homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Virgin la 28 de ani-3


#39 2008-03-01 21:25:42

@dana23
Full member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2007-09-22
Mesaje: 345

Re: Virgin la 28 de ani

sunt probleme in viata muuulttt mai grave decat a fi virgin...cunosc chiar un tip care a fost pana la 33 de ani virgin si l-a durut exact in cot de lucrul asta de ce zicea lumea despre el sau alte alea..a regretat si el asteptarea asta dar nu a facut o tragedie,totul trebuie privit cu mult calm si rabdare si se rezolva pt ca totul are rezolvare dupa parerea mea si in cazul tau clarrrr nu e sinuciderea!
chiar daca nu ai prieteni,ai amici care pot devenii si prieteni in timp...daca vrei sa socializezi iesi,nu conteaza cu cine si unde..iesi numai si in timp o sa ai de unde  sa alegi cu cine,unde cand ai sa vezi !bafta multa


Singurul lucru mai rau decat sa fii vorbit pe la spate este acela sa fii ignorat total...(Oscar Wilde)   

inlove hjarta

Offline

 

#40 2008-03-01 21:29:11

Satina
Full member
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 268

Re: Virgin la 28 de ani

Mai omule, raspunde-ti tie ce intelegi prin iubire. Care e finalitatea iubirii?
Apoi ce fata vrei tu? O scolarita sau o fata/femeie in floarea varstei? Ce legatura are iubirea cu ridurile si parul de pe corp. Cand iubesti si defectle au valoare. Tu cauti o partenera de sex sau o iubita, care in perspectiva sa fie o viitoare sotie si mama a copiilor tai. Oricat de cu capu-nori ar fi o fata, parca tot se fereste de cineva care are ca singur scop iubirea suprema implinita in sex... si dupa aceea... dupa sex?!?!? Nu poti face dragoste  la infinit... Vezi tu, sexul e doar o parte a iubirii, unul din instrumentele cu care o cladim.
Si cine oare s-ar incurca cu unul care s-ar scarbi de ea odata cu aparitia vreunui rid, sau care descalifica relatia trupeasca din cauza parului de pe corp...

Ce parere ai despre doi batrani care se plimba tinandu-se de mana prin parc, care inca isi soptesc "te iubesc", "mi-esti drag"?

Stii care e marea problema cu tine? Tu esti falmand dar vrei sa te hranesti cu guma de mestecat. Tu nu cauti ce trebuie si unde trebuie.

Offline

 

#41 2008-03-01 21:35:56

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Virgin la 28 de ani

Satina a scris:

Mai omule, raspunde-ti tie ce intelegi prin iubire. Care e finalitatea iubirii?
Apoi ce fata vrei tu? O scolarita sau o fata/femeie in floarea varstei? Ce legatura are iubirea cu ridurile si parul de pe corp. Cand iubesti si defectle au valoare. Tu cauti o partenera de sex sau o iubita, care in perspectiva sa fie o viitoare sotie si mama a copiilor tai. Oricat de cu capu-nori ar fi o fata, parca tot se fereste de cineva care are ca singur scop iubirea suprema implinita in sex... si dupa aceea... dupa sex?!?!? Nu poti face dragoste  la infinit... Vezi tu, sexul e doar o parte a iubirii, unul din instrumentele cu care o cladim.
Si cine oare s-ar incurca cu unul care s-ar scarbi de ea odata cu aparitia vreunui rid, sau care descalifica relatia trupeasca din cauza parului de pe corp...

Ce parere ai despre doi batrani care se plimba tinandu-se de mana prin parc, care inca isi soptesc "te iubesc", "mi-esti drag"?

Stii care e marea problema cu tine? Tu esti falmand dar vrei sa te hranesti cu guma de mestecat. Tu nu cauti ce trebuie si unde trebuie.

tummenupp foarte bine spus tummenupp


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#42 2008-03-01 21:47:28

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Virgin la 28 de ani

unik a scris:

eu nu prea cred ce spui...adik sa fim seriosi...fete sunt la tot pasu...mai ales cele dornice de sex...
ori iti bati joc ori faci o gluma cam nereusita! as vrea sa te vad la fata sa vedem ce ai tu de nu s-a apropiat nici o fata de tn...

unik se poate,varul prietenului meu are cam 27 ani(din cate stiu eu..poate mai mult) si e informatician,super bazat..a ajuns la salariu acum de 50 si ceva de milioane...nu e urat,n;are nicio problema..doar ca e super destept,a avut grija de cariera si nu a avut timp.

Nu dispera,stai linistit...orice om are o jumatate,si o gaseste,mai devreme sau mai tarziu wink


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#43 2008-03-01 22:08:06

CristinaOlaru
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 304
Site

Re: Virgin la 28 de ani

subscriu la ce au scris fetele mai sus..si mai pot adauga ca cei care lucreaza in IT cum este si sotul meu ..nu este cum le spui tu..Sunt si oameni care stiu sa se distreze, sa mearga in cluburi, sa iasa cu baietii in cluburi si sa faca nebunii..Si el a crescut la tara si facea la fel ce fac cei de la tara..cand cei de la oras se drogheaza pe la nush`ce colt de bloc, el  curata sfecla de zahar..dar in fine ..eu zic ca nu e totul pierdut nici pentru tine.Capul sus..Viata ti-a dat-o Cel de Sus fara  ca tu sa o ceri si ti-o va lua fara ca tu sa fii intrebat.Cauta si vei gasi.Fiecare are jumatatea acolo undeva.Noi ne-am cunoscut pe  Internet.Pe mIRC mai bine zis. suntem impreuna de 6 ani! E bun si net-ul asta la ceva .
Si cireasa de pe tort? Ne pui si tu o poza cu tine sa te vedem..sa vedem de ce nu sunt atrase fetele de tine ?:k?ra:puss

Ultima oara a fost editat de CristinaOlaru (2008-03-01 22:09:41)


:gravida33+
bebe

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2008-03-01 22:14:57

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: Virgin la 28 de ani

timid sau nu, daca tot vrei sa saruti si mai stiu eu ce o femeie cumpara-ti una. Si daca pana acum nu ai facut asta e clar ca virginitatea si zgarcenia merg mana in mana. Hai sa zicem ca nu sunt femei libere, care cauta partener. Tu nu ai fost niciodata curios cum e aia sa faci sex? Du-te la puf scumpule. Eu cred ca in spatele celor povestite de tine se ascund alte lucruri despre care nu ne-ai povestit.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#45 2008-03-01 22:18:16

CristinaOlaru
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 304
Site

Re: Virgin la 28 de ani

da baciu, si eu ma gandesc ca mai sunt si altele care nu le-a dezvaluit aici pe forum si se pare ca se eschiveaza sa pomeneasca de ele ...ca si tine ma gandeam sa cumpere o femeie..ca sunt atatea .. dar daca tipul e urat si mai este si zgarcit..unde vrea el sa ajunga?


:gravida33+
bebe

Offline

 

#46 2008-03-01 22:20:40

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: Virgin la 28 de ani

asa este, cunosc si eu pe cineva, tot asa un tip care nu ar da nici macar o cafea pentru o fata si spune ca nu are noroc in dragoste. Il dau banii afara din casa, e de o zgarcenie rara.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#47 2008-03-01 22:35:31

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: Virgin la 28 de ani

am prea multe sa iti spun. deocamdata ma abtin dar fac un rezumat la tot ce s-a discutat aici si promit ca la noapte cand nu am somn comentez si eu.

primul meu sfat: viata nu inseamna cifre si statistici wink


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#48 2008-03-01 22:41:25

CristinaOlaru
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 304
Site

Re: Virgin la 28 de ani

flrramona21 a scris:

am prea multe sa iti spun. deocamdata ma abtin dar fac un rezumat la tot ce s-a discutat aici si promit ca la noapte cand nu am somn comentez si eu.

primul meu sfat: viata nu inseamna cifre si statistici wink

applauseapplauseapplauseapplauseapplauseapplauseapplauseapplauseapplauseapplause:applause:subscriu:D


:gravida33+
bebe

Offline

 

#49 2008-03-02 04:08:16

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: Virgin la 28 de ani

citystar a scris:

Nu suport maturizarea, nu suport parul pe fata su corp;

Nu te-ai gandit ca poate iti plac barbatii? big_smile serios vorbind...


hjarta

Offline

 

#50 2008-03-02 05:07:00

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: Virgin la 28 de ani

Loveable a scris:

citystar a scris:

Nu suport maturizarea, nu suport parul pe fata su corp;

Nu te-ai gandit ca poate iti plac barbatii? big_smile serios vorbind...

chiar am vrut sa te intreb si eu dar mi-a fost cam asa sa nu te fac sa te simti aiurea. da de cand ai deschis topicul ma tot gandesc la asta. smile

offtopic morrow tu esti mama?


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#51 2008-03-02 05:11:17

Leo
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-02-14
Mesaje: 1276
Site

Re: Virgin la 28 de ani

eu zic sa te sinucizi... cat e scoru' pana acum?

Later edit: cred ca e 15 sau 16 la 1...

16-1... grea decizie,,, dar daca-zi zic eu de 16 ori sa te sinucizi... se face 17-16 pentru sinucidere....

acum ramane sa faci alt topic... sau fac eu?
acolo vom face iarasi un scor, si vom avea mai multe variante: streang, inec, aruncat de la etaju' 1, harakiri...  + ce mai propun ceilalti membri...
noi vrem sa te ajutam... de aceea vom putea vota metoda care credem ca este cea mai favorabila pentru tine,,,

acum pe bune... tipule, tu chiar vrei sa te cred? e foarte probabil ca nu prea aveai ce face... in sensul de "bligdizeala"...

Ultima oara a fost editat de Leo (2008-03-02 05:39:50)

Offline

 

#52 2008-03-02 05:43:40

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: Virgin la 28 de ani

mai leo noi incercam aici sa facem baiatul sa se razgandeasca si sa nu se sinucida si tu ...

daca ar sti ce pierde nu s-ar m-ai gandi la sinucidere


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#53 2008-03-02 07:20:14

password
Full member
Inregistrat: 2007-09-06
Mesaje: 861

Re: Virgin la 28 de ani

Leo a scris:

eu zic sa te sinucizi... cat e scoru' pana acum?

Later edit: cred ca e 15 sau 16 la 1...

16-1... grea decizie,,, dar daca-zi zic eu de 16 ori sa te sinucizi... se face 17-16 pentru sinucidere....

acum ramane sa faci alt topic... sau fac eu?
acolo vom face iarasi un scor, si vom avea mai multe variante: streang, inec, aruncat de la etaju' 1, harakiri...  + ce mai propun ceilalti membri...
noi vrem sa te ajutam... de aceea vom putea vota metoda care credem ca este cea mai favorabila pentru tine,,,

acum pe bune... tipule, tu chiar vrei sa te cred? e foarte probabil ca nu prea aveai ce face... in sensul de "bligdizeala"...

:offtopic:Leo vad ca tu esti baiatul cu scorul pe net la aproape toate topicurile speculezi cat poti si pana la urma scoti tu un scor ceva..esti bun de pariuri si mai stiu eu ce...rotfl
Si acum ontopic: mai baiete daca nici pana la varsta asta nu te-ai maturizat de te gandesti sa te sinucizi (ceea ce te dute cu gandul la vreo 18-20 de ani) inseamna ca nu e prea tarziu sa incepi sa iti cauti o fata..


What goes around comes around!
Mancarea este un minut pe buze  si o viata pe corp!

Offline

 

#54 2008-03-02 09:11:31

Satina
Full member
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 268

Re: Virgin la 28 de ani

Hai ma ca faza cu sinuciderea e de impresionare. Stiu si eu pa cineva care cum nu se face cum vrea ea, ameninta ca se sinucide, uneori si ia niste diazepam, ceva si dupa aceea anunta pe cineva si gata fuga la spital, saplaturi, etc... Si este luata in serios dupa aceea. Initial imi era mila de ea... Cine se sinucide nu face tam-tam, nu cere pareri...

Cat despre chestia cu placutul baietilor... nici gand, ca nu-i place parul de pe corpul masculin... Ii plac tinerele (foarte tinere... prea tinere de fapt).

Offline

 

#55 2008-03-02 09:15:29

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: Virgin la 28 de ani

Satina a scris:

Cat despre chestia cu placutul baietilor... nici gand, ca nu-i place parul de pe corpul masculin... Ii plac tinerele (foarte tinere... prea tinere de fapt).

no offence ... ce inseamna "prea tinere de fapt" ? nu cred ca o fi pedofil :f?rv?nad:


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#56 2008-03-02 09:21:03

miris
New member
Inregistrat: 2008-02-16
Mesaje: 11

Re: Virgin la 28 de ani

buna, 
citystar nu mai fi asa stresat ca se rezolva cum nici nu te/ai astepta. si eu ma consideram <handicapata> din punctul de vedere al relatiilor . ce am incercat nu a reusit, pe care i/am placut nu m/au placut etc. prieteni am cativa dar.. degeaba... nu s/a legat nimic.
In urma cu vreun an o prietena mi/a facut profil pe site/urile de intalniri. nu zic ca e reteta dar cum esti necunoscut, te face mai indraznet, iti da curaj. iti da cateva lectii de cum ar trebui sa faci unele lucruri sau despre ce nu ar tb sa faci, sa zici... si daca intalneasti vreun porc pe acolo... ii dai ignore. dar sunt si barbati ca lumea... cel putin eu am cunoscut cativa pe net.
Sa scurtez insa povestea. Asa l/am gasit pe el. am vorbit vreo 2 luni pe mess si abia apoi ne/am intalnit. m/am dus la intalnire la plesneala... ma gandeam ei na unul in plus cu care nu o sa se lege nimic... si surpriza s/a legat. suntem  impreuna de 8 luni...
In orice caz prostiile cu sinuciderea sa/ti le scoti din cap.o vezi ca o mare problema, asa era si pt mine insa ii vad in jurul meu pe altii cu probleme mai mari. recent am cunoscut o mama care la 25 de ani a nascut primul copil> bebele avea sindromul down. a trecut peste toate, a luptat. asa ca imi propun ca de acum incolo sa/mi spun si eu pot sa lupt.
In consecinta... iesi la agatat si pe strada si... pe net.bafta.

Ultima oara a fost editat de miris (2008-03-02 09:24:12)

Offline

 

#57 2008-03-02 09:33:33

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: Virgin la 28 de ani

si daca intalneasti vreun porc pe acolo... ii dai ignore. dar sunt si barbati ca lumea... cel putin eu am cunoscut cativa pe net.

roll deci tu ii recomanzi barbati ... asa inteleg din ceea ce ai scris tu :f?rv?nad:

In orice caz prostiile cu sinuciderea sa/ti le scoti din cap.

subscriu ... vezi ca leo tine scorul  punish


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.