homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pt nunti: organizarea de la a la z-62


#1160 2008-07-23 09:23:00

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

ralluka a scris:

Asa e
Mare adevar

eu sunt catolica,dar merg si la Biserici ortodoxe de knd ma stiu.anul trecut knd am fost la Biserik sa ma rog si sa dau un pomelnic.am trimis`o pe surioara mea cu pomelnicul (eu am ramas in spate din diferite motiva) si cu 50 de mii si nu a citit pomelnicul pana nu i`am mai dat 50 de mii si mi`a sarit si vreo doi de acolo...adik nah...toata stima si respectul pt cei care sunt preoti in adevaratul sens al cuvantului...


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 



#1161 2008-07-23 09:24:12

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

ooo
si cate si mai cate sunt smile
dar iar suntem offtopic smile

Offline

 

#1162 2008-07-23 09:32:36

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

ralluka a scris:

ooo
si cate si mai cate sunt smile
dar iar suntem offtopic smile

da
ori reusim ori nu sa fim offtopic rotfl


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1163 2008-07-23 09:45:06

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

neata... chiar ca ati scris oleaca lol

camysh... pai ti-am zis "felicitari"... daca te cerea, era deja "casa de piatra" lol

pai cum sa nu-mi placa, raluk_, semnatura ta? big_smile doar e melodia "clubului" rotfl

eu cred ca am sa-mi prind voalul la coafor, iar nasa doar il va aranja putin (asa, de traditie)

chestia cu apa o vreau si eu... big_smile (bineinteles, lui iubi i se pare "jenanta"... dar o sa treaca peste sau va fi udat pana la piele big_smile) in schimb nu vreau sa se arunce cu bomboane in biserica... e aiurea. si nici petale de flori nush daca imi tre acolo, ma mai gandesc

eu am cerut in mod expres chestia cu turta lol si furatul la fel... si trecututl pragului... si neaparat basma! nu vreau palarie... imi plac esarfele alea maaari, ca la indience... asa ca voi beneficia din plin de una (apropo, nu-i bai daca nu e noua, nu? am una alba superba... si as vrea s-o utilizez). nasa (mare doamna tongue) s-a scandalizat cand a auzit ca vreau basma... dar n-a zis nik, face cum vrem noi.

aia cu jarteaua si mie mi se pare naspa (raluk_ applause super tare chestia cu sex oral... am ras cu lacrimi... ai fost seaca rau! rotfl )

de melodia asta ce ziceti... am eu o capsa pusa pe ea... oare merge pt prim ul dans sau e prea trista/deprimata? smile (scuze celor care au ascultat-o si la "colt sensibil")

http://www.trilulilu.ro/LucasFolk/b1acccd202ce5b


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1164 2008-07-23 09:49:41

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

neata... chiar ca ati scris oleaca lol

pai cum sa nu-mi placa, raluk_, semnatura ta? big_smile doar e melodia "clubului" rotfl
eu cred ca am sa-mi prind voalul la coafor, iar nasa doar il va aranja putin (asa, de traditie)
chestia cu apa o vreau si eu... big_smile (bineinteles, lui iubi i se pare "jenanta"... dar o sa treaca peste sau va fi udat pana la piele big_smile) in schimb nu vreau sa se arunce cu bomboane in biserica... e aiurea. si nici petale de flori nush daca imi tre acolo, ma mai gandesc
eu am cerut in mod expres chestia cu turta lol si furatul la fel... si trecututl pragului... si neaparat basma! nu vreau palarie... imi plac esarfele alea maaari, ca la indience... asa ca voi beneficia din plin de una (apropo, nu-i bai daca nu e noua, nu? am una alba superba... si as vrea s-o utilizez). nasa (mare doamna tongue) s-a scandalizat cand a auzit ca vreau basma... dar n-a zis nik, face cum vrem noi.
aia cu jarteaua si mie mi se pare naspa (raluk_ applause super tare chestia cu sex oral... am ras cu lacrimi... ai fost seaca rau! rotfl )
http://www.trilulilu.ro/LucasFolk/b1acccd202ce5b

melodia clubului rotfl
esarfa/baticul/palaria tre sa ti`o cumpere nasa!
kre e faza cu turta?eu stiu de colac in fata blocului(casei) sa rupe cozonac si se arunca in forma de cruce-asta face mireasa.dar din prima bucata rupta iau cate o gurita mirii
katami...la omu` flamand paine`i in gand(ma refer la faza cu sexul oral) rotfl
nu ai mai intrat ieri...tongue cum se simte yubi al tau?
mel nu pot sa o ascult k nu am boxe la munk sm sad
p.s. neatzaaaa pusspuss kram

Ultima oara a fost editat de Raluk_ (2008-07-23 09:51:05)


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1165 2008-07-23 09:58:46

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

Raluk_ a scris:

esarfa/baticul/palaria tre sa ti`o cumpere nasa!

stiu... dar multe sunt "teoretice". teoretic si buchetul tre sa mi-l ia iubi... dar ma las eu pe gusturile lui? lol mi-l fac eu cum imi place!!!
iar nasei i-am zis sa-mi ia o esarfa... dar a zis ca nu se baga, sa-mi iau si mi-o plateste ea lol cred ca raman la aia

kre e faza cu turta?eu stiu de colac in fata blocului(casei) sa rupe cozonac si se arunca in forma de cruce-asta face mireasa.dar din prima bucata rupta iau cate o gurita mirii

pai asta e smile doar ca eu stiam ca nu-i cozonac normal, ci un aluat de cozonac in forma de turta. tot aia ii. dar intai rupe nasa colacul/turta/cozonacul deasupra capului miresei. apoi mireasa arunca in forma de cruce. eu asa stiam.

katami...la omu` flamand paine`i in gand(ma refer la faza cu sexul oral) rotfl

nu esti intreaga rotfl las k mai e putin si trece "postul"

nu ai mai intrat ieri...tongue cum se simte yubi al tau?

am fost putin putin de tot. treaba si nervi au fost ieri... cu tampitii de la titularizare, nu stau sa povestesc aici. iubi meu e binisor... adica operatia e ok, in schimb de la solutiile cu care l-au dat i s-a umplut gura de afte si planga cand mananca... inclusiv azi dim inainte de a pleca la munca a luat o gura de tuica (pt anesteziere)... ori el e f tipicar la dintr-astea, n-ar manca usturoi nici seara inainte de serviciu... incat daca s-a clatit cu palinca azi la prima ora chiar cred ca se urca pe pereti de durere sad

tu cum o duci?


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1166 2008-07-23 10:04:08

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

Raluk_ a scris:

esarfa/baticul/palaria tre sa ti`o cumpere nasa!

stiu... dar multe sunt "teoretice". teoretic si buchetul tre sa mi-l ia iubi... dar ma las eu pe gusturile lui? lol mi-l fac eu cum imi place!!!
eu merg cu yubi si ii zic floraresei cum il vreau si yubi il plateste,la pantofi merg cu el de manutza si ii plateste.nu mi`am gasit nik,nici makr in iasi grater


kre e faza cu turta?eu stiu de colac in fata blocului(casei) sa rupe cozonac si se arunca in forma de cruce-asta face mireasa.dar din prima bucata rupta iau cate o gurita mirii

pai asta e smile doar ca eu stiam ca nu-i cozonac normal, ci un aluat de cozonac in forma de turta. tot aia ii. dar intai rupe nasa colacul/turta/cozonacul deasupra capului miresei. apoi mireasa arunca in forma de cruce. eu asa stiam.
da...asa stiu si eu numai k nu m`am exprimat k lumea

katami...la omu` flamand paine`i in gand(ma refer la faza cu sexul oral) rotfl

nu esti intreaga rotfl las k mai e putin si trece "postul"
putin?abia au trecut 3 zile rotfl in fine...asta e,...sanatatea lu je e no.1

nu ai mai intrat ieri...tongue cum se simte yubi al tau?

tu cum o duci?

eu sunt bine,muncesc de`mi sar capacele la servici si bag mare si aksa k mi`am dat cu var toata casa.mi`am scos grosul,de`acuma trec la frecat.dak nu am altceva ce sa frec,frec makr usile,geamurile si parchetul rotfl


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1167 2008-07-23 10:10:59

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

rotfl rotfl eu nu te vad rezistand toata perioada asta...  numa la prostioare iti shade mintea rotfl atunci sa ai o casa.. orgasmica rotfl (de la atata frecat, mai tongue)

la pantofi si pt mine a fost greu, doar am zis aici cat am umblat... si tot nu-s perfecti... da' asta ii


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1168 2008-07-23 10:17:14

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

rotfl rotfl eu nu te vad rezistand toata perioada asta...  numa la prostioare iti shade mintea rotfl atunci sa ai o casa.. orgasmica rotfl (de la atata frecat, mai tongue)

la pantofi si pt mine a fost greu, doar am zis aici cat am umblat... si tot nu-s perfecti... da' asta ii

prostioare?neeee e ceva normal dragutza.

atunci sa ai o casa.. orgasmica rotfl    rotfl rotfl rotfl ms ms ms big_smile
la pantofi am ajuns la ideea k vreau ceva cu toc mititel,de schimb balerini ,k doar nu se vad de sub rochie...nici yubi nu s`ar vedea dak si`ar baga capu` sub rochia mea apoi pantofii rotfl

Ultima oara a fost editat de Raluk_ (2008-07-23 10:17:30)


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1169 2008-07-23 15:10:19

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami..la voi ce inseamna traditia cu apa? de curiozitate big_smile


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#1170 2008-07-23 15:54:26

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

spor si buna-stare as far as i know


mami de minuni hjarta

Offline

 

#1171 2008-07-23 15:55:05

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

nush lol chiar nush... sorry


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1172 2008-07-23 15:57:13

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

daca o sa fiu furata la nunta o sa fac misto de al meu toata viata rotfl


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#1173 2008-07-23 15:57:25

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

eu_vreau a scris:

spor si buna-stare as far as i know

daaaaaaaaaaaaaaaaaa asta e.am intrebato pe colega mea de birou si zis k ana big_smile
faci un dush in fatza bisericii rotfl


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1174 2008-07-23 15:58:22

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

evilpink a scris:

daca o sa fiu furata la nunta o sa fac misto de al meu toata viata rotfl

eu abia ast momentul ala...rotfl
a zis yubi k le zice celor kre ma fura k "luati`o ma si gata dak tineti mortis" rotfl
ce privire i`am tras diablo


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1175 2008-07-23 15:59:05

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

Raluk_ a scris:

eu_vreau a scris:

spor si buna-stare as far as i know

daaaaaaaaaaaaaaaaaa asta e.am intrebato pe colega mea de birou si zis k ana big_smile
faci un dush in fatza bisericii rotfl

pai cum sa faci dush?si tinuta,machiajul?


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1176 2008-07-23 15:59:26

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

eu_vreau a scris:

daca numai tu ai rostit lepadarile si Crezul camysh atunci numai tu esti nasa deci e ok

poi preotul stia ca nu suntem casatoriti. dar ne-a trecut pe amandoi in catastif, ca nasi, cu numele de familie al lui iubi.

si oricum, tine de preot. o verisoara de-a mea si prietenul ei au cununat anul trecut, si nu erau casatoriti... deci.. depinde de preot.

Offline

 

#1177 2008-07-23 16:01:18

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

evilpink a scris:

daca o sa fiu furata la nunta o sa fac misto de al meu toata viata rotfl

eu vreau sa fiu furata, dar sa fie furata si el big_smilebig_smile
si sa dansez pe masa lol

Offline

 

#1178 2008-07-23 16:02:11

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

rrammonna a scris:

Raluk_ a scris:

eu_vreau a scris:

spor si buna-stare as far as i know

daaaaaaaaaaaaaaaaaa asta e.am intrebato pe colega mea de birou si zis k ana big_smile
faci un dush in fatza bisericii rotfl

pai cum sa faci dush?si tinuta,machiajul?

never mind...lasa astea...rotfl
ce dansat pe masa?unde cum cand?
lasa k va furati unul pe altul in noaptea nunti lol

Ultima oara a fost editat de Raluk_ (2008-07-23 16:03:42)


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.