homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pt nunti: organizarea de la a la z-104


#1958 2008-08-20 09:20:40

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

bravo, raluk_!!! applause (eu in 10 zile tongue inca is calma... nu constientizez, cred lol )
pup si sa fie bine cu toate... sa gasiti voi cea mai inteleapta solutie! puss

roxi, pai cum vrei tu voalul din varful capului si coronita in fata? mie mi-a zis clar aia de la coafor... daca pun voal din varful capului, obligatoriu tre prins de coronita, daca nu se vede urat capatul (si cam asa-i, am incercat acasa cu niste clesti de par)
si eu sunt ca si tine lol nehotarata. exact la fel... ieri mi-am luat o coronita (nu pot pune poze ca a luat iubi aparatul la firma - e subtire de tot, un sirag de strasuri cu perlute mici din loc in loc... un pic prea subtire, dar e ok). asa... si am incecat sa vad cum mi-ar sta cu coc, coronita in fata si voalul de la spate, de sub coc...si mi-a placut grater imi place si cu parul liber.... iar iubi, caruia i-am cerut o parere estetica.... mi-a zis "imi place si asa, si asa" grater nush ce sa fac....

offtopic: roxicutza, tu cati ani ai?

FeliciaM hai si tu in club!nu iti trebuie decat una bucata barbat,iubire,intelegere si restul vin de la sine! ms pusspuss
katami eu constientizez si m`a apucat tremuratul de acum lol
tre sa ajunga si mami sapt viitoare,si socrela...
unchiul lui yubi e la reanimare,incepe sa isi revine dar ii trebui 6 luni de recuperare,poate il ajuta si de data asta Doamne Doamne...
cununia civila e la 15:00 iar cea religioasa la 16:30 big_smilebig_smilebig_smile
abia astept
s`a rezolvat cu amsa oficiala:a zis mami aseara asa "scleptzili lu` mamik,nu mai plange k o sa se rezolve si asta!accept k la masa oficiala sa stea si X,o noapte nu o sa mor!" credeti`ma fetelor k nu mai puteam de bucurie si stiu k ii este f greu mamei,dar a zis k o face pt mine k are bucuria sa  o vada pe "fetita ei cea mare" mireasa...si in plus doar nu staitapana pe scaun toata noaptea....sa`nceapa petrecerea maiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 
big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Ultima oara a fost editat de Raluk_ (2008-08-20 09:21:44)


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 



#1959 2008-08-20 09:21:02

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

evilpink a scris:

pe 29 tu te mariti iar eu plec la mare lol

pe 30 se marita big_smilebig_smile


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1960 2008-08-20 09:23:19

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

si eu de ce am tinut minte 29 hmm


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#1961 2008-08-20 09:32:36

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

evilpink a scris:

si eu de ce am tinut minte 29 hmm

nuj:Dbig_smile
am uitat sa va spun fetele tonguee 1 sept se apuca de rochie si pe 4 o am aksa big_smilebig_smilebig_smile

Ultima oara a fost editat de Raluk_ (2008-08-20 09:33:03)


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1962 2008-08-20 09:34:10

little_bunny
Hero member
De la: pamant la cer...te iubesc!
Inregistrat: 2007-04-13
Mesaje: 2807

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

abia astept sa vad poze de la nunta smile hjarta cu siguranta o sa fii superba puss

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1963 2008-08-20 09:35:15

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

Raluk_ a scris:

evilpink a scris:

si eu de ce am tinut minte 29 hmm

nuj:Dbig_smile
am uitat sa va spun fetele tonguee 1 sept se apuca de rochie si pe 4 o am aksa big_smilebig_smilebig_smile

wow in 3 zile e gata? e super repede.vrem poze cu ea big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#1964 2008-08-20 09:39:04

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

pe 29 am civila, poate de aia wink

felicitari, raluk_..... ai vazut ca totul s-a terminat cu bine? smile

evil, mi-am luat rochita... ar fi cam a treia oara cand postez modelul aici... dar daca vrei tongue

de aici rochia nr 28, doar ca alba (asta nu se prea vede, dar e crem): http://www.whitelady.ro/rochii_mireasa_2008.html

lol ai renuntat la superstii, ralu? iei rochia acasa mai devreme? lol f frumos... vrem poze!!!

Ultima oara a fost editat de katami (2008-08-20 09:40:11)


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1965 2008-08-20 09:40:42

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

deci stiam eu ceva cu 29

hatami e ffff frumoasa rochita imi place super mult smile mi-au dat lacrimile dar nu stiu de ce lol.... sanatate si fericire va doresc smile

cam cat ai dat pe rochita? scuze daca ai mai zis dar nu prea am timp sa caut in pag.din urma


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#1966 2008-08-20 09:40:57

little_bunny
Hero member
De la: pamant la cer...te iubesc!
Inregistrat: 2007-04-13
Mesaje: 2807

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

e superba hjarta

Offline

 

#1967 2008-08-20 09:41:57

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

multumim rodnar si voua asemenea... felicia, pe tine te asteptam sa continui topicul dupa ce noi nu vom mai fi! (mirese) rotfl

13 mil fara voal am dat. voalul inca 2 jum grater

Ultima oara a fost editat de katami (2008-08-20 09:42:58)


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1968 2008-08-20 09:43:09

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

multumim rodnar si voua asemenea... felicia, pe tine te asteptam sa continui topicul dupa ce noi nu vom mai fi! (mirese) rotfl

big_smile

nu ai dat mult pe ea.eu i-am zis lui tata ca se poate s adea si peste 1000 de euro pe ea lol


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#1969 2008-08-20 09:44:35

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

am editat mai sus... 13 mil fara voal wink sorry, nu vazusem

stiu ca nu-i mult.. voalul e mult lol oricum, pe crem era 17 mil.... probabil dantela alba e mai ieftina, altfel nu-mi explic... dar chiar si asa... 4 mil? yikes

Ultima oara a fost editat de katami (2008-08-20 09:45:45)


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1970 2008-08-20 09:44:57

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

ms puss


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#1971 2008-08-20 09:45:33

little_bunny
Hero member
De la: pamant la cer...te iubesc!
Inregistrat: 2007-04-13
Mesaje: 2807

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

sper sa fie asa smile
nu mi se pare foarte scumpa..oricum e superba hjarta
va doresc sa aveti o nunta de vis fetelor!!

Offline

 

#1972 2008-08-20 09:46:46

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

da chiar e superba! si eu cam asa vreau s afie in partea de sus


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#1973 2008-08-20 09:49:20

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

eu oricum in top pr4eferinte as fi avut rochita surorii micai.... hjarta: cea mai frumoasa pe care am vazut-o vreodata.... dar mi-am zis ca mai mult de 15 mil nu dau pt o noapte... si asta a fost 15 jum cu tot cu voal. v9alul mi s-a parut scump... dar daca am avut mofturi de lung si brodat tongue oricum, initial tipa de la mag mi-a zis ca e 17... si as fi luat-o si asa... pe masurile mele si culoare alba in loc de crem... mi s-a zis 13. rau nu mi-a parut, va dati seama lol

pai evil, stiu ca tu voiai tip sirena... asta nu era chiar sirena, dar modelul original (iar nu se vede in poza) e luat pe solduri tare... aproape ca la sirena.. eu am vrut in forma de A, dar originalul e mai mulat wink

Ultima oara a fost editat de katami (2008-08-20 09:51:21)


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1974 2008-08-20 09:51:41

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

pe 29 am civila, poate de aia wink

felicitari, raluk_..... ai vazut ca totul s-a terminat cu bine? smile

evil, mi-am luat rochita... ar fi cam a treia oara cand postez modelul aici... dar daca vrei tongue

de aici rochia nr 28, doar ca alba (asta nu se prea vede, dar e crem): http://www.whitelady.ro/rochii_mireasa_2008.html

lol ai renuntat la superstii, ralu? iei rochia acasa mai devreme? lol f frumos... vrem poze!!!

intr`adevar totul e bine knd se termina cu bine si eu happyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
rochia o stiu big_smilebig_smile e superbaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nu am renuntat la superstitii mi`a promis yubi k nu o sa deschida sifonierul rotfl
adik sa`i dau eu haine inclusiv chiloti da`l las sa mearga in poponeatza goala  k are un... rotfl
poze pe 4-5 sept nu acuma
evil eu am BOCIT(nu am plans) knd mi`am vazut rochia cam cum o sa fie...eram imbracata cu ea si boceam:si eu si nasa lol
ne`am decis la floricelele de pus in chiept si ana imi zice aseara "fata cum sa pun numai eu 300 de flori in piept?" rotfl
katami in curand o sa sfarsim la topicul asta cu poze de la nunta si cu sfaturi pt viitoarele miresici!
va iubesc feteloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooorrrrr!!!! pusspusspuss kram


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1975 2008-08-20 09:52:24

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

FeliciaM a scris:

sper sa fie asa smile
nu mi se pare foarte scumpa..oricum e superba hjarta
va doresc sa aveti o nunta de vis fetelor!!

multumim iubita! pusspusspuss
si noi iti dorim sa traiesti ce traim noi acum puss


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1976 2008-08-20 09:53:51

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

eu oricum in top pr4eferinte as fi avut rochita surorii micai.... hjarta: cea mai frumoasa pe care am vazut-o vreodata.... dar mi-am zis ca mai mult de 15 mil nu dau pt o noapte... si asta a fost 15 jum cu tot cu voal. v9alul mi s-a parut scump... dar daca am avut mofturi de lung si brodat tongue oricum, initial tipa de la mag mi-a zis ca e 17... si as fi luat-o si asa... pe masurile mele si culoare alba in loc de crem... mi s-a zis 13. rau nu mi-a parut, va dati seama lol

pai evil, stiu ca tu voiai tip sirena... asta nu era chiar sirena, dar modelul original (iar nu se vede in poza) e luat pe solduri tare... aproape ca la sirena.. eu am vrut in forma de A, dar originalul e mai mulat wink

m-am razgandit nu mai vreau sirena vreau gen printesa lol ce femeie sunt... cred ca sigura 100% nu o sa fiu decat atunci cand incep sa si probez sa vad ce vine mai bine pe mine


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.