homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?-31


#571 2010-09-01 14:09:19

maryu
Hero member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2007-08-27
Mesaje: 3672

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

taisha a scris:

noi nu stam impreuna dar cred ca nu vom avea probleme de genul asta. Sau va avea el cu mine smile .El locuieste singur de mai bine de 10 ani, asa ca e obisnuit sa-si faca ordine, curat, sa gateasca etc. E mult mai ordonat ca mine big_smile Are un dulap cu nu stiu cate haine si le are pe toate ordonate acolo: tricouri, panataloni, camasi, lenjerie, prosoape, haine de casa, de oras.. ca sa nu mai spun ca are camasile puse pe umerase dupa culoare, toate albastre la un loc, albe, gri     va

doamne ajuta sa avem si noi parte de specii asa de rare lol

cand am stat cu fostul meu prieten..era jale..nu ca as fi fost eu ordonata din lume..dar totusi.. spranceana unde se dezbraca, acolo ramaneau hainele...cand facea baie, lenjeria obligat era pe jos"uitata"...avea boala sa-si lase sosetele murdare langa cosul de rufe si nu in el  skitarg m-am saturat de care ori i-am aranjat hainele in dulap, in momentul cand cauta ceva scotea tot si cand le punea inapoi parca juca ping pong cu ele...la un moment dat am refuzat sa-i mai aranjez hainele, dar din "greseala" a amestecat hainele mele cu ale lui lol
cand facea el ceva de mancare, folosea toate vasele posibile si imposibile..si le punea la spalat si job-ul meu stiu care era, ca na, omul a facut mancare lol cand facea baie tot timpul ramanea o mare balta in urma lui si nu stergea niciodata..sunt atat de  multe lucruri care m-au scos din sarite incat nu vreau sa-mi aduc aminte din nou lol
si-a ramas singur si e jale la el in casa rotfl


În fiecare om sunt doi oameni: unul e treaz în întuneric, celălalt doarme în lumină. chicot
What will it take for us to realize,
The more we provoke, winter will come twice...

Offline

 



#572 2010-09-01 14:10:15

Madalina85
Addicted member
Inregistrat: 2009-09-27
Mesaje: 13426

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

sleeping_beauty a scris:

eu le tin intr-o punga pe toate, iar punga aia sta in sifonier

la mine in camera este foarte ordine si curat, si in sifonier la fel, insa nu voi intelege niciodata obsesia asta cu sosetele a multor femei sa le puna una intr-alta, sau la dres...pai daca il sucesti pe ala asa se largeste unde il contorsionezi. Eu daca nu simt sosetele la fel de stramte cand le pun in picioare caut altele

si cum le nimeresti? stai atunci sa cauti soseta cu soseta? pai la cate am eu ar fi chin curat sa caut mai ales cand sunt pe fuga lol

Offline

 

#573 2010-09-01 14:14:16

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

nu imi ia mai mult de un minut  crede-ma, si am si eu multe perechi

Offline

 

#574 2010-09-01 14:16:07

maryu
Hero member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2007-08-27
Mesaje: 3672

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

daca am fi si noi ca italienii care-si calca pana si sosetele? lol


În fiecare om sunt doi oameni: unul e treaz în întuneric, celălalt doarme în lumină. chicot
What will it take for us to realize,
The more we provoke, winter will come twice...

Offline

 

#575 2010-09-01 14:16:40

Madalina85
Addicted member
Inregistrat: 2009-09-27
Mesaje: 13426

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

si eu le mai calc lol si chilotii big_smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#576 2010-09-01 14:20:23

maryu
Hero member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2007-08-27
Mesaje: 3672

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

pfff eu n-as avea rabdare sa fac asta lol sunt satula de calcat rufe mai ales cand ma prezint acasa si-mi pune al meu scump tata cate 4 teancuri de haine de calcat cesafac


În fiecare om sunt doi oameni: unul e treaz în întuneric, celălalt doarme în lumină. chicot
What will it take for us to realize,
The more we provoke, winter will come twice...

Offline

 

#577 2010-09-01 14:24:01

taisha
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-01-17
Mesaje: 2199

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

maryu a scris:

taisha a scris:

noi nu stam impreuna dar cred ca nu vom avea probleme de genul asta. Sau va avea el cu mine smile .El locuieste singur de mai bine de 10 ani, asa ca e obisnuit sa-si faca ordine, curat, sa gateasca etc. E mult mai ordonat ca mine big_smile Are un dulap cu nu stiu cate haine si le are pe toate ordonate acolo: tricouri, panataloni, camasi, lenjerie, prosoape, haine de casa, de oras.. ca sa nu mai spun ca are camasile puse pe umerase dupa culoare, toate albastre la un loc, albe, gri     va

doamne ajuta sa avem si noi parte de specii asa de rare lol

specimenu' meu ma cam sperie, serios  lol mi se pare ca e prea tipicar. Pai daca ii adun hainele de pe sarma si i le impachetez se uita la mine crucis, ca iubi, tricoul ala vin sus, si celalalt in dreapta, de parca nu tot tricouri ar fi  roll Si la mine e ordine, dar nici chiar asa. Si ma enerveaza ca tine atata la orice prostie. Pai daca sterg praful tre sa aranjez lucruruile la milimetru apoi, ca imediat vede ca le-am pus altfel  disperat deci bucurati-va ca sunt buni asa cum ii aveti   rotfl2

Offline

 

#578 2010-09-01 14:26:21

Madalina85
Addicted member
Inregistrat: 2009-09-27
Mesaje: 13426

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

aaoleu taisha asta e barbatul ideal pentru mine lol

Offline

 

#579 2010-09-01 14:29:51

taisha
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-01-17
Mesaje: 2199

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

Jeniffer a scris:

aaoleu taisha asta e barbatul ideal pentru mine lol

mi-am amintit cand am fost la mare, mi-a vazut un portfard cu o multe prostioare inauntru, la gramada acolo, farduri, fdt, rimmeluri, etc. Si-mi zice: aoleu, iubi, cum le gasesti asa la gramada? Nu exista o cutiuta cu multe spatii separate asa, sa le tii?  rotfl mie o sa-mi toace nervii cand o sa stam impreuna

Offline

 

#580 2010-09-01 14:30:58

Madalina85
Addicted member
Inregistrat: 2009-09-27
Mesaje: 13426

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

lol hai mah ca e chiar dragut lol

Offline

 

#581 2010-09-01 14:32:46

taisha
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-01-17
Mesaje: 2199

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

rotfl foarte

Offline

 

#582 2010-09-01 14:46:32

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

decat unul dezordonat mai bine unul tipicar lol
daca vreau uin copil dupa care sa strang mi-l fac  rotfl2

Offline

 

#583 2010-09-01 14:47:07

pink_pop
Platinum member
De la: buc
Inregistrat: 2010-05-31
Mesaje: 17154

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

taisha a scris:

noi nu stam impreuna dar cred ca nu vom avea probleme de genul asta. Sau va avea el cu mine smile .El locuieste singur de mai bine de 10 ani, asa ca e obisnuit sa-si faca ordine, curat, sa gateasca etc. E mult mai ordonat ca mine big_smile Are un dulap cu nu stiu cate haine si le are pe toate ordonate acolo: tricouri, panataloni, camasi, lenjerie, prosoape, haine de casa, de oras.. ca sa nu mai spun ca are camasile puse pe umerase dupa culoare, toate albastre la un loc, albe, gri     va

in cazul asta eu as fi elementul problema al relatiei rotfl


viata e roz si roz e lumea toata! hjartahjartahjarta

can a woman make you a millionaire ..yes, but only if you are a billionaire

Offline

 

#584 2010-09-01 14:52:17

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

pe mine ma scoate din sarite cand imi spune cineva "Fa aia" "Du aia" Fa ailalta"...recunosc, sunt dezordonata si lenesa cateodata (de genul nu ma duc imediat dupa ce beau cafeaua sa imi duc cana in bucatarie, o duc cand imi aduc aminte)....si evident k am pe "cineva" care e acolo sa-mi aduca aminte k nush ce nu am strans si nush ce nu am facut...


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#585 2010-09-01 15:54:59

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

Ha, ha,si al meu a stat singur 10 ani inainte sa ne mutam impreuna, dar in nici un caz nu a ajuns la performanta prietenului taishei. Actually, nu a ajuns la nici o performanta lol

Si apropo de ce ziceau fetele mai sus, nici eu nu imi imperechez sosetele, si nici lui nu i le imperechez. Dar cand vine vorba de haine eu sunt extrem de lenesa. Eu nu imi calc decat chestiile care nu se pot purta necalcate (si da, la mine tricourile, bluzele cu maneca lunga, daca sunt de bumbac bun, se intind frumos, si nu trebuiesc calcate lol ) Cand vin acasa, mama imi scoate toate din bagaj si le ia la calcat. De craciun l-a luat si prietenului, ca a zis ca i-e rusine sa ne vada lumea asa. Pe aici nu sunt singura "necalcata". E un sport foarte practicat:))

Offline

 

#586 2010-09-24 16:20:18

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

space, nevoia de intimitate e ceva normal, la ce te referi cand spui ca nu mai aveai intimitate ? uneori e dificil la inceput sa te acomodezi cu prezenta celuilalt, mai ales daca e non-stop, puteti s-o luati mai usor, sa stati cateva zile impreuna, cateva "separat", daca e ok si pentru el, evident
dar trebuie sa te lamuresti tu ce anume te deranjeaza

Offline

 

#587 2010-09-24 16:26:26

alinda
Diamond member
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 55441

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

space, vorba lui heim, aici trebuie ca TU sa te lamuresti intai ce se intampla cu tine. de-obicei cand iubesti pe cineva abia astepti sa petreci cat mai mult timp cu persoana respectiva si treci chiar peste chestii majore (vezi mesajele de mai sus) de dragul relatiei...


"I am the Lizard King, I can do anything."- Jim Morrison

Offline

 

#588 2010-09-28 01:54:37

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

Noi avem birou comun. Aveam birouri separate dar ne suceam gatul privindu-ne asa ca ne-am cumparat birou de-ala lung dublu lol

Nu stiu daca e bine sau rau, dar in afara de la buda noi suntem tot timpul nas in nas de aproape 2 ani si nu ne mai saturam unul de altul. Multi zic ca nu e bine asa, altii zic ca nu e bine ca tine space. Pana la  urma daca tie iti place, sau nu iti place ceva, tu stii mai bine.

Offline

 

#589 2010-09-28 03:09:54

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

Eee, nu e chiar super glue. Fuge ca dracu de tamaie cand ies in oras cu fetele, sau cand vreau sa merg la cumparaturi (ca stie ca ma plimb prin toate magazinele lol )

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.