleg intre a respira si a te iubi, as folosi ultima suflare ca sa-ti spun "Te iubesc!"-  hjarta    hjarta     hjarta    hjarta    hjarta

Offline

 



#59 2015-05-26 23:50:46

Renata04
New member
Inregistrat: 2013-03-14
Mesaje: 41

Re: pt. doctoressa: gardnerella mereu si mereu

Multumesc . Am facut tratament cu ce mi.a prescris si mi.am luat ovule softigyn . Sper sa foloseasca la ceva

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.