homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?-5


#77 2008-05-14 15:18:56

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

mykutza mie sambata la nunta mi s-a pus voalu pe cap...da tot nu cedez rotfl

Offline

 



#78 2008-05-14 15:19:41

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

mykutza a scris:

rrammonna a scris:

pai faci cum crezi tu k e mai bine.u il cunosti si sti dak se merita sau nu.oricum e o experienta noua,asa k t poti astepta la orice

pai pana acuma era tot ce imi doream..da eu sunt genul de om mai conservator,caruia nu ii plac schimbarile...si nu stiu mi-ar fi greu sa ma despart de casa mea..sad
de 2 ani il duc cu zaharelul ca ma mut cu el..acuma sambata am fost la o nunta si am prins buchetul si el jarteaua..asta a pus capac tongue i s-a pus pata de atunci smile

pai dak zici kestia asta,ma gandesc la altceva.poate el e entuziasmat de faza k ai prins buchetul y d-aia insista sa va mutati.si nu trebuie sa-ti para rau k pleci de la ai tai.odata si-o data tot se va intampla


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#79 2008-05-14 15:19:57

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

mykutza eu te inteleg... am noroc ca in cazul meu s-au mutat barbatii la mine smile, altfel si eu m-as fi simtit ciudat smile

Offline

 

#80 2008-05-14 15:21:02

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

Melany1 a scris:

mykutza mie sambata la nunta mi s-a pus voalu pe cap...da tot nu cedez rotfl

daca mai imi punea si voalul..ma lua direct la el...rotfl s-asa aseara nu mai vroia sa plecam de la el...am ajuns pe la 11 jumate aksa..la 11 ma suna tata :"mai vii acasa?" si iuby cica de ce nu i-ai zis k nu? si eu :"pai daca eram aproape acasa ce faceam?ne intorceam?" tongue


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#81 2008-05-14 15:23:31

Sea
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-05-08
Mesaje: 276

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

mykutza a scris:

rrammonna a scris:

pai faci cum crezi tu k e mai bine.u il cunosti si sti dak se merita sau nu.oricum e o experienta noua,asa k t poti astepta la orice

pai pana acuma era tot ce imi doream..da eu sunt genul de om mai conservator,caruia nu ii plac schimbarile...si nu stiu mi-ar fi greu sa ma despart de casa mea..sad
de 2 ani il duc cu zaharelul ca ma mut cu el..acuma sambata am fost la o nunta si am prins buchetul si el jarteaua..asta a pus capac tongue i s-a pus pata de atunci smile

Toate prietene mele s-au maritat, si la toate nuntile le-am spus sa arunce buchetul spre mine si ce s-a intamplat? O data s-a lovit de o grinda si a ricosat fix in brate la o alta tipa, alta data s-a bagat una in fata mea etc grater
Glumesc si eu! Noi stam de aproape 4 ani impreuna cu diverse pauze big_smile dar e f bine!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2008-05-14 15:23:44

cristinaV
Sr. member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 1138

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

Eu zic ca merita sa te muti cu el daca va iubiti,si eu as vrea atat de mult sa ma mult cu el dar din pacate nu pot acu.......

Offline

 

#83 2008-05-14 15:24:20

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

Sea a scris:

mykutza a scris:

rrammonna a scris:

pai faci cum crezi tu k e mai bine.u il cunosti si sti dak se merita sau nu.oricum e o experienta noua,asa k t poti astepta la orice

pai pana acuma era tot ce imi doream..da eu sunt genul de om mai conservator,caruia nu ii plac schimbarile...si nu stiu mi-ar fi greu sa ma despart de casa mea..sad
de 2 ani il duc cu zaharelul ca ma mut cu el..acuma sambata am fost la o nunta si am prins buchetul si el jarteaua..asta a pus capac tongue i s-a pus pata de atunci smile

Toate prietene mele s-au maritat, si la toate nuntile le-am spus sa arunce buchetul spre mine si ce s-a intamplat? O data s-a lovit de o grinda si a ricosat fix in brate la o alta tipa, alta data s-a bagat una in fata mea etc grater
Glumesc si eu! Noi stam de aproape 4 ani impreuna cu diverse pauze big_smile dar e f bine!

rotfl rotfl2

Offline

 

#84 2008-05-14 15:24:59

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

rrammonna a scris:

pai dak zici kestia asta,ma gandesc la altceva.poate el e entuziasmat de faza k ai prins buchetul y d-aia insista sa va mutati.si nu trebuie sa-ti para rau k pleci de la ai tai.odata si-o data tot se va intampla

nu e kestia de buchet..k el insista de mult sa ne mutam...da cu chestia asta incearca sa ma convinga pe mine big_smile oricum e stabilit de 2 ani jjumate k facem nunta la anu...
nu e ca nu vreau sa plec de la ai mei...k abia astept..da e casuta mea..lucrurile mele aranjate in casa...biroul meu...broastele mele...am 3 sifoniere de haine si muuuuuuuuullttttttttteeeeee cosmetice...si restu...ce fac?le iau pe toate dupa mine?mai bine era dak se muta el la mine...tongue


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#85 2008-05-14 15:25:52

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

mykutza da el cati ani are?

Offline

 

#86 2008-05-14 16:01:55

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

face 28


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#87 2008-05-14 16:05:38

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

pai la 28 ani e normal sa vrea o familie si sa va mutati impreuna........


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#88 2008-05-14 16:07:50

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

hai mai ca o sa se gaseasca loc si pt.haine si cosmetice si broscute si toate wink.eu cred ca tie iti e cam frica de pasul asta! pai daca la anul aveti nunta cu atat mai bine


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#89 2008-05-14 16:15:40

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

pai da doar eu si el si prietenii nostri stiu k avem nunta tongue
deci ma-sa ,tata si mamaie vor spumega knd o sa auda.mama si bunicii lui o sa fie super incantati


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#90 2008-05-14 16:18:56

Sea
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-05-08
Mesaje: 276

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

mykutza a scris:

pai da doar eu si el si prietenii nostri stiu k avem nunta tongue
deci ma-sa ,tata si mamaie vor spumega knd o sa auda.mama si bunicii lui o sa fie super incantati

Nasol, deci nu e ceva oficial ca va casatoriti.
Eu zic ca e mai bine sa te muti la el sa vezi ce si cum.

Offline

 

#91 2008-05-14 16:20:30

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

eu am scapat de asta la noi e oficial.i-am informat de paste ca in 2009 o sa avem nunta.eu le-am zis din timp ca sa inceapa de acum sa stranga bani de nunta sa ne ajute si pe noi cu cheltuielile big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#92 2008-05-14 16:21:03

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

mykutza a scris:

pai da doar eu si el si prietenii nostri stiu k avem nunta tongue
deci ma-sa ,tata si mamaie vor spumega knd o sa auda.mama si bunicii lui o sa fie super incantati

asa si la mine,stiu eu,el ,prietenii de nunta,dar ai nostri habar nu au.stiu k ne-am logodit,dar nu vrea sa afle.oricum mai e timp.nu trebuie sa te intereseze cum vor reactiona ceilalti,u sti ce iti e mai bine si cu cine

Ultima oara a fost editat de rrammonna (2008-05-14 16:21:39)


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#93 2008-05-14 16:21:11

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

Sea a scris:

mykutza a scris:

pai da doar eu si el si prietenii nostri stiu k avem nunta tongue
deci ma-sa ,tata si mamaie vor spumega knd o sa auda.mama si bunicii lui o sa fie super incantati

Nasol, deci nu e ceva oficial ca va casatoriti.
Eu zic ca e mai bine sa te muti la el sa vezi ce si cum.

deci noi nu suntem genul dependenti de parinti...pt noi e mai oficial ca stiu prietenii dekt dak ar stii parintii...oricum trebuie sa asteptam sa se casatoreasca nasii intai...


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#94 2008-05-14 16:23:41

Sea
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-05-08
Mesaje: 276

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

mykutza a scris:

Sea a scris:

mykutza a scris:

pai da doar eu si el si prietenii nostri stiu k avem nunta tongue
deci ma-sa ,tata si mamaie vor spumega knd o sa auda.mama si bunicii lui o sa fie super incantati

Nasol, deci nu e ceva oficial ca va casatoriti.
Eu zic ca e mai bine sa te muti la el sa vezi ce si cum.

deci noi nu suntem genul dependenti de parinti...pt noi e mai oficial ca stiu prietenii dekt dak ar stii parintii...oricum trebuie sa asteptam sa se casatoreasca nasii intai...

Super tare faza cu nasii! lol
Succes atunci!

Offline

 

#95 2008-05-14 16:28:47

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: Mutatul impreuna. Distruge oare iubirea?

pai ei se iau la anu in iunie..si noi in august...oricum mai avem 2 perechi de nasi de rezerva deja casatoriti..big_smile tongue


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.