homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Virgin la 28 de ani-4


#58 2008-03-02 10:16:03

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: Virgin la 28 de ani

flrramona21 a scris:

mai leo noi incercam aici sa facem baiatul sa se razgandeasca si sa nu se sinucida si tu ...

daca ar sti ce pierde nu s-ar m-ai gandi la sinucidere

poate e vrajeala toata povestea asta, ca aseara a fost baiatul online si nu ne-a dat nici un raspuns.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#59 2008-03-02 10:18:40

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: Virgin la 28 de ani

baciu a scris:

flrramona21 a scris:

mai leo noi incercam aici sa facem baiatul sa se razgandeasca si sa nu se sinucida si tu ...

daca ar sti ce pierde nu s-ar m-ai gandi la sinucidere

poate e vrajeala toata povestea asta, ca aseara a fost baiatul online si nu ne-a dat nici un raspuns.

si eu ma gandesc ca e vrajeala diablo

offtopic daca nu te mai intereseaza topicul asta poti sa il stergi si asa vad ca nu te mai interesezi de el smile o parere doar


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#60 2008-03-02 10:20:35

Satina
Full member
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 268

Re: Virgin la 28 de ani

flrramona21 a scris:

Satina a scris:

Cat despre chestia cu placutul baietilor... nici gand, ca nu-i place parul de pe corpul masculin... Ii plac tinerele (foarte tinere... prea tinere de fapt).

no offence ... ce inseamna "prea tinere de fapt" ? nu cred ca o fi pedofil :f?rv?nad:

Cred ca e minor si ii plac fetele de varsta lui.

Offline

 

#61 2008-03-02 10:23:04

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: Virgin la 28 de ani

Eu cred ca e putin pervers.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#62 2008-03-02 10:36:59

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: Virgin la 28 de ani

eu cred ca ne ia la misto ... sau se ia pe el singur


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

 Publicitate


loading...

#63 2008-03-02 10:58:33

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: Virgin la 28 de ani

deci ( nu se incepe cu deci, da ma rog) ori acest membru al forumului nu are ce face si a deschis un topic din plictiseala ca sa rada si el nitel, vb lui leo, ori chiar are o problema grava, ma rog el gandeste ca e grava. dar dat fiind faptul ca nu prea am mai vazut mesaje postate de el, tind sa cred prima varianta. ma rog chestia cu iubitu la 10 ani mi se pare iesita din comun, asta se uita la copii de 10 ani cum se iubesc? ma rog ma abtin...


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#64 2008-03-02 12:42:39

citystar
Full member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-02-29
Mesaje: 105

Re: Virgin la 28 de ani

Lelaina a scris:

Pfuai da ce gandire idioata ai pentru un barbat de 28 ani,scuza-ma k-ti zik. Invidiezi copiii de 14 ani care fac sex?  Ce crezi k inteleg aia de sex? Tu knd eventually o vei face (fiindk eventually knd vei renuntza la complexele pe kre le ai, o vei face) vei intelege mai mult dekt au inteles aia la varsta lor.

pai vreau sa am si eu 14 ani si sa inteleg si eu ce inteleg copii aia de 14 ani legat de sex si sentimente; Si dupa aia , dupa ce o am 14 ani, o sa pot sa ajung sa fiu adolescent si dupa aia adult; Nu pot fi adult pana nu sunt adolescent; Si nu pot sa fiu adolescent pana nu sunt copil; Nu se poate sari peste etape;

Lelaina a scris:

Problema e k te lasi luat de val si disperi aiurea. Crezi k viata inseamna discoteca?  Viata inseamna atentia la detalii,inseamna sa vezi dincolo de aparente (dincolo de nopti petrecute aiurea prin discoteci) inseamna sa-ti dai interesul in a cunoaste cu adevarat persoana de langa tine,inseamna sa gasesti franturi din viata in orice moment al zilei,inseamna sa te ptoi bucura in voie de micile bucrii ale unei zile fara sa fii cramponat de ideea virginitatii.

care persoana de langa mine ca sunt singur. Nu exista persoane langa mine; In week-end ul acesta nu m-am intalnit cu nici o fiinta umana (mai putin vanzatoarele de la magazine, pe unde am mai fost, dar e irelevant);

sunt atent la detalii si imi place sa vad ceea ce nu vad altii; Stii romanul Maitreyi de Mircea Eliade ? majoritatea dintre noi au citit romanul; pe langa evenimentele de baza evidentiate in acest roman (povestea de dragoste dintre Amyitrei si Eliade), pe care toata lumea probabil le-a inteles, ptr mine cel mai important eveniment (si cel mai socant) a fost faza cu vrajitoarea indiana care, desi avea puteri miraculoase, nu a avut nici o putere in fata unui mare scriitor Indian (nu mai stiu numele personajelor, am citit cartea cand aveam 16 ani); era un zid, nu putea sa-i faca nimic scriitorului, era o persoana publica prea cunoscuta, diavolul nu are putere asupra persoanelor publice; Acesta a fost cel mai socant pasaj din tot romanul Maitreyi. Sunt convins ca 99.99 % dintre voi ati trecut cu vederea acest detaliu; A fost cel mai socant detaliu din tot romanul;

imi mai zicea si d-na psiholog sa ma bucur de o floare, de primavara, de o pasare care ciripeste; Trebuie sa fiu handicapat tare sa ma bucur de o floare; Pana si floarea e forma de viata superioara, si ea emite polen si se inmulteste; eu nu, deci sunt inferior si unei flori;


Lelaina a scris:

Tu te lasi condus de cifre. Disperi fiindk auzi k media de varsta la kre tinerii isi incep viata sexuala este de 13-14 ani,si tu ai trecut de varsta aia si totusi... Viata .draga citystar. nu tine de statistici,tine de fiekre persoana in parte,si de modul in kre iti traiesti viata. Ai vbit vreodata cu un pusti de 15 ani kre sta numai in cluburi de manele si si-o trage cu prietena lui kre niki makr nu a auzit de anticonceptionale? Ai idee ce e in mintea lor? Daka tu te simti inferior unei astfel de persoane,pey e trist.

da disper pentru ca eu sunt una dintre acele exceptii la statistici; 90 % dintre adolescenti fac sex de la 15 ani, iar eu sunt in cei 10 % care raman virgini si singuri;
acel pusti de 15 ani care asculta manele, la 28 de ani va avea familie si copii si va fii fericit; Deci da, sunt inferior lui; el stie sa traiasca viata asa cum ii place lui, eu nu; sau chiar daca stiu, nu am cu cine;

Lelaina a scris:

Ar trebui sa fii mandru de ce ai realizat in viata si in egala masura sa-ti dai seama k mai ai si alte lucruri de facut,dar sa nu le faci de mantuiala nuami din grija k nu ai mai avea timp. Fiindk timp ai destul...rabdarea iti lipseste tie,si o gandire mai putin influentzata de societtae

oamenii nu pot trai singuri, deci nu pot sa ignor influentele societatii. asta zic si psihologii si chiar Dumnezeu;


CristinaOlaru  a scris:

da baciu, si eu ma gandesc ca mai sunt si altele care nu le-a dezvaluit aici pe forum si se pare ca se eschiveaza sa pomeneasca de ele ...ca si tine ma gandeam sa cumpere o femeie..ca sunt atatea .. dar daca tipul e urat si mai este si zgarcit..unde vrea el sa ajunga?

tu asa ai facut, ti-ai cumparat baiat ?!

si daca as fi urat, cu ce as fi eu vinovat ? o sa va dau un link catre poze. (pe 121.ro/forum nu mi-au zis ca sunt urat, ba chiar au zis ca arat bine)


flrramona21 a scris:

mai leo noi incercam aici sa facem baiatul sa se razgandeasca si sa nu se sinucida si tu ...
daca ar sti ce pierde nu s-ar m-ai gandi la sinucidere

nu ma sinucid din motive religioase; ajung direct in iad; mai bine iadul de pe pamant decat iadul de dincolo;


baciu a scris:

timid sau nu, daca tot vrei sa saruti si mai stiu eu ce o femeie cumpara-ti una. Si daca pana acum nu ai facut asta e clar ca virginitatea si zgarcenia merg mana in mana. Hai sa zicem ca nu sunt femei libere, care cauta partener. Tu nu ai fost niciodata curios cum e aia sa faci sex? Du-te la puf scumpule. Eu cred ca in spatele celor povestite de tine se ascund alte lucruri despre care nu ne-ai povestit.

Nu vreau sa cumpar una ca nu ma intereseaza doar sex. Vreau iubire de durata; si normala;

Mai bine virgin si singur decat nevirgin si singur;

nu sunt zgarcit cu o fiinta draga; dar nu exista acea fiinta;


Satina a scris:

Cat despre chestia cu placutul baietilor... nici gand, ca nu-i place parul de pe corpul masculin... Ii plac tinerele (foarte tinere... prea tinere de fapt).

pai conditiile fetei: sa aiba intre 19 si 26 de ani (daca are 26 sa para mai tanara, ca si eu par mai tanar), maxim 1.63 inaltime;  si fetele din cate stiu eu nu au par; parul din zonele intime se poate rezolva cu fascicule laser intermitente; sau prin taiere mecanica;

adevarul este ca cele mai frumoase fete sunt cele de  16,17,18 ani. Dar eu sunt condamnat sa fiu adult ptr toata viata; nu am voie sa fiu adolescent, nu am fost niciodata adolescent;

fetele frumoase de dupa 18 ani sunt deja luate de masculi alfa dominanti agresivi;

Offline

 

#65 2008-03-02 13:03:40

loredana_tatiana
Full member
De la: Brasov
Inregistrat: 2007-10-02
Mesaje: 564

Re: Virgin la 28 de ani

citystar lasa-le naibii de statistici ca nu sunt relevante,dar e trist ca tu te ghidezi  dupa ele.
Si daca esti adult asta nu inseamna ca trebuie sa gandesti ca un mos.
Foarte interesante si conditiile fetei mult dorite,dar sper ca nu te dezamagesc cand iti spun ca,din cate stiu eu fetele au par si nu doar in zonele intime care sa se poate rezolva asa cum ai spus tu "cu fascicule laser intermitente sau prin taiere mecanica".


It's over!

Offline

 

#66 2008-03-02 13:43:21

anda23
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-09-12
Mesaje: 556

Re: Virgin la 28 de ani

o  sa va dau un link catre poze. (pe 121.ro/forum nu mi-au zis ca sunt urat, ba chiar au zis ca arat bine)

frumos esti

ptr mine cel mai important eveniment (si cel mai socant) a fost faza cu vrajitoarea indiana care, desi avea puteri miraculoase, nu a avut nici o putere in fata unui mare scriitor Indian (nu mai stiu numele personajelor, am citit cartea cand aveam 16 ani); era un zid, nu putea sa-i faca nimic scriitorului, era o persoana publica prea cunoscuta, diavolul nu are putere asupra persoanelor publice; Acesta a fost cel mai socant pasaj din tot romanul Maitreyi. Sunt convins ca 99.99 % dintre voi ati trecut cu vederea acest detaliu; A fost cel mai socant detaliu din tot romanul;

destept esti

si cu bani....(programatorii nu castiga 10 mil pe luna)

deci ce te impiedica sa mergi intr-un club (chiar si singur) ,sa te asezi la bar, sa ochesti o femeie draguta, sa o inviti la dans sau daca nu dansezi sa ii oferi o bautura si sa o inviti la o discutie?...

eu cred ca sunt implicatii mult mai profunde si daca nu le cunoastem nu cred ca are sens sa mai continuam discutia..nu facem decat sa iti dam argumente si tu sa vii mereu cu contraargumente..

Offline

 

#67 2008-03-02 14:57:52

tomina
Hero member
De la: Cluj
Inregistrat: 2007-01-19
Mesaje: 3647

Re: Virgin la 28 de ani

totusi citystar un psiholog te-ar ajuta mai bine decat noi... ar putea sa vada problema in toata complexitatea ei si  ar putea sa judece mai bine unde e problema si cum poti sa te ajuti. cred ca la asta se ajunge pana la urma. ce vei face sa te ajuti?

nu stiu daca ajuta dar am o prietena care e virgina la 35 de ani... pur si simplu nu i-a cazut cu tronc nici un barbat ... si nici nu e disperata nici nu vrea sa se sinucida. cauta, cauta, cauta in continuare

Ultima oara a fost editat de tomina (2008-03-02 15:11:52)


iubesc+Camelia+Matei

Offline

 

#68 2008-03-02 15:16:54

indie
Full member
Inregistrat: 2008-02-15
Mesaje: 711

Re: Virgin la 28 de ani

Citystar, tu nu te lasi ajutat...toata lumea iti da sfaturi si tu tot vii cu argumentele tale...incearca sa te lasi dus de val...si nu mai cauta femeia perfecta, de o anumita inaltime, greutate, varsta...si pilozitate! Sunt sanse mici sa gasesti pe cineva sa corespunda...incearca sa te uiti dincolo de aparente, ca incepi sa faci o obsesie...


I'll be nice if you give me chocolate!
avem un puiutz de om bebe Oliver 21.05.2010

Offline

 

#69 2008-03-02 15:53:48

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: Virgin la 28 de ani

daca te apuci sa cauti o femeie care sa corespunda strict anumitor criterii...nu ajungi nicaieri. femeie perfecta nu o sa gasesti oricum. ti-a trecut vreodata prin cap ca toate criteriile astea de frumusete nu au prea mare importanta si poate tocmai ele te impiedica sa gasesti pe cineva? ca doar nu mergi la magazin sa iti cumperi o camasa, pe care atunci cand nu mai e frumoasa o arunci pur si simplu. aici vb de o femeie langa care spui tu ca vrei sa iti petreci o mare parte din timp. bun, si cand va imbatrani si nu va mai fi asa frumoasa ca la 18 ani si nu va mai avea x kg, ce faci? o arunci la gunoi?

Ultima oara a fost editat de mika (2008-03-02 15:54:29)

Offline

 

#70 2008-03-02 16:22:39

gabrielasilea
New member
Inregistrat: 2006-09-02
Mesaje: 76

Re: Virgin la 28 de ani

am citit cu atentie tot ce s-a scris la acest topic pana acum..si sa fiu sincera ai o atitudine si niste idei preconcepute care lasa de dorit..eu una nu as vrea un astfel de om langa mine,vorbesti despre fata ideala ca despre un obiect,care dupa o anumita varsta e expirata...incearca sa iti scoti ideile astea din cap si adopta o atitudine mai normala daca vrei sa ai o relatie cu o fata.

Offline

 

#71 2008-03-02 16:24:35

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Virgin la 28 de ani

nu vreau sa te jignesc.... dar de ce nu te duci sa iei o profesionista? doar k sa scapi de inhibitii, dupa te descurci sa agati k o sa ai mai multa incredere in tine


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#72 2008-03-02 19:23:45

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: Virgin la 28 de ani

citystar a scris:

fetele frumoase de dupa 18 ani sunt deja luate de masculi alfa dominanti agresivi;

masculi alfa dominanti agresivi! Te anunt ca gresesti f tare! Nu e chiar asa cum crezi tu... Cred ca nici un prieten de al meu nu a fost genul acesta pe care il descrii tu. Doar fetele "de cartier" sunt atrase acest gen de baieti/barbati care sunt maestri in a scuipa si injura.

cred ca esti prea complexat de faptul ca esti inca virgin... trebuie sa ignori acest lucru, sa nu te mai gandesti la statisticile alea idioate!

incearca sa iesi cat mai mult din casa! inscrie-te in anumite asociatii voluntare, mergi in calatorii turistice organizate in strainatate (genul celor cu autocarul), mergi la cocktailuri, sali de fitness etc Toate acestea sunt cai marire a relatiilor sociale! fii un gentleman, acest lucru atrage de 10 ori mai mult o femeie, decat orice altceva! chiar si stangacia ta in a interactiona cu cei din jur poate fi perceput de femei ca ceva foarte dragut si dulce... Nu are rost sa gandesti atat de limitat!

Offline

 

#73 2008-03-02 20:06:32

lesi
Full member
Inregistrat: 2008-02-08
Mesaje: 113

Re: Virgin la 28 de ani

sincer cred ca este prea coerent ca sa aiba probleme , eu cred ca glumeste si chestia de la sfarsit cum ca e din Iasi imi lasa impresia ca vrea sa cunoasca fete din zona.ar mai schimba si el o vorba sau poate mai mult...

Offline

 

#74 2008-03-02 20:16:24

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: Virgin la 28 de ani

eu zic sa nu ne inflamam si sa asteptam sa vedem ce are de zis

Offline

 

#75 2008-03-02 20:24:35

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: Virgin la 28 de ani

consumi alcool? cred ca e cea mai buna idee pentru tine. Du-te intr-o discoteca bea bine ca sa scapi de complexele si ideile tale de c---t, amesteca-te cu alfa dominantii cum ii numesti tu si ori iti iei una cu tine acasa si vezi ce-i aia sex ori te lasi internat la nebuni. esti un speciman de groaza, dar nu esti singurul, mai cunosc si altii ca tine.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#76 2008-03-02 20:30:45

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Virgin la 28 de ani

baciu a scris:

consumi alcool? cred ca e cea mai buna idee pentru tine. Du-te intr-o discoteca bea bine ca sa scapi de complexele si ideile tale de c---t, amesteca-te cu alfa dominantii cum ii numesti tu si ori iti iei una cu tine acasa si vezi ce-i aia sex ori te lasi internat la nebuni. esti un speciman de groaza, dar nu esti singurul, mai cunosc si altii ca tine.

rotfl


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.