homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Surprize...


#1 2006-09-07 23:40:12

Diana
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-23
Mesaje: 1049

Surprize...

Fetelor, cum v-ati surprins baietii "in pat"??? De exemplu, ati facut vreodata streaptease sau a facut el?


Razboiul sexelor este singura conflagratie mondiala in care combatantii celor doua tabere dorm noapte de noapte in acelasi pat - Quentin Crisp

Offline

 

#2 2006-09-07 23:55:26

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Surprize...

mmmmm..streapteaas..voi face..in curand pt babi meu.. big_smile adik  abia duminik.privirile "ucigatoare" l-au da gata p al meu..tongue sua cnd am iesit d sub dush doar cu prosopu..si am incercat asa fel incat s nu-mi ascund unele parti..goliciunea..si a lasat naibi si pc si tot.iar cnd suntem deobicei "in pat"..asta o zik "din casa"desi mi-e asa cum s zik :"> ii zik"ooooooooooo babiiiiiiiiiii(stiti voi continuarea)",eventual mai nou masaj..k sa se mai destinda.si ceva cu care l-am surprins in ultima vreme a fost sexul..oral..la asta chiar nu se astepta..dk ami aveti alte metode bagati aici..poate i le apilk si yo lu babi.tongue


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#3 2006-09-08 00:08:41

Diana
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-23
Mesaje: 1049

Re: Surprize...

Pai de-aia am deschis si eu subiectul asta. Presimt eu ca o sa-i fac si eu baiatului meu sex oral saptamana viitoare.
Streptease eu am facut si l-am innebunit pur si simplu. La inceput ma simteam un pic aiurea, dar cand vedeam cum ma dezbraca din priviri si cum incearca sa ma atinga (pt ca asta e secretul, sa te apropii de el foarte mult, dar cand vrea sa te atinga sa te indepartezi, asa am citit si am pus in practica) si cum lasa boticul pt ca nu il las nici macar sa ma sarute (la fel, il ademeneam si nu-i dadeam nimic) m-am simtit asa sexy (desi eu sunt varza), ma simteam dorita...si apoi pur si simplu m-a devorat!!! Merita, credeti-ma! Ah, si trebuie neaparat sa aveti pe ce sa va urcati si sa purtati obligatoriu o fustita care sa "falfaie", ca sa vada putin pe sub ea, sa fiarba...big_smile
Si faza cu iesitul de la dus da mereu rezultate...wink


Razboiul sexelor este singura conflagratie mondiala in care combatantii celor doua tabere dorm noapte de noapte in acelasi pat - Quentin Crisp

Offline

 

#4 2006-09-08 00:37:16

cata
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-07-19
Mesaje: 303

Re: Surprize...

Ce subiect dragut fetelor... eu pe iubi meu l-am surprins intr-o zi....de curand ..eram singura acasa, dimineata si el a venit la mine...am  facut un dus inainte sa apara si mi-am pus decat halatul pe mine, fara nimic altceva si cand a sunat la usa i-am deschis....si in secunda urmatoare mi-am dat halatul jos..a ramas uitat la mine si apoi...stiti si voi mai bine ce urmeaza..dar atunci a fost una din zilele in care ne-am simtit mai mult decat bine.... intr-adevar iesitul din dus e o metoda eficienta.
O alta surpriza a fost ca i-am scris biletele cu lucruri ce il indreptau spre mine in dormitor si i le-am pus pe jos si a trebuit sa le culeaga pana in dormitor...aveau indicii pt ce urma smile si acolo eram eu....


"Destinul alearga dupa noi ca un nebun cu briciul in mana"
                                                         Arsenii Tarkovski

Offline

 

#5 2006-09-08 00:46:09

Diana
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-23
Mesaje: 1049

Re: Surprize...

Tare asta cu indiciile...dar al meu e asa aiurit incat nu le-ar vedea...smile si ce indicii ii dadeai? Ca eu n-am imaginatie...eu i-am facut pe un perete (care e aproape gol) la el in camera o inima din post-its, fiecare cu "Te iubesc!" sau cu alte cuvinte dulci.
Da, camy, sa stii ca-s curioasa sa vad de ce e asa bine pentru ei, desi lamurita nu voi fi niciodata pe deplin pt ca eu nu pot simti ce simt ei...cu ce l-ai legat pe fostul de pat? Ca si eu voiam sa fac asta, dar n-am stiut cu ce ca intr-un sex shop n-am intrat si nu intru singura sa iau catuse...


Razboiul sexelor este singura conflagratie mondiala in care combatantii celor doua tabere dorm noapte de noapte in acelasi pat - Quentin Crisp

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2006-09-08 00:58:29

cata
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-07-19
Mesaje: 303

Re: Surprize...

pai i-am pus 4 indicii de la usa de la intrare pana la mine in camera:
1. Dragostea e cheia paradisului, cu pasi marunti o vei descoperi!
2.Mai ai putin si vei ajunge la mine, sunt uda, excitata si te doresc...de ce zambesti? stiu ca asa esti si tu!
3. Pentru ca placerea sa se transforme in extaz e nevoie de 2!
4. In ca un pas si noaptea asta va fi lunga si trebuie sa-ti masori puterile!
si apoi a deschis usa camerei si il asteptam in fata ei, nu l-am lasat sa zica nimi si l-a sarutat, era deja dezbracat de tricou si pantaloni cand a ajuns in camera..era nerabdator smile. Mie si lui ne-a placut totul..a fost tare distractiv si super incitant...a fost o noapte lunga intr-adevar!


"Destinul alearga dupa noi ca un nebun cu briciul in mana"
                                                         Arsenii Tarkovski

Offline

 

#7 2006-09-08 01:00:21

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Surprize...

loloi!catusi..??poti s-l legi cu altcav eu stiu..nu neaparat catusi.stiti fetelor.. eu ma gandeam s-i las fara s stie un articol d imbracaminte si s i-l pun in dulap, si cnd vrea s-si ia un tricou d acolo s-mi gaseasca tricoul sua chiar niste chilotzei..boxarei eu stiu big_smile.el are obiceiul s ma  miroasa,mai ales p fatza si zice "cu c te-ai dat p fatza?" eu"dc?" el" pt k mirosi frumos" si in secunda urmatoare...e magique.deasta zik s-i las un articol d imbracaminte.. voi c parere aveti?
si apropos culmea e k nu ma dau cu nik p fatza.. :0 poate parfumul dp gatul meu si el zice k m-am dat cu cav p fatza.

Ultima oara a fost editat de blue_elf (2006-09-08 01:02:57)


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#8 2006-09-08 01:06:58

cata
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-07-19
Mesaje: 303

Re: Surprize...

da cred ca e k dc ii lasi niste chilotei pe tricou...o sa-i vina idei...si lui iubi meu ii place sa ma miroasa si chiar i-am facut cadou o pereche de chilotei..care i-a vrut el. Maine doarme la mine ca mergem sambata la o nunta si ma gandeam sa-l surprind cumva...sa-mi iau un tricou cu care dorm..de obicei dorm in tricou si boxeri... si de data asta nu imi mai iau boxeri...oare o sa fie k??


"Destinul alearga dupa noi ca un nebun cu briciul in mana"
                                                         Arsenii Tarkovski

Offline

 

#9 2006-09-08 01:08:09

cata
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-07-19
Mesaje: 303

Re: Surprize...

Pai camy asta cu esarfele e geniala!! trebuie neaparat sa incerc...dc tu zici ca e k si incitant...abia astept!


"Destinul alearga dupa noi ca un nebun cu briciul in mana"
                                                         Arsenii Tarkovski

Offline

 

#10 2006-09-08 01:13:13

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Surprize...

mey cata eu zik k o s fie ok dk ai doar tricou..oooo yeeaaa.. rotfl..cred k prietenului tau o s mai aibaun pik si o  s se catare p pereti big_smile.o s-i las niste chilotzei dragutzi..niste boxarei-tanga cam asa..blue...culoarea mea preferata..smile pt el as vrea s-mi cumpar unii p rosu k ii place culoarea.o s vd c ii las p acolo hihi tongue genialus..hy k m-am umplut de idei deja,am mai completat si d la voi.


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#11 2006-09-08 11:59:13

ela_is_sweet
Sr. member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 1309

Re: Surprize...

sa mor de mai citesc ce scrieti rotfl imi dati prea multe idei rotfl2

Offline

 

#12 2006-09-08 13:25:34

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: Surprize...

Si mie imi starniti pofta,avand in vedere k prin niste manevre eu dorm la iubitul meu weekendul asta cat e plecata mama lui big_smile.Am facut si faza cu legatul la ochi,si am simtit p propria piele cat d sensibil esti cand nu vezi tongue.I-am facut si masaj,chiar ma ruga sa-i fac si ceva gen thailandez.Am si dansat,era o melodie foarte interesanta a lui Snoop Dogg care facea referire la chilotzei big_smile..Eram imbracata cu o bluza de-a lui si cand am inceput sa ma misc era mort tongue.A,si o data trebuia sa vina la mine si l-am asteptat cu un cearsaf p mine si ardea d curiozitate sa vada dak am ceva p dedesubt lol.Ne-am jucat o data si cu ciocolata smile.Am facut dragoste si legati la ochi,senzatii foarte intense :->.Sa vad dak zilele astea iau frisca si ma joc big_smile

Offline

 

#13 2006-09-08 14:47:03

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: Surprize...

simonica, daca postezi in mai multe locuri nu vei primi raspunsuri diferite. plus ca intrebarea ta nu are nici o legaura cu 2 din topicurile uinde ai postat. pune intrebarea intr-un singur loc si asteapta.


Nobody home

Offline

 

#14 2006-09-08 14:50:08

petre ioana
New member
Inregistrat: 2006-08-27
Mesaje: 25

Re: Surprize...

poate ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi ...vom pleca week viitor la munte singurei(fara mama,catel, purcel) ... vrem cateva clipe libere doar ptr nooi ...ma gandem cu ce a il surprind ... poate imi da cineva vreo idee originala ( m-am gandit eu la lumanari, etc... dar astea cam s-au invechit ...la noi) ... ceva mai special .. smileD din pacate nu imi trece nimik prin cap acum ...unt la servici grater )... vom pleca vineri seara dupa servici si vom ajunge mai tarziu .. asa ca poate ma ajutati voi fetelor cu un sfat o idee ...Va rog mult!


"Daca n-ai iubi, in alb si negru ai trai fara un strop de culoare" - VH 2

Offline

 

#15 2006-09-08 15:29:04

nereida
Full member
De la: Neverland
Inregistrat: 2006-07-29
Mesaje: 331

Re: Surprize...

pt cele care fac sex oral incercati sa mancati inghetata inainte,luati o gura de inghetata si apoi la actiune si din cand in cand cate o mica pauza pt inghtata pe care o puteti pune si pe abdomen sau pe unde vreti... wink misto faza cu biletelele...ca sa inteleg si eu mai exact care e faza cu iesitul din dus????


Be happy for this moment cause this moment is your life...take care!

Offline

 

#16 2006-09-08 16:10:25

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Surprize...

merge legat si cu o curea wink


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#17 2006-09-08 16:20:59

petre ioana
New member
Inregistrat: 2006-08-27
Mesaje: 25

Re: Surprize...

sa il leg ? nu prea am incercat asta niciodata ....dar cine stie .. ma gandesc big_smile


"Daca n-ai iubi, in alb si negru ai trai fara un strop de culoare" - VH 2

Offline

 

#18 2006-09-08 19:33:05

alinutza_alina
New member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2006-07-27
Mesaje: 98

Re: Surprize...

woow cate faze belea.... lol trebuie sa-i fac si eu faze dastea lui yuby meu.... saracutii lol deci mi-au venit multe idei in minte daca ar sti ce i-am pus in gand wink)  i-am facut faza cand ne sarutam si e mai infocat sa ma retrag asa incet sa-l las sa se intinda ... big_smilebig_smilebig_smile hmmm prima ocazie cand vom face dragoste saracutul ce o sa-i fac .... as vrea sa incerc faza cu biletele dar la mine usa de la intrare este fata in fata cu dormitorul unde stam poate cand se duce el la dus sa pun repede biletele spre dormitor hihihihi poop dulce fetele

Offline

 

#19 2006-09-08 23:24:11

Diana
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-23
Mesaje: 1049

Re: Surprize...

Hm...asta cu biletele e tare!!! Cand vine la mine sambata viitoare i le insir pe jos...sper sa le vada! Si il astept in cada, cu lumanari si spuma...asta daca o sa am timp sa pregatesc baita pana ajunge el, ca speram sa vina imediat ce pleaca ai mei ca si-asa nu avem prea mult timp la dispozitie...vad eu! Si dupa o chestie super-romantica, il leg de pat cu 2curele, sa vedem cum ca nu ma pricep, dar oricum nu trebuie sa fac nod marinaresc, e vorba numai de a sugera ceva! Si atunci, cand e legat fac un mini-streaptease si ii fac si sex oral! Asta daca pot...mama, cate idei mi-ati dat! O groaza de surprize in aceeasi seara! Super! Si aia cu chiloteii e geniala!!! Trebuie sa o fac si pe-aia! Sau mai bine ii pun un sutien parfumat cu parfumul care il excita pe el! Mai aveti idei? big_smile


Razboiul sexelor este singura conflagratie mondiala in care combatantii celor doua tabere dorm noapte de noapte in acelasi pat - Quentin Crisp

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.